Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 476 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona
Gwardia, 23.05 godz. 20:00 - before przed afterem - tvn24 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 01, 2009 22:36 pm
Posty: 328
Lokalizacja: WARSZAWA...wieczne miasto...a w nim WARSZAWSKA LEGIA/ Miłość jest sztuką istnienia we dwoje...
 
Post 
No własnie...3/4 imprezy spędziłem na rozmowach :) Jak nigdy,poniewaz parkiet to podstawa :)


Wt maja 26, 2009 20:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 22, 2009 20:58 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Poznań
 
Post 
Wielkie brawa!! Jesteście NIESAMOWICI :)


Wt maja 26, 2009 20:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 30, 2006 11:50 am
Posty: 290
Lokalizacja: Gdynia
 
Post 
Hey po całym tym zamieszaniu - troszkę Persony i refleksji.

:arrow: Organizatorzy jeszcze raz Wielki, Bolshoy Sacun dla Was już Was wymieniałem, więc wiadomo o kogo chodzi, jednakże Lord dzięki ze "Ghost" i ostatni Utwór dla 3City - Ukłony !!!

Kalinka & depesz(k)a - jeżeli na takim Fundamencie Depesze stoją Jestem zatem Spokojny - milutko z wami spędza się krótkie ale owocne chwile i myślę że nie ostatni raz - Jestem z Was Dumny

:arrow: [/b]Selsrek - Potęga Druhu Jesteś the Best przybywaj nad Morze wyjazd masz Gratis :)

:arrow: [/b]Rychu Ty wiesz czekamy na Ciebie z Utęsknieniem od ostatniego a raczej przedostatniego Excitinga - zatem Przybywaj :!:

Teraz bardziej lokalnie
:arrow:
Kasa Piła, Foreściu , Xserka na Was zawsze można Liczyć - jeżeli Wielkość to Bydzia Ukłony

:arrow:
Dm-ka - byłem w Szoku :brawo: Ty już wiesz o co idzie :cmokON:

:arrow: [b]DgregM
- pier...c Michu Ty już wiesz o co chodzi i Pawełek w Żopu kopnięty Ave Cracovia i myślę że My Frend Easy także żałuję - brakowało mi Was :!:

:arrow: Fast - promieniejesz Kobitko i jak zwykle niezmiernie miło było Ciebie Obaczyć - Szacun i Ukłony - czekam :wink:

:arrow: Feszi nie będę się rozdrabniał myślę że jesteś w stanie mi wybaczyć - MOJA WINA :!: :przytul:

:arrow: [bShamRock, Angel, Mariusz itd Wa-Wka[/b] - to że nie przywitałem się z Wami nie wynika z Mojego Ego a wręcz przeciwnie raczej z nieśmiałości za co Was Przepraszam iż wypadało by się przywitać - obiecuję że się poprawię :!: PozDM :)

:arrow: Karol osobne dla Ciebie Ty już Wiesz
:arrow: Cypis - AVE :!:

:arrow: 3City na KoniecBożenka , Gintia, Ginnty, Hari, Ola, Albert, Tomek E., Bliźniaczki Przymorze - Potęga, Tomi, Kasia Stenke, Dm-ka, Jaca, Violence, ADHD, Marian, Beti i Cały najazd 3City na Stolicę Szacun

I żeby nie było to dzięki GINTYEMU JEST WIELKI KURNA Amen i niech Moc będzie z WAMI JEŻELI KOGOŚ POMINĄŁEM - SORRY I SIĘ POPRAWIĘ

NARKA :wink:


Ostatnio edytowano Wt maja 26, 2009 20:57 pm przez Jendrek, łącznie edytowano 1 raz



Wt maja 26, 2009 20:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post 
@Jendrek, chyba nieco nie w tym temacie :wink: ale nie zmienia to też faktu, że byłeś i się nie przedstawiłeś? :nie: :wink:


Wt maja 26, 2009 20:54 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 30, 2006 11:50 am
Posty: 290
Lokalizacja: Gdynia
 
Post 
Przepraszam - ale temat ten czy inny w Wa- wie jest na miejscu tak czy siak a dla Ciebie Szacun Za temat na Forum wywiad itd - mimo młodego wieku jesteś -cie zje ..biści i Twój wywiad w TV a niech reszta sądzi so chce - AVE Wa-Wka :) :)


Wt maja 26, 2009 21:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post 
:wink: dzięki, ale przyznam, że jak ten temat chciałam wyodrębnić, brałam pod uwagę to, że zginie w tłumie i zaraz zostanie skasowany :lol: a wyszło jak wyszło, zgraliśmy się, było nietypowo i jest co wspominać :!:


Wt maja 26, 2009 21:11 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:09 pm
Posty: 22
 
Post 
dorzuciłem parę fot

http://akcja-depechemode.pl

Jeszcze nie wszystkie z tych co dostałem.
jak ktoś jeszcze ma to dawajcie!

mimo to ciągle coś tam się na tej stronie buduje


Ostatnio edytowano Wt maja 26, 2009 21:31 pm przez Inhalator, łącznie edytowano 1 raz



Wt maja 26, 2009 21:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 21, 2009 20:22 pm
Posty: 22
Lokalizacja: nirvana...
 
Post 
Chylę czoła przed wszystkimi fanami na Gwardii. Byliście świetni!! Jesteście naprawdę wielcy!! Niestety nie mogłam być tam z Wami, czego bardzo żałuję. Możecie być z siebie dumni! Tak trzymać! I nie przejmować się proszę tymi bzdurami co niektórzy wypisują! PEŁEN SZACUN!


Wt maja 26, 2009 21:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post 
niee przejmujemy się ;) wręcz przeciwnie. dzięki @blackangel!

@Ihalator, no właśnie, na gwardii widziałam conajmniej "kilka" osób z aparatmi, podzielcie się zdjęciami :) wybierze się z tej puli jakąś część i będziemy mieli taką gwardiową galerię

fotki ode mnie, podaję tutaj, jeśli zechcesz któreś wziąć na stronkę to proszę.. nie jest ich tak dużo ale nie zmniejszałam jakości...i nie selekcjonowałam zabardzo :oops:
http://www.sendspace.pl/file/2ijjaLI6/


Wt maja 26, 2009 21:33 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 11:41 am
Posty: 27
Lokalizacja: Warszawa Muzyka jest jedną z form namiętności...ale czy pozbawioną znamion grzechu?...
 
Post 
Witam Wszystkich :) jak czytam te słowa krytyki na temat akcji na Gwardii to tylko jedna myśl przychodzi mi na myśl... najwięcej mają do powiedzenia ci którzy olali tą akcje i nie ruszyli swojej szanownej na Gwardię by było nas więcej. Pozdrawiam Wszystkich obecnych w sobotę na Gwardii i w Proximie. To był dla mnie zaszczyt być tam z Wami :fletch:


Wt maja 26, 2009 21:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2009 19:16 pm
Posty: 1228
Lokalizacja: śląskie
 
Post 
Ehhh...tak to wszystko czytam i zazdroszczę Wam tej ekspansji na Gwardię! Chylę czoła:) Właśnie przeczytałam takie oto słowa na forum z dmdotcom : --------------------------------------------------------------------------------

The response of the Polish fans doesn't surprise me at all. When U2 played there in 2005, the concert promoters and radio organized a full audience participation that not even the band was aware of until it happened.

While they were playing New Year's Day, the entire audience suddenly held up cards that turned the entire stadium into the solidarity flag (the song was inspired by the movement according to the band).

Bono for once in his life was speechless.

Poland will get a make up date......they deserve one just for the positive attitude they have displayed in light of the cancellation.

Bardzo miło czyta się te posty. Zasłużyliście sobie!!! :)


Wt maja 26, 2009 21:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 01, 2009 22:36 pm
Posty: 328
Lokalizacja: WARSZAWA...wieczne miasto...a w nim WARSZAWSKA LEGIA/ Miłość jest sztuką istnienia we dwoje...
 
Post 
DieMa napisał(a):
Witam Wszystkich :)

Witaj :) Piękny nick i avatar :) Strasznie się cieszę,że byłaś z nami :)
Nie wczytuj się w drobnice krytyki,wczytaj się w morze pochwał :)


Wt maja 26, 2009 22:55 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn mar 20, 2006 19:03 pm
Posty: 276
Lokalizacja: W-wa ursus
 
Post 
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tu pełna paczka z pomniejszonymi fotami w wersji "kolor"
23052009_gwardia_col.zip


Wt maja 26, 2009 23:35 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post 
:lol: dzięki za foty, @Krizz! :brawo: jak zwykle w Twoim wykonaniu są fenomenalne.
Wygląda jakbyśmy za Dave'a mieli podstawionego @Selera :lol: Dobrze nami podyrygował, chcielismy, żeby było równo i proszę jaki wpatrzony fanklub @Selerowy nam wyszedł :lol:

@Krizz, to są naprawdę bardzo fajne ujęcia, np. to

Obrazek
KA-TE, rozmawiałyśmy o tej chwili :)

lub to
Obrazek
Normalnie jak na koncercie :)

i wiele innych.
Dzięki.


Ostatnio edytowano Śr maja 27, 2009 7:51 am przez ShamRock, łącznie edytowano 1 raz



Wt maja 26, 2009 23:59 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 11:16 am
Posty: 305
Lokalizacja: spodek międzyplanetarny
 
Post 
Raczej tu nie zaglądam, ...ale Łotysze chyba "poszli w wasze ślady" :)

http://www.youtube.com/watch?v=DD5V0w485ac


Śr maja 27, 2009 0:32 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 11, 2008 15:01 pm
Posty: 155
Lokalizacja: znad morza
 
Post 
koleś napisał(a):
Raczej tu nie zaglądam, ...ale Łotysze chyba "poszli w wasze ślady" :)

http://www.youtube.com/watch?v=DD5V0w485ac


Fajnie, że inaczej. Pochód - niezła myśl :)


Śr maja 27, 2009 7:02 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:09 pm
Posty: 22
 
Post 
smutek... oni tam mają stadion, a my klepisko :(


Śr maja 27, 2009 8:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 04, 2006 12:00 pm
Posty: 671
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
wow, @Krizz, superowe fotki! :brawo:


Śr maja 27, 2009 8:42 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 16, 2009 13:32 pm
Posty: 95
Lokalizacja: W-wa
 
Post 
ShamRock napisał(a):
Wygląda jakbyśmy za Dave'a mieli podstawionego @Selera :lol: Dobrze nami podyrygował, chcielismy, żeby było równo i proszę jaki wpatrzony fanklub @Selerowy nam wyszedł :lol:
Dzięki.

:D to samo mi na myśl przychodzi :D


Śr maja 27, 2009 9:13 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 23, 2005 22:00 pm
Posty: 91
 
Post 
Inhalator napisał(a):
smutek... oni tam mają stadion, a my klepisko :(


To samo sobie pomyslalem. Ta nasza "gwardia" to wyglada jak jakies klepisko okregowej druzyny pilkarskiej.


Śr maja 27, 2009 9:51 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 476 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team