Depeche Mode - Zobacz wątek - 25.06. 2009 Praga - przykry "polski" incydent
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3
25.06. 2009 Praga - przykry "polski" incydent 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 28, 2008 15:56 pm
Posty: 307
Lokalizacja: Radom
 
Post 
Może i tak, ale niektórzy mogą zaliczyć 15 koncertów na trasie nie ruszając się z kraju :) Nie wiem czy też tak długo odkładają kasę i śpiewają dla swojego zespołu na stadionie gdzie miał się odbyć odwołany koncert.


So lip 04, 2009 11:02 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post 
:lol:
Oj!!!!
Coś mi się wydaje, że dyskusja skręciła w ślepą uliczkę......
Za chwilę padnie stwierdzenie, że polscy fani są najlepsi na świecie.....
Każdy jeździ za zespołem, gdzie chce i jeśli ma życzenie.
Kwestia kasy - to często sprawa wyboru, nie tylko możliwości finansowych...
To - ile mamy koncertów w Polsce - zależy od wielu czynników.
Omówiliśmy to już dokładnie przecież...
Plątanie tutaj wątków narodowościowych jest zbędne.
Moim zdaniem - oczywiście. :)


So lip 04, 2009 11:15 am Zobacz profil
 
Post 
hahahaha stałem w grupce z tym "agresywnym" gościem o którym mowa w temacie i z mojego punktu widzenia nie sprawiał żadnych kłopotów, był zaczepiany przez czechów czy kogoś tam z tyłu, bo ze swoim niskim szwagrem zamienił się miejscami i od tego się chyba zaczęło. A i jak ich poznałem pod barierkami to mieli rzeczywiście ze sobą po jednym piwku butelkowym, ale butelki już puste na dużo przed supportem przekazali ochroniarzom pod sceną. Później jak sytuacja robiła się co raz bardziej gorąca starał się nikomu nie przeszkadzać, ale tamci nie odpuszczali i w końcu ochroniarz złapał go za kark i zagroził wypieprzeniem z koncertu - to był niesmaczny incydent

a to że coś tam pokrzykiwał "polska biało czerwoni" podczas nudnego supportu to nie wiem co to za "siara" i "wstyd" o którym tu piszecie


N lip 05, 2009 15:45 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 24, 2005 17:53 pm
Posty: 99
Lokalizacja: Zielona Góra
 
Post 
Po prawej pewien Pan, co ciekawe również z dolnośląskiej ekipy (do której nic nie mam), darł się na Motorze, tyle, że miotał w stronę zespołu wyzwiskami. Nie podoba się, ok, zamknij dziób, zagryź zęby i wyżal kolegom, ale nie psuj koncertu stojącym w pobliżu i cieszącym się tym przeżyciem + zważ, że reprezentujesz własny naród za granicą i zostawiasz po sobie określone wrażenie.

A wspomniany Pan popatrzył na mnie i kumpelę, kiedy zmroziłyśmy go wzrokiem i rzucił zaskoczony: ''No co?''...


Pn paź 05, 2009 23:05 pm Zobacz profil
 
Post Re: Praga, 25 czerwca 2009 - przykry "polski" incydent
Polak (najlepiej na gazie) + flaga + chamstwo w jednym to nasz narodowy wkład do jednoczącej się Europy. Tak było w 98 w Pradze i tak było w tym roku, naprawdę było mi przykro patrzeć na naszych gdy wpadli chwiejnym krokiem do lokalu niedaleko 02 Arena, z radosnym okrzykiem DEPECHE MODE, flagą na plecach i chuchem od którego plastik wiądł, wstyd i żenada, od razu przeszedłem na angielski żeby ktoś mnie z tą wesołą grupą nie łączył, Czesi jak Czesi popatrzyli z politowaniem, a ja myślałem że się spalę ze wstydu. I potem niech nie będzie zdziwienia że jak nas widzą tak nas piszą


Wt lut 09, 2010 13:23 pm
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team