Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3350 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 164, 165, 166, 167, 168  Następna strona
10/11.02.2010 Łodź - oficjalnie 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 30, 2009 13:23 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
Koncert 11.02. rewelacyjny! Nie spodziewałam się, że będzie aż tak !!!! :D

LIMMONKA :arrow: i jak widok z sektora? u mnie bardzo dobrze!

PS. Forum mi strasznie zamula :?


Pt lut 12, 2010 21:16 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
Znow komus zabraklo wyobrazni. Banan dlugi. Jak juz koniecznie musial wyladowac na scenie to trzeba bylo go wyciagnac i trzymac. Jakby Gahan chcial to by go siegnal bez problemu i np. zaniosl Fletchowi i bylby ubaw na cale universe. A tak bylo kryzysowo.

To chyba bylo w 2001 w Stanach. Koles rzucil w Gahana butelka. Skonczylo sie na "You fucker" i przerwaniem utworu. Co prawda bananowi daleko do butelki, ale po co los kusic.


Pt lut 12, 2010 21:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 14:32 pm
Posty: 23
Lokalizacja: ŁÓDŹ
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
Olac napisał(a):
Koncert 11.02. rewelacyjny! Nie spodziewałam się, że będzie aż tak !!!! :D

LIMMONKA :arrow: i jak widok z sektora? u mnie bardzo dobrze!

PS. Forum mi strasznie zamula :?

Na początku byłam przerażona widokiem z S i nawet już sobie układałam list reklamacyjny do dystrybutora biletów :D Do tego przed koncertem strasznie światła oślepiały. Jak zaczął się show i nastąpiła zmiana oświetlenia, o wiele lepiej to wyglądało. Co prawda na początku widziałam tylko nogi Martina, za to Davea w całej okazałości :D Lornetka okazała się baaaaaaaaaaaardzo przydatna. Z wizualizacji nie widziałam praktycznie nic, jednak zobaczyć i usłyszeć DM to było niesamowite uczucie. Ogólnie to jestem przekonana, że organizator trochę zaszalał z puszczeniem tych bocznych sektorów.


Pt lut 12, 2010 21:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 16, 2009 13:32 pm
Posty: 95
Lokalizacja: W-wa
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
chriss napisał(a):
Znow komus zabraklo wyobrazni. Banan dlugi. Jak juz koniecznie musial wyladowac na scenie to trzeba bylo go wyciagnac i trzymac. Jakby Gahan chcial to by go siegnal bez problemu i np. zaniosl Fletchowi i bylby ubaw na cale universe. A tak bylo kryzysowo.

To chyba bylo w 2001 w Stanach. Koles rzucil w Gahana butelka. Skonczylo sie na "You fucker" i przerwaniem utworu. Co prawda bananowi daleko do butelki, ale po co los kusic.


Kochani, no cóż, przykre to, ale idiotów nie brakuje :evil:

co do niektórych "fanów" w osobnym wątku się wypowiem bo mnie aż trzęsie ze złości i nie popuszczę :evil:


Pt lut 12, 2010 21:53 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 30, 2009 13:23 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
LIIMMONKA napisał(a):
Na początku byłam przerażona widokiem z S i nawet już sobie układałam list reklamacyjny do dystrybutora biletów :D Do tego przed koncertem strasznie światła oślepiały. Jak zaczął się show i nastąpiła zmiana oświetlenia, o wiele lepiej to wyglądało. Co prawda na początku widziałam tylko nogi Martina, za to Davea w całej okazałości :D Lornetka okazała się baaaaaaaaaaaardzo przydatna. Z wizualizacji nie widziałam praktycznie nic, jednak zobaczyć i usłyszeć DM to było niesamowite uczucie. Ogólnie to jestem przekonana, że organizator trochę zaszalał z puszczeniem tych bocznych sektorów.


hehe, a ja Martina całego, a Dave'a najczęściej od szyi w dół. Żal mi tylko wizualizacji... ale i tak było ok. Szczerze mówiąc myślałam, że będzie gorzej w S. Ważne, ze dobrze było słychać i widok na płytę przepiękny!!!!!! :D Umieścilam kilka zdjęć w innym temacie do tego przeznaczonym :) Wypatrywałam Cię, ale nie miałam okularów, a 10 sektorów wyżej to już sporo :)


Pt lut 12, 2010 22:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 06, 2007 17:44 pm
Posty: 180
Lokalizacja: STO(L)ICA
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
http://www.youtube.com/watch?v=hxYDJzRx7S4

uchwycilem moment slawnego banana i nie wygladalo to z tej perspektywy az tak zle


Pt lut 12, 2010 22:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 04, 2009 21:39 pm
Posty: 72
Lokalizacja: Nysa / Opole
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
Bramka nr 16 - nieco wymarzłem przed samym koncertem ;) Bramki otworzyli nieco wcześniej, w każdym razie udało mi się dorwać 3 rząd - naprzeciwko Martina. NE spisał się znakomicie - kiedy wkroczyło DM - byłem już praktycznie przy barierkach.

Wrażenia niesamowite, pierwszy raz miałem przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu takiego pokroju - przed samym koncertem 'przepływ' fali meksykańskiej po całej hali ;) No i sukces wszystkich zaplanowanych akcji ;)


Pt lut 12, 2010 22:56 pm Zobacz profil ICQ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
wreszcie moge tu cos napisac. Forum strasznie zamula.

Nie wiem do kogo pijecie z tym brakiem wyobrazni. Ja sie winny nie czuje.
Banan latal sobie swobodnie z balonami. Zanim go wypuscilem, pomachalem nim troche tak by Fletch go zobaczyl (z prawego rogu sceny), drugi rzad pod barierkami.

Zobaczyl, usmial sie, i podrzucal i pokazal swojego banana :D
Smiechu co nie miara. Andy tez z trudem opanowywal smiech. Nie obrazil sie, nie strzelil focha tak jak niektorzy mysleli. To bylo ryzyko, ale akcja sie udala.

Gdy puscilem banana w tlum pod scena byl on odbijany jak inne balony..
Nie wiem tylko co za typ przytrzymal banana pod wybiegiem i puscil go w strone Dave-a... Przyzna sie ktos???
Zreszta Dave jak sie otrzasnal po bananowym ataku to powiedzial, ze wszystko jest w porzadku.

@fred kiedy moge odebrac owoc?? :) Na RAH-a pewno kupie kolejnego.. Andy tez pewno teskni.. ;)


Pt lut 12, 2010 23:00 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
Szaman napisał(a):

Nie wiem do kogo pijecie z tym brakiem wyobrazni. Ja sie winny nie czuje.


No przeciez do tego, kto zaatakowal gahana bananem :)


Pt lut 12, 2010 23:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 23, 2005 22:00 pm
Posty: 91
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
chriss napisał(a):
Szaman napisał(a):

Nie wiem do kogo pijecie z tym brakiem wyobrazni. Ja sie winny nie czuje.


No przeciez do tego, kto zaatakowal gahana bananem :)


NIe do tego co go napompowal i puscil w tlum (czyli Ciebie ) tylk odo tego kto przycelowal nim w GH ( bananowy terorysta)


Pt lut 12, 2010 23:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 22, 2006 13:49 pm
Posty: 100
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
Szaman napisał(a):
Zobaczyl, usmial sie, i podrzucal i pokazal swojego banana :D


Szaman

w tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=5Hw4vsYjcyM widać na samym początku Andrzeja jak pokazuje banana i nim podrzuca. ;-) Zapewne w odpowiedzi do Ciebie ;-)


Pt lut 12, 2010 23:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 12, 2010 23:32 pm
Posty: 128
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
Ja stałam właściwie pod samą sceną, z lewej strony wybiegu. Widziałam latającego banana, ale nie widziałam jak lądował;p Jednak po obejrzeniu tej akcji na jednym z filmików, autentycznie zaczęłam się śmiać bo banan tak idealnie odbił się od dyńki Dave'a :wink: Nie ma się czym przejmować skoro on sam to powiedział. A winnego pewnie próżno szukać :wink:


So lut 13, 2010 0:07 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 19, 2009 20:02 pm
Posty: 182
Lokalizacja: Londyn/Inowrocław
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
Stałem pod barierką, akcja balonowa trwa, odwracam się w kierunku wybiegu tam gdzie Dave i co widzę.... banana :lol: Pierwsza moja myśl: Szaman :D


So lut 13, 2010 0:20 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz sty 07, 2010 20:04 pm
Posty: 16
Lokalizacja: Zabrze
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
Pewnie nie miało to związku z "atakiem" banana ale w drugiej połowie koncertu Dave zachowywał się jakby coś mu dolegało. Stojąc tyłem do publiki przykładał dłonie do uszu jakby chciał je odetkać. Były też momenty, że stawał tyłem bez ruchu. Miałam wrażenie, że coś z nim nie tak. Na Personalu też szalał mniej niż zwykle - ale może tak mi się wydawało...


So lut 13, 2010 0:33 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
Ja stalem pod scena z prawej strony w rogu Andrzeja. Pomachalem mu bananem na poczatku POT
i puscilem go w tlum.

Jego banan byl odpowiedzia na mojego :) Taka bananowa konwersacja.

Bardzo sie ciesze, ze go zauwazyl i zareagowal konsumcja swojego smakolyku..

Wczesniej w hotelu rozmawialismy o myszce na mojej koszulce hehe
ale o bananie nie powiedzialem mu slowem :8): Kompletna niespodzianka to byla dla Fletcha :lol:

Zdecydowanie natomiast odcinam sie od ataku bananem na Gahana
Banan juz przebyl wtedy dluga droge zanim ktos go przytrzymal pod wybiegiem i puscil w kierunku Gahana.


So lut 13, 2010 0:41 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 11, 2006 15:58 pm
Posty: 1755
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
Marsi napisał(a):
Pewnie nie miało to związku z "atakiem" banana ale w drugiej połowie koncertu Dave zachowywał się jakby coś mu dolegało. Stojąc tyłem do publiki przykładał dłonie do uszu jakby chciał je odetkać. Były też momenty, że stawał tyłem bez ruchu. Miałam wrażenie, że coś z nim nie tak. Na Personalu też szalał mniej niż zwykle - ale może tak mi się wydawało...


żeby tylko nie odwołali nadchodzących koncertów


So lut 13, 2010 0:44 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 14:32 pm
Posty: 23
Lokalizacja: ŁÓDŹ
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
obserwowałam z sektora bocznego i wydaje mi się, że Dave był raczej zmęczony.....często pił, przecierał się ręcznikiem. W końcu to już nie nastolatek, ale i tak dał czadu :nlmda:


So lut 13, 2010 1:01 am Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
każdy z nas tam na płycie jakby miał wodę i ręcznik to często by korzystał :D


So lut 13, 2010 1:04 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 21:00 pm
Posty: 308
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
Szaman gratulacje za udana akcje z bananem :lol: :lol: komicznie to musialo wygladac,tyle co widzialem na filmiku :lol: :lol:


So lut 13, 2010 1:14 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 08, 2006 20:01 pm
Posty: 303
 
Post Re: Łodź 10-11.02.10 - oficjalnie
Filmik na ktorym widac jak Dave dostał bananem:

http://www.youtube.com/watch?v=WWFnuRdstao

moment 2:03 - 2:08

ale Dave tylko lekko statywem go przesunal i dalej ok.


So lut 13, 2010 1:26 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3350 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 164, 165, 166, 167, 168  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team