Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1629 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82  Następna strona
Tour Of The Universe II 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Tour Of The Universe II
Dla mnei osobiscie nic by dM nie stracilo na pozbyciu sie Grubego a wrecz zyskalo.

Widac, ze kolega chyba nie za duzo ogladal albo uwagi nie zwracal. London'82 pierwszy przyklad, wspomagany tasma, Nothing To Fear, bass gra Flecz dlubie w tylku w tym czasie. To samo na Hamburgu. Nigdy nie grał i nie bedzie i nikt mi nie wmówi, ze jest inaczej. Jedna wielka pomyłka.


N lis 28, 2010 18:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Tour Of The Universe II
Więcor napisał(a):
Ciezka monete place i nie mam ochoty ogladac jak zasuwa banany zamiast grać.


Ale gdyby nieprzykleił w szkole kartki zadnej monety byś nie płacił :lol:


N lis 28, 2010 18:49 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2009 19:16 pm
Posty: 1228
Lokalizacja: śląskie
 
Post Re: Tour Of The Universe II
rdtt napisał(a):
Bez Fletcha nie było by DM, może i nie jest utalentowany muzycznie, ale jak wyglądałby wizerunek DM bez niego?

o jakim wizerunku mówisz? Fletch Dance? styl sportowy z wielkim basem? gra na tym basie?


N lis 28, 2010 18:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Tour Of The Universe II
fred napisał(a):
Więcor napisał(a):
Ciezka monete place i nie mam ochoty ogladac jak zasuwa banany zamiast grać.


Ale gdyby nieprzykleił w szkole kartki zadnej monety byś nie płacił :lol:


Buehe. Zebysmy sie dobrze zrozumieli. Oczywiscie, ze ma swoje zaslugi jelsi chodzi o dM. Ja dyskutuje tylko i wyklacznie o jego "talencie" muzycznym a nie , ze gdyby nie on to by depeszaków nie bylo.


N lis 28, 2010 19:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 24, 2009 20:39 pm
Posty: 135
Lokalizacja: Bournemouth
 
Post Re: Tour Of The Universe II
nancy boy napisał(a):
Martin ci to wyznał telefocznie czy mejlowo?


Zapewne jak napisze, ze Matrin rowniez Christianowi nie pokazuje jak i gdzie walic palka to tez z niedowierzajaca przenikliwoscia zapytasz czy pisal lub dzwonil do mnie? Wiec napisze: MOIM ZDANIEM. A skad to przekonanie: przez te wszystkie lata odkad Gordeno gra z DM moglem dosc dobrze przyjzec sie jego technice, stylistyce i wrazliwosci muzycznej aby moc zaryzykowac i napisac: moim zdaniem te dzwieki wyczarowal MR Peter. Oczywiscie to jest tylko zgadywanie ale mysle,ze takie pomysly i urozmaicenia powstaja na probach na zasadzie "jam session"- czyli chodzcie pograjmy i pokombinujmy moze cos zmienimy.


N lis 28, 2010 19:34 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Tour Of The Universe II
a to już coś innego :) i jeśli powstają na jam session to pod okiem Martina i też wchodzą na koncert za zezwoleniem Martina. wyobrażasz sobie, że wynajęty muzyk gra sobie na koncercie co chce, co więcej coś co nie podoba się zespołowi, który go wynajął?


N lis 28, 2010 19:44 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 19:35 pm
Posty: 1181
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: Tour Of The Universe II
admirka79 napisał(a):
rdtt napisał(a):
Bez Fletcha nie było by DM, może i nie jest utalentowany muzycznie, ale jak wyglądałby wizerunek DM bez niego?

o jakim wizerunku mówisz? Fletch Dance? styl sportowy z wielkim basem? gra na tym basie?

Chodzi o to, że Andy jest tak samo charakterystyczną postacią jak Dave i Martin. Każdy z nich ma coś specjalnego w sobie, Andy ma brak talentu i to że robi z siebie pośmiewisko :wink: i nie wyobrażam sobie DM bez tego.


N lis 28, 2010 19:44 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Tour Of The Universe II
Ale nie na tym polega bycie w zespole przez 30 lat , zeby byc tylko smiesznym. Wymagam od niego czegos wiecej. Mnie to juz dawno temu przestalo smieszyc.


N lis 28, 2010 20:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 24, 2009 20:39 pm
Posty: 135
Lokalizacja: Bournemouth
 
Post Re: Tour Of The Universe II
nancy boy napisał(a):
a to już coś innego :) i jeśli powstają na jam session to pod okiem Martina i też wchodzą na koncert za zezwoleniem Martina. wyobrażasz sobie, że wynajęty muzyk gra sobie na koncercie co chce, co więcej coś co nie podoba się zespołowi, który go wynajął?


No i wlasnie to mnie troche dziwi, ze Martin akceptuje takie motywy. Moze faktycznie im sie to podoba lub tez nie przeszkadza, co zrobic.


N lis 28, 2010 20:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 19:35 pm
Posty: 1181
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: Tour Of The Universe II
Najbardziej co bym chciał zobaczyć na koncercie DM to znów uderzanie w różne metalowe przedmioty tak jak chociażby na BC Tour albo na 101. Szkoda ze te czasy już nie powrócą :(


N lis 28, 2010 21:12 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2009 19:16 pm
Posty: 1228
Lokalizacja: śląskie
 
Post Re: Tour Of The Universe II
ej...Andy w sumie grał w tamtych czasach...przeca na hamburgu rytmicznie walił w cuś na lie to me. i minę miał zadowoloną :lol:


N lis 28, 2010 21:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 22:30 pm
Posty: 154
Lokalizacja: WROCŁAW
 
Post Re: Tour Of The Universe II
rdtt napisał(a):
Najbardziej co bym chciał zobaczyć na koncercie DM to znów uderzanie w różne metalowe przedmioty tak jak chociażby na BC Tour albo na 101. Szkoda ze te czasy już nie powrócą :(


A ja nie chcę! To by była powtórka, to właśnie do Panów z DM mi nie pasuje. To co podoba mi się w tym zespole najbardziej to właśnie to że nie idą do tyłu, że nie są wtórni. Robią rzeczy nowe a przynajmniej się starają. Myśle że nawet jak grają starsze kawałki na koncertach to robią to trochę na siłę, dlatego że bardziej fani tego chcą niż oni sami. Jedyne co chcę zobaczyć co było kiedyś to Alana za syntezatorem! :nlmda:


N lis 28, 2010 21:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Tour Of The Universe II
Ale Andrzej postukał by po jakiejś rurce albo kołpakiem rzucił i Wiecor niemówił by że nie jest potrzebny :lol: :lol:


N lis 28, 2010 21:56 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: Tour Of The Universe II
Oj tam jakby Alan wrócił i wydali dobra płytę i trasa by była świetna to w mgnienia oku zapomnielibyście o Fleczu, bardziej problemem u niego jest oddziaływanie na Alana i te jego wywyższanie sie w kwestiach w których za bardzo nie powinien sie pysznić


N lis 28, 2010 22:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 11, 2006 15:58 pm
Posty: 1755
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Tour Of The Universe II
Cytuj:
No i wlasnie to mnie troche dziwi, ze Martin akceptuje takie motywy. Moze faktycznie im sie to podoba lub tez nie przeszkadza, co zrobic.


A może po prostu Martin dojrzał muzycznie od czasów Speak&Spell i A Broken Frame gdzie grało się jednym palcem? Aranżacje z współczesnych tras stawiają utwory (a w szczególności te starsze) na dużo większym poziomie artystycznym. Między innymi dzięki Peterowi.


Pn lis 29, 2010 15:27 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 24, 2009 20:39 pm
Posty: 135
Lokalizacja: Bournemouth
 
Post Re: Tour Of The Universe II
Ze co prosze??? Co dzieki Piterowi???


Pn lis 29, 2010 15:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 11, 2006 15:58 pm
Posty: 1755
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Tour Of The Universe II
Cytuj:
Co dzieki Piterowi???

:arrow:
Cytuj:
Aranżacje z współczesnych tras stawiają utwory (a w szczególności te starsze) na dużo większym poziomie artystycznym. Między innymi dzięki Peterowi.


Pn lis 29, 2010 16:00 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 19, 2004 18:06 pm
Posty: 1424
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: Tour Of The Universe II
tak - szczególnie popisowe pitolenie w końcówce Nevera czy mistrzowska solówka na koniec Everything Counts..... proszę Cię....
pomimo iż sam nie jestem wykształcony muzycznie to lepiej bym się postarał to wykonać...;


Pn lis 29, 2010 17:23 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So lut 21, 2009 11:48 am
Posty: 332
 
Post Re: Tour Of The Universe II
tomaszek napisał(a):
tak - szczególnie popisowe pitolenie w końcówce Nevera czy mistrzowska solówka na koniec Everything Counts..... proszę Cię....
pomimo iż sam nie jestem wykształcony muzycznie to lepiej bym się postarał to wykonać...;


Zapraszam w takim razie na scenę ;). Słuchać czegoś i oceniać, a samemu stać za instrumentem i zaimprowizować coś to całkiem inna bajka ;).

Mnie osobiście podoba się "pitolenie" Petera, jest pełne ekspresji. Słychać, że szanuje klawisze, wczuwa się. Imo utwory live straciłyby dużo, gdyby nie on ;).


Pn lis 29, 2010 20:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 08, 2003 15:11 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: Tour Of The Universe II
Dlatego Alan twórca najlepszych dźwięków,sampli,płyt i singli Dm odszedł z zespołu i nie dziwię mu się przez te wszystkie lata nikt go k..nie docenił a odp...najwiekszą robotę a darmozjad fletch dostawał tyle samo albo więcej kasy...Więcor masz 100 %racji kolego!!!! NIe ma żadnych argumentów za tym że Fletch umie cokolwiek zagrać.Od płyty Songs nie mają muzyka który potrafi sie zając tym co robił Alan- koniec i kropka.Chociaż Dave przyznał kiedys w wywiadze ze Alan jest prawdziym muzykiem i naprawde dużo zrobił dla DM a Fletch co??


Pn lis 29, 2010 22:04 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1629 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team