Depeche Mode - Zobacz wątek - 17.02.2010 Londyn (Royal Albert Hall)
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 922 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  NastÄ™pna strona
17.02.2010 Londyn (Royal Albert Hall) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post 17.02.2010 Londyn (Royal Albert Hall)
Padam.. Chce jutro w miare wyspany jechac do o2.

Czy ktos moze kupic mi 3 bilety w cenie 100GBP za sztuke???
Zaplace odrazu jakimkolwiek przelewem, czy czymkolwiek.


Biore 3 od reki z glebokim uklonem.


Nie obudze sie o 9 nie ma sily :( :( :(

To na zielono to oczywiscie juz nieaktualne :)

Przy okazji ten nowy temat sie przyda zapewne


Ostatnio edytowano Pt gru 18, 2009 11:38 am przez Szaman, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Åšr gru 16, 2009 4:33 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 09, 2009 21:13 pm
Posty: 646
 
Post 
Szaman, a jakie te bilety chcesz?

Abstrahujac od tego, ze moze nie byc zadnego wyboru, tylko branie co popadnie (o ile w ogole sie uda)...

w RAH masz chyba z 5 rodzajow - arena, stallsy, logia, cos tam, circle i nie wiem czy jeszcze nie standing gallery. I przewaznie jest tak, ze arena (mimo ze teoretycznie jest to plyta, tyle ze z krzeselkami) ma tansze bilety (pytanie czy beda krzeselka?). Na moim koncercie tak bylo, ze ludzie siedzacy na plycie w I rzedach placili mniej niz ja na stallsach.

Moze sprobuj sie obudzic na ta 10 rano i zamawiac samemu albo precyzuj w jakiej kolejosci kupowac i za ile max. Bo jeszcze za te 100 funtow wyladujesz w lozy na II balkonie, zamiast za 80 pod scena ;)


ps. Ze stallsow nie ma opcji zeby zejsc na arene (przejscia sa pozamykane). Mozna jedynie probowac skakac przez barierki ;)

ps2. ok, zrobilam dosc prymitywny obrazek z sektorami ;)

Obrazek

restricted to oczywiscie boczne miejsca, ale nie az tak boczne jak w Lodzi C i S. przynajmniej wg mapki :)

Tu mozna klikac i dokladnie obejrzec rozklad miejsc :)
http://www.royalalberthall.com/tickets/ ... 16771.aspx

Wg wikipedii i obowiazujacych teraz przepisow bezpieczenstwa, max wchodzi 5500 osob lacznie ze "standing gallery". Ale rzadko kiedy w ogole ten sektor jest w sprzedazy.


Ostatnio edytowano Åšr gru 16, 2009 9:31 am przez miraval, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Åšr gru 16, 2009 8:17 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 16, 2005 9:04 am
Posty: 1432
Lokalizacja: The Joshua Tree National Park, CA
 
Post 
Chciałem tylko skromnie dodać, że zespołowi należy się wielki szacun za udział w tym charytatywnym przedsięwzięciu.
Życzę powodzenia w zdobywaniu biletów.


Åšr gru 16, 2009 9:16 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 09, 2009 21:13 pm
Posty: 646
 
Post 
za ticketmaster (co to za nowe sektory?!):

WEST CHOIR - 110.00
SECOND TIER BOX 110.00
LOGGIA BOX - 110.00
GRAND TIER BOX - 110.00
GALLERY - 110.00
EAST CHOIR - 110.00

STALLS - 72.50
ARENA - 72.50 (podzielona na A, B, C, D, E i F)
CIRCLE - 34.75 - 50.75


72 standing :( to odpadam. a juz zdazylam przygotowac kredytowke ;)

dla zainteresowanych, taki jest widok z boku z FRONT CIRCLE:
http://www.youtube.com/watch?v=lcvKzho5-J8

ktos sie w ogole pisze i bedzie probowal kupic bilety?


Ostatnio edytowano Åšr gru 16, 2009 10:57 am przez miraval, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Åšr gru 16, 2009 10:38 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post 
no więc właśnie... a ceny miały być do 100 funtów ? :8):

szkoda troszku :roll:


Åšr gru 16, 2009 10:57 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post 
Tak jak myslalem nie ma juz standingow. :(

To jest przedsprzedaz czyli jutro/pojutrze rozpocznie sie normalna fizyczna sprzedaz w box office?

Czy ktos wie o ktorej otwieraja box office?

miraval napisał(a):

72 standing :( to odpadam. a juz zdazylam przygotowac kredytowke ;)



Dasz rade :)

A dlaczego te bilety sa drozsze na balkon?
Standing tanszy nic nie rozumiem... :roll:


Åšr gru 16, 2009 12:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 09, 2009 21:13 pm
Posty: 646
 
Post 
nie mam pojecia czy RAH ma pkt sprzedazy biletow.
dzwon: Box Office on 0845 401 5045.

dzisiaj ruszyla jakas przedsprzedaz, BRAT pisal na ofie, ze jest bardzo ograniczona liczba biletow.
jutro od rana rusza livenation.


Åšr gru 16, 2009 12:20 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
trudno zeby nie byla ograniczona. pewnie z tysiak jest przeznaczony dla vipow i innej masci celebrytow.


Åšr gru 16, 2009 12:23 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 09, 2009 21:13 pm
Posty: 646
 
Post 
jemu chyba chodzilo, ze przedsprzedaz ma mala pule. i bedzie bitwa jak ruszy normalna. ale nie wczytywalam sie dokladnie.

dla vipow porezerwowali loggie.
szaman walczy o standing / stallsy (3mam kciuki!) ;)


Åšr gru 16, 2009 12:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 16:05 pm
Posty: 165
Lokalizacja: Galway
 
Post 
kurcze, sama się napaliłam na ten koncert :)


Åšr gru 16, 2009 13:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 21, 2005 11:41 am
Posty: 107
Lokalizacja: Londyn
 
Post 
Kupilam przed chwilka najtansze biletki na Circle (restricted view), bo inne juz not available... Wolalabym standing, ale stwierdzilam ze lepszy rydz niz nic. I tak oto moj szanowny malzonek ma z glowy moj swiateczny prezent :D
Ale sie ciesze!!!!!!!


Åšr gru 16, 2009 14:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 09, 2009 21:13 pm
Posty: 646
 
Post 
Super!!!

Jutro mozesz powalczyc o standing, bedzie II tura presales, mysle ze z odsprzedaniem tego nie bedziesz miala klopotow ;)

Ale wiesz,z e nie wymigasz sie od relacji, fot i calej reszty? ;)


Åšr gru 16, 2009 14:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Maksiu napisał(a):
Chciałem tylko skromnie dodać, że zespołowi należy się wielki szacun za udział w tym charytatywnym przedsięwzięciu.
Życzę powodzenia w zdobywaniu biletów.


Na pewno nie bez znaczenia były kłopoty zdrowotne Dave'a. Już dał na licytację w USA w lecie jakiś fajny gadżet dla ofiar nowotworów - kamizelkę podpisaną chyba jeśli dobrze pamiętam.

Ja mam nadzieję, że zrobią naprawdę fajny akustyczny koncert coś a'la KROQ. Setlista może być jaka jest, byle aranżacje były inne i niepowtarzalne. Taborety Panowie, gitary, fortepian i bas i jedziemy z tym koksem :nlmda: :fletch:


Åšr gru 16, 2009 15:08 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 15, 2009 16:36 pm
Posty: 85
 
Post 
hahaha a coś Ty. walną normalne szoł, może jeszcze nawet coś wytną.


Åšr gru 16, 2009 16:15 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:12 pm
Posty: 162
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
co Wy z tym standing? :) wedlug mojego rozpatrzenia standingi sa wysoko wysoko nad wszystkimi siedzacymi. A to kolko na dole, to siedzace podzielone na sektory poczawszy od A do F za 72,50. W dodatku na plaskim terenie, wiec poza 1 rzedem nieciekawie. Nie ma standingow pod scene. Wyobrazacie sobie nasz dziki bieg pod scene na takim obiekcie? Madraluje sie, a sama standardowo weszlam w standingi :)


Åšr gru 16, 2009 21:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post 
Ewa, Ty to chyba masz rację - stallsy i areny mają tą samą cenę, a coś czuję, że nie tylko my tutaj ślepo na standing patrzymy. Nie jedna osoba pewnie się zdziwi, która kupiła standing :wink:

edit: a niee... trzeba rozdzielić stalls(zaraz następne przy arenie) od standing(pod sufitem), tak jak to @miraval rozrysowała. A w sprzedaży w tej samej cenie jest i arena na płasko i stallsy zaraz za nią. Standingów w ogóle nie ma dostępnych


Åšr gru 16, 2009 21:26 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:12 pm
Posty: 162
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
dokladnie, stallsy sa dobre, pod katem w dol. O standingach trzeba zapomniec. Dzis w kazdym razie ich nie bylo. Zreszta sa chyba pod sufitem. Mam nadzieje, ze mam racje :)


Åšr gru 16, 2009 21:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 09, 2009 21:13 pm
Posty: 646
 
Post 
moim zdaniem standingow (te wysoko nad circle) w ogole nie bedzie w sprzedazy. rzadko kiedy w RAH te bilety w ogole mozna kupic.

a arena na moj gust bedzie stojaca (ewentualnie podzielona na sektory A-F - kazdy ma osobne wejscie, i to zapobiegnie bieganiu). dlaczego? normalnie sa tam krzeselka, scena ma jakis metr (!!!) wysokosci i nie ma barierek odgradzajacych. nie wierze, ze panowie sa tacy bohaterscy i zrezygnuja z barierek. jak postawia swoja wyzsza scene (o ile w ogole), to wtedy miejsca siedzace zadzieraja glowe, musza odsunac pierwszy rzad. moim zdaniem usuna z areny krzeselka, postawia barierki. przynajmniej wejdzie wiecej osob. bo ta arena naprawde jest malutka ;)

no i na oficjalnym forum ludzie pisali ze maja standing. pytanie czy z rozpedu wzieli arene ze stojace miejsca, czy moze podczas kupowania ta informacja gdzies sie pojawila.

natomiast stallsy sa faktycznie swietne. scene widac pieknie jak na dloni.

EDIT: na stronie ticketmaster laduje sie "general layout". jak zmienicie na concert layout - pojawia sie standing arena ;)


ps. gdyby pojawilo sie chocby pol info, ze ten koncert bedzie sie jakkolwiek roznil od masowki TOTU, pewnie bym sie pokusila na londyn. bo obiekt naprawde wymiata. ale boje sie, ze zespol machnie po prostu zwykly set, o ile go jeszcze nie obetnie...


Åšr gru 16, 2009 22:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 15:17 pm
Posty: 354
Lokalizacja: Katowice
 
Post 
Arena (sektory A-F) sÄ… do kupienia jako miejsca siedzÄ…ce.
Czyli krzesełka na płycie będą. Normalnie jak koncert w USA :wink:


Bardzo fajnÄ… stronÄ™ ma ta hala.
Na przykładzie koncertu Romana Keatinga można zobaczyć jaki jest widok z poszczególnych krzesełek.
http://www.royalalberthall.com/tickets/ ... 16771.aspx


Åšr gru 16, 2009 22:45 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:12 pm
Posty: 162
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
nie czytalam na oficjalnej. Kazdy moze sprawdzic, ze sektory w arena czyli pod scena od A do F w okraglym sektorze sa dostepne poprzez oficjalna w grupie siedziacych, nie stojacych. Stajace byly dzis niedostepne i sa nadal zagadka ( domysle sufit).

:) Dawido wyprzedziles mnie...


Åšr gru 16, 2009 22:50 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 922 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team