Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
Akcje fanów podczas koncertów w Łodzi - INFORMACJE 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
Tutaj niesamowity film z Home 10.02, gwiaździsta hala, dokładnie tak, jak założyliśmy :) Piękne!
http://www.youtube.com/watch?v=Rz5K1mjNTU8

I chyba czas na moje krótkie podziękowanie,
po pierwsze pomysłodawcom! których pomysły zebraliśmy i udało się je ułożyć w jedną całość :)
oczywiście dla @miraval, która szybko była chętna do działań i razem ze mną spędziła kilka bitych tygodni na gg i mailach w celu sklejenia i rozpropagowania akcji :przytul:
@Serkowi, który też wymieniał masę maili na bieżąco i informował o akcjach gdzie się da i kiedy się da, nie poddawał się pojawiającym się z lewej czy z prawej głosom krytyki ;) @Serek - :brawo: :brawo:
@depecheMati, za błyskawiczne ogarnięcie stronki i potem systematyczne i mega szybkie uaktualnianie :D to była dopiero nasza determinacja!

i wszystkim, którzy wyraźnie propagowali akcję i przyczyniali się do zwiększania ilości balonów, ulotek i co bardzo ważne - informacji w necie ! Było Was wielu, każdy wie o kogo chodzi, ale także tym, którzy mniej się ujawniali a nam pomagali i po prostu wspierali, wielkie dzięki! :)


Wt lut 16, 2010 0:26 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
Serek napisał(a):
a jakie piruety po bananie wyczynial :fletch:
Szaman ciesze sie ze sie mylilem co do banana,atmosfera nakrecila Fletcha na maxa :fletch:


No widzisz :)

Tez sie obawialem o jego reakcje, ale jak zobaczylem jak Fletch szybko wyciagnal banana i jeszcze zaczal nim "zonglowac" to w tym momencie juz bylem spokojny, ze jest ok.

To chyba pierwszy koncert na ktorym Andy pochlonal swoj smakolyk bez zaslaniania sie i udawania, ze tak naprawde to on nic nie je :lol:

Akcja bedzie kontynuowana :8):


Wt lut 16, 2010 3:44 am Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 29, 2009 0:09 am
Posty: 91
Lokalizacja: Tricity
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
No muszę przyznać, że świetnie Wam te akcje wyszły :) Żałuję, że sama się tym razem nie angażowałam ;) Byłam tylko na drugim koncercie i niesamowite wrażenie zrobiły na mnie balony. Wydawać by się mogło, że to taki prosty pomysł, ale jakże efektowny. Brawa :brawo:

No i Strangelove nie było taką totalną klapą chyba... Z mojej perspektywy śpiewy wydawały się całkiem wyraźne i sporo osób się w to włączyło. Niemniej, stałam blisko sceny i możliwe, że śpiewały tylko pierwsze rzędy na płycie. Nie było tak źle!

Ogólnie - super. Mam nadzieję, że Wasze dokonania sprawią, że więcej osób przekona się do koncertowych akcji i nie będzie wielkiego marudzenia :8):


Wt lut 16, 2010 12:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 15, 2009 13:04 pm
Posty: 10
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
Podpisuję się pod wypowiedzią zeanthe;) Większość pisze, że Strangelove nam nie wyszedł, jednak z mojego położenia pod sceną wydawał mi się bardzo efektywny! Fakt, za pierwszym razem wymiękliśmy, ale chwilę poźniej już się wszystko ładnie rozbujało ;) Może na sektorkach nie było nas słychać, ale pod sceną było naprawdę zaprawdę hot :D

Balony 11tego pobiły wszystko. Spodziewałam się że będzie ich dużo, ale to co się działo przeszło wszelkie moje oczekiwania. Połowę 'Policy' spędziłam na bluzganiu pod nosem z wrażenia co się stało z halą! Szacun ludzie, szacun :mrgreen:


Wt lut 16, 2010 12:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 20, 2009 20:26 pm
Posty: 98
Lokalizacja: dolnośląskie
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
Przyznaję się do współudziału w rozpropagowaniu akcji ma koncercie, a była to środa. Miałam rozdawać ulotki o akcjach. Mój sektor to był D. Byłam przed koncertem ok 2 godziny więc miałam okazję porozmawiać z ludźmi z sektoru. Większość ludzi wiedziała o akcji, ale część była zielona. Ulotki pomogły na pewno. Zakupiłam także balony i rozdawałam ile się dało. Ale najważniejsze że ludziska byli pozytywnie nastawieni do akcji i dlatego rewelacja wyszło. Dzięki także koleżance Miraval z którą kontaktowałam się i razem udało nam się zrobić więcej. Pozdro :przytul:. Ludzie na sektorze naprawdę dobrze się bawili i mój towarzysz życia który nie jest fanem DM przyznaję że zabawa była przednia i zajmował się nagrywaniem bo ja nie byłabym w stanie skacząc i śpiewając na całe gardło cokolwiek nagrać. Wielki szacun dla wszystkich organizatorów i zaangarzowanych w akcję.


Wt lut 16, 2010 13:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 11, 2009 20:44 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Sea of Sin
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
Było absolutnie magicznie zarówno na 1 jak i na 2 koncercia :shock: Zdarłam sobie gardło totalnie,a od dmuchania balonów mało co nie padłam :wink: Stałam przy barierkach wiec dopiero po chwili zobaczyłam jak wyglada reszta hali- i jak zobaczyłam całe te kłębowiska balonów ,te naszą solidarnosć ,już wiedziałam ze tak nie było absolutnie nigdzie,Gordeno miał oczy jak pięciozłotówki i w ogóle wszyscy byli w szoku a ja sie poryczałam ze wzruszenia :oops: !
Byłam na kilku koncertach na trasie i z cała odpowiedzialnoscią twierdze ze jesteśmy jako fani absolutnie wyjątkowi!
Szacun dla wszystkich którzy rozpropagowali akcje i tych którzy czynnie brali w nich udział-bez Was kochani te koncerty nie byłyby takie niesamowite!
Jedyny moralniak jaki mi pozostał to że nie pociągnelismy Judasa po Martinie...no ale moze do następnej trasy nam wybaczy :roll:

Mam nadzieje ze teraz jest głupio tym którzy regularnie podcinali skrzydła osobom w akcje zaangazowanym dziwnymi postami-przyznam szczerze że w pewnym momencie zabiło to we mnie entuzjazm...

p.s.Ktoś ma moz uwieczniony moment jak Andrzej ujawnia sie ze swoim bananem ??? :lol:


Wt lut 16, 2010 13:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 09, 2009 21:13 pm
Posty: 646
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
Mery_Dm napisał(a):
Gordeno miał oczy jak pięciozłotówki i w ogóle wszyscy byli w szoku


wlasnie, bo ja bylam na sektorze i niestety nie dane mi bylo zobaczyc reakcji zespolu / osob stojacych z boku... a w necie na filmikach jakos nie ma. czy osoby z pierwszych rzedow moga sie podzielic wrazeniami? poza Gordeno cos sie dzialo? ekipa techniczna krecila zawziecie komorkami/aparatami, to bylo widac i nawet jest juz w necie
youtube.com/user/waitingfortheflash


Jedyne co zauwazylam - 11.02, to kiedy pojawil sie juz banan (chyba to bylo juz w trakcie piosenki) Fletch zaczal sie strasznie smiac, ale tak naprawde mega. Teraz zaczynam sie zastanawiac, czy to nie byl moment jak Gahan dostal bananem... bo jak Gahanoza sie platal po scenie, to gapilam sie na niego... a ze stalam w I rzedzie, to jak poszedl na wybieg nie mialam szans sie obrocic, wiec obserwowalam reszte panow...


Wt lut 16, 2010 14:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 11, 2009 20:44 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Sea of Sin
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
Widziałam jedynie jak wymieniają zdumione spojrzenia (zwłaszcza Mart,Gahanoza i Gordeno :D ) kręcą głowami w niedowierzaniu i sie usmiechają,ale widać było-zwłaszcza właśnie po Gordeno-że są w niezłym szoku! Mam na mysli 10.02,w czw już wiedziałam co nastąpi więc nie obserwowałam ich reakcji aż tak.


Wt lut 16, 2010 15:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 19, 2009 20:02 pm
Posty: 73
Lokalizacja: UNIVERSE / Kętrzyn
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
też mi się wydaje, że to było dgy Dave miał "spotkanie" z bananem.

Co powiecie na - NOWY REKORD. Mam tu na myśli odśpiewanie 11.02. solówki z Home. To robi ogromne wrażenie. :D


Wt lut 16, 2010 15:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
Wielki SZACUN za akcje!!
:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Znowu polska publika przeszła do historii.
Balony i Master rulez! Byłem sceptyczny co do balonów a tu totalna jazda!
REWELACJA!!!
Akcja z Masterem sprawiła że Gahanowi i Co. jak również mi szczena opadła.
Motyw z graniem Mastera samplem ze stripped = BEZCENNY!!!!! Nigdy nie myślałem że dożyję czegoś takiego :beer:
Ma to ktoś na YT? Bo ja wyłączyłem za szybko.
Ogólnie KOZAK jeden wielki :beer:

P.S> Moja 8 miesięczna córeczka czekała w hotelu i jednego dnia dostała żółty balon a drugiego zielony :nlmda: Bawi się nimi codziennie także akcja balonowa jest kontynuowana :wink: :brawo:


Wt lut 16, 2010 15:31 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 16, 2006 11:19 am
Posty: 26
Lokalizacja: Olecko
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
Witaaaajcie moi kochani depesze. Pierwsza refleksja wygloszona po koncercie. A wiec pierwsza fajna rzecz jak przy naszym Dodge`u stawali depesze i robili fotki :) to naprawde mi się spodobało :) Potem wejscie i bieg pierwszego dnia na lewą stronę wybiegu pod scenę... Niestety zdążyłem tylko na trzeci-czwarty rząd. No ale ok. A więc podniecony zacząłem zagadywać do depeszki odnośnie akcji ktore mają się wydarzyć na co ona: "Wez obciach jakich mało z tymi balonami" ----- ooooo kuuu**wa zbila mnie z tropu. Zakupilem 20 balonów, ale za to 300 swiecidelek [ktore widac na lewej stronie przed sceną pierwszego dnia na home i reszcie martinowej, i drugiego dnia przy samej prawej stronie wybiegu na tych samych motywach]. A ta śmieszna osoba [ktora zapewne po koncercie opisywała znajomym wspaniale akcje balonowe w ktorych brala udział - obłuda] tak mocno podkopała moją wiarę w sukces akcji, że zwątpiłem w depeszową miłość. No ale cóż. Śpiewanie master and servant [po dzis dzien nie mam glosu] - darlem ryja w niebogłosy - i nie byłem tym kogo się ciągnie a tym kto ciągnie innych za gardła. Drugiego dnia czlowiek ktory stał ze mną przy samej barierce, prawnik nie wyglądał na kogos kto znowu pomoze w akcjach a tym czasem dmuchał baloniki i pomagał rozdawać świecidełka tak jakby to była jego misja przypomniał mi ze jednak depeszem jest się w środku a nie na pozór. Więc akcje wyszły rzeczywiscie dzięki ludziom którzy chcieli wynagrodzic DM ich muzykę z prawie 30 lat. Dziękuję depesze. czekay dot pl


Wt lut 16, 2010 17:12 pm Zobacz profil YIM WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 13:14 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Widzew Lodz
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
@Maciek

http://www.youtube.com/watch?v=gJJ1M_93 ... r_embedded


Wt lut 16, 2010 18:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 09, 2009 21:13 pm
Posty: 646
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
charakterek napisał(a):
ShamRock , miraval gratuluje pomysłu z tym bannerem . pierwsza klasa :D


dzieki :)

banner zostal umieszczony w bezpiecznym miejscu, za 4 lata dopiszemy "still" i bedzie jak znalazl ;)


Wt lut 16, 2010 22:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
:D miałyśmy małego pietra wcześniej z bannerem, ale raz się żyje i Gahan załapał żart, więc fajnie ;)

hm, tak mi się przypomniało, nie ma nikt pewnie nagranego materiału z Zetki ze środy 10.02, miałam tam jakąś wypowiedź i przydałoby się ku pamięci... podobno koncerty miały być ich tematem nr 1 tego dnia i na okragło mieli relacjonować co i jak.. I podobno tak było, ale ja nie słyszałam.


Wt lut 16, 2010 22:07 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 09, 2006 18:52 pm
Posty: 189
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
nostromo napisał(a):
Obrazek
:D


Śr lut 17, 2010 0:46 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 09, 2006 18:52 pm
Posty: 189
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
Annie Hall napisał(a):

Obrazek

Obrazek


Śr lut 17, 2010 9:05 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 18, 2009 14:42 pm
Posty: 202
Lokalizacja: LimaOskarDeltaZulu
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
ShamRock napisał(a):
:D miałyśmy małego pietra wcześniej z bannerem, ale raz się żyje i Gahan załapał żart, więc fajnie ;)


Ja tam mu się nie dziwię Sham - ładna z Ciebie kobitka ... :) ... ( no ... może takich rzeczy nie pisze się publicznie i na forum... :D - ale wkład pracy wypada przynajmniej skomplementować :8): !...)

ShamRock napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=Rz5K1mjNTU8

I chyba czas na moje krótkie podziękowanie,
....
i wszystkim, którzy wyraźnie propagowali akcję i przyczyniali się do zwiększania ilości balonów, ulotek i co bardzo ważne - informacji w necie ! Było Was wielu, każdy wie o kogo chodzi, ale także tym, którzy mniej się ujawniali a nam pomagali i po prostu wspierali, wielkie dzięki! :)



Ło Matko - piknie było - ehhh...!!!
Co do determinacji ... no tutaj nie będę wskazywał kto przejawiał jej najwięcej ... :wink: ...DZIĘKI !!! ale też dzięki wszystkim Fanom!!!
Dzięki ShamRock, Dzięki Serek :brawo: :brawo: :brawo:


Śr lut 17, 2010 9:17 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 08, 2009 23:33 pm
Posty: 450
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
NAPRAWDĘ WYSZŁO PIĘKNIE!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=pLtVpPMIgJE

http://www.youtube.com/watch?v=TEv6-ZLv0oE&NR=1

Wielkie dzięki dziewczyny za determinację! Bez tego mogło być mizernie...tyle się czczo dyskutowało, mieliło, marudziło... a tak efekt przerósł oczekiwania WSZYSTKICH!!!
:brawo: :brawo: :brawo: :brawo:


Śr lut 17, 2010 10:21 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 06, 2006 15:59 pm
Posty: 155
Lokalizacja: z piekła rodem
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
fajnie


Ostatnio edytowano Pt paź 21, 2011 17:28 pm przez Diabel, łącznie edytowano 3 razy



Śr lut 17, 2010 12:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
nie dość, że średnio trafiony żart, to z błedem :lol:


Śr lut 17, 2010 12:45 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team