Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Następna strona
Akcje fanów podczas koncertów w Łodzi - INFORMACJE 
Autor Wiadomość
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
było :?:

http://www.infomusic.pl/koncerty/koncer ... _art=28611


Wt sty 26, 2010 13:40 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 09, 2009 21:13 pm
Posty: 646
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
nie bylo ;)

szeroko o akcjach + info o afterach :)
http://www.mmlodz.pl/7898/2010/1/25/dm- ... ry=depesze


Wt sty 26, 2010 14:26 pm Zobacz profil
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
@Seler, za dwa pierwsze zdania komentarza :brawo: :beer:


Wt sty 26, 2010 17:27 pm

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 18:28 pm
Posty: 17
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
do 11 lutego zostało już tylko 16 dni :fletch: :fletch:


Wt sty 26, 2010 20:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
@Seler, do jasnej ch..., powiedz mi co robiłeś na Gwardii w maju w takim razie i to jako "przewodnik" :?: :!: teraz to co wypisujesz to jest żenada ! Sorry, bo temat miał być informacyjny.


Ostatnio edytowano Śr sty 27, 2010 11:00 am przez ShamRock, łącznie edytowano 1 raz



Wt sty 26, 2010 22:31 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 01, 2009 22:36 pm
Posty: 328
Lokalizacja: WARSZAWA...wieczne miasto...a w nim WARSZAWSKA LEGIA/ Miłość jest sztuką istnienia we dwoje...
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
Dziś na łamach tej strony http://www.mmlodz.pl/7898/2010/1/25/dm- ... umieściłem komentarz swój co do przeprowadzanej akcji fanów DM na koncercie.
Nie czas na wyjaśnianie dlaczego to napisałem, w takim tonie.Uważam jednak,że słowa moje dotkneły Wszystkich których znam.Wyraziłem się słowami na które nie zasługują Ci ludzie.Obraziłem również osoby których osobiście nie znam,a biorą udział w tej akcji.
Oczywiście mam prawo mieć swój pogląd na to co robicie,ale nie mam prawa obrażać Was takimi słowami.Poświęcacie swój czas i okazujecie zamiłowanie...
Osobiście przepraszam za mój ton wypowiedzi Was Wszystkich.
Z wyrazami szacunku
Seler

I chcę jeszcze odwołać się do tych,którzy podobnie jak ja krytykują tą akcję.Starajcie się zachować swoją opinię dla siebie,najłatwiej jest krytykować nie robiąc nic.Mamy prawo do własnego zdania,ale nie do obrażania innych.


Śr sty 27, 2010 1:01 am Zobacz profil
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
Hmm, czy ktoś może dysponuje zapisem wczorajszej, dzisiejszej audycji z Eska Rock ? W zasadzie to fragmentem odnośnie akcji. Ufam, iż takowy znalazł się na antenie :?:

BTW :arrow: weekend z Depeche Mode na stacji VH1. Idealna sytuacja do podania informacji o akcji :)


Śr sty 27, 2010 10:11 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
No właśnie ja też nie słyszałam, myślę, że Serek nam powie właśnie go zapytałam.


Śr sty 27, 2010 11:07 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 11:47 am
Posty: 527
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
Seler :brawo:


Śr sty 27, 2010 11:42 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 15:50 pm
Posty: 230
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
Serek napisał(a):
wlasnie przed chwila poszlo o akcji i afterach w lodzkiej ESCE :twisted: ma byc jeszcze w Esce rock i Wawa oraz Vox :fletch:

Ja postaram sie nagłośnić to w naszym toruńskim radiu GRA, powinno sie udać ;)


Śr sty 27, 2010 11:43 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 07, 2006 15:48 pm
Posty: 941
Lokalizacja: Świeradów Zdrój/ Brzeg
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
Qrwa ro..zpie..dala mnie podejście niektórych ludzi!! Zawiść, frustracja? Nie macie ochoty brać udziału w akcji, która jest po prostu zabawą. To nie zniechęcajcie innych. Załóżcie sobie off topic dla tych co będą odwracać się tyłem do sceny na znak protestu,palić bilety jak kiedyś amerykanie wezwania do wojska.


Śr sty 27, 2010 12:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 08, 2009 23:33 pm
Posty: 450
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
Hej!
Ja tu sobie dotychczas polemizowałam z niektórymi na forum i to jest chyba normalne,ale argumentacja SELER-a jest absolutnie bez sensu. Właściwie powinno się Cuebie pominąć milczeniem, olać i spuścić do kibla... Chyba po prostu chcesz na siebie zwrócić uwagę i tyle. Dawno sie o TOBIE nie mówiło??? Hmmm?
Mnóstwo zespołów obudziło się niedawno do "łaskawego" zaszczycenia NASZEGO PIĘKNEGO KRAJU. Do tej poru śmigali po całym świecie i bywając u Naszych sąsiadów Czechów, nie dawali Nam złudzeń ,że nas w jakiś sposób olewają... Aż tu nagle, w końcu, nareszcie, po tylu latach...SĄ!!!!
U NAS!!!
My, idąc tokiem rozumowania wyżej wymienionego S. powinniśmy się wypiąć na tych 'łaskawców' i np . przyjść z WALKMANAMI ( upss teraz to MP3 , no ale wtedy to jeszcze Walkman... :wink: )na koncert a nie reagować jak ześwirowane i podekscytowane stado fanatyków religijnych pod sceną!!! To właśnie TAKICH NAS JUŻ WIELE KAPEL ZAPAMIĘTAŁO i chcą tu znów przyjeżdźać. Nie tam gdzie zawsze jest tak jak zawsze...tylko TU gdzie jest totalna euforia i śpiew na pełne gardło! Nasza publika jest jeszcze nienasycona i dlatego mamy tyle zapału co nieliczne kraje wokół! My nie jesteśmy 'zepsuci' ilością i rutyną koncertów które odbywają się cyklicznie z okazji kolejnych promocji płyt, okolicznościowych impres czy festiwali. My dopiero niedawno dostapilismy zaszczytu "wstąpienia" w TO ZACNE GRONO i jeszcze Nam się nie znudziło. Stąd mówiliśmy niejednokrotnie o drewnianej publice tu czy tam, o braku reakcji na zespół, o pustych rzędach czy drętwocie ogólnej. Tak im się już przelewa jak najedzonemu dziecku a my ciągle na głodzie!!!
Nie wiem Seler ile liczysz sobie wiosen ale być moze tak jest ,że Ty nie miałeś okazji doświadczyć siermiężnych czasów w Polsce gdzie człowiek dałby sie pokroić za nagranie z radia jakiegoś kawałka w całości nie przerwanego wiadomosciami lub zakłóceniem odbioru fal radiowych z powodu włączonego przez sąsiadkę zepsutego odkurzacza... Koncerty? O matko to w ogóle była abstrakcja...
Dość zatem i bierzmy się za dotrzymanie kroku Organizatorom ACKJI!!! Pozdrawiam Wszystkich!


Śr sty 27, 2010 13:03 pm Zobacz profil
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
Ludki darujcie sobie.
Po pierwsze ten topic, ma mieć stricte informacyjny charakter. To chyba nie miejsce do prowadzenia jakichkolwiek deliberacji

Po wtóre kolega Seler, delikatnie rzecz ujmując, dosyć nieładnie wyraził swoją opinię co do przeprowadzanej akcji, w tym odnośnie osób w nią zaangażowanych. I to jest pewien fakt. Ale, przy czym wyrażam tutaj wyłącznie swój pogląd, wyraził żal z powodu swojego zachowania i co więcej przeprosił za to. Chapeau bas, ponieważ niewielu osobom zdarza się w dzisiejszych czasach przyznać do błędu, a przede wszystkim wyrazić z tego powodu jakąkolwiek skruchę. Przyznaję, iż organizator tej akcji ze mnie żaden, więc mnie tak bardzo nie ubodły te niemiłe "argumenty" ad personam, niemniej jednak ufam, iż bezpośrednio zainteresowani szybko puszczą to w niepamięć.

Jeżeli ktoś nie zgadza się z "po wtóre" to niech zapozna się raz jeszcze z punktem pierwszym.

A My dalej robimy swoje :D


Śr sty 27, 2010 13:28 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
@justisza, niepotrzebnie już idziesz na wojnę słowną... Seler bez sensu dołożył oliwy, wyjaśniłam mu dokładnie na priv na czym polegają nasze zarzuty w jego kierunku i że zdecydowanie przesadził, ale teraz robi się z tego wojna o to kto komu bardziej pojedzie...

Można się nie zgadzać ale obelgi lepiej darować bo potem odpowiedź skupia się nie na argumentach a na formie w jakiej są przekazywane i ataku. Dajmy już spokój :roll: :roll:


Śr sty 27, 2010 13:31 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 18, 2009 14:42 pm
Posty: 202
Lokalizacja: LimaOskarDeltaZulu
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
SELER73 napisał(a):
Osobiście przepraszam za mój ton wypowiedzi Was Wszystkich.
Z wyrazami szacunku
Seler

I chcę jeszcze odwołać się do tych,którzy podobnie jak ja krytykują tą akcję.Starajcie się zachować swoją opinię dla siebie,najłatwiej jest krytykować nie robiąc nic.Mamy prawo do własnego zdania,ale nie do obrażania innych.


Szacun SELER - wielki szacun... :shock: szkoda tylko żeś wcześniej brzdąknął "jak z koła gospodyń wiejskich ... " :wink:
Ja też mam KOMUNIKAT odwoławczy do wszystkich - przestańmy polemizować i zacznijmy działać :D ...
Jutro w dwóch łódzkich bileteriach zostawiam ulotki dotyczące akcji (jak zapewnił Serek będą rozprowadzane z wejściówkami na nasze łódzkie imprezki :nlmda: )
Zasadnym by było aby i w innych miastach rozprowadzać je w ten sposób... :8):


Śr sty 27, 2010 13:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 01, 2009 22:36 pm
Posty: 328
Lokalizacja: WARSZAWA...wieczne miasto...a w nim WARSZAWSKA LEGIA/ Miłość jest sztuką istnienia we dwoje...
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
Należą mi się "baty" ale Wszystkich,którzy chcą to uczynić proszę o pm-y.Nie ma sensu prowadzić polemiki do nikąd. Niech topic zapełni się pomysłami i informacjami w swojej pierwotnej wersji.
Pozdrawiam Wszystkich :)


Śr sty 27, 2010 13:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 10:22 am
Posty: 672
Lokalizacja: RNR/Warszawa
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
@ SELER, to jest załosne. wszystko co tu napisałeś.
Po pierwsze z ta krytyka całej akcji i pozniej z tymi przeprosinami.


Ostatnio edytowano Śr sty 27, 2010 14:14 pm przez PaulaSad, łącznie edytowano 1 raz



Śr sty 27, 2010 13:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 08, 2009 23:33 pm
Posty: 450
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
TAK, juz wszysto wyjaśnione. AMEN nad polemiką...

Peace!!! For all of us!!!

Obrazek
DO ZOBACZENIA W ŁODZI!!!


Śr sty 27, 2010 13:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
Makaron napisał(a):
allado napisał(a):
Nie wydaje mi się ,że po 30 latach kreowania własnego originalnego bądz co bądz mrocznego klimatu PANOWIE cieszą się jak są witani BALONIKAMI tudzież jakimiś światełkami...

Jak to, sami to prowokują :8): . Przecież DM stworzyli/zaakceptowali taką „fantastyczną” mroczną projekcję do Policy Of Truth :lol: (wcześniej In Sympathy), która jest wyświetlana. Skoro im się podoba, to baloniki tym PANOM też powinny się podobać.
Nie rozumiem Twojego zdziwienia...


Ja po Lipsku wylałem już swoje żale w związku z tą "kultową projekcją" do POT , do IS pasowało to jeszcze jako tako ale do POT? :o Dlatego zgadzam się z Makaronem :beer:


Śr sty 27, 2010 15:27 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: AKCJE fanów podczas KONCERTÓW W ŁODZI !! INFORMACJE !!
grohoo69 napisał(a):
Hmm, czy ktoś może dysponuje zapisem wczorajszej, dzisiejszej audycji z Eska Rock ? W zasadzie to fragmentem odnośnie akcji. Ufam, iż takowy znalazł się na antenie :?:

BTW :arrow: weekend z Depeche Mode na stacji VH1. Idealna sytuacja do podania informacji o akcji :)


Podobno wczoraj o 13:05 puścili kilka zdań o akcji i afterach, później niewiadomo...a dziś w Planeta.fm od 15:00 można usłyszeć o akcjach. Jednak nigdy niewiadomo dokładnie kiedy. Przez jakiś czas jeszcze informacje mają się pojawiać na antenie.


Śr sty 27, 2010 15:32 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team