Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  Następna strona
Łódź - wrażenia po koncertach 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 01, 2009 22:36 pm
Posty: 328
Lokalizacja: WARSZAWA...wieczne miasto...a w nim WARSZAWSKA LEGIA/ Miłość jest sztuką istnienia we dwoje...
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Tak naprawdę mamy tyle lat na ile się czujemy.Mam 36 wiosen i głowa na zlotach mi odskakuje :D
Zachęcam tym samym Wszystkich na imprezie do szaleństw,jakoś ponad 20 lat nic się nie zmienia :banana2:


Pn mar 01, 2010 12:33 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 16, 2010 20:53 pm
Posty: 36
Lokalizacja: Kaszuby
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
W takim razie trzeba się będzie wybrać na zlot... Co prawda pierwszy,ale lepiej późno niż wcale :)


Pn mar 01, 2010 12:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 07, 2009 21:31 pm
Posty: 382
Lokalizacja: my secret garden
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
SELER73 napisał(a):
Tak naprawdę mamy tyle lat na ile się czujemy.Mam 36 wiosen i głowa na zlotach mi odskakuje :D
Zachęcam tym samym Wszystkich na imprezie do szaleństw,jakoś ponad 20 lat nic się nie zmienia :banana2:

masz absolutna rację, to od nas zależy, jak długo będziemy młodzi, nasza subkultura jest fenomenem na skale swiatową i okropnym błędem byłoby to zmarnowac przez narzekania, że zespól już nie taki jak kiedys, album nie taki, jak się spodziewano,
trafnie ktoś zauważył, ze ta muzyka pozostaje w duszy na zawsze, zaden zespół nigdy już nie bedzie w stanie wywołać takich emocji, jest w piosenkach DM coś, co sprawia, że nie sposób przestac ich słuchać, zapomnieć...bo to powraca, czy się chce czy nie


Pn mar 01, 2010 21:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 09, 2004 17:05 pm
Posty: 401
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Droga mlodziezy :lol: , faktycznie czlek ma tyle lat na ile sie czuje i tak funkcjonuje jak mu w duszy gra...Praca meczy mnie strasznie , ale dzieki DM wiem ,ze po 40-tce spoko 7 h moge przetanczyc..Nie wiem czy to kiedys sie zmieni ale mentalnie czuje tak o polowe mniej , choc z zycia scenariusz na niezly thriller moze napisze na emeryturze. I od tego moge uciec w DM albo w sen (bo sa tez ludzie , ktorzy w tak podeszlym wieku lubia sobia sobie pospac do poludnia)...


Pn mar 01, 2010 22:29 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2009 19:16 pm
Posty: 1228
Lokalizacja: śląskie
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
tak Was czytam....kurka! fajni są depesze :) tak trzymać :brawo:


Pn mar 01, 2010 22:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 01, 2009 22:36 pm
Posty: 328
Lokalizacja: WARSZAWA...wieczne miasto...a w nim WARSZAWSKA LEGIA/ Miłość jest sztuką istnienia we dwoje...
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Przeżyłem na drodze z DM i fanami tego zespołu chyba wszystko co możliwe.I nie żałuję ani jednej chwili.Kiedyś liczyła się każda wspólna spędzona chwila razem.Po szkole,potem pracy, pędziliśmy na miejsce spotkania,aby być razem...rozmawiać,śmiać się, pić piwko na które robiło się składkę.Kiedyś...kiedy jeden z nas miał jakiś problem,ekipa pomagała jak mogła i w czym mogła.
Dziś...kiedy o tym wszystkim wspominam,łza w oku się kręci.Do dziś na tym forum są kompani tamtych lat :)Są również młodzi,którym życzę jak najlepszych doznań.
Jeśli na jakimś zlocie/koncercie podejdziecie i spytacie się...ty jesteś Seler? podejdę i przytulę każdego z Was przyjacielsko,za to,że zechcieliście być "depeszami" pozDrawiaM Was kochani :)


Ostatnio edytowano Pn mar 01, 2010 23:06 pm przez SELER73, łącznie edytowano 1 raz



Pn mar 01, 2010 22:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
SELER :cry: :cry:


Pn mar 01, 2010 23:03 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 8:45 am
Posty: 581
Lokalizacja: Czeladź/woj.śląskie
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
:banana: jest jeszcze coś, co jest niesamowite, nie spotkałam się z tym wśród fanów innego zespołu, będąc gdzieś w Polsce z mężem, ostatnio w górach, facet podchodzi wita się i z radością mówi, że nie spodziewał spotkać tu, w tym miejscu fanów DM i zaczynamy rozmawiać o koncertach o muzyce, to jest coś wspaniałego jak bardzo ta muzyka nas łączy :banana2: .


Wt mar 02, 2010 8:40 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 07, 2009 21:31 pm
Posty: 382
Lokalizacja: my secret garden
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
o tak, niesamowite uczucie znaleźć takie porozumienie, wiedzieć, że jest grupa ludzi, która odbiera muzykę tak samo...bezcenne
to, co dało mi DM to najpiękniejsze wspomnienia w życiu, no i liczę,że tych wspomnień przybędzie jeszcze... :)
@Seler :brawo:


Wt mar 02, 2010 9:24 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 21, 2010 1:15 am
Posty: 74
Lokalizacja: GG 3680501
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
A to nam Seler złagodniał. Chyba to wspominanie tak na niego kojąco wpłynęło. Będę na zlocie 6 marca w Gdańsku. Musiałbyś mnie przytulić zgodnie z deklaracją. :lol: W końcu to stara gwardia. :nlmda:
Pozdrawiam wszystkich!!! Świetnie się to czyta chociaż zeszliśmy z tematu wątku, ale o koncercie to już chyba większość powiedziano, co?


Wt mar 02, 2010 10:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 8:45 am
Posty: 581
Lokalizacja: Czeladź/woj.śląskie
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
To jest niekończący się temat zawsze będzie powracał, na szczęście mamy zloty i jakoś się przetrwa do następnej płyty :D


Wt mar 02, 2010 10:27 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2009 19:16 pm
Posty: 1228
Lokalizacja: śląskie
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
eee, tam, @cosmo! Nie zeszliśmy z tematu- to po prostu konsekwencja WRAŻEŃ PO KONCETACH. :) Takie przyjemne, wydaje mi się, zwieńczenie wątku... :)


Wt mar 02, 2010 10:30 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 21, 2010 1:15 am
Posty: 74
Lokalizacja: GG 3680501
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
też prawda. spodziewałam się że po koncercie wszystko we mnie odżyje. nie byłam na zlocie masę lat. a teraz pojadę. i dobrze. rzeczywiście wiek tu nie ma nic do rzeczy. :banana2:


Wt mar 02, 2010 11:04 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 21, 2006 15:39 pm
Posty: 113
Lokalizacja: CK
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
cosmo, a skąd będziesz jechać? oj bracia i sistry jak mnie nosi, jak mnie nosi.... do Gdańska szmat drogi, ale niechby tam!
Normalnie ja czuję, że po 30-tce dopiero zaczęłam życie :nlmda:
i normalnie z to co tu teraz piszecie, to każdego bym wyściskała!!! cholera, człowiek zalogowany na tym forum od kilku lat, a dopiero teraz poczułam, że jestem u siebie :)


Wt mar 02, 2010 11:22 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 01, 2009 22:36 pm
Posty: 328
Lokalizacja: WARSZAWA...wieczne miasto...a w nim WARSZAWSKA LEGIA/ Miłość jest sztuką istnienia we dwoje...
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Reasumując... tu znajdziecie wszystko odnośnie zlotów viewforum.php?f=7
Wiem tak samo jak Wy...że życie nie zawsze układa się tak jak chcemy,ale jeśli tylko zechcecie, znajdziecie zakątek w swoich sercach na radość życia,czego życzę Wam wszystkim.Nigdy nie traćcie dzikości serca,nie zakopujcie tego co jest dla Was radością w tym życiu,szalejcie,miejcie w sobie zawsze odrobinę dziecka.Ja tak czynie i wspaniale łącze to z życiem codziennym :)


Wt mar 02, 2010 12:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 21, 2010 1:15 am
Posty: 74
Lokalizacja: GG 3680501
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
będę jechać z Chojnic w sumie niedaleko.
Seler jesteś odbiciem moich myśli. Może kiedyś popodskakują nasze główki na zlocie w jednym miejscu. :beer:


Wt mar 02, 2010 13:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 20, 2009 20:26 pm
Posty: 98
Lokalizacja: dolnośląskie
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
odnośnie atmosfery i relacji Depeszów, to na koncercie byłam ze swoim towarzyszem życia który jest niewierny (czytaj nie słucha DM nałogowo, tylko przy okazji), to był zaskoczony, że ludzie którzy się nie znają rozmawiają ze sobą tak swobodnie i bez skrępowania. Teraz opowiada wszystkim znajomym jaka super atmosfera i jaki zadowolony jest, może będą z niego ludzie :lol: Już Policy of truth sobie spodobał i jak leci jakiś utwór DM w radiu to wyłapuje i zdaje mi sprawozdanie. :mrgreen:


Wt mar 02, 2010 13:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 21, 2010 1:15 am
Posty: 74
Lokalizacja: GG 3680501
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
MartaMM1! bo to jest zaraźliwe.Moja siostra dostała amoku.zawsze ich lubiła ale teraz to już zakrawa na bycie fanem! :)


Wt mar 02, 2010 16:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 29, 2010 17:47 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
jakbym to gdzieś słyszała.... to samo z moją młodszą siostrą ;)


Wt mar 02, 2010 17:23 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 28, 2006 21:56 pm
Posty: 806
Lokalizacja: CRACOVIA
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Bo Depeche Mode jest jak zaraza :wink:


Wt mar 02, 2010 17:34 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team