Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  Następna strona
Łódź - wrażenia po koncertach 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 31, 2008 11:12 am
Posty: 298
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Jak tak czytam te wasze wspomnienia, przyznam szczerze, że chciałabym żyć w tamtych czasach i uczestniczyć w tym wszystkim :(
Mam tak chyba od małego, może też przez to, że moje rodzeństwo jest bardziej w Waszym wieku (30 i 32 lata)... Wydaję mi się, że kiedyś może i było trudniej, ciężej niż dzisiaj, ale chyba to wszystko było bardziej 'prawdziwe' i większa radocha była z tej wspólnoty itd.


Wt mar 02, 2010 17:52 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 01, 2009 22:36 pm
Posty: 328
Lokalizacja: WARSZAWA...wieczne miasto...a w nim WARSZAWSKA LEGIA/ Miłość jest sztuką istnienia we dwoje...
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Uwierz mi,że wspomnienia z tamtych lat są niczym magia,nie da się ich porównać do obecnych realiów.
Ale za to Wy młodzi fani,jesteście dowodem na to,że DM łączy pokolenia :)


Wt mar 02, 2010 18:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 21, 2010 1:15 am
Posty: 74
Lokalizacja: GG 3680501
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Taaaa..... magia. Szedł człowiek po ulicy spotykał drugiego człowieka i bez słowa wiedział, że coś ich łączy. Teraz jest inaczej bo i czasy inne. Ale faktycznie dużo jest młodych "wyznawców". I fajnie bo to znaczy, że nasze "staruszki" trafiają nadal do ludzi w każdym wieku.


Wt mar 02, 2010 19:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 14:22 pm
Posty: 367
Lokalizacja: Pozek
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Oj, Ludziska... ja dzięki Łódce nabrałam energii w swe wcale nie zakostniałe 31-letnie ciało i dzięki temu, że poznałam tyle fajnych nowych osób, że przekonałam się, że oni, że Wy wciąż jesteście (podczas gdy ja zagubiona owca gdzieś tam po drodze zbłądziłam ze szlaku, by znów powrócić :) ) zamierzam reaktywować tradycję zlotów, co to gdzieś została zarzucona jakieś półtora dekady temu :D ożyłam na nowo i tyle w tym temacie :beer:


Wt mar 02, 2010 19:58 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 16, 2010 20:53 pm
Posty: 36
Lokalizacja: Kaszuby
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
To co zobaczyłam w Łodzi urzekło mnie... Bo ja raczej też z tych "niewiernych":)... Poczułam ten Wasz specyficzny klimat, który potrafiliście wytworzyć wokół siebie lata temu i zobaczyłam go na koncercie. Nawet Wam go pozazdrościłam. Nie należę już do młodzieży,ale DM odkrywam teraz... Płyta po płycie. Ucho przestaje wyłapywać hiciory i znajduje perełki- nieograne medialnie. Tak to amok mam nadzieję, że nie chwilowy. I pojadę z cosmo na zlot :) "Niewierna Siostra" :nlmda:


Wt mar 02, 2010 20:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 20:38 pm
Posty: 248
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Pewnie jakby zagrali Pimpf to wszyscy by uformowali po zewnętrznej "kółeczko" a ci w środku by leżeli na podłodze. Co to dla nas Polaków. Myślę, że na koncertach też byśmy sobie z tym poradzili :)

Ciekawe jakby DM zareagowało :D


Wt mar 02, 2010 20:15 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 14:22 pm
Posty: 367
Lokalizacja: Pozek
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
@bea77: nieważne, że niewierni, ważne że nawróceni :wink:


Wt mar 02, 2010 20:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
bea77 napisał(a):
To co zobaczyłam w Łodzi urzekło mnie... Bo ja raczej też z tych "niewiernych":)... Poczułam ten Wasz specyficzny klimat, który potrafiliście wytworzyć wokół siebie lata temu i zobaczyłam go na koncercie. Nawet Wam go pozazdrościłam. Nie należę już do młodzieży,ale DM odkrywam teraz... Płyta po płycie. Ucho przestaje wyłapywać hiciory i znajduje perełki- nieograne medialnie. Tak to amok mam nadzieję, że nie chwilowy. I pojadę z cosmo na zlot :) "Niewierna Siostra" :nlmda:


Biedactwo.. jeszcze nie wiesz ale juz odwrotu nie ma ;) Poplyniesz kochana, poplyniesz :D


Śr mar 03, 2010 2:31 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 26, 2009 9:58 am
Posty: 64
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Mój syn też sie zaraził :shock: a ma dopiero 8 lat i żeby była jasność do niczego go nie zmuszałem, gdy ja słuchałem on także był ciekawy co tam słucha jego zgred i tak krok po kroku, teraz to on chyba lepiej zna dyskografię niż ja. Przyuważyłem ostatnio, że podkrada mi mp3-kę z całą dyskografią DM-mówię Wam jak byście widzieli gościa jak się po nią skrada :D .Niestety nie pojechałem z nim do Łodzi bo obawiałem się , że za młody, ale teraz trochę żałuję, bo była w/g mnie pełna kultura i nagłośnienie niezbyt "głośne" jak na takiego młodego fana . No ale co się odwlecze to ....... W każdym bądź razie ewidentnie rośnie nowe pokolenie i to było widać także w Łodzi.


Ostatnio edytowano Śr mar 03, 2010 11:39 am przez Bobik1001, łącznie edytowano 2 razy



Śr mar 03, 2010 8:52 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 11:47 am
Posty: 527
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
A ja byłam z synem, 14-letnim i bardzi się cieszę, że rośnie nam nowy narybek :)
Tak nawiasem mówiąc niektórzy myśleli, że jestem jego siostrą, więc chyba nie jestem jeszcze taka stara.
W każdym razie Młody ma bardzo dobry gust muzyczny moim zdaniem :wink: i tylko narzeka, że w szkole wszyscy słuchają hip hopu...


Śr mar 03, 2010 9:00 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
niedlugo sami zaczna organiowac zloty :D


Śr mar 03, 2010 9:11 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 21, 2010 1:15 am
Posty: 74
Lokalizacja: GG 3680501
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Moja 10-latka stała się "endżojem"(pisownia fonetyczna). Pamiętacie, że kiedyś tak się nazywało fanów skupionych na Violatorze? Tak i moja Córunia postanowiła najpierw zająć się przesłuchiwaniem mojej mp3ki od ETS. Ale nic to.Może coś z tego zakwitnie. Jakaś różyczka.I nie ma bata: na następny koncert jedzie ze mną. Na sektory można było spokojnie zabrać małolata.Przekonałam się że wśród naszych bezpieczeństwo gwarantowane. :brawo:


Śr mar 03, 2010 9:20 am Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
cosmo napisał(a):
Moja 10-latka stała się "endżojem"(pisownia fonetyczna).


skoro fonetyczna to "indżojem" :wink:


Śr mar 03, 2010 9:35 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 21, 2010 1:15 am
Posty: 74
Lokalizacja: GG 3680501
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
No dobra nancy boy.niech będzie indżoj.nie czepiaj się szczegółów :) A tak a propos (dobrze napisałam?) czy "nancy boy" ma jakiś związek z zamiłowaniem do placebo?


Śr mar 03, 2010 9:40 am Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
nie czepiam się szczegółów, delikatnie wyprowadzam z błędu ;)

a nancy tak, od placebo i od tego, że to określenie kiedyś do mnie pasowało ;)


Śr mar 03, 2010 9:50 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt lut 16, 2010 20:53 pm
Posty: 36
Lokalizacja: Kaszuby
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
"Biedactwo.. jeszcze nie wiesz ale juz odwrotu nie ma ;) Poplyniesz kochana, poplyniesz :D[/quote"]
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko Ci uwierzyć. Masz na pewno większy staż w tych klimatach ;)Zatem oby tak było jak przewidujesz, protestować nie będę. Mogę sobie popłynąć z DM... W sumie chyba płynę od 11...


Śr mar 03, 2010 10:00 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 02, 2009 22:44 pm
Posty: 43
Lokalizacja: TORUŃ
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Bobik1001 napisał(a):
Mój syn też sie zaraził :shock: a ma dopiero 8 lat i żeby była jasność do niczego go nie zmuszałem, gdy ja słuchałem on także był ciekawy co tam słucha jego zgred i tak krok po kroku teraz to on chyba lepiej zna dyskografię niż ja. Niestety nie pojechałem z nim do Łodzi bo obawiałem się , że za młody, ale teraz trochę żałuję, bo była w/g mnie pełna kultura i nagłośnienie niezbyt "głośne" jak na takiego młodego fana . No ale co się odwlecze to ....... W każdym bądź razie ewidentnie rośnie nowe pokolenie i to było widać także w Łodzi.


Mam ten sam problem z 10 - cio letnią córą. Niestety, do dziś nie mogę się pogodzić z tym, że nie zabrałem jej do Łodzi.


Śr mar 03, 2010 10:26 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 21, 2010 1:15 am
Posty: 74
Lokalizacja: GG 3680501
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Tak myślałam nancy. Bardzo lubię placebo.Niestety nikt nie chciał ze mną na koncert jechać i nie pojechałąm......... :cry:


Śr mar 03, 2010 10:27 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 22:40 pm
Posty: 158
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Ha! Moja Córa ma raptem rok i 7 miesięcy a dialog z Nią jest wiadomy:
- Jaki zespół Tatuś lubi najbardziej?
- Depe Mot!

O następne pokolenia możemy być spokojni... :mrgreen:


Śr mar 03, 2010 11:45 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 09, 2004 17:05 pm
Posty: 401
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Dobra, to teraz bedzie spowiedz...
Pare osob zaluje ,ze ma tyle lat ile ma i nie zaczeli wczesniej czerpac dla siebie z tej muzy i klimatu....
Bardziej bolesne wydaje mi sie to co sie ze mna stalo.. Na swiat przyszlam w czasie jak najbardziej sprzyjajacym towarzyszeniu DM od "poczecia" choc w Polsce w tamtych latach pewnie nie bylo to proste....Owszem w moich czasach szkolnych mialam swiadomosc istnienia DM, ale ani mnie oni grzali ani ziebili... :oops: Jak wiele innych grup...Przez wiele lat sluchalam najrozniejszych rzeczy i wciaz cos sie zmienialo, szukalam czegos tak naprawde dla siebie....W ostatnich latach , a zwlaszcza po poprzedniej trasie i wlasnie skonczonej obecnej, gdy wszystko jest tak namacalne, na biezaco monitorowane w necie i coraz wazniejsze chyba dla mnie... coraz bardziej dotkliwie wraca do mnie mysl ,ze moja mlodosc powinna byla potoczyc sie inaczej, ze cos stracilam, zmarnowalam ...


Ostatnio edytowano Śr mar 03, 2010 12:12 pm przez Agafia, łącznie edytowano 1 raz



Śr mar 03, 2010 12:10 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team