Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 48  Następna strona
Łódź - wrażenia po koncertach 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 18, 2009 14:42 pm
Posty: 202
Lokalizacja: LimaOskarDeltaZulu
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Duku napisał(a):
A jak koncert wypadł od strony dźwiękowej? Nagłosnienie było ok?


Powiem szczerze - niczego nie ujmę z całości BO OGÓLNIE BYŁO BOSKO - ale jak dla mnie "deko" na granicy przesterowania W TONACH WYSOKICH... ale też nigdy nie uważałem się za dźwiękowca... :lol:


Cz lut 11, 2010 10:13 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 02, 2008 16:50 pm
Posty: 8
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Duku napisał(a):
A jak koncert wypadł od strony dźwiękowej? Nagłosnienie było ok?



Nagłośnienie naprawdę dawało radę. W porównaniu z koncertem w Monachium na którym byłem ( stadion ) to o niebo lepiej.


Cz lut 11, 2010 10:19 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 19:35 pm
Posty: 1181
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Wszystko wspaniale, wszystkie akcje wyszły tak jak trzeba!! :nlmda: Zespoł był niezle zaskoczony jak spiewalismy mastera :fletch: Andy oczywiscie wcinał marchewki? :wink: i te jego zwinne ruchy :fletch: Scena jedynie troszke mała, ale ogolne wrazenie pozytywne jak najbardziej :wink:


Cz lut 11, 2010 10:20 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 28, 2006 7:37 am
Posty: 90
Lokalizacja: Częstochowa
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Co do dźwieku, to Dave ppodszedł raz do ludzi przy mixerach i coś gestykulował i pokazywał na głosniki.
A teraz pare info dla dzisiejszych:
jeśli jedziecie samochodem, trzeba być wcześnie by zaparkowac koło hali, po potem ochrona tylko krzyczała "brak miejsc"
to samo w szatni, byłem ok. 20 i wszedzie kartki "brak miejsc"
Na wejściu nikt mnie nie sprawdzał, gdybym miał mogłbym wnieść kamerę filmową!!! ale nie miałem, bo były słuchy że będa sprawdzać.
I weźcie balony, na pewno będzie ich więcej dziś, bo ludziska oglądają filmiki i widzą


Cz lut 11, 2010 10:29 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Tutaj bardzo fajne zdjęcia z koncertu :wink:
http://cgm.pl/galeria_hq.php?gallery_ID=6769


Cz lut 11, 2010 10:34 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Tutaj bardzo fajne zdjęcia z koncertu :wink:
http://cgm.pl/galeria_hq.php?gallery_ID=6769


Cz lut 11, 2010 10:34 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 11:21 am
Posty: 201
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
cygnus74 napisał(a):
Angel B napisał(a):
inne priorytety i inne rzeczy budzą moje emocje ;)


To Ty gościłaś może wczoraj na antenie Trójki? Albom głuchy ... ;)


Tym razem nie ja :8):


Cz lut 11, 2010 10:37 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 02, 2008 16:50 pm
Posty: 8
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
"Akcja balonowa" widziana z płyty.

http://www.youtube.com/watch?v=-XHs5ZbeB2I


Cz lut 11, 2010 10:46 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 10:27 am
Posty: 430
Lokalizacja: Chojnice
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Moment, gdy DM wychodzili na scenę i zobaczyłam ich po raz pierwszy, bo był to mój pierwszy ich koncert - bezcenne :wink:
Stałam zupełnie z przodu, może dwa metry od sceny i dwa od wybiegu, po stronie Fletchera - i właściwie cały czas widziałam wszystkich, którzy stali na scenie. Balony latały raczej z tyłu - ale tłum wokół mnie zgodnie wrzeszczał, śpiewał, skakał i machał rękami - więc tego, że ludzi byli drętwi, nie powiem. Fani spisali się ze śpiewaniem M&S, nieźle wyszło. Największy wrzask, przynajmniej w mojej okolicy, był na Personal Jesus - 'reach out and touch faith!' - chociaż tak naprawdę chyba wszystkie piosenki były śpiewane również przez fanów.
Żałuję, że stałam tak daleko od Martina... no cóż, za to miałam widok na Fletcha :) Po wejściu na płytę bez zastanowienia skierowałam się na prawo i gdy stanęłam z przodu, stwierdziłam, że nie będę się wycofywać, lepiej stać blisko sceny koło Fletcha niż gdzieś daleko, ale po stronie Martina.


Cz lut 11, 2010 10:47 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 18, 2009 9:53 am
Posty: 10
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
KONCERT SUPER :brawo: Wrażenia niezapomniane, a że byłam blisko sceny i miałam ICH "są na wyciągnięcie ręki" to jeszcze jestem podekscytowana :)

Akcja fanów super :) Baloniki zrobiły wrazenie :fletch:


Cz lut 11, 2010 10:54 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 14, 2003 1:32 am
Posty: 161
Lokalizacja: Częstochowa
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
http://cgm.pl/video.php?video_ID=6768
czyli czekamy na foty z meet&greet

a tu znane twarze o koncercie
http://cgm.pl/video.php?video_ID=6767


Cz lut 11, 2010 10:58 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 19:06 pm
Posty: 156
Lokalizacja: łódka
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Rzeczywiście akcja z balonikami była super. Natomiast na razie wczorajszy dzień dla mnie nie przebił Spodka.
Atmosfera tamtego wieczoru była dla mnie niesamowicie magiczna...
Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Wczoraj sektor dziś płyta. Może odbiór będzie inny. :fletch:


Cz lut 11, 2010 11:08 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt kwi 14, 2009 11:04 am
Posty: 7
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Ja bylam w sektorze R i bylo super, swietna widocznosc mimo wielkich glosnikow. Dzisiaj ide na plyte :) I w zwiazku z tym mam pare pytan - dalo sie tam oddychac? Czy byl nieludzki scisk?
Ktorym wejsciem wchodzi sie pod scene? I czy to sa miejsca dla vipow czy dla kazdego kto ma bilet na plyte?


Cz lut 11, 2010 11:17 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 06, 2009 19:34 pm
Posty: 5
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Rzeczywiście Spodek pod względem atmosfery był lepszy. Wtedy to był mój pierwszy koncert DM, byłem totalnie podekscytowany, szedłem w nieznane. Tutaj znałem wcześniejsze setlisty z obecnej trasy (chyba w sumie mój błąd) i niczym nie byłem zaskoczony.

Ale bez narzekania, bo koncert był bardzo dobry, chłopaki (panowie? :? ) dali z siebie sporo jeśli nie wszystko. Szczególnie zaimponował Gore, który wszystkie swoje kawałki zaśpiewał super, czysto, donośnie, z kolei Dave nie zawsze idealnie (moje zdanie), ale też ok. Nie ma się co oszukiwać, czas dla nikogo nie stoi i panowie też się starzeją, przecież oni są bliżej 50-tki niż 20-tki.

Byłem na płycie, przy samym centrum dowodzenia na samym środku, atmosfera gorąca dosłownie i w przenośni, ludzie koło mnie się fajnie bawili, śpiewali, baloniki itp. Było bardzo duszno, kilka dziewczyn prawie zemdlało, wskazane kupienie jakichś płynów do reanimacji :wink: Gardło zdarłem, myślę, że dwie koleżanki które ze sobą zabrałem zostaną nowymi fankami DM, bo na koniec stwierdziły, że przy tym koncercie koncert Madonny to pikuś :lol:

No i fajnie było przy :nlmda:

Pod scenę schodzi się sektorami JKL, ścisk zaraz na początku do zniesienia. Koncert zaczął się 21:03, skończył 23:02 :wink:


Cz lut 11, 2010 11:19 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 11, 2009 14:45 pm
Posty: 25
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Wchodzi się z tyłu tak jak na sektory naprzeciw sceny. Pod scenę są zwykłe bilety, wejście po bokach (fosy dzielącej scenę), wczoraj przestano wpuszczać około 18:40 chyba.


Cz lut 11, 2010 11:21 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 18, 2009 14:42 pm
Posty: 202
Lokalizacja: LimaOskarDeltaZulu
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Ludzie nie wychodźmy za szybko - chłopaki ewidentnie chwilę czekali po bisie (widziałem z R-ki) - ale niestety głównie dalsze trybuny rzuciły się do szatni !!!

Moim zdaniem z tym MAS mieli zagwostkę, i te słowa Dave,a : "You are crazy anymore" po PJ :D :

Pokażmy dzisiaj że jesteśmy jeszcze bardziej Crazy i nie wychodźmy z hali - dwa encore to by było coś!!!

Jajka by były gdyby po wczorajszym nastawili się na ten MAS a tu dzisiaj taki "joke" - Strangelove !!! :lol:

Dobra - pakuję bułki, balony ... i pod halę... 7!


Ostatnio edytowano Cz lut 11, 2010 11:31 am przez OPEL, łącznie edytowano 1 raz



Cz lut 11, 2010 11:25 am Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 14, 2006 17:52 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
A jak z ochroną? Trzepią mocno czy odpuszczają?


Cz lut 11, 2010 11:30 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt kwi 14, 2009 11:04 am
Posty: 7
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
nie wiem czy przed plyta cos sprawdzali, bobylam na sektorze, ale ogolnie nikt niczego nie sprawdzal nigdzie :) Takze lornetki, kamery, aparaty wskazane :)


Cz lut 11, 2010 11:36 am Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 14, 2006 17:52 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
To dobrze :) Ja akurat na sektor idę, więc się odpowiednio zaopatrzę :D


Cz lut 11, 2010 11:39 am Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 18, 2006 13:28 pm
Posty: 27
Lokalizacja: lubelskie
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Potwierdzam słowy przedmówcy odnośnie zakończenia koncertu - gdyby wszyscy nie zaczęli tak od razu wychodzić, to kto wie? Światła na całej hali nie zostały włączone tak od razu. Zatem walczcie dzisiaj!
Było cudnie.......... Mam małe porównanie, bo byłam tylko na Legii w 2006, ale jestem w boskim nastroju :D. (gardło trochę protestuje, ale co tam). Baloniki - genialne, widok publiczności rozgwieżdżonej na Home - odlotowy. Nie wiem jak wyglądał Never.... z trybun, ledwo zauważyłam między swoimi i nieswoimi rękoma, ze Dave wyszedł na wybieg :D, a stałam blisko jego końca. Po cichu liczę na jakiś fajny zapis audio/video/foto.... Życzę równie wspaniałego wieczoru tym, co dzisiaj będą na koncercie!

W kwestii ochrony - trzy szybkie macnięcia po zewnętrznej części spodni :D i tyle.


Cz lut 11, 2010 11:39 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team