Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 48  Następna strona
Łódź - wrażenia po koncertach 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 14, 2006 11:05 am
Posty: 140
Lokalizacja: Tak blisko Ciebie (tak, do CIEBIE mówię)
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Co prawda od dawna nie korzystam z tego forum, ale wczoraj zajrzałem i muszę serdecznie podziękować użytkownikowi pozmagik za udostępnienie biletów, do tego w bardzo korzystnej cenie :). A ponieważ nam się udało, daliśmy znać również trójce naszych znajomych, którzy przyszli i kupili bilety zwyczajnie w kasie. :!:
I choć było widać, że oprócz elgreco i Karolki, tylko jedna koleżanka z najbliższego otoczenia w sektorze M podchodziła równie fanatycznie do koncertu, to jednak zdecydowana większość dała się porwać spontanicznej zabawie ( za wyjątkiem setu Martina, który, nie wiedzieć czemu, oglądali na siedząco).
Aha, jeszcze zabawnie było wejść do Pierrota (jedyny bar, no powiedzmy, że "restauracja" :wink: wokół Areny) i dostrzec tam same znajome twarze. Najwyraźniej nie został ujęty on w żadnej "ściądze" dla przyjezdnych, których kilka tu widziałem. :lol:

Cieszę się, że byłem obecny na pierwszym koncercie DM w mojej Łodzi, cieszę się, że było to na terenach mojego ukochanego ŁKS-u.
Dziękuję mojej Karolce za to, że byliśmy tam razem i serdecznie pozdrawiam Agatę oraz Magdę z Piotrkiem. I wszystkich którym ten koncert przyniósł trochę radości.


Cz lut 11, 2010 15:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 10:27 am
Posty: 430
Lokalizacja: Chojnice
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Mi Nitzer się podobał, szkoda, że nie trwało to trochę dłużej. Z utworów najbardziej ucieszyły mnie 'hit you back', 'I give to you' i 'control I'm here' - z czego aż takim znawcą dyskografii Nitzera nie jestem i dwóch pierwszych kawałków, które zagrali, nie znałam po tytułach.
Jak dla mnie baardzo pozytywnie, że to oni byli supportem, ale widziałam właśnie, że nie wszystkim się podobało - w tym sensie, że raczej nie zostali odebrani zbyt entuzjastycznie.


Cz lut 11, 2010 15:31 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 11:14 am
Posty: 229
Lokalizacja: GDAńSK
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
mam 80min.plik (mp4) niestety na YT da sie max.10minutowy wrzucic,jak by ktos chcial :nlmda:


Cz lut 11, 2010 15:38 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 11, 2010 15:44 pm
Posty: 12
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
TDi napisał(a):
mam 80min.plik (mp4) niestety na YT da sie max.10minutowy wrzucic,jak by ktos chcial :nlmda:


Jak możesz to wrzuć może na Rapidshare?


Cz lut 11, 2010 15:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 22:40 pm
Posty: 158
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Te komentarze dotyczące kiepskiej aktywności Dave'a w czasie pierwszego koncertu są, jak dla mnie, troszkę dziwne. Facet ma swoje lata i pewno odczuwa już trudy trasy. Myśleliście, że wysiądzie z samolotu i powie: "O kurde, wreszcie Polska. Muszę dać z siebie wszystko..."? To jest dla niego koncert jeden z wielu. Nie dziwi mnie też automatyzm zachowań Dave'a. On po prostu idzie do pracy. Kiedy fani odsypiają koncert... Gahanek i reszta zespołu musi się glancować do kolejnego występu w następnej hali. Tam czekają wygłodnialcy, którzy zawsze będą oczekiwać świeżości, szału i zapału. Ja bym się wk.... po 5-ciu takich koncertach. Dajcie luzu...


Cz lut 11, 2010 16:07 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 20, 2006 17:34 pm
Posty: 22
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Julek- w całości się z Tobą zgadzam. Dla mnie każdy koncert to celebracja muzyki, po prostu, a wszelkie wizualizacje to tylko bonus. Należy pamiętać że to my widzowie w znacznej mierze tworzymy tę atmosferę- marudząc, paląc na płycie, albo żywo reagując na muzykę. Jak ktoś jest super znawcą dźwięku to (tu można zacytować pewien znany film z numerem 1 :wink: ) albo niech "se słucha" w domu a nie zawraca głowę. Ja jestem ZACHWYCONA, choć to n ie mój pierwszy koncert DM. Też się poryczałam w kilku momentach, prawie zemdlałam i potwornie żałuję że mam tylko 165cm wzrostu. Było bosko i mam ogromną nadzieję że jeszcze nie raz czekają nas takie przeżycia. A poza tym chciała bym mieć kondychę Dave'a :shock:


Cz lut 11, 2010 16:39 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 11, 2010 8:22 am
Posty: 4
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Koncert genialny :) 15 tysięcy rąk w górze na ' Never let me down' zrobiło wrażenie. Balony kolejny genialny widok ;) Chłopaki w śwetnej formie . Oby tak zawsze ;)


Cz lut 11, 2010 16:59 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 11, 2010 12:41 pm
Posty: 2
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Ja na razie napiszę o wrażeniach spod wejścia - za ciepło nie jest i sypie śnieg, ale mam nadzieję, że warto bedzie czekać :)




Edit: przsadziłem z sypie, lekko pruszy :)


Cz lut 11, 2010 17:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 8:11 am
Posty: 656
Lokalizacja: Warszawa/Święte Miasto
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Polska publicznosc i jej mega dzikie szaleństwo jest mocno przereklamowane. Co się dziwić że na sektorach ludzie siedzieli jeśli pod scena się nic nie działo? No i śpiewanie zamiast master and servant czego co się kończyło seven seven. Co to w ogóle ma być?!
Totalne rozczarowanie publika a nie zespołem.


Cz lut 11, 2010 17:16 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 20:36 pm
Posty: 299
Lokalizacja: kosmonauci mieszkają w lesie, skaczą jak piłeczki, hop hop!
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Felicyty napisał(a):
Julek- w całości się z Tobą zgadzam. Dla mnie każdy koncert to celebracja muzyki, po prostu, a wszelkie wizualizacje to tylko bonus. Należy pamiętać że to my widzowie w znacznej mierze tworzymy tę atmosferę- marudząc, paląc na płycie, albo żywo reagując na muzykę. Jak ktoś jest super znawcą dźwięku to (tu można zacytować pewien znany film z numerem 1 :wink: ) albo niech "se słucha" w domu a nie zawraca głowę.


Z tego co napisałaś wynika, że widz powinien na każdym koncercie cieszyć się i robić pajacyki bo ktoś tam na scenie na czymś brzdąka. Czyli upraszczając, nie ważne jest to, że artysta śpiewa/ gra g.ówno, ważne jest to, że ludzie i tak do tego skaczą!!


Cz lut 11, 2010 17:16 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 14, 2009 2:41 am
Posty: 475
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
goszka napisał(a):
Jak czytam o reakcji niektórych ludzi w sektorach (a właściwie o braku reakcji) to tym bardziej się cieszę, że byłam na płycie! :wink:
Co do atmosfery koncertowej: najlepiej wspominam Spodek, potem Legię(wtedy byłam najbliżej sceny), a trzecie miejsce zajmuje Łódź.
Praga była OK, ale większość publiki tam, poza rodakami reagowała jak nie na koncercie DM.
Służewiec to zupełnie inna bajka, mój pierwszy koncert DM, i ta burza, wszystko było magiczne. :lol:
Goszka

Sektor D reagował jak najbardziej prawidłowo :D.
Btw, nie przypominam sobie żadnej burzy na Służewcu - po prostu padało. Ale coś w tym jest, to też moj ulubiony koncert :).
Publiczność chyba wymarzona dla każdego zespołu, mam do porównania reakcje publiki z Glasgow, kiedy to większość ludu siedziała, a wstała tylko na ETS, bo chyba tylko to znali...
Akcje - rewelacja, podziwiam zorganizowanie ich, mimo tak wielu prób zniweczenia ich przez malkontentów. Na dzisiaj zaopatrzę się w balony :D.
Koncert świetny, jak dla mnie zupełnie inny niż Spodek, ale wcale nie gorszy.
Niepozdrowienia dla palanta w pinglach, gdzieś koło dwudziestki, który stale rzucał komentami typu - "ale by bylo jak by wybuchł pożar, albo dach się zawalił"; podczas skandowania przez publikę "DEPECHE MODE" - "co za głupota, tak jakby DM nie wiedzieli jak się nazywają"; a po koncercie: "ale badziew, no ale cóż, zestarzeli się" - stary, współczuję ci tych paru zmarnowanych godzin, ktorych nikt ci nie wróci. Następnym razem wybierz się do klubu seniora, na partyjkę warcab.
Pozdrowienia dla Bachencji, wreszcie mnie spotkał zaszczyt poznania Cię w realu! :nlmda:


Cz lut 11, 2010 17:23 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 22, 2005 0:16 am
Posty: 6
Lokalizacja: Radomsko
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Wszystko kwestia gustu.... ja osobiście uważam Spodek 2006 za ideał - trudny do powtórzenia....(idealne nagłośnienie, atmosfera, piosenki bliskie oryginałom (bez zbędnego eksperymentowania) no i miażdżącą wszystko "playing the angel"). Przepraszam tych co byli pierwszy raz ale w spodku byli 5 razy lepsi...


Cz lut 11, 2010 17:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 14, 2009 2:41 am
Posty: 475
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Co kto lubi - ja tam lubię eksperymenty na piosenkach :D. Pzdr!


Cz lut 11, 2010 17:32 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So lut 21, 2009 16:05 pm
Posty: 27
Lokalizacja: strząchnij chrabąszcza mokasynemm
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Koncert :brawo: :fletch: :nlmda: :nlmda: Martin mistrzostwo świata!!!!! stałam jak wbita. Akcje fanów :brawo: Byłyśmy na płycie, reakcje i widok 1 klasa! Niech inni mówią co chcą, Polscy fani są są najlepsi! Sam zespól chyba też był "troszeczkę zaskoczony" :D M&S bomba! Kumpela która słuchała ETS przez tel. popłakała się.
Pozdrawiam kolegów z Gdańska przy drugich barierkach :) dzięki za wpuszczenie :wink:


Cz lut 11, 2010 17:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 21:30 pm
Posty: 1487
Lokalizacja: Nostalgia.....
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
roodzia napisał(a):
Polska publicznosc i jej mega dzikie szaleństwo jest mocno przereklamowane. Co się dziwić że na sektorach ludzie siedzieli jeśli pod scena się nic nie działo? No i śpiewanie zamiast master and servant czego co się kończyło seven seven. Co to w ogóle ma być?!
Totalne rozczarowanie publika a nie zespołem.



Zespolowi sie bardzo podobalo, wiec.....


Cz lut 11, 2010 17:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 07, 2007 23:46 pm
Posty: 450
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Fletch z Peterem mieli niezłą polewka z Mart'a i Gahana na I Feel You, a raczej po. To chyba było na I Feel You ? Już wyjaśniam. Zaczęli się schylać tak jak Gahan z Martem, a potem udawali jakby kurczaki- wyglądało to przezabawnie :lol:

A czy ktoś wie czym rzucił Peter Fletcha ?


Cz lut 11, 2010 17:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 22, 2006 21:29 pm
Posty: 100
Lokalizacja: Chrzanow
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
A widział ktoś jak Peter rzucił czymś we Fletcha?


Cz lut 11, 2010 17:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 13:14 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Widzew Lodz
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
roodzia napisał(a):
Polska publicznosc i jej mega dzikie szaleństwo jest mocno przereklamowane. Co się dziwić że na sektorach ludzie siedzieli jeśli pod scena się nic nie działo? No i śpiewanie zamiast master and servant czego co się kończyło seven seven. Co to w ogóle ma być?!
Totalne rozczarowanie publika a nie zespołem.


chyba bylismy na zupelnie dwoch roznych koncertach


Cz lut 11, 2010 17:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 19:35 pm
Posty: 1181
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Peter rzucił pusta butelka we Fletcha, tak mi sie wydawało :lol: w ogole zespol w świetnym nastroju :nlmda: Oj i znowu bedizemy czekac w niepewnosci na pierwsze przecieki, na trase, licze ze jeszcze ich zobaczymy :fletch:


Cz lut 11, 2010 18:06 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 10, 2007 20:40 pm
Posty: 67
Lokalizacja: poznań
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
niunias napisał(a):
roodzia napisał(a):
Polska publicznosc i jej mega dzikie szaleństwo jest mocno przereklamowane. Co się dziwić że na sektorach ludzie siedzieli jeśli pod scena się nic nie działo? No i śpiewanie zamiast master and servant czego co się kończyło seven seven. Co to w ogóle ma być?!
Totalne rozczarowanie publika a nie zespołem.


chyba bylismy na zupelnie dwoch roznych koncertach


byłem na tym samym koncercie co niunias a na innym niż roodzia.
Dokładnie taki jak powinien być. Kolejny najważniejszy dzień roku.
I tak od 26 lat


Cz lut 11, 2010 18:07 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team