Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 960 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 48  Następna strona
Łódź - wrażenia po koncertach 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 22:40 pm
Posty: 158
 
Post Łódź - wrażenia po koncertach
Tak mi się w życiu ułożyło, że tym razem nie było mi dane obejrzenie Depeche Mode w Łodzi. Żałuję tym bardziej, że trafiło w moje urodziny. Jak już się wali to wszystko na raz. No ale płakać nie będę i przynajmniej oddam troszkę swojej krwi tym, którzy na koncert(y) pojechali. Piszcie piszcie o Waszych wrażeniach! Czekamy!


Ostatnio edytowano Śr lut 10, 2010 15:29 pm przez Julek, łącznie edytowano 2 razy



Śr lut 10, 2010 12:42 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 28, 2009 19:53 pm
Posty: 59
Lokalizacja: z kątowni
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
hala prawie pełna,emocje nieziemskie,akcje wyszły super....zwłaszcza śpiewanie M&S choc za pierwszym razem niebardzo wyłszo to za drugim,jak płyta zaczeła a za nią trybuny to chłopakom ręce opadły i Gahan rzekł coś w rodzaju(ale nie na 101%,jeśli się mylę to proszę o poprawkę)
że Martin tu zarządza,
od siebie mogę dodac, że na trybunie byłam cała mokra (co będzie jutro ze mną na płycie?)
ludzie dookoła mnie mało ruchliwi prócz dziewczyny krzesełko obok,która mi podziękowała za wspólną zabawę
i jeszcze na marginesie....wylatują w piątek a nie w czwartek jak podały media,to chyba na tyle,jutro częśc druga spektaklu :nlmda:


Ostatnio edytowano Cz lut 18, 2010 22:08 pm przez ekhel_rock, łącznie edytowano 1 raz



Cz lut 11, 2010 0:34 am Zobacz profil ICQ YIM

Dołączył(a): Cz kwi 02, 2009 22:19 pm
Posty: 17
Lokalizacja: lublin
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
pisałem w innym wątku,byłem na sektorze na którym siedziały totalne cipy, zero ruchu, nie wiem mam wrażenie że starsze koncerty były przyjmowane z większym entuzjazmem, publiką na sektorach jestem zawiedziony


Cz lut 11, 2010 1:25 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 11:21 am
Posty: 201
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Rozczarowana troszku...
Nie zaskoczyli niczym, nie pokazali nic nadzwyczaj nowego, do tego zupełnie nie moja setlista :( Pierwsze naprawdę duże emocje poczułam dopiero na bisach - DIB było kapitalne, no i już do końca super! Wprawdzie nowe aranżacje były niezłe, ale widać, że oni się po prostu starzeją... Większość czasu czułam się jakbym oglądała to wszystko na DVD.
Publika faktycznie jakaś mniej entuzjastyczna - wcześniejsze koncerty były pod tym względem chyba lepsze. Za to akcje fanów super!!!! Na medal! Z góry sektora P balony wyglądały czadowo - i mina Gahana przy M&S też :):):)
Halę oczywiście kolejny raz oceniam na 6!!! Przemiła i pomocna ekipa organizatorów!
Mam też świadomość tego, że moja opinia może być nad wyraz zniekształcona - 3 tygodnie przed porodem żyję w zupełnie innym świecie, mam inne priorytety i inne rzeczy budzą moje emocje ;)
Niemniej jednak nie żałuję oczywiście - cieszę się, że udało mi się być - w końcu równie dobrze mogłam w tym czasie być jakieś 700m dalej na porodówce lub leżeć opuchnięta i bez sił jak wieroryb po katastrofie tankowca :lol:
Mam nadzieję, że aftery spełnią oczekiwania fanów ;)


Cz lut 11, 2010 1:59 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 28, 2007 22:03 pm
Posty: 16
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
@belzebub
Nie tylko na sektorze, ja stałem na samym początku drugiej części na płycie i oprócz mnie i 3 dziewczyn obok, reszta stała w bezruchu, tylko przy ETS, NLMDA i PJ pokazali że żyją (oczywiście nie mówię o całej płycie).
Rozumiem, że krzyczenie komuś do ucha może denerwować, ale wychodzę z założenia, że na koncert idzie się po to aby bawić się z zespołem; Tym bardziej jeżeli jest to Depeche Mode.

To był mój pierwszy koncert DM, wrażenia po - ekstra. Byłem w takiej ekstazie, że od "Wrong" nie pamiętam za bardzo co się działo na scenie, skakałem i śpiewałem (o ile można to tak nazwać) prawie do każdego utworu. Dopiero po koncercie zdałem sobie sprawę że mam niezłą chrypę... :nlmda: Balony podczas POT świetnie wyglądały z mojej perspektywy, to najpiękniejszy widok jaki zapamiętałem (nie licząc pewnej dziewczyny z przodu) :8):. Cieszę się z Miles Away - bardzo mi się podoba koncertówka, miałem cichą nadzieję że wykonają In Sympathy, strasznie lubię ten utwór, a na koncercie w Tel Avivie nawet znośnie im to wyszło.
Jedyne co mnie trochę drażniło to właśnie to Obrazek k +ctwo o którym wspomniałem.
Żałuję tylko, że na jutro nie mam biletu.

Let's play... :fletch:


Cz lut 11, 2010 2:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 16, 2006 14:29 pm
Posty: 5
Lokalizacja: Wwa/Włocławek
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Martin, te adoro! :)


Cz lut 11, 2010 2:10 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 08, 2006 20:01 pm
Posty: 303
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
myslalem ze spiewanie Master and Servant nie wyjdzie - ale po chwili wszyscy się rozśpiewali
zaś komórki (świecące) podczas Home wypadły niesamowicie, a widziałem przez Moment
jak martin się zaśmiał i odwrócił - jak nuciliśmy - "Ooooo!, Ooooo!" :D

Jutro musi być jeszcze lepiej :)


Cz lut 11, 2010 2:15 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 13, 2009 8:12 am
Posty: 8
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
super, super, super. Było zajerzascie... :). Do akcji byłem nastawiony troszkę sceptycznie, ale wyszły zarąbiście. Baloniki the best! Jutro wrzucę filmik :)

PS byłem na sktorze R rząd 17 ludziska się dosyć bawili... Tylko ta popieprzona belka mi Dave'a zasłaniała, cholera była by 1m wyżej i było by si, ale tak było zajbeiaszczo :)


Cz lut 11, 2010 2:44 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 9:32 am
Posty: 4
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Faktycznie sektor R zwłaszcza miejsca 21-15 totalna kaszana nie dość że jakieś rusztowanie zasłania widok to w wyższych rzędach kolumna czy coś w tym stylu zastawia pół sceny :evil: .Ale są i plusy widok balonów na płycie bezcenny, światełka na Home i łapki na never :nlmda: ssuuper jakoś trzeba się pocieszyć.Master wyszło świetnie choć na początku myślałam że nic z tego nie wyjdzie ale płyta daje rade.W.g mnie świetny koncert nawet dave coś na końcu powiedział Crazy ale nie załapałam do końca co?? Crazy "polen" czy "Night".


Cz lut 11, 2010 3:46 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 11:14 am
Posty: 229
Lokalizacja: GDAńSK
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
to co Martin zrobil z utworem Home to MASAKRAAAA (pozytywna),jeszcze bardziej pokochalem Ultra :) dał ostro czadu łacznie z solowkami na gitarze,Martin BRAWISIMO RESPECT :)))
AKCJA "baloniki" - rewelacja,"komorki" - ok , "ets" - wszyscy chyba spiewali,najslabiej "lets play Master & Servant"-na ale coż...

bylo bosko,chcociaz troche "wizualizacje " na telebimach moglyby byc lepsze,brakowalo mi Strangelove i tych lasek co sie lizaly ;P

tyle,pozdro z gdanska
PS.mam ponad godz. wystepu wiec jak cos to... ;)))

http://www.youtube.com/watch?v=gWX6C7W6quM
http://www.youtube.com/watch?v=TbVpimAO-ZA
http://www.youtube.com/watch?v=BJMfSrI_OCM


Cz lut 11, 2010 4:06 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 23, 2009 16:20 pm
Posty: 13
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Wrażenia jak najbardziej pozytywne:) Akcja z balonami i śpiewaniem wypadły super.Dziś drugi koncercik, szkoda tylko, że musialam wracać do domu a dziś znów do Łodzi po pracy, ale mam nadzieję, że da radę i nie zasypie nas.


Cz lut 11, 2010 8:05 am Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 18, 2007 15:20 pm
Posty: 5
Lokalizacja: Pisz
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
bylismy z ekipa z mazur:) przy samej scenie i powiem szczerze koncert mały ale naprawde super akcja master z poczatku niemrawa ale pozniej sie rozkreciła ja jak najbardziej zadowolony i naprawde ciesze sie z wizyty w łodzi!! przy okazji pozdrawiam kolezanke ktora stała obok mnie miła blondynka nie miała aparatu ale zapisała maila i jesli sie odezwie to podesle swoje fotki!!!bedzie miała pamiatke.


Cz lut 11, 2010 8:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 28, 2006 7:37 am
Posty: 90
Lokalizacja: Częstochowa
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Oczywiście podzielam zdanie że koncert fantastyczny. Ja byłem w sektorze C i wizualizacji w ogóle nie widziałem, ale za to miałem kapitalny widok na całą płytę i to jak reaguje. Wiem więc mniej więcej to co widział Dave i reszta.
Marchel, faktycznie belka zasłaniała trochę ale ważne że się było !!!!!!!!


Cz lut 11, 2010 8:37 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 18, 2009 14:42 pm
Posty: 202
Lokalizacja: LimaOskarDeltaZulu
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Dla mnie BOMBA - z sektora R rzędu 5 widok gwiaździstej hali i baloników na POT - bezcenny :mrgreen:
Master moim zdaniem też wyszedł - raz zaczynała płyta a raz mój sektor powyżej (SEREK z ekipą???) był nawet moment że Dav,e podchwycił...tylko ze ścieżką chłopaki chyba nie przygotowani... Radość Mart,a z przedłużonego refrenu w wykonaniu publiki ... to wszystko BEZCENNE!!!

Dla mnie jako rodowitego Łodzianina marzenie się spełniło : "Good evening Łódź!!!" .. i mam nadzieję że dzisiaj na płycie usłyszę
i zobaczę to po raz drugi... :nlmda: :nlmda: :nlmda:

P.S. Serek to jednak nie był - chyba że pozostała część jego ekipy - no skubany na płytę pod scenę urwał się...nawet na fotkach z prasy go pełno... :lol:


Ostatnio edytowano Cz lut 11, 2010 10:23 am przez OPEL, łącznie edytowano 1 raz



Cz lut 11, 2010 8:44 am Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 16, 2010 14:21 pm
Posty: 4
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Było super! :fletch:
Ludzie jesteście świetni! Akcja z balonikami! Miodzio! - W Pradze było może 15 baloników. :nlmda:
Płyta szalała, patrząc na ludzi w sektorach miałam wrażenie, że też się dobrze bawią! :fletch:


Cz lut 11, 2010 9:02 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Good evening LODZ!!!


Cz lut 11, 2010 9:03 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 16:30 pm
Posty: 45
Lokalizacja: KUJAWSKO-POMORSKIE
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Koncert fantastyczny!!! Home Martina przepięknie wykonanie, dreszcze na całym ciele. Bardzo częsty miałam kontakt wzrokowy z Martinem!!!, totalnie byłam zaczarowana, dziękuję za zabawę i atmosferę w drugim rzędzie na płycie po lewej stronie. Gahan mega ciacho. Fani rewelacyjni. Jestem pod ogromnym wrażeniem. KOCHAM DEPECHE MODE. Byłam na koncercie na Służewcu w 2001 i w Katowicach na Gahanie. Myślałam,że koncertu z 2001 roku nic nie pobije myliłam się!!! Depesze są w mega formie, najlepszy zespół na świecie!!! Życzę dzisiaj udanej zabawy!!! Pozdrawiam.


Cz lut 11, 2010 9:18 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 02, 2008 16:50 pm
Posty: 8
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
dusk napisał(a):
Napiszcie o ktorej zaczal sie koncert?? znaczy o ktorej weszli depche mode.
Zalezy mi na info bo bede mogl dopiero byc dzis o 21 i nie wiem ile sie spoznie.



Rozpoczeli dokładnie o 21.05


Cz lut 11, 2010 9:43 am Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 10, 2009 21:59 pm
Posty: 143
Lokalizacja: Gietrzwałd/Warszawa
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
A jak koncert wypadł od strony dźwiękowej? Nagłosnienie było ok?


Cz lut 11, 2010 9:59 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 07, 2009 8:40 am
Posty: 1
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Tu możecie obejrzeć "baloniki"
http://www.youtube.com/watch?v=jL3e_HeS1mE


Cz lut 11, 2010 10:10 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 960 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team