Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
20.02.2010 Londyn - "polskie akcje"? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2009 19:16 pm
Posty: 1228
Lokalizacja: śląskie
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
czy to prawda że Alan jest wśród publiki? podobno nie brał udziału w "Never..." hahaha


So lut 20, 2010 23:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
tuż nad Twoim poprzednim postem pisałam, że Alan jest..
i to fakt, ktoś skomentował, że nie machał rękami na nlmda


So lut 20, 2010 23:29 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
I co dalej? Taka cisza...

Jako, że jeszcze nie używałam - :banana: :banana: :banana:

:)


N lut 21, 2010 0:18 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
Niewiele więcej, PJ i koniec...
Poczekamy, aż wrócą "nasi" i zdadzą szczegółowe relacje :banana2:


N lut 21, 2010 0:37 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
Tak szybko nie wrócą..... Chyba after jakiś mają..... :banana2:


N lut 21, 2010 0:55 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 11, 2010 17:35 pm
Posty: 18
Lokalizacja: Londyn
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
Miałem to szczęscie i też byłem na tym koncercie i muszę powiedzieć, że jestem w bardzo pozytywnym szoku...;) W porównaniu do grudniowych koncertów w O2 ten był zdecydowanie lepszy, przynajmniej moim zdaniem ponieważ na grudniowym też byłem. Nie wiem czy ktoś się ze mną zgodzi ale tak uważam. I nawet balonów było wiecej niz poprzednio ale to pewnie "zasługa" łódzkich koncertów... Wyszła fajna akcja urodzinowa Petera Gordeno z inicjatywy Dave'a i odspiewane Happy Birthday :)
I jeszcze ten taniec Fletcha na sam koniec...wspaniały poprostu...hehe


N lut 21, 2010 4:11 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 21:00 pm
Posty: 308
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
Nie dziwie sie dlaczego nie chcieli odspiewac Happy Birthay Peterowi,dopieo jak Dave zachecil to wszyscy zaczeli spiewac,fakt ten koncert w porownaniu do grudniowych byl bardziej spontaniczny i widac bylo ze Dave jes w dobrym humorze,Szaman chyba jakies klopoty byly z wrzuceniem banana na scene badz w jakis inny tajemniczy sposob ponownie przekazanie go Fletchowi bo nie widzialem zeby banan ladowal na scenie,mikrofon tez byl dla Dave"a :lol: :lol: :banana2: :banana: :banana: :banana2: Yourkingdom statyw z jakiego nagrywalem wrzuce jutro oryginalny pomysl,wyszlo gicior.


N lut 21, 2010 4:29 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
No troszke klopotow dzis z ochrona o2 bylo... Wydmuchalem banana, bo nadmuchanego nie chcieli wpuscic.
Pozniej nadmuchalem spowrotem ale jakis murzyn-sluzbista ciagle sie czepial, ale i tak banan byl na POT obecny.
Nie poszedl w tlum bo mial przywiazana niespodzianke dla Fletcha. Niestety nie udalo sie przekazac. :(

Co sie odwlecze to nie uciecze. Alanowi dam go w kwietniu, moze przekaze Andzejowi. Niedzwiedzia zrobili to i bananem sie podziela :lol:
:banana2: :banana: :banana2:

Dokumentacja foto pewno niebawem przez TOMSONa bedzie puszczona. Uwaga niektore zdjecia tylko dla doroslych :P :wink:

A powaznie: Po RAHu koncert nie zrobil wrazenia, choc byl w miare dobry. Gdybym zbieral po funcie za kazda fote z bananem bylbym dzis bogaty :banana: ;)


N lut 21, 2010 7:02 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 11:47 am
Posty: 527
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
Szaman rozumiem, że chcesz żeby Fletch miał kolekcję bananów :)

Coś mi się wydaje, że za każdym razem jak DM grają w Londynie, mają sczególnie dobry humor. No cóż, są u siebie, byli po udanym koncercie w RAH, spotkaniu po latach, a do tego przyjechała żonka Dave'a, więc się nie dziwię :)

Freelove i AQOL.... fajne niespodziewanki na koniec trasy


N lut 21, 2010 8:46 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 14:22 pm
Posty: 367
Lokalizacja: Pozek
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
Alan na publice!! :wink: dla mnie to już jest news of the day! Jest jakiś c.d. RAH i to mnie wprawia w niesamowitą radochę - bananową oczywiście! :banana: :banana: yeaaaaaahhh!


N lut 21, 2010 9:19 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 11:16 am
Posty: 305
Lokalizacja: spodek międzyplanetarny
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
Akcja bananowa była niewątpliwie świetnym pomysłam, dorzuciła do (poważnego przecież) wizerunku DM, coś wesołego, coś co udowodniło, że w jakiś sposób potrafą śmiać się z samych siebie. Czy nie martwi was, że np. ludzie postronni, będący na koncercie będą kojarzyć, ten dość poważny wizerunek DM, z bananem (jęśli będzie on zbyt często używany) ? :wink: . Mieliśmy już różne "znaczki" DM: różyczka, agawa, różne eksponowanie samej nazwy depeche mode itd., no musicie przyznać, że wszystko, było dość poważne, przecież nikt nie wyobraża sobie nowej płyty DM z bananem na okładce :P . Ja osobiście teraz (po tym :banana2: ), wolałłbym, aby to był dmuchany niedźwiedź :P ...może z bananem w łapie :8):

oczywiście wiem, że banan jest dla Fletch'a


N lut 21, 2010 10:02 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 08, 2009 22:06 pm
Posty: 95
Lokalizacja: sosnowiec/londyn
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
Zgadzam sie ze ten koncert byl lepszy od grudniowego, a super niespodzianka dla mnie bylo zrobienie sobie foty z Alanem (spotkalem go na korytarzu po koncercie). jutro zapodam na forum.


N lut 21, 2010 10:09 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
jesli jestes fanem dm to ludzi postronnych komentujacych wizerunek zespolu najczesciej olewaj, bo nie maja bladego pojecia o co cho.


N lut 21, 2010 10:09 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 19:35 pm
Posty: 1181
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
Fajnie by było jakby podczas kolejnej sesji zdjeciowej do nowego albumu Andy występował z bananami w roli głownej :banana:
Cieszy mnie to ze chłopaki po tylu latach potrafią sie dogadać, bo jak powszechnie wiadomo, nie zawsze mieli dobre stosunki miedzy sobą :fletch:
oby jeszcze nas zaskoczyli w przyszłosci :8):


N lut 21, 2010 11:26 am Zobacz profil WWW
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
Fajnie bylo wczoraj. Kondycja chlopakow na tak dlugie trasie imponujaca.
Ale teraz juz by sie chcialo, zeby Alan juz zawsze wyskakiwal jak z kapelusza.
Moze cos z tego bedzie.
Po koncercie w RAH popili razem pierwszy raz od 16 lat (wczoraj ktos pokazywal foty z imprezy na backstage).
Alan, jak nie widzial DM live przez 16 lat, tak wczoraj przyszedl znowu.
Moze cos mu zaproponuja i moze on sie zgodzi :)


N lut 21, 2010 11:55 am

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
koleś napisał(a):
Ja osobiście teraz (po tym :banana2: ), wolałłbym, aby to był dmuchany niedźwiedź :P ...może z bananem w łapie :8):

No, niestety, Andy wcinał banany - i tak zostanie.....
Ja się cieszę, bo zawsze będzie mi to przypominało niektórych aktywistów NASZEGO forum! :banana2: :banana2: :banana2:
Śniło mi się dzisiaj - jak nigdy! - że byłam na ostatnim koncercie w karierze DM. Odbywał się w jakiejś hali w Polsce :D , grali z Wilderem - i był czad!
Czas pokaże, jakim ja jestem szamanem.... :lol:
To niekoniecznie się spełni, świadczy jednak o tym, jak mi ta myśl w głowie się zalęgła... :) Nadzieja jest...


N lut 21, 2010 14:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 18, 2007 13:40 pm
Posty: 657
Lokalizacja: Z Torunia, obecnie KINGDOM of SOUNDS
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
Sen się spełni.
A ja jako czarownik-druid z Doncaster przepowiadam (niestety :evil: ) że ta trasa na długo bedzie musiała zostać w naszej pamieci. Fakty są takie że liczba koncertów zmęczyła chłopaków. W Manchesterze z bliska widziałem jacy są bladzi i zblazowani. Chłopaki są zmeczeni. Są przed piędziesiątką. Podobno "życie zaczyna się po 40-tce" ale nie na scenie. Ponadto chłopaki "żyli" intensywnie przez całe lata. Nie sądzę że mają aż tyle mocy by stworzyć szybciutko nowy materiał i wyruszyć z nim w mega-trasę...
Ewentualny powrót Alana Wildera ożywiłby nieco zespół, dodał świeżości. Osobiście nie liczę jednak na nową płytę w ciągu najbliższych 3 do 5 lat. Zapewne powstanie jakiś album (może z Alanem ? Kto wie ?) Ale bez trasy.


N lut 21, 2010 17:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
Ładny komentarz Alana po wczorajszym koncercie

"'Home' - great vocal Mr Gore. One of his best songs ever"


N lut 21, 2010 18:40 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 21, 2005 11:41 am
Posty: 107
Lokalizacja: Londyn
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
OGÓR TORUŃ napisał(a):
Sen się spełni.
A ja jako czarownik-druid z Doncaster przepowiadam (niestety :evil: ) że ta trasa na długo bedzie musiała zostać w naszej pamieci. Fakty są takie że liczba koncertów zmęczyła chłopaków. W Manchesterze z bliska widziałem jacy są bladzi i zblazowani. Chłopaki są zmeczeni. Są przed piędziesiątką. Podobno "życie zaczyna się po 40-tce" ale nie na scenie. Ponadto chłopaki "żyli" intensywnie przez całe lata. Nie sądzę że mają aż tyle mocy by stworzyć szybciutko nowy materiał i wyruszyć z nim w mega-trasę...
Ewentualny powrót Alana Wildera ożywiłby nieco zespół, dodał świeżości. Osobiście nie liczę jednak na nową płytę w ciągu najbliższych 3 do 5 lat. Zapewne powstanie jakiś album (może z Alanem ? Kto wie ?) Ale bez trasy.


Tu sie nie zgodze... Wczoraj po raz pierwszy w zyciu widzialam Dave'a z tak niewielkiej odleglosci (stalam przy barierce na samym 'czubku' wybiegu i mialam okazje kilka razy popatrzec na niego z odleglosci metra i to w bardzo dobrym oswietleniu :D ). Moja pierwsza mysl byla bardzo pozytywna: ten facet nie wyglada i nie zachowuje sie jak na pana pod 50-ke 'przystalo'! :8): Od wczoraj jestem przekonana, ze jeszcze bedzie nam dane posluchac ich kolejnej plyty (a moze i nawet plyt) i na pewno jeszcze pojada w trase. Moze niekoniecznie w tak dluga i meczaca, ale tak na dobra sprawe czy musza grac az tyle koncertow? W samym Londynie mielismy ich 4 w przeciagu dwoch miesiecy, ze juz o ilosci koncertow w Niemczech nie wspomne... Tak wiec od wczoraj jestem spokojna... No i moje ulubione Gahanowe 'See you next time!!!' brzmialo bardzo przekonujaco! :banana: :banana: :banana:


N lut 21, 2010 19:12 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 08, 2009 22:06 pm
Posty: 95
Lokalizacja: sosnowiec/londyn
 
Post Re: Londyn 20/02/10 - moze jakies "polskie akcje"?
Karolcia ale czytajac oficjalne forum ludzie plotkuja ze to moze byc ostatnia trasa DM? Oby nie


N lut 21, 2010 20:04 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team