Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Łódź - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 07, 2007 9:41 am
Posty: 656
Lokalizacja: inna
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
oczywiście ,ze nie musi kochać DM, ale jest redaktorem i powinien być raczej NEUTRALNY to po pierwsze.
poza tym kim on jest żeby oceniać kogoś i komentować ,że pili do rana? guzik mu do tego co oni robili po koncercie. a już komentowanie jest mocno nie na miejscu.
ich sprawa co robią po pracy.

niektórzy nie powstrzymują się nawet w pracy - widziałam swego czasu tę parkę (Prokop i Wellman) we Wrocku , był duży koncert. szanowna Pani Redaktor wężykiem na koniec chodziła i raczej przyciasnych bucików nie miała.

edit

żeby nie było - cenię sobie zarówno Prokopa jak i Wellman.. przesympatyczni , inteligentni, dowcipni ale dzisiaj mnie wk*rwili :)


Ostatnio edytowano Wt lut 16, 2010 23:48 pm przez charakterek, łącznie edytowano 1 raz



Wt lut 16, 2010 23:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 23:00 pm
Posty: 1120
Lokalizacja: Entertainment Through Pain
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
Niech już lepiej zostanie przy swoim Tańcu z Gwiazdami.


Wt lut 16, 2010 23:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 22, 2006 21:29 pm
Posty: 100
Lokalizacja: Chrzanow
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
A można to gdzieś obejrzeć?

//edit a dobra jutro pewnie wrzucą.


Śr lut 17, 2010 0:05 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 07, 2009 20:34 pm
Posty: 49
Lokalizacja: Opolskie
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
Czarny ,ale co obejrzeć? Materiał z TVN-u jest stronę wcześniej :wink:

Co do samego materiału- ja nic nie muszę mówić bo wszystko zostało już powiedziane.

Ale wielkie dzięki za audycję z Trójki :) :fletch:


Śr lut 17, 2010 0:29 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 22, 2006 21:29 pm
Posty: 100
Lokalizacja: Chrzanow
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
Ale tą dzisiejszą..


Śr lut 17, 2010 1:21 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz wrz 22, 2005 18:11 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
ShamRock napisał(a):
O której leciała ta audycja w Trójce ? Właśnie słucham, zacieram ręce :D długie dość, trzeba będzie podzielić na raty i wziąć do pracy ;)

Od 2 do 4 am


Śr lut 17, 2010 3:57 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 16, 2010 16:24 pm
Posty: 12
Lokalizacja: KRK/ BP
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
Może nie w TV i prasie ale na dmdotcom jezst już druga łódka:

The gig was again just perfect - the Polish crowd are the loudest I have heard, and so passionate for all things Depeche. I have seen some great shows on this tour, and the crowds have been fantastic - but seriously Lodz wins the Best Audience category for me, they blew me away.
Again for "Policy of Truth" we had around 1000 balloons appear like magic and disappear just as quickly , then there's the never ending chant of "de-peche mode" between each track, and if it's not the noise from the crowd it's the look on their faces - tears, laughter, amazement - everyone was loving the show, everyone was dancing, it felt like a huge party.

We didn't get "Master and Servant" tonight as had been hoped by last night's crowd, we got "Comeback" and "Judas", and we also got a fantastic performance from the band, the bands energy was feeding a crowd that were already at boiling point, the Lodz gigs were just fantastic.

...
Lodz - you were amazing.


:nlmda: :fletch: :nlmda: :fletch: :nlmda: :fletch:


Śr lut 17, 2010 7:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 13, 2009 12:55 pm
Posty: 144
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
grohoo napisał(a):
@niunias Proszę bardzo

http://dziendobrytvn.plejada.pl/25,2994 ... detal.html

druga część zaczyna się od dywagacji Prokopa odnośnie DM. Nie jest to nic wartego zachodu

Ale gdzie ta druga część????????


Śr lut 17, 2010 8:02 am Zobacz profil
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
breakthehabit napisał(a):
Prokop jest bardzo mądrym facetem, zaje*istym prowadzącym i z Wellmanką tworzą wyjątkowy duet. Idiotycznym jest obrażanie się na nich tylko dlatego, że stwierdzili fakt.


Gratuluję stwierdzenia. Skąd przeświadczenie o mądrości Pana Prokopa ? Niewątpliwie jest inteligentny. Do tego elokwentny (ta cecha nie jest wypadkową inteligencji). Cechuje go również specyficzne poczucie humoru. Specyfika tegoż polega na tworzeniu żartów uderzających w innych ludzi, chociażby w Jego zawodową towarzyszkę. To że Pani Wellman nie robi sobie nic z jego żartów świadczy jak najlepiej o niej. Ale twierdzić, że ten człowiek jest mądry ? Bez przesady, ta cecha dotyczy innych aspektów ludzkiej egzystencji. Jeżeli mógłbym się pokusić o jakieś stwierdzenie ogólne na temat Pana Prokopa, to o takie, że moim zdaniem cierpi na megalomanię. Ta zaś, jak stwierdził swego czasu Adler (nie ważne kto), wynika z niedowartościowania własnego ego. W oparciu o innych buduje własne ja.
Nie uważam Depeche Mode za Święte Krowy. Natomiast w całej tej wypowiedzi rozchodzi się o styl, w jaki pewne rzeczy zostały przedstawione. Moim zdaniem profesjonalny dziennikarz, pojmujący co top etyka zawodowa, nie pozwoliłby sobie na tego typu uwagi. Użyłby raczej pewnych ogólników. Sposób w jaki zostało to przedstawione świadczy o pejoratywnym nastawieniu do zespołu. Wybacz, ale dla mnie Pan Prokop, nota bene nie po raz pierwszy zdeprecjonował własne jestestwo zawodowe i sprowadził się do poziomu szmatławców pokroju "F..." i "Super E....". Taki poziom dziennikarstwa predestynuje go do pisania felietonów do tychże, jakże poczytnych i opiniotwórczych dzienników.

breakthehabit napisał(a):
Inna sprawa, że poziom reportażu był nędzny - no ale czego oczekiwaliście bo tej blondyneczce, która na co dzień zajmuje się zbieraniem ploteczek o gwiazdkach. Taka pindzia-ryndzia pokazuje się z kamerą na DM, a wszyscy oczekiwali, że okaże się drugą Olejnik.


Stanę w obronie Pani Ewy Wojciechowskiej (według Ciebie pindzi-ryndzi). Reportaż jaki jest, każdy widzi. Nie wiem, czego więcej można było się spodziewać, w programie który nie jest ku temu przeznaczony. Cały blok Pani Ewy trwa, z tego co mi wiadomo około 10 minut i zawierać ma z założenia różne informacje bezpośrednio lub pośrednio dotyczące kultury. Trudno wymagać, aby cały blok został przeznaczony na DM. Mieliśmy sposobność rozmawiać z Panią Ewa pod Andels'em i, oprócz zawodowej potrzeby, osoba ta sprawiała wrażenie zafascynowanej całą otoczką związaną z łódzkimi koncertami. Zresztą o Jej podejściu do tematu świadczy chociażby fragment piątkowej edycji programu:
http://dziendobrytvn.plejada.pl/0,29820 ... detal.html
Powtórzę się, ale Pani sprawiała wrażenie bardzo zaangażowanej w to, co robi. Zresztą tak na dobrą sprawę mogła taki reportaż zrobić z poziomu studia w Warszawie. Wcale nie musiała udawać się do Łodzi, spędzać tam czasu, chodzić wokół hotelu, który gościł Dm, uczestniczyć w koncercie, być na afterze.
Wierzę, że Pani Ewa chciała zrobić ciekawą rzecz o tych dwóch dniach. Wyszło, jak każdy widział. Ja osobiście akurat tej "pindzi-ryndzi" nie mam nic do zarzucenia (pomijam nierzetelny fragment odnośnie długości snu).

Poniekąd dziwi mnie natomiast podejście stacji, która firmowała te koncerty. Tylko poniekąd. Skoro sam zespół nie życzy sobie wywiadów z dziennikarzami mecenatu kulturalnego ich koncertów, to nie ma się co dziwić, iż nikt nie angażuje się w jakieś dodatkowe przedsięwzięcia medialne. Materiał o przyjeździe DM do polski, nie okraszony jakimś chociażby krótkim wywiadem z DM, nie jest atrakcyjny z dziennikarskiego punktu widzenia (tak mi się wydaje)


Śr lut 17, 2010 8:08 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 13:14 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Widzew Lodz
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
@wojtasss75

http://dziendobrytvn.plejada.pl/25,2994 ... detal.html


Śr lut 17, 2010 8:09 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 13, 2009 12:55 pm
Posty: 144
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
Pan Prokop chce po prostu zwrócić na siebie uwagę i wie że nie wystarczy bycie wysokim.Obraził zespół i fanów.W programie który prowadzi Wojciech Jagielski(taki na tvn turbo)Chwalił się że zabił z wiatrówki jakiegoś zwierzaka.Burak myśli że film o nim nakręcą?????Żenada!!!!!


Śr lut 17, 2010 8:18 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 21:30 pm
Posty: 1487
Lokalizacja: Nostalgia.....
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
Że się wtrące.... nic do pani Ewy nie mam, ale rozbawil mnie jej tekst bodajze z piatku, kiedy to stwierdzila, ze od dzis jest depeszowa :lol:


Śr lut 17, 2010 8:28 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 10:23 am
Posty: 11
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
Mówili, że we wtorek będzie obszerniejszy materiał o DM w Łodzi, a powiedzieli 3 głupie zdania. Rozumiem, że dla TVN'u lepiej jest promować Rubika, Dodę czy Feel. Ale tym samym polska społeczność głupieje. A nie wierzę, że Prokop jest taki święty. Dave Gahan i spółka osiągnęli więcej niż malutki prokopek, i mogą sobie pozwolić na 101% więcej, a zresztą to jest ich życie i mogą robić co chcą. Ale TVN już nie pierwszy raz mnie rozczarował.


Śr lut 17, 2010 9:03 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
Ale Wy macie problem. Prokop przecież mówił w czasie przeszłym czyli o czasach SOFADA i miało to pozytywny wydźwięk że to jest fenomen , że mimo to dalej dają czadu. Prokop nie pierwszy raz mówi o swojej przeszłości Depeszowej, kiedyś na TVN Warszawa w wywiadzie z Kinem też mówił jak był Depeszem pewnie w czasach Violka bo ile on może mieć lat. I o walkach z innymi subkulturami (głównie z szeleściakami i skinami) na Grochowie , na którym sam mieszkam więc wiem, że niełatwo tu było w tamtych czasach, także szacun.
O tym że się nie lubią - też prawda. Dave z Martinem i Fletchem maja fajną interakcję na koncertach ale na trasie raczej wszystko oddzielnie. Na TTA Dave'owi nie pasowały pijaństwa, teraz nie wiem co nie pasuje, ale np. w to że zszedł na imprezę w nocy w Andelsie nie wierzę po prostu. Dave ma własny świat i za dużo tam Marta i Andy'ego nie ma :wink: Pamiętne jest na koniec Exciter Tour jak Dave wypowiadał się o pozostałych.
W porównaniu z tą plotkarą z "halo halo wielki świat" to Prokop naprawdę jest w temacie, choć to że nie był na koncertach świadczy , że raczej są to miłe wspominki z młodości, niż jakaś fascynacja. Ta laska jest żenująca ze swoimi cotygodniowymi ploteczkami, DM właśnie przed takimi "dziennikarzami" DM powinno uciekać gdzie pieprz rośnie i dobrze, że babka mogła sobie co najwyżej pogadać z recepcjonistką :lol:


Śr lut 17, 2010 9:31 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt lut 16, 2010 14:07 pm
Posty: 3
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
Adrian, dzięki za audycję z Trójki :D

bardzo chciałam jej posłuchac, i własnie, dzieki tobie, właczyłam :D


Śr lut 17, 2010 10:09 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr cze 29, 2005 20:50 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Bielsko - Biała
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
Tutaj popieram poprzednika. Mi też nie wydaje się aby wypowiedź Prokopa miała kogoś obrażać. Fakt, że na wizji powinien operować bardziej okrzesaną mową:P Nazywanie kogoś "pijakiem" choćby nawet w czasie przeszłym i choćby nawet trafnie, jakoś nie uchodzi :D Może i przesadził, ale szczerze nie wierzę, żeby miał ochotę kogoś wyśmiać. Prędzej posądzałbym o to panią Wellman, która co prawda wiele nie mówiła, ale jej stosunek do spraway wyadawał się byc jednoznaczny :P Pozdro :)


Śr lut 17, 2010 10:14 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
@Maciek:

Kto pisal, ze Dave zszedl na impreze?
Pilem tam do 3 rano az juz wszyscy mi najwazniejsi sie zawineli. Dave nie przyszedl, przeciez to jasne.


Śr lut 17, 2010 10:58 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz wrz 22, 2005 18:11 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
Nie wiem czy słuch mnie zawodzi, czy p. Prokop się pomylił i powiedział, że koncerty odbyły się 11 i 12 lutego. Jeżeli tak to nie najlepiej się przygotowali do reportażu. A może mam tylko omamy słuchowe. Czy ktoś może to sprawdzić?


Śr lut 17, 2010 12:08 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 14, 2009 22:00 pm
Posty: 18
Lokalizacja: Perła Bałtyku
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
Omamów nie masz, takie daty padły :twisted: A Pani, która robiła ów reportaż tego też nie sprostowała..... To dodatkowo dowodzi jaką kichą był ten cały materiał ....... :nie:


Śr lut 17, 2010 12:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 13:11 pm
Posty: 13
 
Post Re: ŁÓDŹ - Relacje, sprawozdania z koncertów w TV, radiu, prasie
wojtasss75 napisał(a):
Pan Prokop chce po prostu zwrócić na siebie uwagę i wie że nie wystarczy bycie wysokim.Obraził zespół i fanów.W programie który prowadzi Wojciech Jagielski(taki na tvn turbo)Chwalił się że zabił z wiatrówki jakiegoś zwierzaka.Burak myśli że film o nim nakręcą?????Żenada!!!!!


Wtrącę i ja coś o Prokopie.
Skwituję to tylko tym: przerost formy nad treścią. Tak go oceniam.


Śr lut 17, 2010 12:43 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team