Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
09.06.2006 Warszawa 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post 09.06.2006 Warszawa
Intro [excerpt from I Want It All]
A Pain That I'm Used To
A Question Of Time
Suffer Well
Precious
Walking In My Shoes
Stripped
Home
It Doesn't Matter Two
In Your Room
Nothing's Impossible
John The Revelator
I Feel You
Behind The Wheel
World In My Eyes
Personal Jesus
Enjoy The Silence
Leave In Silence
Photographic
Never Let Me Down Again
_
Koncert nr: 066
Data: 2006.06.09 (piątek)
Miejsce: Stadion Legii, Łazienkowska 3 Warszawa / Polska
Opening Act: Timo Maas, Pati Young
Widownia: ???
_
Obiekt / Mapa:
http://maps.google.pl/maps/ms?hl=pl&ie= ... urce=embed
_
http://www.modeontheroad.pl/concerts/to ... szawa.html
brak opisu.


Cz maja 19, 2011 11:31 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 19, 2004 18:06 pm
Posty: 1424
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: 09.06.2006 Warszawa
och pamiętam dobrze.... na ten koncert jechałem z autokarową ekipą @Jacka SlowBlow.... i skutecznie uprzykrzałem pasażerom jazdę moim pitoleniem na keyboardzie!!! :) - tak zabrałem na pokład moje stare klawisze casio ...
pamietam jak na jakimś Orlenie położyłem klawisz na dystrybutorze paliwowym i przygrywając A Question Of Time śpiewalismy jak wariaty :)
a sam koncert... ha! miałem bilet na trybuny, ale poszedłem się "rozejrzeć" i wylądowałem pod sceną !!!
I dumny jestem z tego że to właśnie ja zacząłem skandować "Andy Fletcher !!!!" publika się dołączyła ..... na co Dave zareagował mówiąc - a co z Peterem? - bo to było jakoś po solowym kawałku Gore'a :) he he ....


Pn mar 25, 2013 19:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: 09.06.2006 Warszawa
No nie! Czego ja się dalej o Tobie dowiaduję? To sławny jesteś, jak takie akcje zapodajesz, nie ma co :) Szacun dla Ciebie!!! :beer: :brawo: Heh, ten moment był śmieszny-co on powiedział? Coś o pizzy :lol: A to o Peterze.


Wt mar 26, 2013 10:25 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 19, 2004 18:06 pm
Posty: 1424
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: 09.06.2006 Warszawa
no taki ze mnie koncertowy krejzol..... na nagraniu LHN z W-wy nawet słychać to skandowanie Andy Fletcher!!!.... ha ha....sam Andy tez usłyszał i pokazał zabawnie język w naszym kierunku :).... eeech jak miło powspominać....


Śr kwi 03, 2013 20:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: 09.06.2006 Warszawa
No, wspomnienia są...Andy był chyba nieco speszony jak mniemam :wink: Woli jak uwaga jest skierowana na kogoś innego. Tak sądzę.


Cz kwi 04, 2013 9:14 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 06, 2013 17:25 pm
Posty: 122
 
Post Re: 09.06.2006 Warszawa
Wspominam wyjazd na koncert bardzo fajnie.
Jechałem z ekipą w małym busie.
Po drodze zatrzymaliśmy się na stacji benzynowej i spotkali parę która jechała maluszkiem na koncert.
Zamknęli fiacika i zabrali się razem z Nami.[Jeśli to czytacie to pozdrawia Kris z Jaworzna] :beer:
Póżniej ich jeszcze spotkałem na zlocie w Krakowie. :)
Zabawa na koncercie była rewelacyjna.
:nlmda: :nlmda: :nlmda:
Wrażenia z koncertu nie do opisania. :P


N cze 02, 2013 21:35 pm Zobacz profil
 
Post Re: 09.06.2006 Warszawa
Kurde to było 7 lat temu.Tak niby dawno,a pamietam jak dzis.Jak cały dzien latałam ,załatwiałam wszystko,zeby tylko sie wyrobic i jak najwczesniej wyjechac.Jeszcze utknęłam w korku,wyprzedzałam na trzeciego poloneza (ktory swoja droga dziwnie przyspieszył,gdy zaczełam go wyprzedzac),bo bardzo sie spieszyłam,potem kilka metrow dalej był ruch wahadłowy i musiałam sie zatrzymac,to gosciu z poloneza gdy stałam w aucie,wylazł z auta,podszedl do mnie i mi sie wygrażał,ze na ograniczeniu do 40 go wyprzedzałam,a ja nie miałam sił mu tłumaczyc,ze sie na koncert spiesze.Po drodze tez stalismy w mega długim korku,bo chyba był jakis wypadek.Przed koncertem ,jeszcze szyb ko prostowałam włosy u kolezanki,kupilismy po piwku na timo mass i nawet niektore kawałki były niezłe i Pati Yang tez dobra muzyka,teraz w sumie mam jej płyte nawet.To był nasz pierwszy koncert,wiec nie wiedzielismy sie czego sie spodziewac,tak naprawde.Po obejrzeniu Depeche Mode - Live one Night in Paris w marcu 2005 ,chyba gdzies w Tv leciało,ogromnie sie napaliłam,na ich koncert.Chociaz byłam sceptyczna jak moga zagrac ,w koncu graja muzyke elektroniczna;).Stalismy za taka para ,chłopak w długich włosach i dziewczyna ,o prawej stronie,fajnie sie bawili,tanczyli itd.Bardzo chciałam byc na ich koncercie w Spodku juz 14.03.2006,bo moj maz miał urodziny w listopadzie i chciałam mu sprawic prezent,ale chyba juz nie było biletow na marzec,wiadomo:)Wiec kupiłam na Warszawe.Chociaz nie zaluje,bo mnie tam sie podobało,chociaz mało ludzi jakos jak na stadionowy koncert było,ale fajnie,ze "dachu" nie zamkneli" chociaz popadało troszku


Pt sie 02, 2013 23:17 pm

Dołączył(a): Wt lut 06, 2018 12:13 pm
Posty: 12
Lokalizacja: niebieski leżak
 
Post Re: 09.06.2006 Warszawa
Wreszcie ICH zobaczyłam.To było moje ODRODZENIE...tak to teraz widzę, a przede wszystkim czuję.Potem długo jakoś tak słabo...mało słuchałam, gdzieś coś do mnie trafiało z radia etc. córa marnotrawna heh ;-). Ależ przecież Moi Drodzy SĄ ze mną od zawsze... to mój krwioobieg. I fajny after w Skarpie ;-).


So lut 17, 2018 20:16 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt paź 11, 2016 14:36 pm
Posty: 93
 
Post Re: 09.06.2006 Warszawa
Pamiętam!!!
Tylko albo aż 12 lat temu. :beer:
To było zwycięstwo! :fletch:
Największe plusy IDMT z kudłatym na gitarze, NI, Photographic , LIS choć plumken . :nlmda:
Wtedy zaczynał się mundial w Niemczech od 0:2 z Ekwadorem :lol:
W tym roku nie muszę wybierać bo koncert DM w przerwie między 1/8 a 1/4 finału. :mrgreen:


So cze 09, 2018 16:10 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team