Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 110  Następna strona
Heaven 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So maja 16, 2009 12:14 pm
Posty: 100
Lokalizacja: Belfast/Gdańsk
 
Post Re: Heaven
Nie wiem czy to dobre miejsce na tego posta, ale muszę gdzieś to napisać :). Otóż generalnie w bardzo depeszowym nastroju wdepnęlam dzisiaj do jednego z polskich sklepów w Irlandii Północnej i zastygłam jak usłyszałam Heaven grane w polskim radiu :).
Mąż musiał poczekać do końca utworu przeglądając w tym czasie półki z melisą, hehe.
Nie mogę się już doczekać pełnego krążka :fletch:


So lut 09, 2013 18:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 17, 2009 18:24 pm
Posty: 125
Lokalizacja: Ostróda /Poznań
 
Post Re: Heaven
HEAVEN w Teleexpessie :) (Mr.Sierocki trochę zaspał ,ale najważniejsze że Nie zapomniał :)


So lut 09, 2013 19:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: Heaven
whisky w szklance, zapętlony Heaven, a żona wkur..wiona, że w sobotni wieczór wybrałem DM, i to są dylematy pana już po 40 stce :evil: .
Drodzy młodziankowie uważajcie w co wchodzicie, bo to nie są żarty, kto w to wsiąknie ten takie właśnie miewa dylematy.
Ok mam 3 bilety na 25-07 na GC, pojedziemy w 3-kę: ja, żona i starszy syn, ale dlaczego nie może zrozumieć, że DM nie jest dla mnie tylko od święta?


So lut 09, 2013 22:46 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: Heaven
He he. Nie martw się Bracie. Jutro jej przejdzie. Tobie już nie :beer:


So lut 09, 2013 23:03 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 11:02 am
Posty: 647
Lokalizacja: Barcelona (Mataró)
 
Post Re: Heaven
czapelka napisał(a):
Pojawiły się amerykańskie remixy Heaven uczynione przez Freemasons: http://promolift.com/promotion_main.html
Trzeba wejść w Artists, kliknąć na okładkę singla, potem w Audio.

Dzieki, bardzo fajne. Najbardziej podoba mi sie Radio Edit.


So lut 09, 2013 23:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 17, 2009 18:24 pm
Posty: 125
Lokalizacja: Ostróda /Poznań
 
Post Re: Heaven
oDMienioNY napisał(a):
whisky w szklance, zapętlony Heaven, a żona wkur..wiona, że w sobotni wieczór wybrałem DM, i to są dylematy pana już po 40 stce :evil: .
Drodzy młodziankowie uważajcie w co wchodzicie, bo to nie są żarty, kto w to wsiąknie ten takie właśnie miewa dylematy.
Ok mam 3 bilety na 25-07 na GC, pojedziemy w 3-kę: ja, żona i starszy syn, ale dlaczego nie może zrozumieć, że DM nie jest dla mnie tylko od święta?
albowiem "BABY SĄ JAKIEŚ INNE ..." :wink: (na szczęście nie wszystkie akurat w moim przypadku Fascynacja jest Tak samo Duża po obu stronach czyli obywa się bez wkur...... Balansujemy w Niebie nie tylko od święta ) Do 40 Jescze Trochę czasu nam pozostało ..... ale jest Nadzieja że Wszystko pozostanie tak jak teraz. :) pozDrawiaM +


So lut 09, 2013 23:14 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 05, 2012 21:25 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Mokrzesz
 
Post Re: Heaven
Dziś zrobiłem sobie dzień z muzą i oglądając Enjoy the silence w teledysku drzewo od razu skojarzyło mi się z Heaven .... ktoś zwrócił uwagę na wspólny motyw ? Violator to moja naj naj ....płytka .SOFAD uwielbiam w wersji Live może takie elementy nawiązujące do dawnych czasów będą łączyły nowy album z dawnymi klimatami .Bo drzewo z Heaven ewidentnie kojarzy się z ETS.
Z innej beczki ...Kolega Depesz pytał się nas na imprezie czym was zaskoczył Heaven ? My ....no cóż każdy coś( innego) on na to nie ma Pit Bulla (taki żarcik ).Do zobaczyska na na Narodowym. :beer:


So lut 09, 2013 23:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 19:37 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Heaven
Utwór zdecydowanie zyskuje w parze z teledyskiem, ale to trochę mało... Mam nadzieję że prawdą jest, iż Heaven jest kiepskim zwiastunem nowej płyty, która ma inny niźli Niebo klimat :8):


N lut 10, 2013 1:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3694
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Heaven
bardzo mi się podoba Owlle remiks ,jak dla mnie najlepszy remiks od czasów Ultry ,dokładnie tego oczekuje od remiksu -praktycznie alternatywnej wersji utworu,a nie wariacji na jego temat opatulonych w niespójne dźwieki jak to w ostatnich latach u DM bywało,i jak to jest w kolejnych 3 remiksów na plycie,jak dla mnie typowych jednorazowek do których wracać nie zamierzam.

ale Owlle-miodzio :)


N lut 10, 2013 9:40 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 30, 2004 8:40 am
Posty: 476
Lokalizacja: najgłośniejsze miasto
 
Post Re: Heaven
czapelka napisał(a):
Pojawiły się amerykańskie remixy Heaven uczynione przez Freemasons: http://promolift.com/promotion_main.html
Trzeba wejść w Artists, kliknąć na okładkę singla, potem w Audio.


moze Ktoś zgrać te remixy i wrzucić gdzieś do sciagniecia.
nie potrafię tego zrobić, a są godne uwagi

Dzieki


N lut 10, 2013 11:49 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2009 19:16 pm
Posty: 1228
Lokalizacja: śląskie
 
Post Re: Heaven
Trzeba przyznać że Owlle wkręca się w głowę :) Świetnie pomyślany, bardzo podoba mi się wpleciony, charakterystyczny "stęk" Martina.Nie przepadam za remiksami, ale płytka wydana z Heaven jest naprawdę dobra!


N lut 10, 2013 11:52 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 16:46 pm
Posty: 139
 
Post Re: Heaven
Świetny kawałek , słucham codziennie.


N lut 10, 2013 13:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 20, 2008 3:59 am
Posty: 322
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Heaven
Troche poprzeginane te remixy...moim zdaniem jedyny sluszny to- Owlle. A i tak Heaven, samo w sobie jest kawalkiem kompletnym...rewelacja :)


Pn lut 11, 2013 17:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 11, 2003 18:09 pm
Posty: 574
Lokalizacja: 52°10'N 16°45'E
 
Post Re: Heaven
arab23 napisał(a):
nie ma Pit Bulla


A ja się zastanawiałam, czego mi w Heaven brakuje :lol:
Krótko mówiąc: wessało mnie. W drodze do pracy, w pracy (bo Radio Merkury depeszów nie szczędzi), w drodze z pracy, w domu ze trzy razy i jeszcze w głowie pobrzmiewa gdy cisza wkoło. Och, ach, zachwytów końca nie widać. :wink:


Ostatnio edytowano Wt lut 12, 2013 7:07 am przez dru, łącznie edytowano 1 raz



Pn lut 11, 2013 22:26 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Heaven
czapelka napisał(a):
Pojawiły się amerykańskie remixy Heaven uczynione przez Freemasons: http://promolift.com/promotion_main.html
Trzeba wejść w Artists, kliknąć na okładkę singla, potem w Audio.


Jak ja się cieszę, że remixy Freemasons nie trafiły na cd... Bardzo komercyjnie i radiowo, kompletna porażka.


Pn lut 11, 2013 22:36 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 15, 2005 11:49 am
Posty: 16
Lokalizacja: Łódź (Widzewek - Wschód[Niebieskie])
 
Post Re: Heaven
Wszedłem po roku na forum, patrze jaka tu podnieta , włączam... a tu ciągle to samo...
Od czasu Exciter-a ,jest to samo badziewie, te same sample , to samo pomidor brzmienie i jakieś śmieszne bzyczki, a na forum jest podnieta. Nie zabijajcie mnie ale uważam ,ze to Niebo jest jak wszystko, co powstało po Utrze, czyli byle dało się tego słuchać. przecież i tak się sprzeda...


Wt lut 12, 2013 2:18 am Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 08, 2009 22:26 pm
Posty: 33
 
Post Re: Heaven
Linda by ci powiedział: "Co ty k...wa wiesz o muzyce". Wracaj do sampli WEEKendu ....... Utrze? Co to za płyta?


Wt lut 12, 2013 3:43 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 07, 2013 16:50 pm
Posty: 28
Lokalizacja: Katowice
 
Post Re: Heaven
A kiedy premiera singla w USA? czy znane sa amerykanskie formaty singla o tracklisty?


Wt lut 12, 2013 7:37 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 9:24 am
Posty: 806
Lokalizacja: KRK
 
Post Re: Heaven
nie wiem czy wiekszośc tak ma
ale nawet po wielu przesłuchaniach utworu nie wpada mi w pamięć i z trudem przypominam sobie następnego dnia jak ten Heaven leci
na pewno nie było tak ani z Precious, Dream on czy nawet Wrong...


Wt lut 12, 2013 9:21 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 15, 2003 21:40 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Heaven
XLCDBong26 napisał(a):
A kiedy premiera singla w USA? czy znane sa amerykanskie formaty singla o tracklisty?


Polecam śledzić tą stronkę. Jak tylko coś nowego się pojawia to jest uzupełniane /na pierwszej stronie wątku/

http://www.depmod.com/forum/viewthread.php?tid=13529


Wt lut 12, 2013 10:41 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team