Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 19, 2004 18:06 pm
Posty: 1424
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
martii424 napisał(a):
Tak sobie myślę, że Andy tak z tyłu zawsze się ustawia z tego powodu, że jest z reguły najwyższy ze wszystkich osób. Ale to już jest kwestia ustawienia, śmiało by mógł stać razem z Davidem i Martinem z przodu i nikogo by nie zasłaniał :)

mogłby sie kłaść przed wszystkimi jak na zdjęciu z wycieczki kolonijnej :)


N cze 30, 2013 13:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 27, 2013 17:16 pm
Posty: 330
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
Obrazek

Meet&Greet - Kijów :)
Martin jaki głaskany :D


N cze 30, 2013 15:33 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 14, 2013 19:40 pm
Posty: 136
Lokalizacja: Elbląg
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
tomaszek napisał(a):
martii424 napisał(a):
Tak sobie myślę, że Andy tak z tyłu zawsze się ustawia z tego powodu, że jest z reguły najwyższy ze wszystkich osób. Ale to już jest kwestia ustawienia, śmiało by mógł stać razem z Davidem i Martinem z przodu i nikogo by nie zasłaniał :)

mogłby sie kłaść przed wszystkimi jak na zdjęciu z wycieczki kolonijnej :)


I to by było całkiem ciekawe :P


N cze 30, 2013 16:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1301
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
Andy niczym masażer?
Natomiast Martin chyba wystraszył się lekuchno się "martina"?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


N cze 30, 2013 21:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2012 14:03 pm
Posty: 240
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
Obrazek

Dusseldorf


N lip 07, 2013 14:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 27, 2013 17:16 pm
Posty: 330
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
Obrazek


Lizbona :)


N lip 14, 2013 16:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2012 14:03 pm
Posty: 240
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
Obrazek
Mediolan

Obrazek
Rzym


Pt lip 19, 2013 17:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1301
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
Pozwoliłem sobie na przeniesienie z tematu wiadomego Tu, powodów jest kilka - dokładnie 21 ;) oczko znaczy się!

ShamRock napisał(a):
......
Była MOC. Tym razem miejscówka w GC, najpierw w środku ścisku i tłumu a potem bardziej z tyłu, gdzie rzeczywiście były luzy po kilka m2 na osobę. Poczułam się jak na wielkiej depotece z DM LIVE :lol: Bomba. Dźwiękowo akurat w naszej strefie było OK, choć fakt, że czasem były rozjazdy i echa. Ale obawiałam się, że będzie gorzej po opiniach z poprzednich kocnertów na stadionie.
Natomiast sam zespół - w fantastycznej formie, nie do wiary :shock: Nie wiem jak Gahan daje radę co koncert wykrzesać z siebie tyle energii. Ja byłam zmęczona po 3 godzinach przebywania w okolicy stadionu :wink: No i miałam wrażenie, że wyjątkowo poruszała ich nasza publiczność. LOVE chyba położyło Gahana na kolana? A i głośne śpiewy i reagowanie na ich gesty po prostu wypadły fenomenalne :brawo: Więcej pewnie mogą powiedzieć fani będący na trybunach, ale z płyty wyglądało i brzmiało to rewelacyjnie.
Nie słyszałam skandowania Fletchera, chyba nawet nie do końca było kiedy bo i nie słyszałam wyraźnego przedstawienia Andiego. Za to kartek była taka ilość, że byłam w szoku. Nawet na grybunach górnych! No i światła na Higher Love :!: Pierwsze solo Martina i świateł tysiące. Widok przepiękny, pamiątki na zawsze.

Kilka słów na temat m&g :)

Organizacja w porządku, wszystko było jasno komunikowane, choć oczywiście restrykcje co do nietrzymania niczego w rękach, żadnych autografów i własnych zdjęć mogli by sobie darować :P W końcu nie są to ogromne grupy osób, przy których nie udało by się tego jakoś sprawnie ogarnąć. Ale cóż, nikogo to nie zaskoczyło. Trzeba raczej się cieszyć, że Gahan bez rękawiczek :lol:

No więc wprowadzono nas do kameralnej salki, tam rozmowy z organizatorami spotkania, próba ustawienia do zdjęć itd. Trochę czekania, ok. pół godziny.
Obrazek

W między czasie Kessler nas zabawiał pytaniami jak kto wygrał spotkanie, pytał kto co i dlaczego, a jaki to wiersz, a jakie to zgłoszenie itd :)
No więc w końcu z daleka widać, że zespół podąża. Gahan jakiś na początku wydawał się stremowany, uginał się lekko w kolanach przy przywitaniach, jakby zaraz miał odlecieć. Ale za chwilę reagowali na krótkie zagadnięcia, m.in. powiedziałam, że czekają na nich niespodzianki. Najpierw Gore na to "To dla mnie niespodzianka??" to samo Gahan za chwilę "Dla mnie będzie niespodzianka?" :)
Ogólnie byli bardzo mili, wiadomo, że oficjalni ale wszystko uprzejmie i przyjemnie. Andy przywitał się chyba tylko z 3 osobami ale widział chyba, że wszyscy byli zajęci pozostałą dwójką, zaraz usunął się na tył :8):
Kilka fot grupowych i od razu chłopaków zabrano na bok do wręczenia podwójnych platyn, a nas skierowano na zewnątrz i potem każdy do swoich bramek i normalnych wejść.

Wspomnienia zostaną, radości było wiele a dzisiaj już trochę szkoda, że po wszystkim :wink:

Aha - i wizualizacje bombowe, nie wszystkie co prawda ale te z udziałem zespołu - zarąbiste. Nie widziałam ich dokładnie wcześniej bo unikałam oglądania nagrań z YT. Tak samo jak pozytywnie zaskoczyła mnie wersja Halo i rozpłynęłam się na Higher Love, na które strasznie czekałam. Wiele razy łzy i ciary. Naprawdę... coś niesamowitego.

platynowe płyty przed wręczeniem
Obrazek



Moje Graty za dublet - to jest wyczyn/szczęście/traf. Szkoda, że Andrzeja nie było ;), ręka Gaha w paragraf wygięta normalnie, Marcin w niewoli - ociupinę boli.
Dopytam jeno czy ktoś się oficjalnie rozpruł, że był od biedroneczki w kropeczki?


Ostatnio edytowano Wt gru 17, 2013 18:25 pm przez Aristide Bruant, łącznie edytowano 1 raz



So lip 27, 2013 7:48 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
@Sham - a pamiętał spotkanie w Stanach - przyhaczyłaś go o to?

Fajnie, fajnie - ale wolę moje m&g :P

W sumie - mam na koncie takie prywatne już ze wszystkimi panami, kto by pomyślał, że na autograf Andrzeja przyjdzie mi poczekać najdłużej :D

@AB - kurcze wypatrywałam Cię - niestety bezskutecznie.


So lip 27, 2013 7:58 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1301
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
:) no no no @holy 101 ! Czytałem i zaiste nadobna to historyja - godna legendy :)
Obrazek

Praha
Obrazek

Wilno
Obrazek


So lip 27, 2013 8:39 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 27, 2013 17:16 pm
Posty: 330
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
Obrazek


Pt sie 02, 2013 16:41 pm Zobacz profil
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
Tallin 2001

Obrazek


Wt sie 06, 2013 23:31 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
Aristide Bruant napisał(a):
Dopytam jeno czy ktoś się oficjalnie rozpruł, że był od biedroneczki w kropeczki?


Zapomniałam właśnie zorientować sie czy i kto był z Biedronki. Nie kojarzę tego właśnie.. Kessler robił przepytki ale nikt sie nie pochwalił :twisted:
Za to w szoku był ze ja i moja druga połowa wygraliśmy po wejściówce, zresztą nie w mniejszym szoku niż ja :D
Potem ku mojemu zdziwieniu na żarty pochwalił się chłopakom gdy tylko przyszli do sali, ze jest tu taka para i wygrali w konkursach i ze tu musi być jakiś przekręt :lol:

Gahan ma wykręconą rękę ale był tak luźny i chętny do stawiania razem, że wątpię, by mu to przeszkadzało ;) a ciekawe, bo na fotach w innych krajach rzeczywiście bardziej spięci. Miło.
Andiego z m&g prawe nie kojarzę :lol: Widziałam katem oka jak sie wita z paroma osobami i zaraz zniknął na tył.

@holy - tak, powiedział, ze pamięta, nawet zrobił wielkie oczy ale było za mało czasu żeby sprawdzić czy nie kłamie :wink:
Też uważam, ze spotkania pod hotelem czy na ulicy bywają bardziej "wartościowe" niż oficjalne m&g, bo tu z niewiadomego względu nie ma szans na podpisy czy foty (jeśli by sami tego zabraniali to co robią podczas pozostałych spotkań?) ale takie gwarantowane spotkanko też ma swój nieopisany urok i jednak na szczęście była chwila by zamienić pare zdań i powiedzieć coś od siebie.


N sie 11, 2013 8:07 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt mar 17, 2009 18:16 pm
Posty: 356
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Cz sie 15, 2013 6:55 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt mar 17, 2009 18:16 pm
Posty: 356
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
17 lipca 1993 - Pierwsi fani oczekujący na koncert w Palau Sant Jordi/Barcelona.
Obrazek


Śr sie 21, 2013 22:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
M&G z Atlanty 12.09.13
Obrazek


So wrz 14, 2013 19:54 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 17:54 pm
Posty: 15
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
Dave i Martin jakoś zesztywnieli :)


N wrz 15, 2013 10:51 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1301
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
Obrazek
24.08.13 Chicago

Obrazek
27.08.13 St. Paul

Obrazek
10.09.13 Washington


Cz wrz 26, 2013 7:34 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
M&G w Phoenix :D
Andrzej w końcu widoczny - chyba siłą go ten gościu z prawej wyciągnął

Obrazek


Cz paź 10, 2013 13:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1301
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Depeche Mode + Fani (Meet & Greet ,Backstage itp)
Obszerni trzymają się razem?
Aleeee Gah mizernie wygląda!!!! Marcin nawet przy Nim to inny świat - a On równie drobny.
Normalnie jak laleczka/pacynka jakaś.

Obrazek
Staples Center in Los Angeles on Sept. 28th


Cz paź 10, 2013 14:00 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team