Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna strona
Fotki żon 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 27, 2013 17:16 pm
Posty: 330
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: Fotki żon
Teresa?


Pn sie 19, 2013 1:41 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 07, 2006 15:48 pm
Posty: 941
Lokalizacja: Świeradów Zdrój/ Brzeg
 
Post Re: Fotki żon
Boszszsz 1 post i taka dogłębna analiza psychiki Gorea.... Brawo.... :roll:


Pn sie 19, 2013 2:28 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 10, 2009 18:20 pm
Posty: 133
Lokalizacja: Polanica Zdrój
 
Post Re: Fotki żon
mimo wszystko, ale nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie, bo można się zdziwić :shock:
p.s. teresa to nieaktualne, koleżanka pomyliła z Jennifer :wink:


Pn sie 19, 2013 12:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 9:26 am
Posty: 114
Lokalizacja: from the depths of my emptiness
 
Post Re: Fotki żon
z całym szacunkiem do Martina, który jest dla mnie mistrzem no 1 i jest daleko przed Dave'm - nie wydaje mi sie by Martin był wierny swojej byłej żonie.


Pn sie 19, 2013 13:30 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 24, 2013 11:27 am
Posty: 4
 
Post Re: Fotki żon
Pardon, oczywiście chodziło o Jennifer :)

krzysiek tattoo - nie zrobiłam żadnej dogłębnej analizy psychiki Gore'a. Stwierdziłam po prostu, że wrażliwość, jaką przejawia w pisanych przez siebie utworach i ich wykonaniach kłóci mi się z typem kobiety, jaką wybrał na swoją partnerkę życiową. Chyba nie zaprzeczysz, że trzeba mieć w sobie dużą dozę wrażliwości i głębi spojrzenia na pewne sprawy, aby napisać tak chwytające za serce kawałki. Natomiast tej pani nigdy bym takich cech nie przypisała patrząc na jej zdjęcia, pełniony zawód czy nawet sposób ubierania się. Osoba dojrzała emocjonalnie nie musi wyzywająco się ubierać i tanio prowokować, bo zna swoją wartość. Jeśli ktoś robi głupie minki i wypina silikonowy biust do aparatu - przepraszam, ale to nie jest objaw dojrzałości ani wrażliwości.

AsiaDM - nie twierdzę, że Martin jest kryształowy, taka specyfika życia gwiazdorów. Ale przelotny seks to jedno, a przywiązanie do kogoś i pokładanie w nim zaufania to drugie. Zresztą, nie wiemy co między nimi zaszło, z mojej strony to były tylko luźne przypuszczenia.


Pn sie 19, 2013 21:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 15, 2009 8:47 am
Posty: 443
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Fotki żon
Nie wiem czy to kwestia kompleksów czy zazdrości ale to wasze narzekanie na panią Kerrilee naprawdę staje się nudne. :roll:


Wt sie 20, 2013 11:03 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: Fotki żon
Oj tak- ja tam widzę, że Martin jest szczęśliwy, mało tego widzę związek pomiędzy nastrojem MLG na koncertach a jej obecnością lub brakiem - to jest ważne... Bywam koneserką kobiecej urody, Kerrilee nie do końca jest w moim typie, ale naprawdę ocenianie osoby po wyglądzie, wielkości silikonowych (lub nie) miseczek i wykonywanym zawodzie - wieje mi podstawówką.


Wt sie 20, 2013 11:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 15, 2009 8:47 am
Posty: 443
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Fotki żon
Właśnie to miałam na myśli holy!
Jestem przekonana, że jeśli panna Martina chodziłaby w pokutnym worku, bez makijażu i w tłustych włosach to zyskałaby w waszych oczach bo na pewno świadczyłoby to o tym, że posiada bogate wnętrze i nie jest pustą lalą dbającą jedynie o swój wygląd... Przecież zadbana, dumna ze swojego ciała i mająca ochotę podkreślać swoje atuty kobieta musi być głupia :roll:


Wt sie 20, 2013 11:47 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 24, 2013 11:27 am
Posty: 4
 
Post Re: Fotki żon
Pozwolę sobie nie zgodzić się.

Jest różnica pomiędzy dbaniem o siebie a epatowaniem ciałem. Jest mnóstwo pięknych, zadbanych kobiet, które nie muszą się wypinać, chodzić w samych stanikach i wydymać usteczka, aby podkreślać swoją urodę - robią to subtelnie i z klasą. Jeśli nie wiecie o co chodzi, to porównajcie jak prezentuje się np. Charlize Theron, Monica Bellucci, Marion Cotillard i dziewczyna Gore'a. Ta ostatnia wypada przy nich po prostu tanio. I nie chodzi o to, że tamte są aktorkami światowego formatu, chodzi o sam sposób podkreślania swojej kobiecości, o pewną tajemniczość i wdzięk. A tutaj mamy wszystko podane na tacy, mamy nachalną autopromocję pt. zobacz jaki mam biust, jaką pupę, jaka jestem sexy. Taką postawę przejawiają gwiazdki najgorszego sortu, które za wszelką cenę chcą zabłysnąć.

A ten tekst z zazdrością naprawdę mogłybyście sobie darować. Kobieta już nie może skrytykować innej kobiety, bo zaraz zostanie posądzona o zazdrość... :roll: to jest dopiero mentalność z podstawówki.


Śr sie 21, 2013 18:42 pm Zobacz profil
 
Post Re: Fotki żon
adonae napisał(a):
Pozwolę sobie nie zgodzić się.

Jest różnica pomiędzy dbaniem o siebie a epatowaniem ciałem. Jest mnóstwo pięknych, zadbanych kobiet, które nie muszą się wypinać, chodzić w samych stanikach i wydymać usteczka, aby podkreślać swoją urodę - robią to subtelnie i z klasą. Jeśli nie wiecie o co chodzi, to porównajcie jak prezentuje się np. Charlize Theron, Monica Bellucci, Marion Cotillard i dziewczyna Gore'a. Ta ostatnia wypada przy nich po prostu tanio. I nie chodzi o to, że tamte są aktorkami światowego formatu, chodzi o sam sposób podkreślania swojej kobiecości, o pewną tajemniczość i wdzięk. A tutaj mamy wszystko podane na tacy, mamy nachalną autopromocję pt. zobacz jaki mam biust, jaką pupę, jaka jestem sexy. Taką postawę przejawiają gwiazdki najgorszego sortu, które za wszelką cenę chcą zabłysnąć.

A ten tekst z zazdrością naprawdę mogłybyście sobie darować. Kobieta już nie może skrytykować innej kobiety, bo zaraz zostanie posądzona o zazdrość... :roll: to jest dopiero mentalność z podstawówki.

W pełni się z Tobą zgadzam! Tylko na forum trzeba uważać, napiszesz coś co nie spodoba się innym i możesz liczyć na gotową kłótnię ;] :nie:


Śr sie 21, 2013 20:32 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 07, 2010 20:01 pm
Posty: 48
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Fotki żon
Ale macie problemy..
Może po prostu jest za.j.ebista w łóżku i dlatego Martin z nią jest.
I życzę im milion lat :)a Wy macie problemy z epatowaniem kobiecością :D


Cz sie 22, 2013 12:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 20, 2011 16:35 pm
Posty: 141
Lokalizacja: Pruszków
 
Post Re: Fotki żon
To musi być baardzo zaje...sta w łóżku..Z wyglądu przeciętna blondi z dużymi balonami,no ale każdy ma inny gust.


Cz sie 22, 2013 17:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 07, 2010 20:01 pm
Posty: 48
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Fotki żon
oj tam zaraz duże balony.. a może Martin woli tyłek.. :D


Cz sie 22, 2013 20:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 15, 2009 8:47 am
Posty: 443
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Fotki żon
Obrazek
czyste piękno w formie zdjęcia sprzed kilku dni


N sie 25, 2013 14:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2012 14:03 pm
Posty: 240
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: Fotki żon
no i bardzo ładnie :) jeśli Martin jest szczęśliwy, to ja też ;)


N sie 25, 2013 16:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1301
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Fotki żon
Piękno dekoracyjnych struktur. Drugie dno być musi inaczej się udusi ;)
adonae :arrow: zgadzam się z Twoim ostatnim wpisem, jednak te przykłady przy Lalce Marcina nazbyt potężne.

AnnaeM19 napisał(a):
.... Tylko na forum trzeba uważać, napiszesz coś co nie spodoba się innym i możesz liczyć na gotową kłótnię ;] :nie:

na kijek ta uwaga? Gdybym miał pisać pod publiczność to pisałbym psalmy w jakimś kościołku na Podhalu.


N sie 25, 2013 18:47 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lip 19, 2013 18:44 pm
Posty: 22
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Fotki żon
Moja koleżanka stwierdziła jednoznacznie, ze: Oni żyją w tajnym pakcie. :wink:
I mogłabym to przepuścić, tylko problem w tym, ze jeszcze zawsze jej "przepowiednie" co do znanych osób się sprawdzały. :shock:
W takim razie może Martin cos ukrywa?? :o


Pn sie 26, 2013 19:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 15, 2009 8:47 am
Posty: 443
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Fotki żon
Tajny pakt?


Pn sie 26, 2013 22:32 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 10:53 am
Posty: 108
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: Fotki żon
A może ten pakt polega na tym,że ona jest lesbijką,a on gejem...i razem zgrywają parę hetero.Tak dla niepoznaki :wink: A tak poważnie,to niezła teoria spiskowa...


Wt sie 27, 2013 20:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 07, 2010 20:01 pm
Posty: 48
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Fotki żon
Ewentualnie okaże się, że jest jego adoptowaną córką i poszedł w ślady Woodego Allena :D


Wt sie 27, 2013 21:27 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team