Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 401 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2007 20:48 pm
Posty: 106
Lokalizacja: Londyn
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
Wrzucilby jakis dobrodziej mp4 na wetransfer albo cos podobnego? Bo w UK wideło niedostepne.


Cz kwi 11, 2013 18:03 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
RadziuDM:

http://columbiarecords.com/depechemode/

:)


Cz kwi 11, 2013 18:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 07, 2012 13:56 pm
Posty: 183
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
Dopiero dzisiaj wrzuciłem, jakoś nie czułem parcia wcześniej... :mrgreen:
Ale jak to mówią- lepiej pózno niż wcale.
Ogólnie mój wniosek jest taki, że nowe kawałki wypadły na żywca lepiej niż klasyki.
Ciekawy BARREL- gitara jak w garażu u sąsiada (co nie musi być zarzutem).
OWILM- miło, że śpiewa obywatel Gore, ale skoro już uwiesił sobie gitarę, to niech ją chociaż nieco trzyma, bo wyglądało to jak pożegnalna pieśń samobójcy na moście Golden Gate...
Jak na mój gust to Gah trochę za dużo "wężuje"- pachnie to zajawką na Axla Rose; za to głosowo calkiem, całkiem...
Reszta na swoim normalnym poziomie- Fletcher zgrabnie faszyzował w stronę publiczności, Gordeno ładnie się nie wyróżniał, a Eigner dalej nie łapie, że więcej nie znaczy lepiej... No, ale jak się rozstawi tyle naczyń i tamtamów, to trzeba w nie napierniczać, bo ktoś jeszcze powie, że dla picu stoją.


Cz kwi 11, 2013 20:33 pm Zobacz profil
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
dM Marek na żywo owszem było tak MIODZIO,ŻE moje uszy do dzisiaj nie moga dojść do siebie,sala na której był koncert miała dośc dobrą akustykę,też tak mi sie wydaje...


Cz kwi 11, 2013 21:26 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
I Walking tak świeżo zabrzmiał...


Cz kwi 11, 2013 22:44 pm Zobacz profil
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
Dopiero przed chwilą mogłem wreszcie na spokojnie obejrzeć i posłuchać. Urwało mi dupę, a teraz idę spać :D
Nie ma bata na ten zespół :!: Dobranoc.


Cz kwi 11, 2013 23:12 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
dobrze powiedziane :brawo:


Pt kwi 12, 2013 5:48 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:10 pm
Posty: 309
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
Boże, jak ja "lubię" takie pierd :8): lenie, że Gore to nie trzyma gitary prawidłowo albo też trzyma ale gra nie w tej tonacji, Gahan za dużo kręci tyłkiem albo za mało, Fletcher macha lewą ręką zamiast prawą i takie tam. Sami znawcy i teoretycy ruchu scenicznego się objawili na forum. A tymczasem to muza jest tu najważniejsza, a ta w relacji z Wiednia jest zacna i basta!
A Hamburg, 101, Devotional i pozostałe nagrania koncertowe widzieliście? Tam Gahan nie węzykował, Martowi nie wisiała gitara jak akurat na niej nie grał? Fletcher nie machał? A poza tym odczepić się od Fletcha - całkiem sporo tych "pierdnięć" i basów gra i nawet dość często go kamera pokazuje :twisted:


Pt kwi 12, 2013 8:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 19, 2004 18:06 pm
Posty: 1424
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
popieram Sebę w 100 % - Andy jest w zespole i taka moda na jechanie mu po rajtach mnie wnerwia....
co do samego koncertu to widać że Gahana nosi - nawet taki mały piruecik na którymś kawałku wykręcił..... nie wierzę, że na tej trasie wyhamuje i będzie spokojniej na scenie :8): a wokale super - coraz bardziej przekonuję się do Angel i Soft Touch.... które z początku mnie nieco drażniły.... Martin też widać się nieźle bawi - już samym strojem sobie robi jaja ---> no jeśli na taki występ promo przywdział koszulkę ze swoim zdjęciem i te portasy - to co on wymyślił na trasę ???? :banana2:


Pt kwi 12, 2013 8:30 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 18:03 pm
Posty: 1200
Lokalizacja: Warszawa/Szczecin
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
Seba napisał(a):
Boże, jak ja "lubię" takie pierd :8): lenie, że Gore to nie trzyma gitary prawidłowo albo też trzyma ale gra nie w tej tonacji, Gahan za dużo kręci tyłkiem albo za mało


Jeszcze nikt nie napisał, że Mart ma problemy z kinestezją bo co chwilę spogląda na swoją rękę jak gra na gitarze ;) Dobrze, że w stanach jeżdżą automatami ;)


Pt kwi 12, 2013 9:16 am Zobacz profil
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
Macie to w mp3?


Pt kwi 12, 2013 22:44 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1511
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
holy101 napisał(a):
I Walking tak świeżo zabrzmiał...

I zaczął mi się podobać. Świetny początek z tym motywem PeteraG jak sądzę.


Pt kwi 12, 2013 23:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
Pepe ver.2 napisał(a):
Lecz jak zawsze perkusyjny nadinterpretator-onanista musiał zjebać kawałek niemalże na całej linii.

Za każdym razem, kiedy się łapię na excytacji w związku z nadchodzącymi doznaniami koncertowymi nachodzi mnie przeprzykra refleksja, że ten perkusyjny troglodyta i tak mi czyczwarte tych doznań spier....


Pt kwi 12, 2013 23:19 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
Seba napisał(a):
A tymczasem to muza jest tu najważniejsza

Muza jest najwazniejsza jak siedzisz w domu wygodnie w fotelu i sluchasz plyty z CD. Na koncert idziesz tez po inne wrazenia. Wiatraczane ruchy Gahana psuja mi odbior. Z trasy na trase macha tymi gnatami coraz bardziej. Ciezko sie na to patrzy. Kocie ruchy.


Pt kwi 12, 2013 23:20 pm Zobacz profil
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
No cóż,może to z winy płci.Mnie tam te jego kocie ruchy w ogóle nie przeszkadzały w odbiorze muzyki:)


Pt kwi 12, 2013 23:26 pm
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
Oglądam Eignera na PJ i kurde... aż fajnie popatrzeć, co gość robi. Brzmi to też dobrze. W niektórych kawałkach może rzeczywiście psuje. Ale taki Never na ostatnich trasach, czy właśnie PJ -miodzio. Szkoda, że na nowym albumie nie ma ani trochę tak wyrazistych uderzeń jak na Personalnym.

Gahanoza super brzmi. Bardzo mi się podoba, jak na tym występie zaczyna trzecią zwrotkę ST/RN: "Have I hit a raw nerve".


Pt kwi 12, 2013 23:41 pm

Dołączył(a): So lis 17, 2012 13:52 pm
Posty: 26
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
chriss! to jak bedziesz na koncercie to po prostu zamknij oczy i posluchaj muzy!do zobaczenia w Wawie :nlmda:


So kwi 13, 2013 13:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:10 pm
Posty: 309
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
chriss napisał(a):
Seba napisał(a):
A tymczasem to muza jest tu najważniejsza

Muza jest najwazniejsza jak siedzisz w domu wygodnie w fotelu i sluchasz plyty z CD. Na koncert idziesz tez po inne wrazenia. Wiatraczane ruchy Gahana psuja mi odbior. Z trasy na trase macha tymi gnatami coraz bardziej. Ciezko sie na to patrzy. Kocie ruchy.


Ja tam idę nawet na koncert dla muzy. Jak dla mnie to Gahan zachowuje się normalnie - tak jak zawsze. Jakoś nie wnikam, czy wężykuje czy podskakuje bardziej na lewej czy na prawej nodze. Ale ok, rozumiem Twoje zdanie - każdy szuka innych wrażeń.
Z drugiej strony - jak nie możecie patrzeć na Gahana to zawsze można na Martina..... ach, zapomnialem... no tak. Ten nie opanował prawidłowego trzymania gitary. Klops! :twisted:


So kwi 13, 2013 14:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 07, 2012 13:56 pm
Posty: 183
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
Seba napisał(a):
Boże, jak ja "lubię" takie pierd :8): lenie, że Gore to nie trzyma gitary prawidłowo albo też trzyma ale gra nie w tej tonacji, Gahan za dużo kręci tyłkiem albo za mało, Fletcher macha lewą ręką zamiast prawą i takie tam. Sami znawcy i teoretycy ruchu scenicznego się objawili na forum. A tymczasem to muza jest tu najważniejsza, a ta w relacji z Wiednia jest zacna i basta!
A Hamburg, 101, Devotional i pozostałe nagrania koncertowe widzieliście? Tam Gahan nie węzykował, Martowi nie wisiała gitara jak akurat na niej nie grał? Fletcher nie machał? A poza tym odczepić się od Fletcha - całkiem sporo tych "pierdnięć" i basów gra i nawet dość często go kamera pokazuje :twisted:


Życzę więcej dystansu do cudzych postów i wyczucia satyry...
Ponadto zwracam uwagę na określenia typu "jak na mój gust", bo to naprowadzi kolegę na właściwy trop w interpretacji wypowiedzi. Jak mawiał Clint Eastwood- każdy ma swoje zdanie, tak samo jak dziurę w d...e. Kierując się tą maksymą, w przeciwenstwie do kolegi, nie nazywam czyichś postów "pier...niem" tylko dlatego, że nie zgadzam się z zawartą w nich, subiektywną oceną.
Wbrew temu, co się koledze wydaje, posiadam wiedzę na temat tego, co to vhs, dvd i bilety na koncerty, i dlatego właśnie wiem, o czym piszę. Gdy siedzi się w interesie rozrywkowym tak długo, jak Gahan, trzeba uważać, żeby nie stać się z czasem własną autoparodią, czego Gahowi z całego serca nie życzę, bo dla mnie jest uosobieniem idealanego frontmana. Tylko, że kiedy mój ulubiony frontman nagle zaczyna uprawiać na scenie seks z samym sobą, albo merdać rączkami, jak gość z niewykształconą kończyną dziabiący nią tort w Strasznym Filmie 3, to po prostu o tym piszę, bo mam do tego prawo.
Jeśli jesteś mniej krytyczny, to super- lepiej dla Gaha. Tylko jeśli któregoś dnia Gore i spółka zaczną balować niczym Village People, to też napiszesz, że muza jest najważniejsza? Koncert jest niestety wrażeniem audiowizualnym...


So kwi 13, 2013 14:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: 24.03.13 - Wiedeń, Album Launch Event
ale mnie ciary przeleciały :
http://www.youtube.com/watch?v=FcbmYat47RA
publika pięknie się włączyła w ten instrumental ze sceny :nlmda:
taki support to jest coś a nie jakiś badziew który przyjedzie do W-wy.
Do Łódki ja pragnę Michala Matejcika - ale dalibyśmy czasu chóralnie wykonując wspólnie Nevera.
Jak to brzmiało na żywo w Wiedniu?


Pt kwi 19, 2013 5:46 am Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 401 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team