Depeche Mode - Zobacz wątek - 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 586 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  NastÄ™pna strona
27.11.13 - Berlin, O2 World Arena 
Autor Wiadomość
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
MARIUS napisał(a):
Do czego to doszło... :? Ostatnio aż takie zbiorowe niezadowolenie było po ukazaniu albumu SOTU. Choć nawet wtedy zdania były trochę podzielone. A teraz tylko Policy_66 w pełni szczęśliwy i Ave Dave.

Czyli rysuje nam się nieładny trend. To co, następna trasa też The Greatest Hits pod pretekstem możliwego zakończenia kariery zespołu? Każdy sposób jest dobry na wyciągnięcie kasy, a po DM można się już wszystkiego i niczego spodziewać. :?


Cz lis 28, 2013 2:31 am
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3719
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
Sam nie wiem co myśleć, z jednej strony cholerna radość, że zrobili wrzutkę na dvd Soothe i Goodbye, a z drugiej strony wściekłość, że nie będzie na dvd Barrela, Secret i Higher Love. Także było super ale było źle :D
Koncert jako koncert standardowo świetny, Dave OGIEŃ, fajnie będzie się na niego patrzyło na dvd. Martin jakiś taki mało uśmiechnięty, Fletch to chyba ciche dni ma.
Publika w porządku, ale korepetycje potrzebne z lekcji "co się robi na koncercie między utworami i przed bisem". Zabawnie się patrzyło jak przed koncertem przez kilkanaście minut próbowali zrobić falę i nijak nie szło :lol:
W mojej ocenie najlepiej odebrany przez ludzi utwór to Soothe My Soul, ale może to mega szaleństwo włączyło się bo się gawiedź ucieszyła, że utwór wrócił do setu. Reakcja powinna dać do myślenia zespołowi, specjalnie patrzyłem na Dave'a i Martina pod tym kątem, czy widzą jakim killerem koncertowym jest ten numer. No i niestety Martin jak zaklęty calutki utwór wgapiał się w struny a Dave tak zatracił się w szaleństwie, że na publikę ani razu nie spojrzał :lol: Także nie kminię, Gahan ekstaza, publika ekstaza a utwór wyleciał z setu... Co do Goodbye to na bank jest to powrót jednorazowy pod dvd, bo Dave powiedział, że to specjalnie ten jeden raz dla Berlina. W ogóle szaleństwo było gdy po Neverze zespół zszedł, jak zawsze Dave zawijał się ostatni i nagle zapytał czy chcemy jeszcze "one more song" :) Gardło do tej pory mnie boli po mojej i reszcie fanów odpowiedzi na to pytanie :D

Co do Martiniego to ja widziałem taką akcję, że dwóch ochroniarzy rzuciło się w tłum a kilka sekund później widziałem Martiniego i dużego pana z rękoma na jego ramionach udających się na tył płyty.

Bardzo serdecznie dziękuję za cały ten dzień ludziom, z którymi go spędziłem pod halą i pod sceną (przede wszystkim holy, mada faka i kroll).

Pamiętajcie dzieci, PLASTRY ROZGRZEWAJĄCE i zima pod halą od rana nie straszna :)


Cz lis 28, 2013 3:15 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N mar 28, 2010 21:20 pm
Posty: 1028
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
pewex napisał(a):
ciekawe co malgosiaq jutro napisze , ale urwie , ale to bedzie dobre ;p

:mrgreen: widziales?
Jutro, tzn dzis napisze ale niech sie najpierw wyspie...


Cz lis 28, 2013 3:55 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
omamo ale że o co cho z Martinim? :o :twisted:

Strasznie żałuję Barrela i Insight. Ciekawe, może nie byli z Barrela zadowoleni? A brak Insight to zbrodnia. Za to brak Home to cud :D
Ojjj jak ja już czekam na to DVDDDDDD!!!


Cz lis 28, 2013 7:34 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 07, 2006 15:48 pm
Posty: 941
Lokalizacja: Świeradów Zdrój/ Brzeg
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
Z Martinim może być tak ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=SCYVdCC3Zcg


Cz lis 28, 2013 7:39 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
Z Martinim jest dobrze, bootleg nagarny (nie caly) i bylem do konca na koncercie. Za to mialem prywatna wycieczkę po zapleczu. Widzialem garderoby zespolu itp. Szkoda, ze nie zdarzylo sie to chwilę później, bo wpadlbym na chlopakow pewnie.

Co tak na prawde sie stalo tego nie wiem. Skupiony na nagrywaniu nie widzialem nadciagajacych chmur nade mnie. Slyszalem rozne wersje, ale plotek rozsylac nie będę. Niech inni sie wypowiadają.

Goodbye i sms to jednorazowe wypadki przy pracy tych numerow na koncertach juz nie bedzie. Przypomnijcie sobie case wftn z poprzedniej trasy. Do konca ameryki pol. grane potem wylecialo z setu, aby na chwile pojawić się w Barcelonie.


Cz lis 28, 2013 8:32 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 16, 2009 9:38 am
Posty: 531
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
@ krzysiek tattoo :lol:

Ooo Goodbye

Takie newsy to ja lubię czytać z rana! Jednorazowo czy nie cieszy, że szanse na pojawienie się na DVD wzrosły.


Cz lis 28, 2013 8:39 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 24, 2004 16:12 pm
Posty: 139
Lokalizacja: Berlin
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
Dave give a small speech after NLMDA and then they played Goodbye:

http://youtu.be/kWuQbQefcdA?t=12m6s


Cz lis 28, 2013 8:56 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 13:14 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Widzew Lodz
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
@Martini akurat stalem obok i widzialem ,ze po Ciebie ida,zdazylem Cie tylko odepchnac ,zagrodzic na chwile ochroniarza,a Ty zaczales wycofywac sie w glab plyty. Co bylo dalej wiesz tylko Ty :)

Dostales zakaz stadionowy? :)


Ostatnio edytowano Cz lis 28, 2013 9:03 am przez niunias, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Cz lis 28, 2013 8:59 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:10 pm
Posty: 309
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
Boże, co to się porobiło. Jeszcze nie tak dawno wszyscy czekali na Rush, a teraz czekają na SMS i Goodbye...


Cz lis 28, 2013 8:59 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 04, 2013 8:36 am
Posty: 306
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
Ech, Soothe, Goodbye, jeszcze bardziej jestem na siebie zła, że nie pojechałam.


Cz lis 28, 2013 9:14 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
nancy boy napisał(a):
Sam nie wiem co myśleć, z jednej strony cholerna radość, że zrobili wrzutkę na dvd Soothe i Goodbye, a z drugiej strony wściekłość, że nie będzie na dvd Barrela, Secret i Higher Love. Także było super ale było źle

Stary ale za to Home nie będzie :)


Cz lis 28, 2013 9:25 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N mar 28, 2010 21:20 pm
Posty: 1028
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
SMS to w ogole u mnie juz na zawsze w pamieci zostanie przez pewna "sytuacje" ale o tym za chwile...

Najpierw chcialabym podziekowac wszystkim, ktorych poznalam wczoraj - jestescie po prostu niesamowici!!! Dzieki Wam ten spontaniczny wyjazd byl tak udany!
Podziekowania w szczegolnosci dla Martiniego i jego przemilej lepszej polowki, holy i mada faka, krolla, niuniasa i jego lodzkiej ekipy.... Kochani jestescie :beer:

A teraz owa sytuacja z SMS...
Dave wyszedl na wybieg by zakonczyc, fajnie przeciagal i sie bawil, ja stalam przy barierce wybiegowej. Gdy Dave byl na koncu wybiegu, jakas laska rzucila majtki, ktore wyladowaly na mojej wysokosci ... Dave wracajac, zobaczyl je, podniosl, spojrzal sie na mnie i mowi smiejac sie "is it yours?" Ja kiwam ze nie, a on ponawia pytanie "is it yours?" - i mi je podal :D
Taka oto majtkowa sytuacja....

Majtki wywalilam chwile pozniej - mam nadzieje ze byly czyste :wink:


Cz lis 28, 2013 9:34 am Zobacz profil
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
Jaaaasne, że wywaliłaś, hm :wink:


Cz lis 28, 2013 9:39 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
Majty były najlepsze :) Miałem nieodparte wrazenie ze włąsnie spontanu było mało... reżyserka panie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Cz lis 28, 2013 9:45 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
:D

umieram, bo po afterze jeszcze.

Pełna relacja jak wrócę do domu, bawiłam się super - oczekiwanie na koncert mega mega MEGA miłe :)
Czekamy na DVD - oby pewne sytuacje się na nim znalazły ;)


Martini, Monia, malgosiaq - potem jakoś się straciliśmy z oczu - dzięki, że byliście :)
Niunias - my, setlistowa arystokracja musimy trzymać się razem ;)
Nancy Boy - Ty wiesz ;)
kroll - za plastry rozgrzewające powinieneś dostać jakąś nagrodę, albo pani w aptece chociaż duży napiwek daj.
mada faka - dziecko drogie, jesteÅ› moim odkryciem tego wyjazdu
Karol - super towarzystwo pod sceną - dzięki - i pamiętaj - You Are In Germany ;)

oczywiście milion innych rzeczy chcę napisać, ale czas się zbierać, wieczorem reszta. Dzięki!!!!

PS. Setlista - wiadomo ;) SMS największą bombą - fajnie mieć kartkę z setem z tego dnia, taka inna jest od pozostałych.

aaaa Szymi, za napojenie spragnionej i poratowanie zebrzÄ…cej - :beer:


Cz lis 28, 2013 9:52 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
Maciek napisał(a):
Lepszy numer , że przydarzy nam się DVD z drugim takim samym wykonaniem Martina Shake The Disease - tego jeszcze nie było...


No Szejka nie zrozumiem kompletnie - mając do wyboru tyle plumkania - wybrał to co już było :?


Cz lis 28, 2013 9:58 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
Wszystkie kawałki były celowo dublowane żeby było najwięcej materiału do wyboru. Soothe i Goodbye 2 wyjątki z wiadomych powodów.


Cz lis 28, 2013 10:02 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
Nie chodzi mi o to że było 25.11 tylko że było w Mediolanie :8):


Cz lis 28, 2013 10:04 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
Martini napisał(a):
Z Martinim jest dobrze, bootleg nagarny (nie caly) i bylem do konca na koncercie. Za to mialem prywatna wycieczkę po zapleczu. Widzialem garderoby zespolu itp. Szkoda, ze nie zdarzylo sie to chwilę później, bo wpadlbym na chlopakow pewnie.
Co tak na prawde sie stalo tego nie wiem. Skupiony na nagrywaniu nie widzialem nadciagajacych chmur nade mnie. Slyszalem rozne wersje, ale plotek rozsylac nie będę. Niech inni sie wypowiadają.
.


Ten stary zztop się do Ciebie przywalił ?? widziałem ze łaził i węszył.


Cz lis 28, 2013 10:05 am Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 586 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team