Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 320 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 8:11 am
Posty: 656
Lokalizacja: Warszawa/Święte Miasto
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
[youtube]http://youtu.be/r7UjFTTA3nY[/youtube]


Cz lip 25, 2013 8:24 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
niunias napisał(a):
jak dla mnie to straciles juz wiarygodnosc :)


Dokładnie, już sie nie wygrzebiesz :lol: Będziesz musiał teraz na pytania z wiedzy odpowiadać zanim wejdziesz na jakis nastepny koncert :)


Cz lip 25, 2013 9:29 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
Przeglądając na spokojnie swoje zdjęcia zauważyłem coś takiego :lol: :

Obrazek

Co oznacza przypadek i bycie we własciwym miejscu i we właściwym czasie ;)

Zdążyłem z ładowaniem i obróbką przed wyjazdem do stolicy... Oto efekty wizyty w Pradze:

Galeria zdjęć z koncertu w Pradze 23.07.2013 r.


Cz lip 25, 2013 11:12 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt lip 23, 2013 2:25 am
Posty: 4
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
Jacek_Slowblow co do zapedow na plyte to bylem z nastoletnia corka i ten zabieg bezpieczenstwa ustanowilem jako glowny w doborze miejsc.racajac jeszcze do spektaklu i waszych wypowiedzi a conajmniej kilku stronach na temat track listy przewidywalnych zachowan zespolu.To chyba od nas fanow oczekuje sie czy tez sami tego po sobie oczekujemy aby czyms zaskoczyc.Jeszcze niedawno trasa z przystankiem na sluzewcu byla czyms wymarzonym a teraz modlitwy na forum cztamy zeby nie zagrali po raz kolejny Home.Ten przyklad akurat mnie szczegolnie drazni bo to raczej nasz kawalek a do zpolu nalezy tylko nam drygowac co w Pradze wywolywalo ciary i gdy zdarzy mi sie to przezyc kolejny bede dziekowal losowi ze mi to zafundowal.sorki za brak polskich znakow.tablet z "zachodu"


Cz lip 25, 2013 16:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 12:30 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
Wspomnienie z Pragi, czyli jak Martin obchodził urodziny na koncercie.

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... QFI2ZkEvu0


Pt lip 26, 2013 9:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 04, 2013 8:36 am
Posty: 306
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
Jacek_Slowblow napisał(a):

Zdążyłem z ładowaniem i obróbką przed wyjazdem do stolicy... Oto efekty wizyty w Pradze:

Galeria zdjęć z koncertu w Pradze 23.07.2013 r.


@Jacek_Slowblow: dzięki za podzielenie się fotami :) a Wawie też tak byłeś blisko? Ja zrobiłam tylko kilka fotek, bo wybrałam tym razem dobrą zabawę, no a teraz jakieś fajne by się przydały na pamiątkę ;)


Pt lip 26, 2013 12:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
@cololo - To, czy byłeś na trybunach sam, czy z latoroślą nie zmienia faktu, że decydując się na bilet na trybuny, musisz liczyć się z tym, że mogą Ci się trafić sąsiedzi nieprzychylni dynamicznej zabawie i spędzeniu koncertu na nogach. Chcąc uniknąć tego typu problemów, czy może lepiej powiedzieć, niedogodności - może warto przemyśleć sprawę udania się na płytę. Może jak córka podrośnie i DM będzie się jej wciąż podobało, sama poprosi Cię o zabranie na sektor pod sceną na kolejnej trasie ;) Takiej wielopokoleniowej wycieczki Ci życzę i udanych koncertów, o ile na jakieś się jeszcze wybierasz.

A co do powtarzalności i przewidywalności na koncertach - jeśli jedzie się na jeden występ, to po prostu się tego nie zauważa - nawał emocji związanych z wyjazdem, chłonięciem widowiska jest po prostu zbyt duży żeby dostrzegać pewne sprawy w innym świetle, z większej perspektywy. Mając szansę obejrzenia zespołu w paru miastach można jednak skonstatować, że jeśli słyszy się niemal bliźniacze występy, to jednak pewne uczucie niedosytu pozostaje. I to o tym piszą wszyscy w wątkach koncertowych.

Nie zrozum mnie źle - jestem daleki od bycia malkontentem w kwestii DM, za którym szaleję od 1989 roku, ale uważam, że nawet w tej materii można pokusić się o spojrzenie na sprawy z dystansem. Trzeba czasem odejść od punktu widzenia "fanatycznego wielbiciela", który łyka wszystko w temacie DM jak leci i za każdą sumę pieniędzy (jednym słowem bezkrytycznie).

Może czasem wyrażanie takich poglądów pachnie marudzeniem (co w Polsce jest dość popularne), ale po swoich idolach chciałbym oczekiwać jednak czegoś więcej niż odcinania kuponów od sławy. Koncerty na obecnej trasie chyba tylko dzięki zachowaniu fanów (różnym w róznych miejscach, starającymi się jak można ubarwić zabawę wszelakimi akcjami) są widowiskami odróżniającymi się od siebie - gdyby nie to, miałbym jednak poczucie deja vu - szczególnie, iż zmiany w setliście są minimalne. Chyba nie jestem w tym odczuciu osamotniony...

Niemniej - porównując występ w Pradze do tego warszawskiego - to z czystym sercem mogę powiedzieć, że w Polsce liczba fanów i ich zachowanie pociągnęły spektakl. Koncert w odbiorze był dzięki temu ciekawszy i stanowił równie mocne doznanie - mimo iż miałem okazję stać lata świetlne od sceny :)

@Bozi - Proszę bardzo! W Warszawie byłem na trybunach i skupiłem się na oglądaniu koncertu - uznałem, że na kolejne focenie przyjdzie czas w Łodzi, gdzie mam miescówkę na GC :)


Pt lip 26, 2013 12:54 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
Jacek_Slowblow napisał(a):
@cololo - To, czy byłeś na trybunach sam, czy z latoroślą nie zmienia faktu, że decydując się na bilet na trybuny, musisz liczyć się z tym, że mogą Ci się trafić sąsiedzi nieprzychylni dynamicznej zabawie i spędzeniu koncertu na nogach.

to nie trafienie to u nich norma. Znam z relacji swiadkow ze kaza jeszcze siadac jak sie dynamicznie bawisz i potrafią ochrone zawołac .


Pt lip 26, 2013 13:08 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 12:30 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
A Question Of Time oczywiście z Pragi

http://www.youtube.com/watch?v=TepcWqJm_gk


Pt lip 26, 2013 14:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 30, 2008 10:43 am
Posty: 271
Lokalizacja: karpacz
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
Ja też podzielę się wrażeniami.
Miejscówka- barierka z lewej strony wybiegu.
Pierwsze 3 kawałki- myślałam,że Dave popisuje się przed dziennikarzami:) Był na maksa teatralny, miny, wygibasy jak chyba nigdy wcześniej. Na szczęście okazało się, że tak już zostało do końca :D Uśmiechnięty, patrzący w oczy, z tą swoją szelmowską miną....Boski
Świetny kontakt z publiką ale i z chłopakami. Widać było,że świetnie się bawi ( dopiero wczoraj się okazało,że może być jeszcze lepiej :twisted: )
Wokal- jestem pod mega wrażeniem! Dejwunio jest coraz lepszy :) Should be higher czy heaven....wooooow...czysto i para w płucach. A pamiętam jak mu się zdarzało nieźle fałszować :P
Martin zapewnił mi moc wzruszeń na HL, piękne to było...
Eigner- kocham taką rozpierduchę jaką on robi. Jest świetny!
Gordeno- bardzo się ta wersja Pain z basowym motywem podoba!
Andy- zobaczyć go w rurkach- bezcenne:)
Akcja urodzinowa- piękna. I buziak od Dave'a...wzruszyłam się:)
Minusy- trochę za "wolne" BC, "Secret to the end" (nie nadaje się na koncerty moim zdaniem (no chyba żeby dać chwilę na odpoczynek)), przewidywalna a raczej oczywista playlista i jak się wczoraj okazało za dużo zaplanowanych "akcji" chłopaków (te same gesty w tych samych momentach, te same miny, te same pozy....)


Pt lip 26, 2013 20:50 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 12, 2006 18:46 pm
Posty: 393
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
Jacek_Slowblow, to jest genialne :brawo:
Obrazek


So lip 27, 2013 10:40 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 19, 2004 18:06 pm
Posty: 1424
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
stopami masuje mu plecy jakaś laska ... też bym się tak uśmiechał :lol:
@Wiecor - na Afterze po W-wie - chyba zdałem egzamin co ? :wink:


So lip 27, 2013 11:25 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
Dużo ćwiczyć jeszcze, nie popadaj za bardzo w samozachwyt ;) Ale oki, możemy pomysleć o jakieś taryfie ulgowej :)


So lip 27, 2013 11:54 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 12:30 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
Koncert piękny. Bawiłem się jakbym miał o 20 lat mniej. Dla czego wcześniej nie szedłem pod scenę?

Dzień wcześniej odwiedziliśmy stadion, fotka z montowania sceny
Obrazek


So lip 27, 2013 12:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 12:30 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
Godzina 15.30... od 16.00 mieli zacząć wpuszczać. Przed wejściem trochę fanów, ale trudno to nazwać masą. Kolejki tylko do wejść na płytę i pewnie pod scenę, więc również stanęliśmy w ogonku.
Obrazek

Na stadione już spora grupka pod sceną, do rozpoczęcia supportu jeszcze można było wyskoczyć po napoje...
Obrazek

Początek koncertu DM i wielka wrzawa... oczywiście Welcome To My World
http://www.youtube.com/watch?v=7ZoS_iiR ... e=youtu.be


So lip 27, 2013 12:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
sie dzieje :)
http://www.youtube.com/watch?v=R1Io9h-y490


So lip 27, 2013 18:13 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
Słabo to jednak wypada w biały dzień. Podobnie było na Waldbuhne w '06. Do nagrywania super ale to wszystko. Wariactwo tak wcześnie zaczynać.


So lip 27, 2013 18:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
Więcor napisał(a):
Słabo to jednak wypada w biały dzień. Podobnie było na Waldbuhne w '06. Do nagrywania super ale to wszystko. Wariactwo tak wcześnie zaczynać.


Dokładnie. Takie aspekty jak oświetlenie czy wizualizacje nie mają za dnia tego efektu.


So lip 27, 2013 18:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 12:30 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
Na black celebration nie mogło zabraknąć tego utworu

http://www.youtube.com/watch?v=DxNz5qtM40w


So lip 27, 2013 19:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 23.07.13 - Praga, Synot Tip Arena
@>^^ - mógłbyś podesłać mi oryginalne zdjęcie z tłumem pod sceną? Ciekaw jestem, czy się przypadkiem nie załapałem :)

Mail w stopce.


So lip 27, 2013 21:20 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 320 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team