Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 278 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
15.06.13 - Paryż, Stade de France 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N mar 28, 2010 21:20 pm
Posty: 1028
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 15.06.13 - Paryż, Stade de France
bonjour,

i ja wlasnie wrocilam - najpierw podziekowania dla @Eter i jej siostry za podwozke i odwozke ze stadionu i za super towarzystwo na koncercie :)

Mi sie chyba udalo fajnie trafic na grupe Francuzow z Bordeaux (jeden z chlopakow zabral ojca, ktory wzruszal sie niesamowicie slyszac swoje stare ulubione kawalki i bardzo przezywal ten koncert). Nie stalismy blisko sceny, za to koledzy spiewali w grupie wszystkie piosenki - oprocz tych z Delty, wiec sama tam sie wydzieralam. Ale dzieki tym kilku osobom wokol mielismy dobra koncertowa zabawe.

SBH widac bylo duza pomoc Dave'a w spiewaniu Love - jak wyszlo? Slyszalam glownie siebie w moich okolicach. Szkoda ze wizualizacja znikla w jasnosciach i nie miala takiego efektu jak w hali.

Higher Love i Judas - mialam oczywiscie wrazenie, ze Martin spiewa tylko dla mnie :P Bylo bosko.
Mimo ze Martin wybral na ten wieczor Home nie jestem zawiedziona - dla mnie to dwie zmiany w setliscie, ktora slyszalam w Nicei.

Nie podobaly mi sie natomiast gwizdy publiki na Home :/ Rozumiem, ze niektorym osobom ten utwor grany ciagle przez Martina sie znudzil, ale nie jest to koncert zyczen i moim skromnym zdaniem chlopakowi nalezy sie szacunek a nie gwizdy podczas gdy ten czerpie niesamowita radosc ze spiewania. Mozna nie spiewac oooooo, ale od razy wygwizdywac?

JCGE - myslalam ze tylko mi cos na uszy padlo i slysze ze cos nie tak bylo, a ptem ten techniczny majstrujacy w trakcie piosenki potwierdzil jednak ze sie nie przeslyszalam.
Andy IMO rzadzil :P Musze sobie przypomniec na ktorej to piosence - ale jego choreografia z lokciem w bok na zawsze wejdzie w kanony wspolczesnego tanca scenicznego :mrgreen:


Pn cze 17, 2013 19:11 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So gru 29, 2012 1:03 am
Posty: 9
 
Post Re: 15.06.13 - Paryż, Stade de France
Ja również dziekuje za pomoc @Eter :) SZkoda tylko ze nie mieliśmy okazji sie wszyscy (POLACY)spotkac po koncercie pozDrawiaM :nlmda:


Wt cze 18, 2013 11:19 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 09, 2013 22:39 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Wieden/Gdansk
 
Post Re: 15.06.13 - Paryż, Stade de France
To jeszcze ja parę zdań dorzucę :)
Na stadion wbiegliśmy z opóźnieniem. Pani której zadaniem było przeszukanie nas wlokła się nie miłosiernie,mówiąc ze jesli bedziemy napierać to ona nie będzie wpuszczać, ale miejscówka zła nie była :wink:
Jak już wszyscy pisali publika porażka, nie spodziewałam się nie wiadomo czego ale nie przypuszczałam że może być tak drętwo :( Towarzystwo na jakie trafiłyśmy wraz z @josie dzicz i chamstwo totalne. Moim zdaniem wyglądało to tak jakby większość pomyliła się przy zakupie biletu, bo gdyby było miejsce zapewne rozsiedli by się wygodnie. Musiało minąć sporo czasu zanim wykazali jakąkolwiek chęć czynnego uczestnictwa i doszło do kawałków które znali :roll:
Z koncertu jestem bardzo zadowolona, mimo wcześniejszych spięć z otaczającymi Nas Francuzami, bawiłam się świetnie :mrgreen: Dave zapuszczał się w najdalsze zakątki sceny, często gościł na wybiegu :) Od Andrzeja nie mogłam oderwać oczu,te niepozorne ruchy a i waga poszła w dół :wink:
Wielka radość na Judas pozostało jeszcze Bnt :)
Jakbym mogła zapomnieć o Douglasie ,dla mnie rewelacja, niestety na palcach jednej ręki można było policzyć do kogo trafił ,wielka szkoda :(

@Holy, @josie , @Kroll bardzo Wam dziękuje ,nie mogę doczekać się następnym wypadów :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pozdr :)


Wt cze 18, 2013 16:57 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 11, 2005 19:51 pm
Posty: 209
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: 15.06.13 - Paryż, Stade de France
Wiadomo, nie ma to, jak polska publika. Niemniej koncert, w mojej opinii, fenomenalny. :-)


Wt cze 18, 2013 22:53 pm Zobacz profil
 
Post Re: 15.06.13 - Paryż, Stade de France
Wróciłam, ale nie doszłam jeszcze do siebie :)
Przede wszystkim jeszcze raz dziękuję Damianowi i Ewie - miło było Was poznać i pogadać :) szkoda, że after nie wypalił - cóż... siła "wyższa" + zmęczenie materiału :(
Małgosiu - cieszę się, że Cie poznałam i mogłam się pożalić na szofera ;) Bilet na koncert był prezentem, darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Gdybym miała sama wybierać, postawiłabym na Warszawę - nie ma to jak zabawa w towarzystwie prawdziwych fanów! Dobrze, że spotkałam Ciebie. Zrobię wszystko, żeby być na koncercie w Łodzi - może się jeszcze spotkamy :)
Pozdrawiam polskich fanów, których minęłam z kuflem piwa i burknęłam "dzień dobry" - spieszyłam się na swoje miejsce :)

Jakie moje wrażenia z koncertu? Jestem wniebowzięta!!! Jak jednak mogłam się spodziewać, francuska publika drętwa była - żywiołowo reagowała na stare kawałki, utwory z Delty były słabo rozpoznawalne, jedynie Soothe My Soul i Heaven wywołały jako taki aplauz, no ale te piosenki w radio puszczają... Chociaż i tak nie było najgorzej - w 2009 publiczność była jeszcze bardziej przypadkowa.
Najważniejsze, że ja doskonale się bawiłam - na SBH LOOOOVE wyłam, Martinovi za chórek robiłam, a na Endżoju "ooooeeeeoooo" śpiewałam - nazajutrz chrypke miałam:) Najpiękniejszy moment był dla mnie wtedy, gdy śpiewał Martin. Higher Love przyprawił mnie o autentyczne dreszcze, popłynęły mi łzy... Nie spodziewałam się, że taka aranżacja może coś nowego wnieść do utworu. Czytałam Wasze wcześniejsze zachwyty nad tym kawałkiem, ale wydały mi się przesadzone. Qrcze... to było genialne wykonanie, jak sobie przypomnę to znowu mam ciary! Judas był doskonały - tak autentycznej radości w oczach Martina, który podrywał publiczność do śpiewu, nie da się zapomnieć. A Home nigdy się nie znudzi - nie mogłam się od tej melodii opędzić po koncercie! Dla takich chwil warto żyć... I pomyśleć, że kiedyś nie lubiłam Martina, o ja niewdzięczna, jak mogłam???
Towarzysz, w osobie Francuza, był zachwycony mistrzowską oprawą graficzną koncertu. Okiem grafika chłonął wizualizacje - stwierdził, że są genialne w swojej prostocie i minimalizmie. Faktycznie, przekaz był wymowny i zapadał w pamięć, ale co innego odczucia "fanatyka" a co innego ocena osoby niezauroczonej DM :)
Ech... brak mi słów, którymi mogłabym opisać wszystkie wrażenia. Jestem szczęśliwa, że mogłam doświadczyć takich przeżyć :)


Wt cze 18, 2013 23:41 pm

Dołączył(a): N mar 28, 2010 21:20 pm
Posty: 1028
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 15.06.13 - Paryż, Stade de France
fajna relacja, no i super ze sie spotkalysmy :) :beer:


Śr cze 19, 2013 5:43 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 24, 2012 0:47 am
Posty: 60
 
Post Re: 15.06.13 - Paryż, Stade de France
Obrazek


Obrazek

tak wygladal FOS widziany z gornych rzedow. Zajmowal prawie polowe plyty. Czy na reszcie odbytych juz koncertow na tej trasie(chodzi o stadiony) tez byl taki duzy? Moze ktos wie jak to bedzie wygladalo w PRADZE? Co do koncertu to wrazenia pozytywne chociaz brak BNT troszke mnie zabolal :oops: Jedyny minus to cena piwa razem z kubkiem-9euro :shock: no to chyba troszke przesada :shock: a i jeszcze jedno te boczne ekrany na takim duzym obiekcie to smiech na sali.


Obrazek

moze ktos sie tu rozpozna :D :D


Pt cze 21, 2013 1:33 am Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 16, 2013 9:21 am
Posty: 11
 
Post Re: 15.06.13 - Paryż, Stade de France
W Budapeszcie FOS miał długość kilka metrów za wybieg, no ale to mały stadion. Stawiam, że w Warszawie i Łodzi FOS będzie też do połowy płyty. Prawo popytu :evil:


Pt cze 21, 2013 7:28 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 21, 2013 13:25 pm
Posty: 3
 
Post Re: 15.06.13 - Paryż, Stade de France
Witam. Wybraliśmy się na SDF w sile 7 osób. W tym gronie bylismy już na kilku koncertach DM w Europie i muszę (z przykrością) stwierdzić, że ten był najgorszy. Oczywiście nie chodzi mi o kondycję zespołu czy o dobór utworów - w tym temacie jak zwykle klasa i nie spodziewałem się czegoś więcej. Zaskoczyło mnie jednak parę "drobnostek" które zepsuły mi święto. Otóż: fatalne brzmienie muzyki - naprawdę fatalne, publiczność w przewadze miejscowa drętwa jak cholera (mniej prawdziwych fanów niż w innych miejscach Europy), zachowanie ochrony i stewardów nie do przyjęcia w cywilizowanym kraju - dno. Generalnie cieszę się że po raz kolejny byłem na koncercie mojego zespołu ale naprawdę nigdy więcej nie pojadę do Paryża na koncert. To jest opinia wszystkich osób z którymi rozmawiałem, nie tylko tych z którymi byłem. Chcialbym, żebym nie był źle zrozumiany, DM był cudowny ale koncert słaby. Szkoda.
Rozumiem zachwyt ludzi tutaj piszących, bo Paryż jest piękny a DM jest ich zespołem ale porównajcie ten koncert do chociażby tego z Pragi. Inna liga. Niestety.
Do zobaczenia, wszędzie indziej.


Pt cze 21, 2013 13:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 20:46 pm
Posty: 56
Lokalizacja: wlkp
 
Post Re: 15.06.13 - Paryż, Stade de France
dla mnie Dave super...
był w formie i skory do zabawy:)
duży pozytyw!!!


Pt cze 21, 2013 18:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 18, 2003 13:58 pm
Posty: 540
Lokalizacja: WARSZAWA
 
Post Re: 15.06.13 - Paryż, Stade de France
Trochę mnie Paryż rozczarował w porównaiu do 2009, zawiodła przede wszystkim publika bo zespół był w formie.
Fletch w mistrzowskiej :-)
http://www.youtube.com/watch?v=ql84gOLXDoE&feature=c4-overview&list=UUhyP8ZwidrjljQGSqXmAP-g


Wt cze 25, 2013 15:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 19, 2004 18:06 pm
Posty: 1424
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: 15.06.13 - Paryż, Stade de France
ach jak sobie zamodulował ten ostatni dźwięk... taka maskotka zespołu ten Andrzej :)


Wt cze 25, 2013 15:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 09, 2013 22:39 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Wieden/Gdansk
 
Post Re: 15.06.13 - Paryż, Stade de France
Obrazek

moze ktos sie tu rozpozna :D :D[/quote]

Jakoś mnie wzięło na wspomnienia i akurat się znalazłam a i @josie też, dzięki :) :)


Cz gru 26, 2013 0:30 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 24, 2012 0:47 am
Posty: 60
 
Post Re: 15.06.13 - Paryż, Stade de France
Prosze bardzo. Ja tez z Gdanska jestem to moze kiedys na jakis zlot wydrukowane przyniose (jesli chcesz).


Cz gru 26, 2013 0:57 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 18, 2013 2:14 am
Posty: 62
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: 15.06.13 - Paryż, Stade de France
Tak, jak najbardziej chcemy! :wink:


Śr sty 15, 2014 22:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 15.06.13 - Paryż, Stade de France
są moje włosy i pół twarzy krolla ;)


Śr sty 15, 2014 23:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 15:50 pm
Posty: 230
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: 15.06.13 - Paryż, Stade de France
@Doomi - ha, ja też się znalazłem :D


N sty 19, 2014 15:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 29, 2013 20:34 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: 15.06.13 - Paryż, Stade de France
Rav napisał(a):
Trochę mnie Paryż rozczarował w porównaiu do 2009, zawiodła przede wszystkim publika bo zespół był w formie.
Fletch w mistrzowskiej :-)
http://www.youtube.com/watch?v=ql84gOLXDoE&feature=c4-overview&list=UUhyP8ZwidrjljQGSqXmAP-g


Hahaha, the best. :D Mogliby powrócić do tego...


N sty 19, 2014 16:14 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 278 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team