Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2319 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116  Następna strona
24.02.14 - Łódź, Atlas Arena 
Autor Wiadomość
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
Faktycznie, najlepsza fota M&G jaką widziałem, bardzo przyjemne zdjęcie :)


N mar 02, 2014 12:55 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2012 14:03 pm
Posty: 240
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
O, właśnie wstawiłam w dziale "Fotki". Dokładnie to samo pomyślałam - Martin w swojej świecącej kamizeli wygląda chyba najmniej "depeszowo"... :D


N mar 02, 2014 13:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
A mnie ciekawi ile na tej fotce jest wkrętaczy? mam nadzieje ze zadnego.


N mar 02, 2014 13:22 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 22, 2009 20:51 pm
Posty: 153
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
jest ktoś z forum?


N mar 02, 2014 13:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 16, 2009 9:38 am
Posty: 531
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
Mega fota !


N mar 02, 2014 13:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 24, 2013 23:12 pm
Posty: 95
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
nancy boy napisał(a):
Faktycznie, najlepsza fota M&G jaką widziałem, bardzo przyjemne zdjęcie :)

Zgadzam się w 100%. ;) Fajnie, że wszyscy się odpowiednio "wystroili" :) Już pisałam na fb, że ciężko mi było na pierwszy rzut oka chłopaków znaleźć w ogóle. Cudne to zdjęcie. :mrgreen:


N mar 02, 2014 14:15 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
JTR32 napisał(a):
jest ktoś z forum?


Ja poznaję tylko depeszke_ade obok Martina.


N mar 02, 2014 14:17 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
Jest Arjadna pomiędzy Davem a Martinem


N mar 02, 2014 14:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
BLADY napisał(a):
Bravo dla Polskich fanów wszyscy wyglądają świetnie i odpowiednio ubrani
Jak oglądam inne M&G np z Abu Dhabi gdzie nikt nie potrafi się stosownie ubrać do sytuacji i są same tapeciarze to Polska wychodzi zwycięsko.Najlepszy Meet&Greet z tej trasy.


ej, ja tam widzę buty trekingowe i nie u Fletchera :wink: ale fota przyjemna
Tylko opierducha dla fotografa - jednemu koledze widać tylko czubek głowy, a jest lekka wyrwa z prawej strony. Mieć fotkę z ukochaną kapelą, na której ledwo cię widać :?:


N mar 02, 2014 14:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 23:22 pm
Posty: 975
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
JTR32 napisał(a):
jest ktoś z forum?


jest też i JOY [u2collector] :) Super :brawo:


N mar 02, 2014 16:07 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 09, 2013 22:39 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Wieden/Gdansk
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
tomek.k napisał(a):
Na miejscu też zwróciłem uwagę, bo trochę nerwowy jestem i w końcu nie wytrzymałem;)


tak usłyszałam i przeprosiłam.


Fotka faktycznie jedna z najlepszych, widać że nie z przypadku :)


N mar 02, 2014 16:47 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 13, 2013 2:07 am
Posty: 107
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
krzysiek napisał(a):
Bilety zdobyłem dopiero w sobote,były to jakieś ostatki-najbardziej skrajne miejsca na najbardziej skrajnym sektorze z boku sceny.Obawiałem się że nic nie będzie widać,tymczasem miałem najlepszą miejscówę na koncertach DM jaką mialem w życiu-najpierw chłopaki przeszli 2 metry ode mnie wychodząc na scene,a potem zagrali 2 godzinny show praktycznie prze nosem-jak dla mnie miejsce lepsze niż w GC.


Bilety miałam, podejrzewam, że symetrycznie do Krzyśka - w skrajnym sektorze, ale od strony Marta, i wrażenie to samo - gdybym kupiła trybuny za 330,- to bym po prostu żałowała :oops: Ciekawe, czy na każdym ich koncercie boczne miejsca są tak bardzo "na wysokości sceny"?


N mar 02, 2014 16:52 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 03, 2007 14:15 pm
Posty: 154
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
Gc było by rewelacyjne,gdy by scena była nieco wyżej ale tak też było spoko,chociaż trybuny boczne nie musieli stawać na palcach,żeby się przygladać i mieli dużo powietrza bo na GC każdy wie jak było " zadusznie " ale koncert udany jest tylko ochota na więcej!! :D


N mar 02, 2014 17:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
Koncert dla mnie boski - na pewno wpływ miało na to parę czynników, a przeważył ten, że byłam mocno wygłodniała gdyż z bólem serca, części ciała, za którą MARIUS dostał niesłusznego bana i paru innych członków musiałam sprzedać bilety na 4 koncerty i zrezygnować z kupna kwitów na dwa pozostałe. Cóż, życie…

Temperatura na hali to był jakiś kosmos - nie widziałam jeszcze tylu osób wyniesionych przed startem dM, ba - przed startem supportu. Mdlały drobne dziewczyny, słabli postawni faceci - i to trzeźwi. Ochrona od początku odpowiadała formułką, że to życzenie Gaha, podobnie jak w Warszawie pojawiał się też tekst o tym, że nie po to organizator rozstawił stoiska z wodą do kupienia żeby rozdawać i "przecież można sobie wyjść". No można, tak - wszędzie, ale nie w Łodzi, być może ja nie miałam takiego szczęścia ale podanie o wyjście parokrotnie zostało rozpatrzone odmownie. Hitem była historia wyniesionej, stojącej obok Czeszki, która wróciła na miejsce z wodą, którą musiała sobie sama kupić bo sanitariusze również jej nie posiadali. Zresztą, jak często można zobaczyć członków obsługi dM rzucających wodę w plastikowych butelkach w tłum, jeszcze przed początkiem koncertu. Mnie poratowała kumpela z trybun - dżoanaM - dzięki!!!! - a później pan od kamer :)

Sam koncert - ach… Napawałam się od pierwszej do ostatniej sekundy, bawiłam maksymalnie, wiedząc, że następny raz za 4 lata. Setlista absolutnie mi już w Atlas Arenie nie przeszkadzała, zresztą wielokrotnie mówiłam, że co innego narzekanie na forum, co innego na miejscu… Wiecie, że z pierwszego rzędu odbiór publiki jest mocno zakłócony, zresztą ja na każdym koncercie bawię się bosko i naprawdę mogłoby wokół nikogo nie być - wydawało mi się, że jest dobrze, po obejrzeniu paru filmików stwierdzam, że do Spodka porównania nie ma. Ale i tak ludzie dawali radę. Źle nie było. Akcje pominę milczeniem ;) Sama miałam jedną swoją małą osobistą - zakończoną powodzeniem i to się dla mnie liczy. Moment wieczoru? Trudno powiedzieć, rzadko mi się zdarza uronić łzę na Neverze, tym razem z wiadomych względów tak było. Atmosfera na scenie? Wg mnie bardzo dobra, Dave energetyczny - choć zmęczony, ale odchodził momentami od schematu, Martin najpierw zamyślony, później już w dużo lepszym nastroju. Andrzej jakoś nie przyciągał mojej uwagi. AQOT - to mnie również, podobnie jak @Nancy'ego mocno zdziwiło, zresztą ja też przyzwyczajona do skakania na APTIUT a tu też spokój - nie licząc oczywiście moich wspaniałych podbarierkowych i nie tylko dziewczyn - czyli @mada faki @devoted i @graffitisoul. Wracając na sekundę do wody - nieocenione było towarzystwo @krzyśka tattoo, który zapodawał hasła mało mające wspólnego z dM, więcej z Charity Water ;) - a wraz z nim Joanny i Straightedge'a (zapewne pamiętanego tu) - świetnie się z Wami bawiłam! Szkoda trochę SBH - oczywiście po 3 sekundach idealnie bawiłam się też na IYR, reszta wiadoma. Pierwszy raz miałam okazję usłyszeć i Slow i BD - cieszę się z tego - i tyle. Było parę smaczków, dla jednych bez znaczenia - i to jest OK, dla będących na większej ilości koncertów - ciekawych, i to też jest OK. To chyba tyle, choć zapewne przypomnę sobie sto innych rzeczy ;)

A sam pobyt? Nie chcąc nikogo zawieść - powiem, że tym razem co moje pozostanie moje - choć absolutnie tak bosko i spektakularnie jak w przypadku @Niuniasa i @Margoli (Kasia - To Ty???? bo już sama nie wiem, jak nie to wiedz, że masz u mnie kolejne piwo ;) ) nie było. Dla mnie jesteście bohaterami tejże wizyty dM i strasznie się cieszę, że na Was trafiło, a sms Niuniasa po tym spotkaniu to same emocje, które chyba łączami tel. na mnie spłynęły ;)

Last but definitely not least chciałam podziękować mojej ekipie - laski, bez Was zdecydowanie by tak nie było - malgosiaq, mada faka, devoted, graffitisoul, dżoanaM z Arturem i oczywiście @Nancy Boy, który choć do lasek się nie zaliczał również był wyśmienitym towarzystwem ;) wspomnieni wcześniej Niunias i Kasia - też dzięki Wam ten wyjazd był zdecydowanie niezapomniany! Mogę to tylko skwitować dwoma słowami - elegancki finisz!

PS. Befor fajny, choć dym trochę przeszkadzał - ale i tam spotkałam/poznałam super ludzi - Bachencja, szkoda że tak krótko - nadrobimy ;) , Mesa - Wariacie w końcu!!!!!!!!, Marian - zaczęliśmy razem trasę i zakończyliśmy również spotkaniem w Łodzi, Hela - no strasznie się cieszę, że osobiście poznałam :) i 500 innych osób o których teraz bezczelnie zapominam - ale mój post jest rozwleczony jak najnudniejsze przemówienie z dzisiejszych Oscarów, jak mniemam… Na after nie dotarłam - za co przepraszam znajomych, którzy czekali.

I jeszcze słowo do @Chrissa - bardzo przykre jest to, że MARIUS został pozbawiony możliwości opowiedzenia swoich wrażeń. W swojej naiwności liczyłam na jakąś amnestię, dyspensę - zwał jak zwał - no szkoda :(


N mar 02, 2014 17:58 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 26, 2009 12:28 pm
Posty: 34
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
@Holy101
Tak, to ja :) Również dziękujemy za eleganckie towarzystwo :beer: Do zobaczenia - miejmy nadzieję - na festiwalowym występie :D


N mar 02, 2014 19:23 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sty 03, 2014 23:00 pm
Posty: 11
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
Ponawiam temat.
wstawiam ten film gdyż jest fajny dla fanów którzy załapali się na TV przed koncertem.
https://www.youtube.com/watch?v=M0q69ts8Nw0


Ostatnio edytowano Wt mar 04, 2014 0:24 am przez PrzemekDM, łącznie edytowano 1 raz



N mar 02, 2014 20:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 16:15 pm
Posty: 578
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
nancy boy napisał(a):
JTR32 napisał(a):
jest ktoś z forum?


Ja poznaję tylko depeszke_ade obok Martina.



zgadza sie :)


N mar 02, 2014 20:56 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 22, 2009 20:51 pm
Posty: 153
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
możemy poprosić o krótką relację i wrażenia?


N mar 02, 2014 21:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
no i jak się tam dostała ?


N mar 02, 2014 22:02 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: 24.02.14 - Łódź, Atlas Arena
holy101 napisał(a):
I jeszcze słowo do @Chrissa - bardzo przykre jest to, że MARIUS został pozbawiony możliwości opowiedzenia swoich wrażeń. W swojej naiwności liczyłam na jakąś amnestię, dyspensę - zwał jak zwał - no szkoda :(


Chyba nie liczysz na to, ze prezes Ochódzki (uff.. nie pomylilem sie w pisowni, bo bym dostal bana :wink: ) zmieni zdanie ? :8): Wazne, ze jego racja jest najjegsza :D


N mar 02, 2014 22:22 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2319 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team