Depeche Mode - Zobacz wątek - 29.05.13 - Londyn, 02
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3  NastÄ™pna strona
29.05.13 - Londyn, 02 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
krzysiek napisał(a):
o ile sie nie myle to pierwszy koncert od 23 lat na ktorym nie zagrali WIMS,to chyba najwieksze wydarzenie tego wieczoru.

gdybym byl na tym koncercie to poznałbym definicje slowa konsternacja. Z jednej strony byly 2 numery których najbardziej brakowalo-WIME i BTW-dla mnie 2 najwieksze obok ETS i NLMDA killery koncertowe i jednocześnie moj nr 1 i 3 w dyskografii DM,z drugiej wylecial numer ktory jest dla mnie absolutnym nr 1 dotychczasowego setu i najwększym jego smaczkiem- BC.

gdyby tak wymieszac to co grali do tej pory to naprawde wyszlo by elegancko dla mnie-wczorajszy set z 4 podmiankami-WIMS i BC za IFY i ST/RN plus HL i AQOL za Home i WTBS to na taki koncert moge isc 500 km
z buta.


@Marius
To prawda wywalenie Walking In My Shoes, to ważny moment. Ten koncert jest interesujący nie tylko z tego, co zagrali, ale też to co nie zostało zagrane. Ta kwestia nie dotyczy tylko Walking In My Shoes :arrow: zaiste Historia się działa.


Cz maja 30, 2013 12:11 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr paź 24, 2012 0:47 am
Posty: 60
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
Oba Londyny przeszly juz do histori.Co do zmian w set liscie to juz tu jest napisanych 20 stron w tym watku wiec nie ma co pisac.Duzym londynskim plusem jest to ze bedac ok 15:45 w 02 arena bylismy w 2 drugim rzedzie od wybiegu.Jak dla mnie anglicy,ktorzy byli obok mnie na 2 koncertach bawili sie super.Jest to na plus w porownaniu do poprzedniej trasy.Ach,co prawda to tylko Gordeo ale i tak fajnie ze udalo sie z nim troszke porozmawiac i zrobic zdjecie podczas papierosa przed o2 arena juz po koncercie.Nagrzany byl juz dobrze ale to przeciez tez sa ludzie i maja do tego prawo.Naprawde b.sympatyczny gosc. p.s tak jak pisalem po pierwszym londynie naprawde widzialem multum nastoletnich fanow :brawo: :brawo: to bardzo cieszy.


Cz maja 30, 2013 13:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 09, 2008 16:30 pm
Posty: 35
Lokalizacja: United Kingdom
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
Powiem cos od siebie. Mieszkam w UK ponad 6 lat i chodze na koncerty roznych zespolow. Wiele osob narzeka na publicznosc w Londynie, ale wiezcie mi wczoraj publika byla REWELACYJNA!!! Jak na Anglikow to bawili sie poprostu super. Nie mozna porownywac koncertu w Londynie do koncertu w Polsce. Wystep DM w Polsce to wciaz wydarzenie muzyczne, a w Londynie to poprostu kolejny koncert i to zespolu, ktory praktycznie nie isnieje w stacjach radiowych. Na poprzedniej trasie bylam w Birmingham i polowa ludzi siadziala przez caly czas, na koncertach ogolnie tak jest, owacje na stajaco na koniec koncertu to wyroznienie dla zespolu. Podobno publicznosc w Manchesterze jest lepsza. Wracajac do DM, to nawet Dave ze sceny powiedzial, ze bylo lepiej niz we wtorek i bylo widac po nich, ze sa zadowoleni.


Cz maja 30, 2013 18:34 pm Zobacz profil
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
nie wiem czy zauważyliście ale wszystkie wymienne kawałki mają nie więcej niż 4 min a we wcześniejszych trasach one trwały dłużej , nie chce dociekać ale myślę że zamienili je lecz zagrali na szybko aby nie było powtórek , mam nadzieje że set lista zostanie i będą to rozwinięte aranżacje


Cz maja 30, 2013 19:28 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 15, 2009 8:47 am
Posty: 443
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
Relacja z koncertu plus świetne zdjęcia
:arrow: http://rocksubculture.com/2013/05/30/depeche-mode-delta-machine-tour-european-leg-at-the-o2-arena-london-london-england-5292013-concert-review/
Obrazek


Cz maja 30, 2013 19:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 21, 2009 21:41 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Pull the trigger
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
Alicia24 napisał(a):
Podobno publicznosc w Manchesterze jest lepsza.


Rzeczywiście na poprzedniej trasie w Manchester Arena nawet Dave porównał publikę z Man do Londynu, na korzyść tych pierwszych. Sam mogłem to ocenić z pozycji trybun tak samo jak wczoraj w O2. Ciężko mi porównać Londyn z poprzedniej trasy bo miałem miejsce stojące i gorszy widok na całość ale wydaje mi się,że faktycznie wczoraj było naprawdę super jak na angielską publikę.
Pozdrowienia dla wytrwałych pod sceną - P.S. Czeka mnie to w Wawie


Cz maja 30, 2013 20:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 13:25 pm
Posty: 45
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
po koncertach w londku...., co do zmian w secie już zostało napisane, ale co do publiki...widać że londyńczycy traktuja koncert jako kolejne wyjście na piwko po robocie, a jak poczułem zapach chipsów i popcornu to już gorzej jak w kinie było. W trakcie utworów mniej znanych gadali sobie w najlepsze i wychodzili. Dobrze że Dave miał humor i wiedzeli chyba że tak będzie w O2, ponieważ przy wyciąganiu oooooooooo ooooo na końcu w just can`t Dave rzucił "Pomyślcie o swojej ulubionej drużynie piłkarskiej to lepiej pójdzie" :D Drugiego wieczoru natomiast stwierdził: "dziś pod sceną są prawdziwi fani" :) i trzeba przyznać rację że drugiego wieczoru publika była o wiele lepsza. Zauważyć też można było że ludzie czekali na ulubione utwory: enjoy, personal, policy, a następnie znikali w barze lub szli po po prostu do domu.
Co do home.... wiele osób narzeka na ten utwór, wiadomo ograny, ale jednak ludzie bardzo żywiołowo reagują na niego i na końcówkę z wyciem, więc puki ludzie będą go chcieli będzie on grany i tyle.


Cz maja 30, 2013 21:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 13:14 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Widzew Lodz
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
Zgodnie z obietnica wybralem cos z menu i napisze krotka rozprawke :)

Obrazek

Zaczne moze na samym poczatku od podziekowan, @FPMIP jak na Wielka Brytanie przystalo ,przywital nas iscie po krolewsku,napoil , nasycil,postawil kufle dobrego piwa,ogromne dzieki,lepszego startu tej przygody nie moglismy sobie wymarzyc. Kolejne WIELKIE THANK YOU dla @Gosidm66 oraz @Ogora za wycieczke do Basildon,podrozowac z Wami to czysta przyjemnosc :)

Obrazek



I ostatnie dla @Christobo,ktory zakupil nam 28 maja bilety na Barcelone,dzieki czemu moglismy w spokoju wyczekiwac w kolejce na wtorkowe show.

We wtorek postanowilismy udac sie pod hale od 7 30 ,majac nadzieje ze bedziemy jedni z pierwszych w kolejce,nic bardziej mylnego,okazalo sie ze takich wariatow jest wiecej :) Po otworzeniu hali o 9 ,ustawilismy sie grupka,czekajac na numerowanie kolejki,niestety nie tym razem,pozostalo nam wiec koczowanie w hali,bez mozliwosci wyjscia na "miasto".
Na godzine,przed wejsciem na plyte,rozniosla sie wiesc iz sprzedano 200 biletow EE za 160 funtow kazdy,przyjalem to powiedzmy ze stoickim spokojem,nie zachowujac sie jak hipokryta,life is life,pieniadze rzadza swiatem. Co ciekawe,tak jak pisalem wczesniej ,z relacji osob ktore staly jako jedne z pierwszych w kolejce EE,po wejsciu na plyte okazalo sie ,iz na pod barierkami jest juz ok 20 osob,jak to mozliwe ,tego nie wie nikt,byc moze nabyli wejsciowki E EE,mniejsza z tym. Nie przeszkodzilo nam to jednak w zajeciu barierki ,centralnie na wprost wybiegu.

Co to samego wystepu,to co wyprawial Dave to istne mistrzostwo swiata,wygladalo to tak,jakby odbyl jakis kurs w szkole aktorskiej :) Nie zgadzam sie do konca ze stwierdzeniami ,ze publika byla dretwa etc,kiedy odwracalem glowe widzialem sporo osob stojacych i bawiacych sie na sektorach,a to nie zdarza sie chyba tam zbyt czesto. Zwrocilem uwage na jedna rzecz,mianowicie podczas Secret To The End,sa okolo 30-40 sekundowe momenty kiedy zaden z chlopakow,poza Christanem nie gra niczego,a z glosnikow leci niemal pelna wersja tego utworu,wygladalo to conajmniej dziwnie :) Na SMS Gordeno mial problemy z syntezatorem przez jakas minute,Dave zachowal zimna glowe i wyszli z tego bez problemowo,
Na Enjoyu, po solowce Martina, Dave wypowiedzial znane juz Mr Martin L ... cala hala jak zwykle ryknela GORE i jesli dobrze czytam z ruchu warg,to po o tym okrzyku publiki,Gahan z usmiechem na twarzy podbiegl do Marta i rzucil mu : Oh my God they know you :)
W setliscie oczywiscie bez niespodzianek,sztandarowy i uwielbiany przez forumowiczow Home rzec jasna polecial i nadal leciec bedzie,dopoki fani nie przestana przez dwie minuty skandowac o ooo oo o oo ooo po jego zakonczeniu,widac ze chlopakom bardzo sie to podoba . Po koncercie udalo zdobyc mi sie setliste,z widniejacym : Bucharest 15/05

PS. Support byl istna porazka,nawet nie wiem jak sie nazywali i nie chce wiedziec

Obrazek

Drugiego za sprawa @Tomsona ,kolejka byla numerkowana takze moglismy zwiedzic sobie okapenke miasta. Tym razem byl tylko 3 rzad naprzeciw Martina,generalnie wiekszosc z naszej ekipy miala bardzo dobry widok,z wyjatkiem @Ziela,przed ktorym staly doslownie dwie wieze World Trade Center,cale szczescie po supporcie,nastapila mala roszada i dal jakos radke :)
Mr . Gahan wariowal jak dziecko w przedszkolu,byl doslownie wszedzie,a co do Fletcha to mam nadzieje,ze jest gdzies na filmiku to jak podczas I Feel You gral na "airguitar" ,normalnie bomba :) Zarowno podczas pierwszego jak i drugiego koncertu Fletch na koncu JCGE mial swoje 5 minut,ktore bylo na poziomie 5 latka,a mimo to podczas drugiej nocy pomylil sie dwa razy :)
Publika zdecydowanie lepsza drugiej nocy,niz poprzedniego dnia,nawet Looovvveeeee na koncu SBH wyszlo calkiem zacnie.
O tym co stalo sie z setlista ,pisal juz nie bede.. Wszystko chyba na ten temat zostalo tutaj napisane,czulem sie jak w Nicei,nie majac pojecia czym tym razem zaskocza..Najbardziej szkoda mi w tym wszystkim But Not Tonight,ale czlowiek nie moze dostac wszytskiego za jednym razem. Niestety nie udalo sie zdobyc setlisty,ale za to dostalem to :) :

Obrazek

Na koniec chcilabym pozdrowic wszystkich ktorych spotkalem w o2 : @Ogora,@Makaron,@Tomson,@Krystel,@Krzysiek tatoo,@FPMIP,@grohoo oraz cala reszte o ktorej zapomnialem tutaj wspomniec. See you on tour


Cz maja 30, 2013 22:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 13:14 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Widzew Lodz
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
edit : kostka znalazla sie miedzy barierkami,a scena po tym jak jeden z pracownikow sprzatajacych scene,podniosl ja stamtad z podlogi i rzucil w nasza strone,a nie tak jak myslalem iz zrobil to Gore. Tak przynajmniej twierdzi moja Luba,ktora bacznie sie temu przygladala,ja wtedy blagalem o setliste. Ja widzialem,juz tylko moment jak ochroniarz ja podnosi i rzuca,trafil w glowe jakiejs laski w pierwszym rzedzie i kostka wrocila z powrotem z barierke,wtede ja poprosilem jednego z obslugi,zeby mi ja podal


Ostatnio edytowano Pt maja 31, 2013 7:37 am przez niunias, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Pt maja 31, 2013 7:02 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 07, 2006 15:48 pm
Posty: 941
Lokalizacja: Świeradów Zdrój/ Brzeg
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
Andrzej już nawet nie ma mikrofonu....coraz mniej już robi na scenie. Poza dobrym wyglądem ;-)
Obrazek


Pt maja 31, 2013 12:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 07, 2006 15:48 pm
Posty: 941
Lokalizacja: Świeradów Zdrój/ Brzeg
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
2:16 oraz od 4:10 :-)
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... EhYSKSHgRM


Pt maja 31, 2013 17:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 16, 2009 9:38 am
Posty: 531
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
krzysiek tattoo napisał(a):
Andrzej już nawet nie ma mikrofonu....coraz mniej już robi na scenie. Poza dobrym wyglądem ;-)
Obrazek


może i nie ma już mikrofonu ale za to potrafi grac na niewidzialnej gitarze :) :) :)

IFY

http://www.youtube.com/watch?v=oRvXh5gG1f0


Pt maja 31, 2013 18:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 01, 2013 12:54 pm
Posty: 110
Lokalizacja: UK
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
Obrazek

O2, 29.5.13


N cze 02, 2013 13:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 13:14 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Widzew Lodz
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
pare moich fotek:

28.05

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

29.05

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


N cze 02, 2013 19:36 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 21:00 pm
Posty: 308
Lokalizacja: UK
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
Super foty,czy ktos moze przyuwazyl czy byla tylko jedna kamera jezdzaca przed scena czy moze gdzies podwieszonych bylo,bo mnie umknelo uwadze.


Pn cze 03, 2013 9:05 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 13:14 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Widzew Lodz
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
na wybiegu byla jeszcze jedna ( byc moze bylo ich wiecej)


Pn cze 03, 2013 10:01 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 10, 2009 18:20 pm
Posty: 133
Lokalizacja: Polanica Zdrój
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
na pierwszym lądku na pewno były dwie podwieszone.
Niunias, foty mega! :brawo:


Pn cze 03, 2013 10:28 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
Pod sceną+wybieg sa 3 kamery, + 2 lub 3 kamery filmujące zespół od tyłu a publike od przodu.


Pn cze 03, 2013 10:44 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 13:25 pm
Posty: 45
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
na pierwszym londynie była jeszcze kamera na wysięgniku - teleskopie z boku sceny, jednak żadne obrazy z niej nie szły na ekrany w trakcie koncertu, dziwne....


Pn cze 03, 2013 11:30 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 21:15 pm
Posty: 100
 
Post Re: 29.05.13 - Londyn, 02
znamy wyniki statystyczne z 2 koncertów

Tickets Sold / Available 32.434 / 34.818 (97%)
Gross Revenue $2,244,220


N cze 23, 2013 11:04 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team