Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 426 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 13:14 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Widzew Lodz
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
Napisze coś wiecej jak wrócę do kochanej ojczyzny,ale juz teraz chce podziekowac Christobo za pomoc i gorące przyjęcie. Dziękujemy za wszystko,mam nadzieje ze wkrótce znów będziemy mieli okazje napić sie piwa :)


Cz sty 16, 2014 22:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 11:02 am
Posty: 647
Lokalizacja: Barcelona (Mataró)
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
Niunias, prawie sie nie poryczalem ze wzruszenia. Dzieki za Wielki prezent !!
No cudnie bylo. Do 6 rano impra z malgosiaq i reszta super milego towarzystwa. Dzieki !


Cz sty 16, 2014 23:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
Szkoda braku zmian ale mimo wszystko cieszy że chłopaki są w formie, cała nadzieja w Madrycie, jak tam nic nie wyskoczy to już nigdzie. Mam nadzieję chociaż na World in my eyes drugiej nocy bo będę wiedział że jest szansa w Paryżu usłyszeć


Pt sty 17, 2014 0:40 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 11:02 am
Posty: 647
Lokalizacja: Barcelona (Mataró)
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
Obrazek

Baaaardzo sympatyczna fotka.


Pt sty 17, 2014 17:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
No nieźle to wygląda ;)


Pt sty 17, 2014 17:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 04, 2013 8:36 am
Posty: 306
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
@Christobo
świetna fotka :)


Pt sty 17, 2014 18:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 11:02 am
Posty: 647
Lokalizacja: Barcelona (Mataró)
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
Nie moja fota niestety, ale oddaje klimat konceru. :nlmda:
No to zobaczymy dzis jak machaja w Madrycie.


Pt sty 17, 2014 18:51 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 28, 2010 21:20 pm
Posty: 1028
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
sprobuje krotko :wink:

Stalam od 10 rano, bylo cieplo, swiecilo slonce.... ale ja nie o pogodzie chcialam :) Zanim sie pojawil Niunias z Kasia zagadywalam Hiszpanow naokolo i od nich sie dowiedzialam tego systemu wpuszczania na hale (od lewej rzedami). W ogole musze przyznac, ze Hiszpanie to niesamowicie pozytywni i wyluzowani ludzie.
Czas lecial nawet dosc szybko, jedynym "niefajnym" akcentem bylo wlaczenie fontanny kolo 11 i ten nieustajacy od tego czasu szum wody :8): (nie musze chyba rozwijac tematu).

Do hali zaczeli wpuszczac o 19. Wiedzialam od Hiszpanow, ze bedzie bieg na dol schodami i potem przez cala plyte. Nie spodziewalam sie tylko takiego slalomu schodow, ostrych zakretow - bylo bardzo niebezpiecznie, dlatego co chwila wstrzymywano grupy biegnacych (sama stalam z Kasia w jednej takiej zatrzymanej grupie), stewardzi stali bardzo gesto, lapiac tych biegnacych za szybko. To byl naprawde zabojczy bieg.

Bardzo zaskoczyla mnie mala scena - na moje oko byla mniejsza niz w halach w Berlinie czy Amsterdamie. Do tego wybieg byl wysoko - bo nie bylo zejscia ze sceny na wybieg (tej roznicy poziomow). Stad jak najpierw atakowalam z lewej strony wybiegu nie widzialam zupelnie drugiej "Fletchowej" strony. Dopiero stajac na zoledziu zobaczylam, ze cala druga strona byla pusta! po chwili podbieglo tam kilku Hiszpanow i zaczeli tam dobiegac tez Rosjanie (ktorzy pod hala stali w drugim wpuszczanym rzedzie). Troche mialam z nimi "walki" na lokcie (zwlaszcza z takim jednym "duzym", ktorego zapewne wszystcy kojarza chociazby z Berlina - nie dalo sie go nie zauwazyc) - stal kolo mnie i chcial chyba podprowadzic tam Ruska ktora stala za mna. Jak juz kiedys wspomnialam, nauczona komunikacja miejska, nie dalam za wygrana i Ruscy odpuscili, a po chwili zagadywali i umawiali sie ze mna w Sankt Petersburgu :mrgreen:

Setliste pomine milczeniem.

Koncert mega - oceniam go bardzo wysoko wsrod tych, na ktorych bylam - chlopaki byli wypoczeci, usmiechnieci, widac bylo jaka wielka radosc bila z Dave'a i Martina na scenie. Ten "cmok" , o ktorym pisal Christobo, byl przezabawny.
Martin zaskoczyl mnie jak na encore wyszedl w koszulce "Free Paco Now" (chyba pierwszy raz sie zaangazowal w cos takiego na scenie?)

Jak Martin doszedl na BNT do konca wybiegu, moglam podziwiac cienie na jego powiekach i blysk na twarzy :) Z ciekawostek - gdy udalo nam sie go spotkac pod hotelem jak szedl biegac, z tylu szyi mial jeszcze resztki brokatu :lol:

Jedyne minusy - nie pisze o setliscie - ochrona byla bardzo czujna i szybko reagowala na delikwentow palacych papierosy lub tez inne radosniejsze ziola, i co chwile krecili sie przy barierkach, przeszkadzajac w odbiorze (wiem, to ich praca - ale akurat bylo duzo takich akcji i wiele dziwnych dyskusji).

i nie wyszlo krotko :?


Pt sty 17, 2014 21:14 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 28, 2010 21:20 pm
Posty: 1028
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
i oczywsicie chcialam podziekowac @Niunias i calej lodzkiej ekipie za mile towarzystwo :)
i oczywiscie @Christobo - przywital w Barcelonie jak prawdziwy gospodarz :)
i wszystkim innym, z ktorymi bawilam sie na afterze (oprocz juz wyzej wymienionych): ekipie z Bydgoszczy @gosiak74
oraz inny poznanym osobom (przepraszam, nie znam forumowych nickow - moze sie ujawnia), ktore rozpoznaly nas ze zdjecia na forum i podeszly sie przywitac przed wejsciem

:beer:


Pt sty 17, 2014 21:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 29, 2013 20:34 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
https://www.youtube.com/watch?v=ATAY4P6 ... tube_gdata


Pt sty 17, 2014 22:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 30, 2013 11:19 am
Posty: 10
Lokalizacja: El Vendrell, Tarragona
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
malgosiaq napisał(a):
i oczywsicie chcialam podziekowac @Niunias i calej lodzkiej ekipie za mile towarzystwo :)
i oczywiscie @Christobo - przywital w Barcelonie jak prawdziwy gospodarz :)
i wszystkim innym, z ktorymi bawilam sie na afterze (oprocz juz wyzej wymienionych): ekipie z Bydgoszczy @gosiak74
oraz inny poznanym osobom (przepraszam, nie znam forumowych nickow - moze sie ujawnia), ktore rozpoznaly nas ze zdjecia na forum i podeszly sie przywitac przed wejsciem

:beer:

Wzajemnie. Milo bylo poznac :)


Pt sty 17, 2014 23:42 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 28, 2010 21:20 pm
Posty: 1028
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
na dobranoc jeszcze kilka slow o Afterze - rzut beretem od hali, bardzo fajna miejscowka, chyba przed piata wychodzilismy z Christobo...
dawno nie bylam na tak swietnej imprezie - wielki szacun dla DJ'a, bo nie usiadlam ani na moment...
@Christobo - zdjecia Ciebie i DJ'a mam i wysle :)
Klub swietny, wielki ekran za konsola, parkiet schodzil w dol i byl 3 poziomowy. Bylo pelno ludzi, ale zapamietalam szczegolnie jednego "Gahana" - widzialam juz wielu "Dave'ow", ale ten wygladem polaczyl w jedno Gahana i Freddiego Mercurego :) I nawet skoczyl w publicznosc na In Your Room! :mrgreen:
co to byl za after :)
Jako ciekawostka - od poznanego tam Hiszpana Luisa dostalam DVD z jego nagraniami - wlasnie odpalilam. Luis wspolnie z kolegami odtwarza (ze soba w roli glownej) koncertowe nagrania z Devo. WOW, pelen szacun, bo to wyglada bardzo profesjonalnie. Pozytywnie zakrecona ekipa - moze kiedys uda sie jakos udostepnic :)

@dan2301 - Tak! mowiles, ze to Ty, ale mi po prostu umknelo przez zmeczenie :beer:
pozdrawiam!


Pt sty 17, 2014 23:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 26, 2009 21:20 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Bydzia
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
malgosiaq napisał(a):
i oczywsicie chcialam podziekowac @Niunias i calej lodzkiej ekipie za mile towarzystwo :)
i oczywiscie @Christobo - przywital w Barcelonie jak prawdziwy gospodarz :)
i wszystkim innym, z ktorymi bawilam sie na afterze (oprocz juz wyzej wymienionych): ekipie z Bydgoszczy @gosiak74
oraz inny poznanym osobom (przepraszam, nie znam forumowych nickow - moze sie ujawnia), ktore rozpoznaly nas ze zdjecia na forum i podeszly sie przywitac przed wejsciem

:beer:


Ja krótko.
@Christobo @malgosiaq
Dzięki za pomoc w dotarciu i wspólną zabawę na afterku :przytul:
Koncert uważam za udany.Pomimo braku zmian w secie:)
do zobaczenia :wink:


So sty 18, 2014 17:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 11:02 am
Posty: 647
Lokalizacja: Barcelona (Mataró)
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
To ja napisze.
Koncert jak koncert: impresionante,
ale najlepsze bylo to co sie dzialo po i przed:
Zobaczenie Przyjaciol z Polski, szukanie z nimi pokoju w hotelu, ktory nie istnial w tym hotelu, pielgrzymka na Palau Sant Jordi z reklamowka browarow, wypicie tychze browcow tuz pod Anillo Olimpico z Simpsonem i Magda, super impra pokoncertowa z w wysmienitym towarzystwie, rozmowa z madrydzka fanka metalu, ktora nie lubi Depeszow ale pojawila sie na afterze, no i znaki na przyszle koncery: In Your Room - skok fana w tlom, i Home - szczesliwy powrot do domu, no i wspanialy prezent w postaci autografu Gora na Tickecie, ktory dostalem od Niuniasa i reszty paczki.
Dzieki !!! Jestescie cudowni. :przytul:


Ostatnio edytowano N sty 19, 2014 16:42 pm przez Christobo, łącznie edytowano 1 raz



N sty 19, 2014 3:10 am Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 19, 2014 13:34 pm
Posty: 9
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
Witam
Nie wiem, czy jeszcze ktoś czyta ten wątek.
Piszę na forum pierwszy raz, chociaż czytam Was już prawie od początku trasy DM. Chciałam dodać od siebie parę słów o Barcelonie. Byłam na koncercie z mężem. To był nasz trzeci koncert na trasie (po Warszawie i Wilnie) i chyba najlepszy, bo po raz pierwszy byliśmy naprawdę blisko sceny (mniej więcej drugi rząd przy wybiegu).Wreszcie mogłam widzieć Dave'a i Martina z bliska, no i rzeczywiście czułam się jak część tego wszystkiego, nie tylko jak widz. Było super! Przyszliśmy pod Palau Sant Jordi ok.17-ej i pod bramką poznaliśmy kilkoro bardzo fajnych ludzi z Polski (z Bydgoszczy i Opola). Z niektórymi spotkaliśmy się przypadkowo dwa dni później w drodze na lub z Camp nou, a potem w samolocie:)
Nie wiem jak mają na imię,jedna z dziewczyn to chyba Gosia, pewnie niektórzy z nich są tu na forum i jeśli tak, to gorąco Was pozdrawiam! To jest świetne, że spotkałam nieznajome mi osoby, zamieniłam z nimi parę słów, a czułam się, jak bym je znała wcześniej-DM łączy ludzi :wink:
Z tego, co piszecie, after był bardzo fajny, szkoda, że się jednak nie wybraliśmy. No nic, może jeszcze kiedyś będzie okazja. Do Łodzi się nie wybieraliśmy, ale dopóki trwa trasa wszystko jest możliwe :)
Życzę udanej zabawy wszystkim, którzy się wybierają na dalsze koncerty! I pozdrawiam z zaśnieżonego Białegostoku! Mam nadzieję, że do zobaczenia może gdzieś na trasie :nlmda: :nlmda:


Wt sty 21, 2014 18:32 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 19, 2014 13:34 pm
Posty: 9
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
O, to może ona? :) Dzięki za pomoc w odszyfrowywaniu :)


Wt sty 21, 2014 20:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 26, 2009 21:20 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Bydzia
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
annana74 napisał(a):
O, to może ona? :) Dzięki za pomoc w odszyfrowywaniu :)

To ja,to ja,to ja :nlmda: :nlmda: :nlmda:
Pozdrawiam serdecznie kobieto o blond włosach :beer:


Wt sty 21, 2014 21:21 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 19, 2014 13:34 pm
Posty: 9
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
Ale fajowo, że się tu można znaleźć nawzajem :fletch: Mówię, że Depesze łączą ludzi! Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Rozmyślam, jak tu by się gdzieś jeszcze wybrać? Jak nie Łódź, to może Ryga?- bo z Białego blisko. Wszystko możliwe, bo właściwie mieliśmy być tylko w Warszawie, a w efekcie zaliczyliśmy już trzy koncerty :wink:


Wt sty 21, 2014 22:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 26, 2009 21:20 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Bydzia
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
My jeszcze Praga i Łódź.
Ruszcie dupska do Łodzi :P Potem afterek :beer:


Wt sty 21, 2014 22:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 25, 2011 18:58 pm
Posty: 171
Lokalizacja: Białystok
 
Post Re: 15.01.14 - Barcelona, Palau Sant Jordi
annana74 napisał(a):
Ale fajowo, że się tu można znaleźć nawzajem :fletch: Mówię, że Depesze łączą ludzi! Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Rozmyślam, jak tu by się gdzieś jeszcze wybrać? Jak nie Łódź, to może Ryga?- bo z Białego blisko. Wszystko możliwe, bo właściwie mieliśmy być tylko w Warszawie, a w efekcie zaliczyliśmy już trzy koncerty :wink:


Ooo jakbyście się organizowali z Białegostoku do Rygi, to i ja bym się chętnie przyłączyła! O ile udało by się dorwać bilety..


Wt sty 21, 2014 23:04 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 426 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team