Depeche Mode - Zobacz wątek - 24.09.13 - Santa Barbara, SB Bowl
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 20 ] 
24.09.13 - Santa Barbara, SB Bowl 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post 24.09.13 - Santa Barbara, SB Bowl
Już za tydzień! Santa Barbara Bowl. Pojemność: 4,562

Obrazek
Forum Home

Obrazek
Google

Polska flaga gotowa. Zobaczymy na ile się uda ją pokazać, ale będzie na pokładzie :wink:
Obrazek


Åšr wrz 18, 2013 18:36 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 07, 2006 15:48 pm
Posty: 941
Lokalizacja: Świeradów Zdrój/ Brzeg
 
Post Re: 24.09.2013 - Santa Barbara, SB Bowl
4500 jak na dożynkach ;-)


Åšr wrz 18, 2013 19:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 24.09.2013 - Santa Barbara, SB Bowl
Tam tez będa te krzesełka vipy itp za konkretną kase ? bo grać dla 4,5tysiaka luda :?


Åšr wrz 18, 2013 22:06 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: 24.09.2013 - Santa Barbara, SB Bowl
No właśnie nie, żadnych biletów VIP i krzesełek na płycie. Jako jeden z dwóch takich koncertów, drugi to Las Vegas ale tam już Vipy muszą być :roll: I pojemność "sali hotelowej" w LV to 2500 :D
Myślę, że Santa Barbara to taki jedyny w swoim rodzaju w usa i pewnie szczególnie ze względu na wiadomy związek z tym miastem...

Dlatego bardzo trudno było kupić bilety, najpierw jakieś członkostwa, potem następne "kody specjalne" aż w końcu gdy przyszła normalna sprzedaż 2h siedziałam przed kompem i non stop odświeżałam stronkę aż mi w końcu wskoczyły! Normalnie jak los na loteri.


Åšr wrz 18, 2013 22:59 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: 24.09.13 - Santa Barbara, SB Bowl
Gotowi do drogi!:)

Obrazek


N wrz 22, 2013 18:48 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: 24.09.13 - Santa Barbara, SB Bowl
Ok :) Na forum może być ciężko ale na pewno pojawi się trochę fotek na Instagramie, tak więc można zaglądać tutaj http://instagram.com/jaionpl :)


Pn wrz 23, 2013 6:58 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 24.09.13 - Santa Barbara, SB Bowl
Zdjęcie z fb Shamrock

Obrazek

Ach jak ja już tęsknię za tymi kolejeczkami :)


Wt wrz 24, 2013 18:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: 24.09.13 - Santa Barbara, SB Bowl
Atmosfera była piknikowa ale skończyła się jak tylko poustawiali się ochroniarze. Mimo ze byłam na początku jednej bramki zaraz ogłoszono, ze kobiety maja tylko jedna kolejkę oczywiście pare rzędów ode mnie ;)

Dalej był bieg pod gore, chyba najgorszy w moim życiu mega stromo. Najpierw asfalcik a potem niby luz ale niektórzy chyba za szybko wystartowali bo wyładowali z niestrawnoscia w krzakach ze tak to ujme..
Po chwili - schody! Nieważne gdzie kto stał na bramkach, liczyła się wytrzymalosc.

Sam obiekt piękny, kawałek większego tarasu pod scena i trochę siedzeń za nim, pomieściłyby się w dużej sali kinowej :)

Wszyscy strasznie narzekali na publiczność San Diego, wiele osób jeździ po wszystkich koncertach w Kalfornii i w San Diego podobno kino samochowe na maksa, puste miejscówki, całe rzedy, reszta nawet z przodu siedziała od początku.

Tutaj wszyscy zakręceni, nie czuć dużej różnicy z Europa. Póki co. Poza tym dużo sąsiadów z Rosji i Niemiec.

O rozdajÄ… zatoczka do uszow :o nigdy siÄ™ z tym kie spotkalam?

Bateria mi trochÄ™ siada wiec zobaczymy jak uda siÄ™ z fotkami.


Åšr wrz 25, 2013 1:58 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: 24.09.13 - Santa Barbara, SB Bowl
Nie ma pełnej setlisty i podobno się dzało:

Cytuj:
A friend who was at the show just spoke to a roadie who said Dave was having voice issues that's why Martin stepped up for a 4. song. Hopefully he'll recover quickly.


Martin zaśpiewał 4 piosenki, a Dave nie zaśpiewał Halo, JCGE, IFY... hmmm

Sham?


Åšr wrz 25, 2013 6:38 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N mar 28, 2010 21:20 pm
Posty: 1028
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 24.09.13 - Santa Barbara, SB Bowl
:o

i podobno setlista wygladala tak?

Welcome To My World
Angel
Walking In My Shoes
Precious
Black Celebration
Policy Of Truth
Should Be Higher
Barrel Of A Gun
The Child Inside - Martin
But Not Tonight - Martin
Heaven
Soothe My Soul
A Pain That I'm Used To
A Question Of Time
Enjoy The Silence
Personal Jesus

Home
Shake The Disease - Martin
Never Let Me Down Again


Åšr wrz 25, 2013 6:54 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: 24.09.13 - Santa Barbara, SB Bowl
Nawet im się świeżej setlisty wydrukować nie chciało, tylko wzięli stary blankiet z Europy:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 1429762955
Kopenhaga, Paris, albo Dusseldorf 03.07


Ostatnio edytowano Åšr wrz 25, 2013 8:53 am przez Martini, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy



Åšr wrz 25, 2013 8:50 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: 24.09.13 - Santa Barbara, SB Bowl
To prawda z setlistą, choć ostatnio nie śledziłam jej tak bardzo i nie sprawdzałam co się dzieje w USA. Wiedziałam, że jest okrojona, ale fakt, nie myślałam, że tak bardzo.

Za to bardziej spodziewałam się zmęczonego Dave'a i trylion razy mniej piruetów, które wykonał! Ta cała energia mnie pochłonęła i cieszyłam się, że jest w takiej (!) formie. Skakał NON STOP, wszędzie, jak zwykle lub bardziej. Nie wiem czy tak wygląda każdy jego występ w USA, a nawet jeśli był to ukłon w stronę SB to szacun!! Za to fakt, że ciągle wkurzał się na dźwięk, tak jakby nie umieli mu tego poprawić, do samego końca.

Generalnie można powiedzieć, że był to koncert Martina. Po każdym utworze dostawał takie brawa, krzyki, wiski i wszystko w ten deseń, że nie wiedział co się dzieje i jak reagować. Sam wydawał się być bardzo wzruszony występem w SB, wiele osób to potwierdzało.

Publika USA super głośna, krzyczeli w niebogłosy i nie żałowali gardeł, za to sztywna jeśli chodzi o ruszanie się, stali jak słupy. Ci z pierwszych rzędów wszyscy z aparatmi, nagrywali po kolei kawałki, no nie do wiary. Trybuny oczywiście stały w 1/3, całość podniosła się dopiero przed bisami.

Było parę śmiesznych akcji, które nie sposób dojrzeć z daleka dlatego nigdy nie dam się namówić na trybuny jeśli nie będę musiała :)

Wrócę jeszcze do tego koncertu za dni parę, póki co brak baterii, netu, kompa i wszystkich tych podstawowych rzeczy trochę rozbraja.

Aaaaaa i But Not Tonight coÅ› wspa-nia-Å‚e-go!


Åšr wrz 25, 2013 9:09 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 10:59 am
Posty: 61
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 24.09.13 - Santa Barbara, SB Bowl
Wszystkie piosenki w dobrej jakości.Wytrwały gościu :8): http://www.youtube.com/user/razorstarzz/videos


Åšr wrz 25, 2013 18:01 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 27, 2013 17:16 pm
Posty: 330
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: 24.09.13 - Santa Barbara, SB Bowl
http://www.youtube.com/watch?v=lIB69G1-3bo Welcome To My World
http://www.youtube.com/watch?v=EKUZnDnb9is ANGEL
http://www.youtube.com/watch?v=JKUS1HokHGE WIMS


Ostatnio edytowano Åšr wrz 25, 2013 20:06 pm przez Laryngis, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Åšr wrz 25, 2013 19:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 26, 2009 10:16 am
Posty: 238
Lokalizacja: Berlin/Warszawa
 
Post Re: 24.09.13 - Santa Barbara, SB Bowl
Przyczynę skrócenia setlisty przeczytałem na niemieckim forum - sprawa jest trywialna. Koncert miał się zacząć o 19:30, z powodów problemów panowie weszli jednak o 20. Zgodnie z prawem stanowym występ musieli skończyć przed 22, stąd cięcia w bisach.
Ale podoba mi siÄ™ wasza teoria spiskowa :mrgreen:


Åšr wrz 25, 2013 23:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: 24.09.13 - Santa Barbara, SB Bowl
O mój Gorze co tu się dzieje :) :)

Z głosem Gahana wszystko ok, a nawet bardziej niż ok. Rzeczywiście za przyczynę brałabym problem z odsłuchami i być może taką decyzję podjął Dave po zejściu ze sceny w trakcie Martinowych bisów, ale informacja o ciszy nocnej o 22:00 chyba najbardziej ucina temat.

Przed występem były problemy z montażem światła, coś komuś spadło i potem dłuższą chwilę naprawiali na drabinach, więc może dlatego było opóźnienie...

Co do samego koncertu, to warto zacząć od miejsca. Rzeczywiście był to kameralny obiekt szczególnie jak na plener. Siedzeń nie za wiele, tylko na wprost. Płyta mała, można było spokojnie oglądać koncert opierając się o barierki z tyłu i nadal doskonale widzieć co się dzieje na scenie. Szczególnie, że miała tak świetny wynalazek jak podłogę podniesioną lekko pod skosem ku tyłowi ;)

Obrazek

Obrazek

Scena była bardzo blisko i całkiem nisko. Minusem było to, że jeśli masz pecha i pan ochroniarz akurat stoi przed Tobą to potrafi zasłaniać część widoku lub trochę odwracać uwagę... Ale generalnie można było dostrzec wszystko, nawet parującą kamizelkę:)

Napisałam, że był to koncert Martina, ponieważ publika dawała czadu po każdym jego utworze i generalnie wiwaty były na nim skupione. Za to Gahan nie odpuścił sobie ani na chwilę, szalał na maksa, często się uśmiechał, wygłupiał. Nawet nie był tak schematyczny jak zwykle, dużo piruetów, kontaktów tyłkami z Gahanem i Gordeno, itd. Miał jedną mega długą randkę ze statywem, nie pamiętam na którym kawałki, normalnie aż głupio mi się zrobiło :lol: Wszystkie laski piszczały.

Była też jedna chwila grozy gdy Dave i Martin wygłupiali się przy perkusji, Martin o mało się nie przewrócił, jeszcze z tym paskiem między kolanami. Śmiał się potem długo ;)

Publika naprawdę dała czadu. Z tych osób, które poznałam, to wszyscy hardcorowcy, minimum po kilkanaście koncertów zaliczonych już na trasie, sporo Europy, każdy wybierał się na kolejne koncerty w Mountain View i LA, byli w San Diego. Było głośno, ale za to słabo ruchowo. Wokół mnie tylko kilka osób podrygiwało, a co dopiero nie było mowy o skakaniu itd. Za to pierwsze rzędy tak jak pisałam całe w aparatach.

Najgorsze co mogło być to bieg pod górę. Naprawdę stromo i myślałam, że wyzionę ducha. Chyba drugi raz bym się nie pisała taki manewr, ale jak już się zajmowało miejscówkę od 9 rano wypadało się nie poddać :P

Nie mam zbyt wielu zdjęć bo raz, że tylko ajfonem dwa, że padała mi bateria.

Tutaj nasz fragment Enjoya http://youtu.be/Dvt-sAAo9xc i takie dwa fotosy... Gahan jak nie miał wybiegu to przynajmniej na skrzynię wskakiwał ;)

Obrazek

Pan ochroniarz w roli głównej...

Obrazek

Chyba tyle póki co, ciekawe teraz co będzie jutro :8): tj. "dzisiaj".


Cz wrz 26, 2013 6:11 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt sie 16, 2013 18:58 pm
Posty: 31
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 24.09.13 - Santa Barbara, SB Bowl
Przy perkusji jeszcze nie znalazlam ale zaintrygowana opisem Sham "randki" Dave'a ze statywem od razu namierzylam :wink: dla zainteresowanych info - pod koniec Policy of Truth :)


Cz wrz 26, 2013 12:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: 24.09.13 - Santa Barbara, SB Bowl
Tak jest, tutaj od 4:07 do 4:23 http://youtu.be/jl7nI8Y1IAw 20 sekund! :twisted: Na żywo trwała wiecznie :lol:


Cz wrz 26, 2013 17:53 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 20, 2011 20:06 pm
Posty: 46
Lokalizacja: Bytom
 
Post Re: 24.09.13 - Santa Barbara, SB Bowl
http://www.youtube.com/watch?v=tGMbcA32Ovo około 4:00 potknięcie przy perkusji. Poniosło Martina :lol:


Cz wrz 26, 2013 21:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: 24.09.13 - Santa Barbara, SB Bowl
To pociśniecia z DIME boot video. Screeny wyglądają zdrowo ;)

http://www.dimeadozen.org/torrents-deta ... ?id=467636

http://imageshack.us/photo/my-images/843/57df.png
http://imageshack.us/photo/my-images/547/azxl.png


Pn paź 07, 2013 17:16 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 20 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team