Depeche Mode - Zobacz wątek - 28.09.13 - Los Angeles, STAPLES Center
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
28.09.13 - Los Angeles, STAPLES Center 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: 28.09.13 Los Angeles, CA STAPLES Center United States
Czlowiek czasem glupieje na starosc, ale bez przesady :wink: Dla Ciebie Devo jest szczytem osiagniec, dla mnie Violek. Kij z tym, ze mi sie kojarzy jak mi sie kojarzy, ale Violek to ostatnia enklawa depeszyzmu wygladowego tej kapeli. Potem juz gorzej jest. Dla mnie oczywiscie. IFY nie lubie, bo po prostu nie lubie. Kojarzy mi sie ze zburzeniem pewnego wizerunku i tyle. Muzycznie tez mnie nie powala. WIME akurat to jeden z lepszych numerow z Violka i cukierkow tu nie widze :nie: Slabo celujesz. Z LIS tez. Temat na dyspute przy drinku raczej, niz na forumowe rozkminki. Juz Ci pisalem, ze reguly czy schematu nie ma. Swoja droga chcialbym miec 13 lat :wink: :lol:


N wrz 29, 2013 20:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: 28.09.13 Los Angeles, CA STAPLES Center United States
No dobra, wrócimy do pogawędki przy jakiejś dobrej rozmównicy ;)


N wrz 29, 2013 20:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 18:58 pm
Posty: 181
Lokalizacja: w-wa
 
Post Re: 28.09.13 Los Angeles, CA STAPLES Center United States
@Lord
Naprawde sie staram, ale nie moge Cie zrozumiec. Co maja wlosy Dave'a do IFY???? Czy, jak to nazywasz "depeszyzm wizerunkowy" (skad inad fajna zbitka slowna), powinien miec jakikolwiek wplyw na to, jak odbieramy muzyke? Moim zdaniem to sa dwie rozne kwestie.
1. Posluchaj
2. Zdecyduj (dobre/zle)
3. Zobacz jak wyglada wykonawca

PS
Nie, nie jestem PR-owcem programu Voice of Poland....
Pozdrowionka :wink:

PS2
Cos mi mowi ze jedziemy po OffTop mocno....


N wrz 29, 2013 22:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: 28.09.13 Los Angeles, CA STAPLES Center United States
Nie musisz, co wiecej nie zalezy mi na tym.

Ja sie odnosze do tego co sie dzialo "na zywca", nie do tego kto sobie odbiera jak muzyke obecnie czy kiedys tam. Wtedy kiedy to sie ukazalo, kumasz - premiera teledysku IFY - depeches glownie widza wtedy Gaha z dlugimi wlosami po raz pierwszy. Do tej pory wszyscy mieli w glowach wizerunek Dave'a wygladajacego tak jak wszyscy sie wzorowali tworzac subkulture. Zimny to byl prysznic dla wielu. Mnie tez sie to nie podobalo. IFY po prostu nie lubie. Wyglad Gahana ma tu znaczenie jedynie mojego absmaku wizualnego. Nie dorabiajcie reszty. Jestem z dM od 29 lat, nie musisz mi pisac czy mam posluchac, albo czy mam zobaczyc jak wyglada wykonawca. Wiekszosc zmian w wygladzie wykonawcy sledzilem wraz ze zmiana jego wizerunku. Mogl mi odpowiadac lub nie, po 1991 roku odpowiadac mi przestal. Takie to trudne do zrozumienia. Nie oceniam tu muzyki i o niej nie pisze jako samej w sobie. IFY u mnie ma pecha. Zburzylo pewien obraz oraz wstrzasnelo muzycznie moim ukochanym dM z lat '80-tych. Nie popieralem tej zmiany i chyba po dzien dzisiejszy jej nie zaakceptowalem. Szczerze IFY nie trawie i mam do tego prawo :)


N wrz 29, 2013 23:31 pm Zobacz profil
 
Post Re: 28.09.13 Los Angeles, CA STAPLES Center United States
Więcor napisał(a):
Violator słaby bo sie sprzedal w 3 milionach

A myślałem, że w 7 milionach. W 2006 doszło do ponad 8. A na chwilę obecną - nie wiem.
Ale, z uwagi, że to Więcor podaje 3 miliony, od razu zaznaczam, że on może mieć jakieś bardziejsze dane :)


Pn wrz 30, 2013 10:03 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: 28.09.13 Los Angeles, CA STAPLES Center United States
Rzuciłem 3 ot tak sobie. Nie mam pojęcia ile konkretnie poszło ;)


Pn wrz 30, 2013 19:01 pm Zobacz profil
 
Post Re: 28.09.13 Los Angeles, CA STAPLES Center United States
Już myślałem, że masz jakieś dane korygujące i że przez 20 kilka lat żyłem w błędzie :wink:


Pn wrz 30, 2013 23:14 pm
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team