Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
27.01.14 - Birmingham, LG Arena 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 18, 2013 1:36 am
Posty: 81
 
Post Re: 27.01.14 - Birmingham, LG Arena
@kroll podpisuje sie pod tym co napisales :beer:

Co do koncertu..jak dla mnie kolejna muzyczna uczta, Gah chyba jest na baterie i to te lepsze :)
Atmosfera na scenie meeeega czego nie mozna powiedziec o publice. Cos jakby postawic 14 tys stojakow na hali, totalna zenada i ostatni raz w GB. Zabawa dopiero od ETS :?: wczesniej tylko mizianie, na Martinie tlumy walily do "wodopoju". W dupach sie poprzewracalo od tego dobrobytu :? a ja wrocilem na ziemie po obu Madrytach. W polowie koncertu ktos podkrecil gale, bo wczesniej nie bylo mocy w kablach. Jakis geniusz ustawil dwie "cieple" dmuchawy przy wybiegu (moze byly na innych koncertach ale ja ich nie widzialem), dzieki temu 3 sztuki odpadly w ciagu 30 minut i po wylowieniu ich z tlumu ludzie za moimi plecami mieli wiecej miejsca. BTW jest chyba specjalnie dla Andzeja, zeby te kilka razy przynajmniej klepnal klawisza. A jesli juz o maestro scenicznym mowa, kontakt z zespolem zaden, gosc ponownie zupelnie odklejony od reszty, rece ktore lecza przestaly mnie juz bawic. Napisalem 14 tys stojakow?? 14 tys plus 1 mialo byc. Tak czy inaczej ja bawilem sie swietnie! Mial to byc moj ostatni koncert na trasie ale juz wiem, ze nie bedzie :D Jak konczyc to z klasa, musi byc pierdo**cie! Pozdrawiam tych co byli i do nastepnego.


Ostatnio edytowano Wt sty 28, 2014 16:49 pm przez bob74, łącznie edytowano 1 raz



Wt sty 28, 2014 15:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: 27.01.14 - Birmingham, LG Arena
oDMienioNY napisał(a):
@Mały
bedziesz żałował tej Łódki, w 2006 zawiedziony PTAkiem puściłem tickety w obieg i później żal dupę ściskał jednak


Jakiś czas temu jeszcze tak myslalem, ale obecnie jest mi to kompletnie obojetne, jak im to, ze graja non stop to samo. Wole wykorzystac hajs z tiketow na inny cel, wiesz czasem dochodzi sie do takiego stanu, ze masz wazniejsze priorytety, niz lajf dM, ja tak obecnie mam. Juz sie ich naogladalem, a jak mam jechac na lajf z oskubana setlista i to z najlepszej rzeczy na tej trasie - BOAG, uszczuplona jak po skalpelu Chodakowskiej z innych numerow, to wysiadam. I nawet wystekane przez Gore'a BNT, na ktorym mi bardzo zalezalo nie jest dla mnie magnesem. Mam na nich focha, nic nie poradze.


Wt sty 28, 2014 16:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 22, 2013 18:53 pm
Posty: 148
 
Post Re: 27.01.14 - Birmingham, LG Arena
holy101 napisał(a):
Dobra, nie ma się co oszukiwać - też spadam


1. Intro / Welcome To My World
2. Angel
3. Walking In My Shoes
4. Precious
5. Black Celebration
6. Should Be Higher
7. Policy Of Truth
8. Slow
9. But Not Tonight
10. Heaven
11. Behind The Wheel
12. A Pain That I'm Used To
13. A Question Of Time
14. Enjoy The Silence
15. Personal Jesus

16. Shake The Disease.
17. Halo
18. I Just Can't Get Enough
19. I Feel You
20. Never Let Me Down Again

See You

dzięki!


No przez chwilkę myślałem ,że poleciało See You na końcu hehe oczopląs :mrgreen:


Wt sty 28, 2014 17:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1511
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: 27.01.14 - Birmingham, LG Arena
bob74 napisał(a):
Gah chyba jest na baterie i to te lepsze :)
Atmosfera na scenie meeeega czego nie mozna powiedziec o publice. Cos jakby postawic 14 tys stojakow na hali, totalna zenada

Mam wrażenie że jakby postawić choćby tylko czterech stojaków atmosfera na scenie byłaby równie meeeega. Pełna profeska.


Wt sty 28, 2014 22:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 18, 2013 1:36 am
Posty: 81
 
Post Re: 27.01.14 - Birmingham, LG Arena
@ horten wlasnie o to chodzi, ze masz wrazenie

Sprecyzuj jesli mozesz, bo nie bardzo lapie o co Ci chodzi, nie pierwszy juz raz z reszta w Twoim przypadku..
Uprzedzajac kolejne uszczypliwosci z Twojej strony, wyjasniam, iz chodzilo mi o relacje pomiedzy czlonkami zespolu podczas koncertu z wyjatkiem Andiego. Natomiast jezeli uwiera Cie slowo "meeeega" to uczepiles sie detalu...malo waznego w sumie.


Wt sty 28, 2014 23:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1511
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: 27.01.14 - Birmingham, LG Arena
Kto ma uszy niechaj słucha...
Uszczypliwości? Kolejne? Czasami sobie pozwalam ale w kierunku Twojej osoby jeszcze nie i w tym powyżej też nie, zupełnie.
Wyjaśniam. Uszczypliwość skierowana była do niejakiego pana DG, który zresztą ma ją głęboko w d...ie. Gramy, full szoł, pełen profesjonalizm, może uśmiechy i nawet publika nam nie przeszkadza, czy to 14 koła czy czterech ludków by tam stało. Byc może za mocno ale właśnie mam takie wrażenie i o to chodzi by wrażenie miec :8):
A meeeega? Żarcik, cytacik.
Naprawdę nie ma się co denerwować.
Publiki nie komentuję bo nie ma czego.


Wt sty 28, 2014 23:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 18, 2013 1:36 am
Posty: 81
 
Post Re: 27.01.14 - Birmingham, LG Arena
ok, w takim razie wybacz..nie denerwuje sie, bo nie po to tutaj zagladam :D
Ktos w jakims watku napisal, ze niestety jest to w pelni wyrezyserowane widowisko. Cos w tym jest. Mozna odniesc wrazenie :8): ,ze oni doskanale sie bawia nawet bez publiki - tu sie zgadzamy- i przeszlo mi przez myls, czy przypadkiem te wszystkie gesty, zarty, "piatki", usmechy i wzajemne poklepywanie nie sa rowniez czescia show, czescia produktu...ktory poki co dobrze sie sprzedaje. Z drugiej strony trudno w ten sposob o nich myslec...
Tak na marginesie "meeega" bylo z przekasem, nie uzylem emota zeby to podkreslic.


Wt sty 28, 2014 23:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 27.01.14 - Birmingham, LG Arena
Ależ oczywiście, że są... Wystarczy być na kilku koncertach/obejrzeć video, filmiki z kilku miejsc. Te same gesty, w tych samych miejscach, momentach - niemniej jednak w ogóle nie przeszkadza mi to w odbiorze tegoż show. Godze się na to, ba - płacę również (w rezultacie) za to. Myślę, że w tak dużym przedsięwzięciu jest to nie do uniknięcia. Nie twierdzę, że nie ma wielkich artystów, którzy nie idą tą drogą, nie stawiają na żywioł, jednak w zdecydowanej większości przypadków tak profesjonalne podejście jest standardem.

edit - To wszystko co powyżej, nie pozbawia jednakże koncertu spontanicznych momentów - jest ich trochę na kazdym, cieszą mnie jak dziecko ;)


Wt sty 28, 2014 23:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 18, 2013 1:36 am
Posty: 81
 
Post Re: 27.01.14 - Birmingham, LG Arena
@holy otoz to! Dlatego rowniez napisalem "Mial to byc moj ostatni koncert na trasie ale juz wiem, ze nie bedzie :D Jak konczyc to z klasa, musi byc pierdo**cie!" i nie chodzi mi o to co na scenie, bo tam, jak napisal hortencjusz, pelna profeska (w wiadomym tego slowa znaczeniu) ale o to co poza nia, dlatego to jeszcze nie koniec :)


Śr sty 29, 2014 0:25 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 27.01.14 - Birmingham, LG Arena
Ja chyba ostatnio za czesto mysle o tym o czym piszecie czyli wyrezyserowanym show . Dzis mialem sen , a mianowicie :) Stoje sobie pod barierka i czekam a ludzi wokol mnie raptem osob w ilosci moze 10 sztuk . Czekamy , czekamy , intro leci hala dalej pusta :D Wychodza , graja WTMW w przerwie Gahan do Gora " Ej nie ma ludzi " , odpowiedz w druga strone " Nie przejmuj sie koncert wyprzedany , tylko nie przyszli " :) . Nie wiem jak z setlista bo po tym dialogu chyba smiejac sie sam do siebie otworzylem oczy :mrgreen:


Cz sty 30, 2014 13:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 15:50 pm
Posty: 230
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: 27.01.14 - Birmingham, LG Arena
A mi tam koncert też się podobał :D , pomimo braku zmian w secie. W porównaniu do listopadowego Londynu to publika o wiele bardziej i lepiej się bawiła, a i Gahan czasem coś powiedział "nie szablonowo". Również narzekam na ten brak zmian, ale i tak jeżdżę hehe. Zresztą, znalazłem sobie sposób taki, iż w czasie trwania tej trasy zacząłem odhaczać utwory, które były grane, a których na żywo nie słyszałem i tak po tym koncercie zostały już tylko 4, których nie było mi dane posłuchać (w Birm.po raz pierwszy usłyszałem Slow :D ).
Pozdrawiam.


N lut 02, 2014 23:46 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lut 27, 2013 18:02 pm
Posty: 58
 
Post Re: 27.01.14 - Birmingham, LG Arena
Definitywnie publika w LG byla o wiele lepsza niz w listopadzie w 02, dla mnie najlepszy koncert DM w UK na ktorym bylem jesli chodzi o cala zabawe, stanie w kolejce, emocje ale nic nie przebije Narodowego :D moze jeszcze uda mi sie na tej trasie ich zobaczyc ale 4 koncerty na DM tour tez nie jest zle


Pn lut 03, 2014 0:25 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team