Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
08.02.14 - Wiedeń, Stadthalle 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 379
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: 08.02.14 - Wiedeń, Stadthalle
malgosiaq napisał(a):
malgosiaq napisał(a):
a tymczasem na sam koniec w Wiedniu, ktos rzucil na scene kapelusz, ktory Dave podniosl i zalozyl :D


Obrazek


FREDDY KRUEGER - KONIEC KOSZMARU czyt.setlisty


Wt lut 11, 2014 10:21 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 09, 2013 22:39 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Wieden/Gdansk
 
Post Re: 08.02.14 - Wiedeń, Stadthalle
michaŁ napisał(a):
A we Wiedniu wszystko się zaczęło na początku trasy :) To było w tym samym obiekcie?


To było w museumsquartier :)

Postaram się krótko. Wraz z @josie wybrałyśmy się pod hale wcześnie i tak oto przypadły nam numerki 7 i 9.Stałyśmy w osobnych wejściach ,ale jakoś przeżyłyśmy. Ludzie w kolejce bardzo sympatyczni i zorganizowani. Pogoda nie była zła więc miło się wyczekiwało wśród stagetrucków. Po południu zaczęto rozstawiać bramki. Kiedy cała organizacja szła wręcz wzorowo nagle nie wiadomo skąd z dwóch wejść sud i nord pojawiły się cztery. Oczywiscie oburzyli się wszyscy no bo jak to tak, ale szybka interwencja pań stojących na przodzie spowodowała ,że inne wejscia zostały obstawione przez ludzi na to zasługujących. Cała ta akcja wyparła z mojej głowy nadzieje na dobre miejsce ,o barierkach nie wspomnę. No ale punktualnie wbiegliśmy i szybko udało mi się znaleźć @josie(która niestety miała nieprzyjemną akcje panem dbającym o bezpieczeństwo) i tak ustawiłysmy przy bramkach po lewej stronie Martina. Wielki plus dla ratowników którzy od razu odpowiedzieli na nasze prośby o wodę.

Nie wiem jak to możliwe ale za drugim razem support odebrałam bardzo pozytywnie, gdzie poprzednim razem modliłam się by wybiła już 21. Sam koncert jak zwykle dobry, jednak Bratysława biję Wiedeń na głowę :D Cudowna radość z SBH. Jeśli chodzi o set Martina , to znowu udało mi się trafić na jakieś zmiany, jednak ta wersja Slow zdecydowanie nie dla mnie. Dave był wszędzie ale tak jakoś chyba mniej niż na poprzednim. Andy tańcował jak zwykle, mówcie co chcecie ale ja sobie nie wyobrażam show bez niego :wink: Publika się bawiła ale nie miały miejsca żadne masowe okrzyki i akcji żadnych też nie było.

Następnego dnia około 10 wybrałyśmy się pod hotel. Pogoda była okropna ale wytrwale czekałysmy wraz około 20 osobami. Po 14 zaszczycił nas swoją obecnością Andy który standardowo wyszedł na dymka. Bardzo miło kulturalnie wszyscy dostali podpisy , nawet parę zdjęć było no i na tym się skończyło. Busy jeździły w kółko i kiedy już chciałyśmy się poddać wyszedł pan z ochrony z informacją że nie będzie żadnych autografów i że ma być spokój. Także Dave wyszedł uśmiechnięty głównym wejściem ,pomachał ,podziękował i pojechał a Martin nie mówiąc nic wraz ze swoją partnerką nie wiadomo po co tylnym. Tak i to by było na tyle.


Wt lut 11, 2014 14:39 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team