Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 389 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
07.03.14 - Moskwa, Olimpiski 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 29, 2013 20:34 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
Gosz :beer:
Holy, OGROMNE podziękowania w Twoją stronę i do innych osób, które wytrwale wstawiały różne zdjęcia, filmy i tak dalej! :brawo:

Miałam nie przejmować się tym see you next time, ale jak powiedział, to ogromna ulga!

Aż się wzruszyłam. :(


Pt mar 07, 2014 19:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
Coś się skończyło, aby mogło zacząć się coś nowego - nowy materiał, nowa płyta.... I tego sobie życzmy :beer:

Dzięki i keep moding


Pt mar 07, 2014 19:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
Ja również dziękuję za te wszystkie wspólne relacje. :) Będzie mi z pewnością tego brakowało.
Pozdrawiam Was. Szczególnie tych, których poznałem.

Dzięki. Do następnego razu.


Pt mar 07, 2014 19:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
hehe - siedzi we mnie mały wiejski aktywista lubiący przemawiać na dożynkach ;) Ano pamiętam Basiu, niedługo powspominamy na żywo.

Mnie tez ulżyło po See You Next Time - był to zdecydowanie mój ulubiony numer tego wieczoru ;) Choć i tak wiedziałam, że jeśli chodzi o chęci absolutnie nie ma się czego obawiać.

i też sobie doleję - a co.


Pt mar 07, 2014 19:57 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sie 16, 2013 18:58 pm
Posty: 31
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
holy101 napisał(a):
to ode mnie mały spiczyk

Przyszło mi na tej trasie najczęsciej relacjonować, za co bardzo dziękuję - możliwość spędzenia tylu wieczorów (nocy i poranków ;) ) w Waszym towarzystwie to była dla mnie ogromna przyjemność… Wiem, że to najczęściej było przepisywanie z home - łącznie z fuckupami hehe ale jednak świadomość takiego bycia razem, cieszenia się, psioczenia, niespodzianek, braku niespodzianek - to było coś za czym będę tęsknić. Wszystkie te relacje były takie hmmm nasze… kłóciliśmy się, śmialiśmy razem, śmialiśmy z kogoś, przez kogoś, dzięki komuś - były też chwile niesamowite - niespodzianek na trasie jak na lekarstwo, ale wspólnego czekania na Rush i narzekania na Chałupę nikt nam nie zabierze ;) Poznałam dzięki tej trasie niesamowitych ludzi - i faktycznie i wirtualnie - to Wy :)

Za to wszystko bardzo Wam wszystkim dziękuję - wiadomo, że jak w każdym dobrym filmie/serialu były postacie pierwszo i drugoplanowe, genialni mistrzowie trzeciego planu, specjaliści od suspensu, żałośnie epizodyści - będzie mi tego wszystkiego brakować choć nie zamierzam nikogo personalnie wymieniać. Do następnego.

looooooooooove is all I waaaaaaant


Wow Holy - mi osobiście będzie brakowało tych Twoich małych spiczyków ;) relacji z koncertów i pozostałych aspektów, o których piszesz ;) a poza tym sucharów rzucanych z rozmachem szczególnie przez malgosiaq :)
Cieszę się, że niektórych z Was miałam okazję poznać osobiście :D


Pt mar 07, 2014 19:57 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lut 27, 2013 18:02 pm
Posty: 58
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
Dzieki za relacje, kazdy koncert sledzilem i nie moge sie doczekac nastepnego, w koncu 3 lata to nie az tak duzo :nlmda: :nlmda: See you next time everybody!!!!!!!! :fletch: :fletch:


Pt mar 07, 2014 20:00 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 02, 2009 19:22 pm
Posty: 235
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
Nie ma co się smucić. :nlmda:
Właśnie zaczęło się odliczanie do nowej trasy, pomyśleć, że od jutra już o każdy dzień bliżej. :) :)

SEE YOU NEXT TIME :fletch:


Pt mar 07, 2014 20:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 11:47 am
Posty: 527
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
Dzięki kochani za umilanie czasu, Holy za sety, mało pisałam z braku czasu, ale zawsze lubię was czytać.
Do następnego, oby był :)


Pt mar 07, 2014 20:12 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 28, 2013 18:53 pm
Posty: 170
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
Tak sobie teraz myślę, że to dobrze, że nie zagrali "Goodbye". Tak się pocieszam i szukam nadziei, gdzie się tylko da! :)


Pt mar 07, 2014 20:19 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 13, 2013 2:07 am
Posty: 107
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
Cała trasa, podglądana Waszymi oczami, przez Wasze posty, relacje, zdjęcia... Dzięki. Strasznie fajnie było Was czytać, podkreślę raz jeszcze, że fan ze mnie żaden - po prostu lubię DM, wróciło do mnie po długiej przerwie, za to z przytupem, a częścią przytupu byliście Wy. Świetnie czytało się relacje, najlepiej wspominać będę livestreamy z butelką wina i "obolałym" f5 :)

Jesteście fantastyczną grupą czarnej braci, skoro swoimi dyskusjami potrafiliście zainteresować kogoś spoza kręgu. To się ceni. To było wielce inspirujące. I dzięki temu świetnie się bawiłam na obu polskich odsłonach Depeszowej Maszyny.

Dzięki!
:przytul: :nlmda:


Pt mar 07, 2014 20:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 11, 2013 20:45 pm
Posty: 71
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
"See You Next Time" - to chore, ale od rana o tym myślałam i zaklinałam rzeczywistość żeby dzisiaj było. Trochę mi lżej...
Tyle tu podziękowań...
Więc i jak podziękuję wszystkim, którym chciało się pisać dłuuuugie relacje. Przede wszystkim na to czekałam po każdym koncercie. A najbardziej czekałam na info malgosiaq z Abu Dhabi. Wzruszająca opowieść. A dodatkowo jestem fanką sucharów.
Natik dzięki za tworzenie przyjaznej atmosfery na forum.

ale zrobiło się cukierkowo...


Pt mar 07, 2014 20:27 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 01, 2008 8:05 am
Posty: 164
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
Coś na wzruszenie - mój 8-letni syn pyta się kiedy następna trasa. Mam nadzieję, że za 3-4 lata.
pozDrawiaM wszystkich
see you next time.


Pt mar 07, 2014 20:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
A tu przemowa Dave'a i Martina przed Neverem - dzięki Rav!

https://www.facebook.com/photo.php?v=10 ... =2&theater


Pt mar 07, 2014 20:45 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 28, 2014 21:55 pm
Posty: 32
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
Gaja napisał(a):
Cała trasa, podglądana Waszymi oczami, przez Wasze posty, relacje, zdjęcia... Dzięki. Strasznie fajnie było Was czytać, podkreślę raz jeszcze, że fan ze mnie żaden - po prostu lubię DM, wróciło do mnie po długiej przerwie, za to z przytupem, a częścią przytupu byliście Wy. Świetnie czytało się relacje, najlepiej wspominać będę livestreamy z butelką wina i "obolałym" f5 :)

Jesteście fantastyczną grupą czarnej braci, skoro swoimi dyskusjami potrafiliście zainteresować kogoś spoza kręgu. To się ceni. To było wielce inspirujące. I dzięki temu świetnie się bawiłam na obu polskich odsłonach Depeszowej Maszyny.

Dzięki!
:przytul: :nlmda:


napisałaś dokładnie to co sama chciałabym napisać :) dzięki za to że mnie wyręczyłaś i mogę się podpiąć pod Twoją wypowiedź :)
to forum jest tak fantastyczne i ludzie tak fantastyczni, że w końcu postanowiłam się zarejestrować i dołączyć do tej wspólnoty :)
dzięki za te wszystkie relacje i w ogóle :)


Pt mar 07, 2014 20:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 02, 2013 19:31 pm
Posty: 6
Lokalizacja: Konin
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
holy101 napisał(a):
A tu przemowa Dave'a i Martina przed Neverem - dzięki Rav!

https://www.facebook.com/photo.php?v=10 ... =2&theater



nie znam dobrze anielskiego i nie wszystko zrozumiałam :( :P możecie mi napisać co Dave z Martinem mówili :wink:


Pt mar 07, 2014 21:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 21, 2006 23:21 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Vanilla Sky
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
Dla mnie ta trasa nie była tak wyjątkowa po 16 moich wypadach jak w 2006r, ale za to Nicea, Berlin były bardzo dużym przeżyciem. Pięknym owocem tej trasy Depeche Mode w maju będzie moja Maja Lilian :wink: Kolejna mała depeszówa w rodzinie :wink:
@holy@kroll @Rafi oraz fanstastycznym osobom towarzyszącym w Berlinie :wink: i całej ekipie z pozostałych koncertów kisja, a w szczególności pamiętnej ekipie ze słynnego autokaru pana Pik
No i co next time siostry bracia :wink: :beer:@holy na następnej trasie czekam na nalewke :D
Depeche Mode i forumowej bandzie kisja misja


Pt mar 07, 2014 21:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 17, 2014 19:58 pm
Posty: 43
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
Obrazek


Pt mar 07, 2014 21:09 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 28, 2013 13:37 pm
Posty: 26
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
darman101 napisał(a):
Coś na wzruszenie - mój 8-letni syn pyta się kiedy następna trasa. Mam nadzieję, że za 3-4 lata.
pozDrawiaM wszystkich
see you next time.


Moj syn byl za maly, by go zabrac na koncerty, ale juz pyta kiedy "Depesz Mołty" beda znowu grac.
smutno, ze to juz koniec. Milo bylo sledzic forum, setliste :lol: , przegladac you tube i relacje z koncertow. Przez ten rok ubylo mi chyba ze 20 lat :fletch: Niecierpliwie czekam na nastepna trase. Tym razem z juniorem. Pozdrawiam cala czarna brac :nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda:


Pt mar 07, 2014 21:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
SHINE - kochana, ja o Tobie / o Was sporo od Łodzi myślę, niebawem zadzwonię - naleweczka jak w banku, zresztą razem opijemy co trzeba ;) Buziaki w brzuch, pozdrowienia dla Mewy i odpoczywaj jak Gahan po trasie ;) A we wspomnieniach trasowych w odpowiednim wątku swoje miejsce należne zdecydowanie mieć będziesz :)

na następnej trasie mój syn bedzie miał ok. 7 lat - i nigdzie go brać nie zamierzam :twisted:


Pt mar 07, 2014 21:16 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt paź 08, 2013 17:04 pm
Posty: 10
Lokalizacja: Chorzów
 
Post Re: 07.03.14 - Moskwa, Olimpiski
bluedress napisał(a):
Gaja napisał(a):
Cała trasa, podglądana Waszymi oczami, przez Wasze posty, relacje, zdjęcia... Dzięki. Strasznie fajnie było Was czytać, podkreślę raz jeszcze, że fan ze mnie żaden - po prostu lubię DM, wróciło do mnie po długiej przerwie, za to z przytupem, a częścią przytupu byliście Wy. Świetnie czytało się relacje, najlepiej wspominać będę livestreamy z butelką wina i "obolałym" f5 :)

Jesteście fantastyczną grupą czarnej braci, skoro swoimi dyskusjami potrafiliście zainteresować kogoś spoza kręgu. To się ceni. To było wielce inspirujące. I dzięki temu świetnie się bawiłam na obu polskich odsłonach Depeszowej Maszyny.

Dzięki!
:przytul: :nlmda:


napisałaś dokładnie to co sama chciałabym napisać :) dzięki za to że mnie wyręczyłaś i mogę się podpiąć pod Twoją wypowiedź :)
to forum jest tak fantastyczne i ludzie tak fantastyczni, że w końcu postanowiłam się zarejestrować i dołączyć do tej wspólnoty :)
dzięki za te wszystkie relacje i w ogóle :)


Witam:) równiez sie podpisuje!!!
nie udzielam sie na forum, ale spędziłam tu sporo, oj sporo czasu:)

Dzięki wielkie za relacje,
niunias, gnałam z pracy do domu jak szalona zeby przeczytac Twoją relację ze spotkania z Gahem, a jak przeczytałam o Kasi to się autentycznie wzruszyłam:)
nie zapomne przygody majtkowej malgosiaq,
holy czekalam na Twoją fotke z m&g,
martini zanipokoiłam sie jak na berlinie "uciekałes ze sprzętem" przez niemke co majtami rzucała
i za wiele innych niezapomnianych chwil:)
Depresja pokoncertowa trwa, dzis juz koniec, jutro pewnie wybiore sie do Krakowa.

Dzięki Wam Wszystkim i do następnego:)


Pt mar 07, 2014 21:17 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 389 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team