Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt sty 12, 2010 20:33 pm
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
TVN jak zwykle szuka sensacji, bez względu na rzeczywiste fakty. Jeżeli nie zagrali to źle, jakby zagrali to też byłoby źle. Ważne aby słupki oglądalności rosły, bo z tym jest kasa z reklam powiązana. Nie ma kompletnie znaczenia, czy się mówi prawdę, czy zaklina rzeczywistość. Niestety na tym teraz polega dziennikarstwo --> sensacja i tabloizacja wszystkiego.

A DM jak to się wszystko uspokoi, powinien zebrać się raz jeszcze latem do kupy, i zagrać koncert na stadionie w Kijowie (lub na innych terenach zielonych), wstęp bezpłatny. To byłoby bardzo ładne uszanowanie żałoby (rezygnacja z lutowego koncertu), oraz uhonorowanie trudu Ukraińców w Rewolucję i nagroda za cierpliwość. Jednak czy ich stać na taki gest i zaangażowanie?


Pt lut 28, 2014 15:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Od kiedy to DM występuje na koncertach poza trasą?


Pt lut 28, 2014 16:25 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 12, 2010 20:33 pm
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Sytuacja na Ukrainie jest wyjątkowa, to i reakcja DM mogłaby być wyjątkowa.


Pt lut 28, 2014 16:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 21:34 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Szklarska Poręba/Jelenia Góra
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
moonraker napisał(a):

A DM jak to się wszystko uspokoi, powinien zebrać się raz jeszcze latem do kupy, i zagrać koncert na stadionie w Kijowie (lub na innych terenach zielonych), wstęp bezpłatny. To byłoby bardzo ładne uszanowanie żałoby (rezygnacja z lutowego koncertu), oraz uhonorowanie trudu Ukraińców w Rewolucję i nagroda za cierpliwość. Jednak czy ich stać na taki gest i zaangażowanie?


A po kij mieliby tam jechać latem i jeszcze koncert robić za friko? A Ciebie stać na gest i zaangażowanie? - jedź teraz na Majdan, zawieź tam żarcia dla demonstrantów za 2 tysiące złotych, też będziesz bohaterem. Nie wysługuj się DM.


Pt lut 28, 2014 16:39 pm Zobacz profil YIM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 13:14 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Widzew Lodz
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
moonraker napisał(a):

Sytuacja na Ukrainie jest wyjątkowa, to i reakcja DM mogłaby być wyjątkowa.



jak mawiaja murzyni w ameryce :

ain't gonna happen


Pt lut 28, 2014 16:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 21:34 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Szklarska Poręba/Jelenia Góra
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
moonraker napisał(a):

Sytuacja na Ukrainie jest wyjątkowa, to i reakcja DM mogłaby być wyjątkowa.


To trzeba napisać do nich list,żeby jeszcze pojechali do Somalii i Erytrei, tam jest sytuacja wyjątkowa, oprócz tego do Palestyny, tam się dopiero dzieje, mogliby też o Koreę zahaczyć, dopiero co jakaś rozruba była, okazji nie brakuje, na prawdę trzeba pchać ich wszędzie, gdzie są jakieś rewolucje. Ja tam mam do nich żal, że 89 roku do Polski nie przyjechali, mogliby przy okrągłym stole coś wnieść, a tak pokazali , że politykę mają gdzieś.

Obudźcie się ludzie, DM nigdy nie angażowało się politycznie, stowarzyszeniowo, owsiakowo i orkiestrowo, liveaidowo itd, wiec dajcie im spokój. Ja ich cenię za to i nie oczekuję pustych gestów, od których będą dobrze o nich mówić w tefałenie.


Pt lut 28, 2014 16:46 pm Zobacz profil YIM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Tyle, że Kijów był zaplanowany jako jeden z koncertów tej trasy. A Ty tu z Somalią wyjeżdzasz. :?

Dalsza dyskusja na ten temat nie ma większego sensu. Nie pojechali i bardzo dobrze zrobili. Jedynie mogli to szybciej ogłosić a nie czekać na ostatnią chwilę.


Pt lut 28, 2014 16:54 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 02, 2009 19:22 pm
Posty: 235
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
fred napisał(a):
To jedz na Majdan.


Tam już pozamiatane. Ale...jak masz taką wolę.


Pt lut 28, 2014 19:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 21:34 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Szklarska Poręba/Jelenia Góra
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
bartekdm napisał(a):
Tyle, że Kijów był zaplanowany jako jeden z koncertów tej trasy. A Ty tu z Somalią wyjeżdzasz. :?

Dalsza dyskusja na ten temat nie ma większego sensu. Nie pojechali i bardzo dobrze zrobili. Jedynie mogli to szybciej ogłosić a nie czekać na ostatnią chwilę.


Napisałam to, bo kolega wyżej wyjechał z tekstem o sytuacji wyjątkowej, więc napisałam, że w połowie świata jest sytuacja wyjątkowa i nie oznacza to,że trzeba tam od razu się pchać z koncertem, bo granie w Kijowie w obecnej sytuacji jest dla mnie równie absurdalne jak np. w Palestynie, niezależnie od tego, czy było zaplanowane, czy nie. Wszystko jest dynamiczne, jeśli zmieniła się sytuacja, zawsze można zmienić plany. Na szczęście to zrobili, kto wie co by było.


Pt lut 28, 2014 20:14 pm Zobacz profil YIM

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 12:18 pm
Posty: 140
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Cześć!

Tak sobie czytam ten wątek i widzę, że zrobił się z niego niezły teleturniej. Wlazłem tu na chwilę, żeby wyjaśnić rozpalonym głowom co następuje:

- w sprawie odwołanego koncertu DM na Ukrainie - mam takie wrażenie - starałem się wypowiedzieć w sposób wyważony (od razu uprzedzę ewentualne komentarze w stylu "ale ci nie wyszło")

- mówiłem o tym, że rozumiem decyzję zespołu, bo jest ona zapewne związana z bezpieczeństwem muzyków i całej ekipy z nimi podróżującej. wspomniałem także o szczególnym czasie na Ukrainie i najrozsądniejszym w tej sytuacji postępowaniu, czyli przeniesieniu koncertu na inny, bardziej sprzyjający tego typu wydarzeniom czas

- mówiłem też (bo zadano takie pytanie) o artystach, którzy grają koncerty w czasach mocno napiętnowanych społecznie i politycznie, a przy okazji zauważyłem, że nawet, gdyby DM wystąpili teraz w Kijowie, byłby to zrozumiały gest w stronę demonstrujących (tu wspomniałem o pochodzeniu muzyków)

- moja wypowiedź trwała około 10 minut, nie oglądałem programu i nie mam zielonego pojęcia który jej fragment (a może lepiej: fragemncik) został zaprezentowany

Tyle.

Pozdro
Stelmi


Pt lut 28, 2014 21:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1511
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
haha
do worów i popiół na łby. toć to tvn przecie

aha, Stelmi proponuję obejrzec i zrozumiec rozgrzanych


Ostatnio edytowano Pt lut 28, 2014 22:03 pm przez hortensjusz, łącznie edytowano 1 raz



Pt lut 28, 2014 22:01 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 28, 2010 21:20 pm
Posty: 1028
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
czyli wnioskuje, ze pana Piotra powycinali jak bylo wygodnie...

proponuje zamknac ten watek, bo juz naprawde nic madrego, nadto co napisano, nie naskrobiemy...


Pt lut 28, 2014 22:02 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Stelmi, z 10 minut wyszło około 20 sekund :o


Pt lut 28, 2014 22:03 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn kwi 08, 2013 19:20 pm
Posty: 28
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
No to Stelmi dałeś się wrobić.


Pt lut 28, 2014 22:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 17, 2014 19:58 pm
Posty: 43
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Przypomina mi to historię mojego wykładowcy (specjalisty w sprawach terroryzmu międzynarodowego), który często był proszony o wypowiedzi dla tv. Do wyemitowanego materiału trafiło kiedyś jego odkrywcze stwierdzenie "terroryzm międzynarodowy to poważny problem" - i nic poza tym :o


Pt lut 28, 2014 22:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 12, 2013 19:29 pm
Posty: 206
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Chcieli nacechować negatywnie decyzję o odwołaniu koncertu neutralnego przecież politycznie zespołu i to uczynili... Kosztem osób wypowiadających się na ten temat. Taką mamy telewizję niestety. Wszyscy tacy "proukraińscy"... żeby im to kiedyś bokiem nie wyszło.


Pt lut 28, 2014 22:15 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 08, 2013 19:20 pm
Posty: 28
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Dziwne, że jeszcze nikt nie uknuł jakiejś głupiej teorii spiskowej. Wiecie, zrezygnowali z Ukrainy, a na Białoruś i do Rosji pojechali. Przypadek? :wink:


Pt lut 28, 2014 22:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Jeszcze samolot może się we mgle........... eeeeeeeee :?


Pt lut 28, 2014 22:41 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 10, 2009 18:20 pm
Posty: 133
Lokalizacja: Polanica Zdrój
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
no i wszystko jasne - "cała prawda całą dobę", zwracam honor panie Piotrze!


Pt lut 28, 2014 22:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2012 14:03 pm
Posty: 240
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Niezły smród wyszedł. Niektórym teraz powinno być głupio :8):
Niemniej jednak aż wierzyć się nie chce, że można do tego stopnia manipulować materiałem, choć w przypadku takiej telewizji jak TVN - bądź telewizji w ogóle - nie powinno to dziwić.


So mar 01, 2014 15:29 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team