Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 18, 2013 1:36 am
Posty: 81
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Ludzie, nie rozumiem zbytnio emocji zwiazanych z wypowiedzia PS. Powiedzial co powiedzial, niebyt przemyslal, bo kupy sie to nie trzyma i tyle. Nie jest to zaden guru w zakresie bezpieczenstwa i organizacji imprez masowych w takich warunkach jakie obecnie panuja na Ukrainie. Jego wypowiedz nieczego specjalnie nie zmieni. Ma prawo do wlasnej oceny sytuacji, ktos sie moze z tym zgadzac, ktos inny nie, a ze wycedzil to na wizji? Co z tego? Nie jest - jak dla mnie - "jednostka opiniotworcza" w tym, jak i rowniez w zadnym innym temacie zwiazanym z dM (ze przytocze tylko przyklad recenzji Delty przed "sezonem").

No i jeszcze jedno. Ktos tu napisal "Bono by zagral". No bez takich porownan prosze, bo sytuacja byla nieco inna 1997 w Sarajewie niz jest obecnie na Ukrainie. Tak sie sklada, ze mam kilku dobrych znajomych mieszkajacych w tych rejonach (fanow dM dodam) i sami nie byli specjalnie zaskoczeni odwolaniem koncertu, pomijajac juz nawet watek bezpieczenstwa. Ci ludzie naprawde maja kupe innych, wazniejszych dla nich w tej chwili problemow takich jak np. "wrog u bram" i to w glownej mierze w tej chwili zaprzata im wszystkim glowy.


Cz lut 27, 2014 10:40 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 05, 2013 19:12 pm
Posty: 41
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Latem będzie specjalny koncert na stadionie Olimpijskim w Kijowie dla 80 tys. ludków. Problemem będzie jedynie koszt biletu bo hrywna leci na łeb na szyje i Ukraińców nie będzie stać na bilety po 80 Euro!!! (Tak sobie myślę!!!)


Ostatnio edytowano Cz lut 27, 2014 23:15 pm przez Arkady70, łącznie edytowano 1 raz



Cz lut 27, 2014 20:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 12, 2012 15:45 pm
Posty: 41
Lokalizacja: Starachowice
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
skąd ten nius???


Cz lut 27, 2014 20:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
"Z pewnego źródła" :lol:


Cz lut 27, 2014 20:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 12, 2012 15:45 pm
Posty: 41
Lokalizacja: Starachowice
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
TVN ? :wink:


Cz lut 27, 2014 20:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 29, 2013 20:34 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Haha, zapewne. :D


Cz lut 27, 2014 20:56 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 05, 2013 19:12 pm
Posty: 41
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
To nie jest nius tylko desire. I oby moje słowa się spełniły.


Cz lut 27, 2014 21:21 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 02, 2009 19:22 pm
Posty: 235
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Nie denerwujcie mnie tymi niusami o letnim -zaległym koncercie. To by się działo!!!
Dlatego nie jaram się, poczekam, zrobię rozpoznanie.
(Ale w głębi już mnie niesie na Ukrainę)


Cz lut 27, 2014 21:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
To jedz na Majdan.


Cz lut 27, 2014 21:41 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
ja sobie mysle ze skoro obiecali (a tak jest? ) ze zagraja dla ukraincow to tak bedzie
czy to bedzie nastepna trasa ? czy jakos inaczej ale ... wierze ze tak bedzie :)


mysle ze na pewno mocno mysleli o pojechaniu tam
ale rozsadek, i dobrze ! zwyciezyl


Cz lut 27, 2014 22:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
nancy boy napisał(a):
absolutnie żadnego "niesamowitego oburzenia" nie zaobserwowałem.


"mieli zagrać dla cieszących się wygraną rewolucją Ukraińców" (Durczok) -> "rewolucja" trwa, w Kijowie polała się krew i chyba tylko jeden Redaktor Durczok ma przeabsolutną pewność, że już się nie poleje, że rewolucja jest już "wygrana";

"o tym, kto się boi rewolucji, a kto rusza z pieśnią na barykady" (Durczok) -> pojawia się Malejonek - znaczy On - się nie bał. DM stchórzyli. W dalszej części materiału informuje się, że zespół Malejonka wystąpił na Majdanie PRZED masakrą;

"rewolucja wygrywa z muzyką, która jest o wiele głośniejsza" (Kostkowski)-> na ten fragment zwróciła uwagę moja Najmilsza. Porażający bełkot w obliczu tragedii, która dokonała się na Majdanie;

"występując w umęczonym Kijowie, zespół mógł zagrać jeden ze swoich najważniejszych koncertów" (Kostkowski).

Może i nie jest to "niesamowite oburzenie", ale przekaz jest jasny.
Z pierwszą częścią wypowiedzi Redaktora Stelmacha fundamentalnie się nie zgadzam, co do drugiego zacytowanego fragmentu - próbuję wierzyć, że został wyrwany z jakiegoś szerszego kontekstu. W pełni rozumiem i akceptuję komunikat wydany w tej sprawie przez Depeche Mode.


Cz lut 27, 2014 23:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Amen. Nic dodać nic ująć mort. Tak tendencyjnego pod tezę materiału dawno nie widziałem.
Tytuł "ktoś tu nie gra" mówi sam za siebie.


Pt lut 28, 2014 0:09 am Zobacz profil WWW
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Trochę offtopowo, trochę w temacie, ale tak sobie myślę, że Polsat, choć do tej pory zajeżdża prowincjonalnymi klimatami, to jednak w kwestiach politycznych (czego i kogo by sprawy nie dotyczyły) trzeba przyznać, że zawsze mieli wyje.....ne na te sprawy i chyba są najbardziej obiektywnym, aczkolwiek mało atrakcyjnym prezencyjnie medium.


Pt lut 28, 2014 1:59 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Tak. A w tej sprawie TVN pojechał totalnie po bandzie.


Pt lut 28, 2014 7:24 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2011 12:32 pm
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Depeche Mode nie zagrali i bardzo dobrze. Decyzja jak najbardziej słuszna, debilne komentarze tvn to typowe dla tej stacji. Jak będzie spokój to zagrają proste. Co do Stelmacha to nie wiem co tak się burzycie, guru to jakieś czy co. Powiedział co powiedział, możliwe że wyrwane z kontekstu, mnie to ani ziębi ani parzy a już w szczególności Panów z DM.


Pt lut 28, 2014 9:07 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 23, 2013 13:48 pm
Posty: 69
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Jestem mega zadowolona z decyzji Trójcy. Nie wyobrażam sobie jak mógłby wyglądać ich koncert, gdyby rzeczywiście się odbył - mam na myśli to, że chyba nie wypadałoby się Dave'owi zachowywać na scenie tak jak się zachowuje (kocie ruchy itd :wink: ) w obliczu tego co tam się wydarzyło. Więc mogłoby być drętwo.Już sobie wyobrażam jak w tym ***** TVNie mówią, że Depesze poszli na kasę, bo mimo ostatnich wydarzeń postanowili zagrać.
Wypowiedzi Stelmacha (żeby pamiętali, że są z Basildon) i wychwalanie Maleo za to, że zagrali to śmiech na sali. Wstyd Panowie.


Pt lut 28, 2014 9:58 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 21:34 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Szklarska Poręba/Jelenia Góra
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Chyba każdy z nas popiera decyzję DM. Może to nieprzemyślany ruch, ale wydaje mi się, że można by napisać jakąś oficjalny odpowiedź na te tefałenowskie brednie i sprzedajnym małym jelonkom, co za 5 zł stanęli przed mikrofonem wysłać również. DM zawsze byli apolityczni, nikt nie zmusi ich aby kogokolwiek wspierali w tej kwestii, a jak Bono sobie chce latać do Sarajeva, a mały jelonek na Majdan, to na prawdę droga wolna. Z tego powodu ani jeden ani drugi nie zdobędzie mojego serca, wręcz przeciwnie. Politycy i inne "celebryty" też się lansują w przedszkolach i kółkach gospodyń,na nowych autostradach, a ci co sprytniejsi na barykadach - zawsze gdzie się coś dzieje. Fani DM są na prawdę oddani, ale jak by w PL była rewolucja, czy lała się krew, to nie sądzę, żeby moim priorytetem była zabawa na koncercie. Wygląda na to,że "demokratyczne" siły wkurzyły się na DM, że nie poparli rewolucji. Tefałenowskie manipulacje nie robią na mnie wrażenia, kolega wyżej wypisując cytaty doskonale zdemaskował intencje tego materiału. Na pewno żaden fan nie się odwróci od DM ze względu na to, że nie pojechali do Kijowa.


Pt lut 28, 2014 10:14 am Zobacz profil YIM

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
I ja się nie zamierzam odwracać, ani decydować, co powinni, a czego nie.
Pomijam kwestię rewolucji takiej, czy siakiej. Pomijam kwestię żałobniczą. Ludzi zabitych bezsensownie - bardzo mi żal. Ale - codziennie na tym świecie ktoś do kogoś strzela.... :(
Zespół odwołał koncert i dobrze. Zjechałoby tysiące fanów spoza Kijowa również. Nigdy nie wiadomo, jakie ludzie mają pomysły i co za pazuchą chowają... Zawsze może się trafić jakiś debil, który będzie pragnął błysnąć pomysłem na bycie gwiazdą jednego wieczoru.. :(
Ja bym nie poszła na ten koncert, bo właśnie tego bym się bała. Że ktoś zechce mnie wplątać w swoją chorą bajkę.
TVN...... Potrzeba podnoszenia wskaźnika oglądalności niszczy tę stację i poziom sztuki dziennikarskiej.
Bardzo współczuje depeszom z Kijowskiego koncertu, którzy nie doczekali się swojego święta. I - nie wiadomo, czy i kiedy będą je mieli...
Pamiętam, co czułam, gdy DM nie przyjechało na Gwardię....


Pt lut 28, 2014 12:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2011 12:32 pm
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Bachencja, oczywiście że najbardziej szkoda fanów, człowiek nastawia się na pewne wydarzenie może nawet tym żyje a tu odwołane. Nie zmienia to jednak faktu że to była jedyna rozsądna decyzja. Koncert w obecnej sytuacji byłby nie dość że niebezpieczny dla samych fanów to jeszcze delikatnie mówiąc niesmaczny.


Pt lut 28, 2014 12:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 21:30 pm
Posty: 1487
Lokalizacja: Nostalgia.....
 
Post Re: 26.02.14 - Kijów, Kiev International Exhibition Center
Nie wyobrażam sobie zabawy (bo tym jest koncert) w mieście, w którym zginęło kilka dni temu tyle ludzi i sytuacja w kraju jest mało stabilna. O bezpieczeństwie nie wspomnę.
Bardzo dobra decyzja zespołu.


Pt lut 28, 2014 14:09 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team