Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
The Best Of... Delta Machine Tour 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 24, 2013 23:12 pm
Posty: 95
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Moim "najśmieszniejszym" wspomnieniem jest kilkunastogodzinne czekanie pod Atlas Areną, po czym po dobiciu do cudownego miejsca blisko wybiegu, spektakularne zasłabnięcie. Tak, chyba krzyczący na ludzi, żeby schodzili z drogi pan ratownik ze mną w ramionach będzie mi dłużej siedział w głowie niż cokolwiek z tej trasy, bo nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam tak przerażona i sfrustrowana. :lol:

A tak na powaznie - moja pierwsza trasa DM, dwa cudowne koncerty, szczerze mówiąc wolałam ten warszawski, ale pewnie dlatego, że mam bardziej pozytywne wspomnienia (świetnie bawiłam się z bratem, nie zapomnę głupich rozmów w busiku z moimi towarzyszkami i depeszBuły) i to był moj 1szy koncert DM w ogóle.

A na sam dźwięk ostatnich minut DJ setu i pierwszych dźwięków WTMW już chyba zawsze będzie mi przyspieszać bicie serca.

P.S. Usłyszeć In Your Room na żywo w takiej czy innej formie... my life is a little more complete now.


Pt mar 07, 2014 22:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 27, 2012 19:33 pm
Posty: 19
Lokalizacja: Warszawa.
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Koncert sam w sobie niesamowity, nigdy w życiu się tak dobrze nie bawiłam, ale dopiero dzień po koncercie mną nieźle wstrząsnęło przy spotkaniu z DM.. :evil: :fletch:
WTMW bomba!


Pt mar 07, 2014 22:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Memories sialalalalala meeeeemories ;)

Obrazek


Pt mar 07, 2014 22:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
intro miażdży, wizualka do heaven lepsza niż teledysk, szczególnie podoba mi się Anrzej nawalający w drzewo patykami


Pt mar 07, 2014 22:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
To i ode mnie coś. Też zalicza się do the best of:
Obrazek

Andrzej łapie zająca.


Pt mar 07, 2014 22:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 29, 2013 20:34 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Hahaha, piękne! :D :lol:
French, racja! ;)

http://www.youtube.com/watch?v=lvGElLAVWyM <-- to też było dobre :D "What?! After 30 years?!" :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=HSHnJlxlb5o <-- Naked Fletch od 1:33:00 :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=n_fFgwSjH8Q <-- dobrze znany Mińsk :)


Pt mar 07, 2014 22:38 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 28, 2014 21:55 pm
Posty: 32
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
był to mój pierwszy koncert DM (Łódź) i to już było najlepsze samo w sobie :)

i... historia mojej miłości do DM może nie jest zbyt długa, nie słucham ich całe życie, gdy wyszedł Violator miałam 3 latka. Kiedy jednak już zakochałam się w tej muzyce na zabój i nadrabiałam te wszelkie wieloletnie zaległości i usłyszałam Blue dress, zawsze w trakcie słuchania tego utworu strasznie żałowałam, że pewnie nigdy nie będzie już możliwości żeby usłyszeć go na żywo. potem na yt, znalazłam wykonanie tego kawałka przez Martina, sprzed wielu lat, i żałowałam jeszcze bardziej. zawsze uważałam że "Blue dress" jest niesamowita, bo to doskonały przykład na to jak piosenka o zakładaniu sukienki może być bardziej zmysłowa od tej o jej zdejmowaniu :) (tu oczywiście szacunek należy się genialnemu Martinowi). nigdy nie zapomnę tego uczucia, gdy przeczytałam że w na drugim koncercie w Paryżu, wykonano akustycznie "Blue dress". wciąż jednak nie wierzyłam że będę miała tyle szczęścia, że dane będzie mi usłyszeć to w Łodzi. pomyślałam że to pewnie tylko taka jednorazowa akcja z okazji podwójnego koncertu.
ale stało się- usłyszałam z Łodzi moją "Blue dress" i to jest mój the best of :))

to forum jest też moim odkryciem dzięki tej trasie i to też jest super! :) dzięki! :)


Pt mar 07, 2014 22:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 29, 2013 20:34 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
bluedress :beer:

http://www.youtube.com/watch?v=JOn9jkkW ... e=youtu.be <-- nie sposób też nie wspomnieć tego. Świetna przemowa. Mart zabił. :lol:


Pt mar 07, 2014 22:44 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 13, 2013 2:07 am
Posty: 107
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
oj, Blue Dress w Łódce też zostanie mi bardzo długo w pamięci.

I to, jak zmachrana max spałam pod barierką "zwykłej płyty" w Wawie...

Piękne chwile :) mimo koncertów "mojej" Mety, R+, DCD - Depeche Mode mnie wciągnęło. Niesamowity klimat wielkiego święta. I parę innych, takich bardzo moich i bardzo udanych rzeczy ;) DM tym samym wyrasta na symbol, hm, braku rzeczy nieosiągalnych. Co stawia chłopaków w naprawdę dobrym świetle.


Pt mar 07, 2014 23:01 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 06, 2013 16:20 pm
Posty: 58
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Najbardziej w pamięci zapada ... Pierwszy odsłuch u lettermana i .. BARREL OF A GUN !!! MIAZGA !! Padłem po prostu : D :D :D :D
Should Be Higher pozbawiło mnie po prostu dechu przez kilka dobrych sekund . Ale myślałem, że skoro live tak wymiata, że szok to albumowa będzie lepsza wersja ale live jednak lepsze .

Warszawa niezapomniane przeżycia, 6 nr w kolejce GC, przy refrenie WTMW się popłakałem, coś pięknego ... Po raz drugi usłyszane intro w Łodzi i 3-krotnie szybsze bicie serca i też łzy poszły ... Ale niestety byłem dalej od sceny niż w Wa-wie o kika metrów . Jak to szybko zleciało ; /

Szkoda, że nie ma jednak praktycznie żadnych zmian, tylko i wyłącznie Martin się odważył . Vibro Martina na Slow mi się jednak nie podobało .. BNT w Wawie to już jednak 1-wsza klasa .. Higher Love nie plumken też miodzio ..
Początkowo mi Halo i A pain mi nie podchodziły ale stopniowo mnie przekonały to momentu w którym zacząłem przy nich szaleć w samochodzie podczas słuchania : D

SEE U NEXT TIME, bardzo mnie to cieszy !! Nawet by cieszyło kolejce The Singles Tour ale byleby szybko . Ewentualnie płyta za 3 lata . Byleby bilety nie były takie drogie ..

Dziękuję wam za co 2-dniowe relacje z koncertów .. Mieć tyle lat i być w takiej formie nawet po tylu przeżyciach to jest godne podziwu .. Ale MAJĄ DLA KOGO GRAĆ, to jest najważniejsze !!
Jeszcze raz dziękuję, dobranoc ;)


Pt mar 07, 2014 23:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 27, 2013 17:16 pm
Posty: 330
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
no i jak tu Andy nie jest potrzebny.. Dzięki niemu jest co wspominać :D


So mar 08, 2014 0:00 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 28, 2014 21:30 pm
Posty: 2
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
a dla mnie:
-po słuchaniu płyty Delta Machine cały czas oczekiwania na koncert w Warszawie i już na samym koncercie dreszcze podczas intro i WTMW że to już wreszcie na żywo oraz to że byłam na nim ze swoim synem i tak samo przeżywaliśmy ten fantastyczny koncert "wydzierając" się i ciesząc razem z nim
- chwila "oddechu" patrząc na magiczne światełka na trybunach
- i znowu ta sama radość podczas koncertu w Łodzi że znowu jestem na DM i jak popłynęły mi łzy :oops: na Slow
- i wreszcie to że podczas tej trasy czytając to kapitalne forum zdecydowałam się zrejestować


So mar 08, 2014 0:10 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 22, 2009 20:51 pm
Posty: 153
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Ta płyta i ta trasa dla mnie też była wyjątkowa. Słucham od 1991 roku, na forum od zaledwie kilku lat (mało aktywny). Oczekiwanie na płytę tak jak zawsze pełne emocji. Tym razem było jednak nietypowe, bo pierwszy raz odsłuchałem płytę w towarzystwie w klubie Pari Pari. To była moja pierwsza i niezapomniana depeszowa impreza. Było cudownie. Potem było znów Pari Pari i jeszcze kolejny klub w Warszawie, którego nazwy nie pamiętam i świetnie after party po Łodzi (po Warszawie też miałem iść, ale nie dałem rady). Koncerty na tej trasie tylko te w Polsce i na pewno wyjątkowe z racji bardzo bliskich miejscówek przy wybiegu. Na plus na pewno SBH (najlepszy na DM i hicior koncertowy), SMS, Blue Dress i znakomita wersja APTIUT. Na minus ta przewidywalność, ale można było się przyzwyczaić. I też mam nadzieję, że to nie koniec :)


So mar 08, 2014 0:35 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1511
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Plus:
1. HL, BOAG, Delta
2. Mario - powtórzymy to kiedyś :)

Minus
1. Rush :8):
2. Pierwszy minus przesłonił pozostałe


So mar 08, 2014 0:36 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 25, 2011 18:58 pm
Posty: 171
Lokalizacja: Białystok
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
-konferencja i pierwsze dźwięki Angel jeszcze wtedy of love :D
-Letterman
-końcówka intro i pierwsze dźwięki WTMW w Warszawie, czyli podczas mojego pierwszego koncertu... Emocje nie do powtórzenia w żaden inny sposób
-świetni ludzie poznani podczas czekania w kolejkach i w obiektach
-moje wymarzone Home usłyszane na żywo (wiem, że większość po nim ciśnie, ale dla mnie to był pierwszy raz :cry: )
-kontakt wzrokowy z Dave'm pod barierką w Łodzi :shock:
-osobiste zdobycie wszystkich 5 autografów w Łodzi, jw emocje nie do podrobienia chyba w żadnej innej sytuacji w przypadku Dave'a i Marta
-świetna ekipa wyjazdowa do Rygi
-cały koncert ryski. Pierwszy raz siedząc na trybunach miałam okazję napawać się całym koncertem bez zakłóceń, konieczności znoszenia łokci w oku, przepychania się etc.

Będzie co rozpamiętywać do kolejnej płyty... i przez całe życie!
Aviva Depeche Mode :nlmda:


So mar 08, 2014 7:34 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Pierwszy raz odpuscilem koncert w Polsce. Ciesze sie, ze ta trasa sie juz skonczyla, mam nadzieje, ze nastepna nie bedzie tak krojona setlistowo i ze nie bedzie kolejnym zestawem prawie tych samych numerow.

Jedyne czego zaluje to Nicea, ale tam nie moglem byc z uwagi na narodziny mojej Gwiazdy, wiec i zal niewielki.

Zaluje tez, ze gdzies zaginal Policy, ale rozumiem, ze rzucil sie do glinianki jak przestali grac Home :wink:

Policy - dla Ciebie - aviva depesz mołd :lol: :lol: :lol:


So mar 08, 2014 9:13 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 20:46 pm
Posty: 56
Lokalizacja: wlkp
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Hmmmmm...
Na plus wszystkie koncerty na których byłem, a było ich dużooo:)
Na minus ma nieobecność w Pradze...
:nlmda:


So mar 08, 2014 10:54 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 13, 2010 13:13 pm
Posty: 37
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Była to moja 4 trasa (tylko Poland), więc w porównaniu do pozostałych plusy i minusy:
+ set na pierwszym legu - całość z Delty, Barrel
+ wersja Halo i APTIUT - dla mnie bomba
+ forma zespołu, a w szczególności Dave'a

- set na późniejszych legach - wywalenie tylu kawałków z Delty, brak zmian w secie :nie:


So mar 08, 2014 11:43 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 04, 2013 8:36 am
Posty: 306
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
[quote="hortensjusz"

Minus
1. Rush :8):
2. Pierwszy minus przesłonił pozostałe[/quote]

+1


So mar 08, 2014 14:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 21:30 pm
Posty: 1487
Lokalizacja: Nostalgia.....
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Muzycznie bylo bez szału :?
Ale the best of to kolejne spotkanie z zespołem, autograf Gahana na prezencie urodzinowym i nasza pamiętna z jamesem rozmowa z Gorem :) :D
No i "no thank you I'm waiting for Martin?" :lol: (do końca zycia tego nie zapomne).


So mar 08, 2014 14:50 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team