Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
The Best Of... Delta Machine Tour 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 29, 2013 20:34 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Włocławek
 
Post The Best Of... Delta Machine Tour
Jakie macie najciekawsze, najwspanialsze, najśmieszniejsze i wszystkie inne naj wydarzenia związane z kończącą się dzisiaj trasą?


Pt mar 07, 2014 18:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 27, 2013 17:16 pm
Posty: 330
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Zdecydowane plusy:
1) Mogłam w końcu być na koncercie o którym tak bardzo marzyłam :)
2) usłyszałam Higher Love i IYR na zywo :)
3) poznałam wielu wspanialych ludzi

Minusy:
wyrzucenie SMS i SBH z setu :(


Ostatnio edytowano So mar 08, 2014 22:18 pm przez Laryngis, łącznie edytowano 1 raz



Pt mar 07, 2014 18:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Może to nie wspomnienie, ale najlepszy ruch jaki zrobiłem to zaprzestanie śledzenia trasy od Wawy do Łodzi.
Dzięki temu na tej ostatniej miałem kilka niespodzianek i zupełnie mi nie brakowało utworów, które wyleciały. :)


Pt mar 07, 2014 18:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 23:22 pm
Posty: 975
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Wiele było dobrego przy okazji tej trasy, ale dla mnie najaśniejsze momenty to jednak: HIGHER LOVE oraz BUT NOT TONIGHT.
minus: szkoda że nie pociągnęli dłużej na tej trasie - A Question Of Lust w aranżu nicejskm z pełnym klawiszem - poza ten "startowy" występ :roll:


Pt mar 07, 2014 18:36 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lut 27, 2013 18:02 pm
Posty: 58
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Dla mnie byc na czterech koncertach(28/05/13, 25/07/13, 19/11/13, 27/01/14) ktore bede pamietal forever and ever, spotykanie tyle niesamowitych ludzi, no i oczywiscie intro/WTMW, hehe Fletch bez koszulki na Rock Werchter :D


Pt mar 07, 2014 18:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 27, 2013 17:16 pm
Posty: 330
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
A właśnie, Fletch bez koszulki, prawie o tym zapomniałam :D


Pt mar 07, 2014 18:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 29, 2013 20:34 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Ooo, taaak, Higher Love, coś pięknego!

Dla mnie od tej trasy wszystko się zaczęło i od koncertu w Warszawie. Zaczęła się poważniejsza przygoda z DM i wizyta na tym forum, dzięki któremu poznałam wiele wspaniałych ludzi. Te praktycznie co dwudniowe spotkania w licznym i bardzo miłym gronie, narzekanie na setlistę... To chyba będę najlepiej wspominać. :)

:beer:


Pt mar 07, 2014 18:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2012 14:03 pm
Posty: 240
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
To była także moja pierwsza trasa z DM, dlatego ja na set nie narzekałam - dla mnie wszystko i tak było nowe, świeże... Tych emocji nie da się porównać z niczym. Wiadomo, wszelkie "cięcia" zasmucały, ale będąc już na koncercie nie byłam w stanie skarżyć się na nic. :)


Pt mar 07, 2014 19:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 28, 2013 18:53 pm
Posty: 170
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Jakaś taka rzewna atmosfera wkoło, to i mnie na wspominki wzięło...
Ta trasa pokryła się w czasie z moim dłuższym pobytem w Budapeszcie, więc w moich wspomnieniach tak to wygląda: wizja - Budapeszt, fonia - Depeche Mode. Pierwszy koncert w Budapeszcie - emocje ogromne, radość nie do opisania, na setlistę nie przyszło mi do głowy narzekać. Był Barrel, którego ubóstwiam, było Halo w przepięknej wersji, a i wybory Martina trafiły w mój gust, bo i Higher Love, i When The Body Speaks, i nawet Home na deser cieszył. No i zboże na Neverze wzruszające!
A potem Warszawa... Też emocje, też radość, ale zupełnie inaczej, bo to jednak u siebie. Publiczność lepsza, żywsza, niż w Budapeszcie napełniła dumą moje serce. Setlista prawie identyczna, tylko zamiast WTBS - Shake The Disease, co równie mnie ucieszyło. A światełka na Higher Love - niezapomniany widok! Potem jeszcze impreza na afterze do białego rana, ach, co to była za noc!
Zabrakło tylko Łodzi... :(
Ale... Wierzę w "see you next time"! :)


Pt mar 07, 2014 19:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Mimo powszechnego marudzenia na set listę itp, muszę przyznać ze dla mnie DMT było najlepszym okresem w życiu jeśli chodzi o moje hobby. Byłem w sumie na 5 koncertach, zacząłem w Berlinie gdzie od pierwszego usłyszenia zakochałem się w WTMW w wersji Live i do dzisiaj pamiętam światełka na BNT które to nie planowo wskoczyło do setu głównego. Potem była niezła Wa-wa, tylko niezła bo dzwięk miałem fatalny. Dalej wisienka na torcie czyli tygodniowy wypad do Paryża, zwiedzanie połączone z dwoma wizytami w Bercy,(koncert z 31 chyb najlepszy w moim życiu) gdyby było trochę cieplej to by w zasadzie był wyjazd życia, a tak zamierzam to przebic na następnym tour. Zakończyłem świetną Łodzią i czekam z wypiekami na Blu-ray, to będzie pierwszy koncert dM z wydanych na dvd/BR który z przyjemnością obejrzę od A do Z. Szkoda że to już koniec, gdyby nie kończyli w rosjach to bym się jeszcze po Łodzi gdzieś wybrał ale tak się nie stało. Na następnej trasie jak będzię chcę zobaczyć jeszcze więcej i pojechać jeszcze dalej :) See you next time !!

PS na plus
+WTMW !!
+Should be higher
+BNT w Berlinie
+Halo które rozwala mnie za każdym razem mimo że początkowo mi nie podzeszło
+Świetne wizuale
+Super forma chłopaków

-Marazm w setliście :)
-Już po wszystkiemu :(

-


Pt mar 07, 2014 19:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 17:06 pm
Posty: 691
Lokalizacja: U.S
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Zaskoczenie przy Higher Love w Nicei...
Totalny szał przy pierwszym wykonaniu APTIUT.
Genialne intro i live WTMW.
W końcu :!: trochę melancholii z Gahanem na wokalu w postaci Halo
Wizualizacje, bomba
Should Be Higher - Moc
Szaleństwo przy Soothe

No genialna trasa, dużo bardziej przebija dwie poprzednie, szkoda, że to już koniec, ale szybko minie czas i znowu będziemy się szykować na coś nowego ;)


Ostatnio edytowano Pt mar 07, 2014 20:06 pm przez karolleks, łącznie edytowano 1 raz



Pt mar 07, 2014 20:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 01, 2013 8:47 am
Posty: 1
Lokalizacja: Śląsk
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Co wspominam najlepiej?,
gdy otwieram prezent pod choinką, a tam bilet na warszawski koncert, tego się nie da opisać słowami :)
To, że mogłam uczestniczyć na tej trasie, bo o tym marzyłam. I jak Warszawa, tak i Łódź, była dla mnie wyjątkowa.
Wybieranie akcji na łódzki koncert, saunę, boleści w czasie czekania na występ, narzekanie na setlistę, taaak... to zapadnie mi w pamięć :)

i wierzmy w SEE YOU NEXT TIME ! :)


Pt mar 07, 2014 20:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
The best of? Przede wszystkim Higher Love, Black Celebration i Barrel of a gun na żywo. I oczywiście to, że znów mogłem zobaczyć DM.


Pt mar 07, 2014 20:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 19, 2004 19:22 pm
Posty: 468
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Dokładnie to chciałem napisać więc zamiast powtarzać tylko zacytuję: :)

Szaman napisał(a):
Może to nie wspomnienie, ale najlepszy ruch jaki zrobiłem to zaprzestanie śledzenia trasy od Wawy do Łodzi.
Dzięki temu na tej ostatniej miałem kilka niespodzianek i zupełnie mi nie brakowało utworów, które wyleciały. :)


Pt mar 07, 2014 20:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Krótko :

+ że jednak nadal lubie ta cala koncertowa otoczke (wyjazd , oczekiwanie itd )
+ forma zespołu
+ Delta Machine ( blisko podium w albumach )

- scena
- setlista na halówkach
- brak odejsc od schematów , cala ta reżyserka.....
- ze nie bylo mi dane uslyszec na halówkach HL , SMS , BOAG , STTE , Goodbye

Pierwsza trasa od 98 r tylko z dwoma koncertami z racji minusów ..Za 2-3 lata oczekiwalbym sceny na miare tak wielkiego zespolu jakim sa , wielu niegranych szlagierow i pozapelnianych stadionow po brzegi , akcji jak z Mińska itp ....Oby mnie nie zawiedl.....


Pt mar 07, 2014 20:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 09, 2013 22:39 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Wieden/Gdansk
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Po jednym koncercie w 2010 roku nawet mi się nie śniło,że parę lat później spotka mnie taka przygoda. Od Wiednia,przez Bratysławę, Paryż i Warszawę,a już w tym roku Bratysławę, Wiedeń i nieplanowaną Łódź.

Zapamiętam na pewno OWILM i ogólnie zestawy Martina, które co koncert dawały mi okazję do usłyszenia czegoś nowego,STD w Wawie , SBH i oczywiście INTRO które przyprawia o ciarki to takie pierwsze co mi się na myśl nasuwa. A no i oczywiście te biegi po otwarciu bramek które doprowadzały mnie do bólów brzucha :wink:

Poznałam wiele wspaniałych osób a emocje jakich doświadczyłam zostaną ze mną za zawsze :)


Pt mar 07, 2014 20:35 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lut 26, 2014 16:41 pm
Posty: 1
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Najlepszy dzień w życiu, zapamiętam go na zawsze. Śpiewać głośno z DM i setkami obcych ludzi, a jednak tak bliskich. Poza tym spełnione marzenia (między innymi wysłuchanie Precious na żywo). Niesamowity motor i źródło sił do użerania się z codziennymi sprawami. Pozdrawiam wszystkich! :)


Pt mar 07, 2014 20:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
karolleks napisał(a):
Zaskoczenie przy Higher Love w Nicei...
Totalny szał przy pierwszym wykonaniu APTIUT.
Genialne intro i live WTMW.
W końcu :!: trochę melancholii z Gahanem na wokalu w postaci Halo
Wizualizacje, bomba
Should Be Higher - Moc
Szaleństwo przy Soothe

No genialna trasa, dużo bardziej przebija dwie poprzednie, szkoda, że to już koniec, ale szybko minie czas i znowu będziemy się szykować na coś nowego ;)



karolleks - ja celuję w Stany - jak coś to szykuj miejscówkę jakąś dla mnie ;)

Moje wrażenia jutro… w każdym razie - Delta Machine tour - I'll Be Missing You So Badly…


Pt mar 07, 2014 20:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 17:06 pm
Posty: 691
Lokalizacja: U.S
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Oczywiście, jesteśmy w kontakcie ;)

W sumie dopiero się zorientowałem, że teraz liczę na koncert rozgrzewkowy w USA :lol:


Pt mar 07, 2014 21:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 29, 2013 20:34 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: The Best Of... Delta Machine Tour
Świetny był już sam Dj Set, jak już na razie rozmawiamy o samej muzyce. Poza tym APTIUT (na początku nie przypadło mi do gustu, ale w Łodzi już taak), SMS (szkoda, że tak szybko wypadł), WTMW i intro (coś wspaniałego). Poza tym genialne wręcz wizualizacje do Heaven, SBH ( :!: ), Goodbye i Halo... Coś pięknego, naprawdę.


Pt mar 07, 2014 22:10 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team