´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Autografy!

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 8 ] 
Autografy! 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt lut 15, 2013 19:23 pm

Post Autografy!
Kochani depesze! Min─Ö┼éo ju┼╝ kilka dni od niestety ostatniego koncertu w naszym kraju a mi po g┼éowie chodzi do dzi┼Ť temat, kt├│ry jednak musz─Ö poruszy─ç na tutejszym forum bo nie daje mi spokoju mianowicie ch─Ö─ç zdobycia autografu od naszych idoli. (je┼Ťli administrator stwierdzi ┼╝e m├│j wyw├│d jest niestosowny zrozumiem to, ┼╝e go usunie) Po koncercie i cudownym afterparty pomy┼Ťla┼éem sobie, ┼╝e mo┼╝e spr├│buje tak jak wi─Ökszo┼Ť─ç zdoby─ç autograf a jak nie to mo┼╝e chocia┼╝ zobaczy─ç jak Panowie opuszczaj─ů hotel. Wybra┼éem si─Ö z samego rana pod hotel w Sopocie i w okolicach godziny 11:00 z pi─Öciu os├│b wsp├│lnie oczekuj─ůcych pod hotelem nagle zrobi┼éa si─Ö grupa ponad 30 osobowa. Wspaniale sp─Ödzili┼Ťmy wsp├│lnie czas na wymianie przer├│┼╝nych przemi┼éych informacji o zespole, koncercie itd. Ja nawet zacz─ů┼éem si─Ö w sumie pesymistycznie przechwala─ç wiedz─ů, ┼╝e Panowie poprostu nie podpisuj─ů niczego jak widz─ů, ┼╝e jest taka ogromna grupa fan├│w, oni poprostu si─Ö nas boj─ů. Po d┼éu┼╝szej chwili wsp├│lnego oczekiwania przy wej┼Ťciu pojawi┼é si─Ö przemi┼éy ochroniarz, kt├│ry po przywitaniu z nami wypali┼é papierosa na zewn─ůtrz, zaraz po nim pojawi┼é si─Ö boy hotelowy, kt├│ry rozstawi┼é bramki bezpiecze┼ästwa po dw├│ch stronach - i super mo┼╝e tak trzeba to s─ů ich warunki bezpiecze┼ästwa. Kochani my tam mieli┼Ťmy sta─ç, za tymi bramkami zreszt─ů ja w rozmowach m├│wi┼éem g┼éo┼Ťno o tym, ┼╝e jak Panowie b─Öd─ů chcieli co┼Ť podpisa─ç to poprostu do nas podejd─ů (cho─ç w to nie wierzy┼éem przy takiej ogromnej liczbie os├│b). Po pewnym czasie jako pierwszy wyszed┼é Martin i co ciekawe ochroniarz widz─ůc ten t┼éum wypu┼Ťci┼é Martina zza bramek drugim wyj┼Ťciem, wszyscy na widok Martina kt├│ry wyszed┼é bardzo u┼Ťmiechni─Öty i spokojny rzucili si─Ö jak zwierz─Öta wyskakuj─ůc poza bramki (szkoda mi bardzo syna Martina bo wida─ç ┼╝e by┼é bardzo przestraszony tym incydentem). Kochani w ten spos├│b nie mo┼╝na! To s─ů tylko ludzie ja rozumiem ┼╝e ch─Ö─ç posiadania zdobycia autografu jest dla wielu ogromnym marzeniem ale nikt niczego nie podpisze, nie zrobi, nawet ojciec dyrektor jak si─Ö 30 os├│b rzuca na cz┼éowieka! Daj Bo┼╝e, ┼╝eby Depeche Mode jeszcze kiedy┼Ť do naszego kraju przyjecha┼éo z koncertem, tras─ů, jak kto┼Ť w przysz┼éo┼Ťci b─Ödzie chcia┼é zdoby─ç autograf prosz─Ö niech poogl─ůda filmiki z youtuba z innych kraj├│w jak to si─Ö robi jak tam fani poprostu stoj─ů i Panowie jak chc─ů to podchodz─ů i podpisuj─ů! Skutkiem ca┼éej sytuacji by┼éo to, ┼╝e Dave ju┼╝ nie ryzykowa┼é wyj┼Ťcia z hotelu tylko uciek┼é wyje┼╝d┼╝aj─ůc z podziemnego parkingu. A teraz absolutnie si─Ö nie chwal─ůc, w okolicy godziny 10:00 wyszed┼é przed hotel tego dnia Andy z ochraniarzem w towarzystwie jakiej┼Ť Pani kt├│r─ů ┼╝egna┼é. w 5 os├│b podeszli┼Ťmy grzecznie i zapytali┼Ťmy czy podpisze nam p┼éyty, po autoryzacji ochraniarza zgodzi┼é si─Ö i z u┼Ťmiechem to uczyni┼é podpisa┼é nam p┼éyty super! wszystko na spokojnie bez nerw├│w. Pozdrawiam wszystkich i na przysz┼éo┼Ť─ç kochani troch─Ö spokojniej.

Pn lip 16, 2018 0:29 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz mar 01, 2018 23:32 pm

Post Re: Autografy!
No racja ┼╝e mog─ů si─Ö ba─ç takiego 30 osobowego t┼éumu , sam bym cz├│┼é si─Ö nieswojo gdyby grupa ludzi krzycza┼éa ┼╝ebym da┼é autograf. :lol: Ale z drugiej strony ( nigdy nie sta┼éem przy zespole bli┼╝ej ni┼╝ 100 metr├│w) wyobra┼╝am sobie podjarke ┼╝e sam Martin mo┼╝e podpisa─ç mi p┼éyt─Ö. Sam nic praktycznie nie pami─Ötam z Openerowego koncertu bo by┼éem tak podjarany ┼╝e widz─Ö ich na oczy, a tu sta─ç metr i jeszcze jak si─Ö pofarci dosta─ç autograf. Nerwy puszczaj─ů i tyle :) ps. Dzie┼ä przed Openerem bylem nie daleko Sheratona o 17.30 i widzia┼éem ten t┼éum ale nie mog┼éem podje┼Ť─ç bo by┼éem zaj─Öty i nie mia┼éem czasu. W dodatku nawet nie wiedzia┼éem w kt├│rym dok┼éadnie hotelu akurat b─Öd─ů. No pech :P

Pn lip 16, 2018 2:53 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür sie 04, 2004 13:50 pm

Troche bzdury , Univers tour 3 dni w Dusseldorfie pod hotelem i jedno trafienie na mie┼Ťcie Gahan jak szczur przemyka┼é za kazdym razem.

Śr lip 18, 2018 21:25 pm Zobacz profil WWW

Przykro mi bardzo. Ja znam depesz├│w kt├│rzy powiadaj─ů (a wierz─Ö im bardzo!), ┼╝e na wcze┼Ťniejszych trasach i pobycie przede wszystkim w Polsce Dave wchodzi┼é i wychodzi┼é normalnie drzwiami prowadz─ůcymi do hotelu. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowano Pt lip 20, 2018 11:53 am przez paollo, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

Cz lip 19, 2018 23:26 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt kwi 24, 2009 21:50 pm

Widzia┼éam film z W┼éoch i tam te┼╝ ch┼éopaki wyje┼╝d┼╝ali z gara┼╝u autem,wi─Öc nie da┼éo rady ich dorwa─ç na mie┼Ťcie..
To chyba zale┼╝y te┼╝ od tego,czy s─ů z nimi na trasie rodzinki.
Teraz we Francji z Davem jest ┼╝ona i c├│rka z kumpel─ů i mo┼╝na spotka─ç ich np. na pla┼╝y ;).

Pt lip 20, 2018 11:24 am Zobacz profil

Np:
https://www.youtube.com/watch?v=dkFuJq-ilkY

So lip 21, 2018 21:21 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz pa┼║ 13, 2016 9:11 am

Pewien cz┼éowiek powiedzia┼é " z osobami, kt├│re s┼éuchaj─ů twojej muzyki, przechodzisz z relacji ziomalskiej. Hiperbolizuj─ů ci─Ö, traktuj─ů jak bohatera, szarpi─ů ci─Ö, zrywaj─ů z ciebie koszulk─Ö. Zdecydowanie wola┼éem czasy, kiedy mog┼éem sobie normalnie wyj┼Ť─ç i z nimi pogada─ç. Nie by┼éo tych histerycznych pisk├│w, bo to chyba one mi robi─ů najwi─Öcej takiego szumu i zamieszania w g┼éowie, nie potrzebuj─Ö tego." Quebonafide. M─ůdrze chlopak to uj─ů┼é. Wiem, wiem, ze on ma fanki w gimnazjum, ale ma, robi muzyk─Ö i napisa┼é co zaobserwowa┼é do┼Ťc dobrze. By─ç mo┼╝e nawet ma introwertyczn─ů natur─Ö. Tlumy nie my┼Ťl─ů, w t┼éumie ludzie zachowuj─ů sie agresywnie i trac─ů rozum czasem mam wra┼╝enie. Stad to napieranie na"artyst├│w" moze z boku wygladac gro┼║nie. W sytuacji Andiego jest bardziej na luzie , bo typowi depesze, go wy┼Ťmiewaj─ů, nie traktuj─ů jak cz┼éonka zespo┼éu. Dlatego w┼éa┼Ťnie to Andiego mo┼╝na normalnei zagda─ç przy fajce, na fajce i poprosi─ç o autograf. Nikt go nie idealizuje, byc moze dlatego. Jednak sytuacja z Martinem i Davem juz jest ca┼ékiem inna. Hiperbolizowani s─ů przez fan├│w, fanatykow , depesz├│w okropnie, ale to tylko ma negatywny wp┼éyw na ich podejscie do swoich fanow w ogole. Byc moze na poczatku kariery, gdy byli mnie znani i nikt nie robi┼é jeszcze z nich gwiazd, (media tez maja tutaj swoje za uszami), to pili z fanami na afterparty po koncercie. To ludzie czyni─ů z innych ludzi "gwiazdy".... Artystami s─ů albo nie, bez wzgledu na ludzi i fanow. Nawet jakby byli nieznanym zespo┼éym niszowym, tez byli by tworcami i artystami. Ludzie jakos sie nakrecili na nich i zrobili nawet jakas subkultur─Ö depesz├│w w Polsce. Czego kompletnie poj─ůc nie mog─Ö. Moze dlatego, tak polskim fanom odwala i maja ich za Bog├│w, sa w koncu krolami ich "subkultury" . Tylko, ze ani Andy, ani Mart, Ani Dave nie za┼éozyli, zadnej sunbkultury i innej sekty tanczacej pimf w k├│┼éko jak dzieci w przedszkolu po podaniu im za duzej ilosci grzybkow;) xd To co odwalaj─ů fani przed hotelem, ma wp┼éyw na to jak oni patrza na dany kraj i nic na to nie poradzimy. W Niemczech chyba nie ma subkultury depeszowej, a jednak kochaja ten Berlin Marti i Davi i lubia tam robic imprezy takie jak dzisiaj!!! Pewnie zarejstrowane bedzie! Pozdrawiam!

Śr lip 25, 2018 16:49 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz mar 16, 2006 22:51 pm

Byłem niedawno na koncercie Małgorzaty Ostrowskiej.
Po koncercie Ma┼égosia po zach─Öcie fan├│w " Ma┼égosia cho─ç do Nas " wysz┼éa podpisywa─ç p┼éyty.Mam , pi─Ökna pami─ůtka.
Oczywi┼Ťcie DM to ┼Ťwiatowa marka ale czy Ma┼égorzata jako artystka warsztatem jest gorsza , my┼Ťl─Ö ┼╝e wr─Öcz przeciwnie.
Czekałem przed Szeratonem i cieszę się że w porę zrezygnowałem bo tylko widokiem pleców bym się cieszył jak przyjechali panowie z DM.

Pt sie 03, 2018 10:38 am Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 8 ] 

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: