Depeche Mode - Zobacz wątek - 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 2186 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 110  NastÄ™pna strona
21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Nie wiecie, że niektorzy, albo wiekszosc jest jak inżynier mamoń, a to akurat potwierdzone naukowo, ze podobaja nam sie piosenki, ktore juz kiedys słyszelismy:) Dlatego tyle wszystkie zespoły wala na promocje w radio, zeby znudzic do zrzygania swoje kawałki, a kolega moze nie znal , nie słyszał Heroes i dlatego jemu sie nie podoba, w zgodzie z natura naszych uszu:)hahaha swietnie zagrali i gest w kierunku Bowiego , po prostu był miły, pokazali, jakimi sa wrazliwymi ludzmi, nie zapominaja o swoich korzeniach i autorytetach muzycznych, skromni w sumie nawet ludzie z nich jak na tak oszałamiajaca kariere


N lip 23, 2017 16:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1898
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Następna mało rozumna opinia? Słyszałem "Heroes" i wolę na miejsce "Heroes" - "Sister of Night". Czy osoba rozumie?


N lip 23, 2017 17:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 19, 2017 14:02 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
W ramach rozluźnienia atmosfery przesyłam mój filmik z końcówką EC :)

Jakość dźwięku raczej mierna, ale klimat jest :D
https://youtu.be/-aze9elHLtw


N lip 23, 2017 17:20 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So lip 27, 2013 13:23 pm
Posty: 136
Lokalizacja: Kielce
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
To ja dorzucam jeszcze swoje 4 grosze z serii: "Przeżyjmy to jeszcze raz"
GB https://youtu.be/ktY-Atd3mjs
Enjoy https://youtu.be/BaDOodmMl94
Somebody - światełka https://youtu.be/WGyiJLaUM5Y
Wrong https://youtu.be/J9ibaLyD7ew
Enjoy! :beer:


N lip 23, 2017 17:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 04, 2017 0:47 am
Posty: 208
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
dK napisał(a):
dK napisał(a):
Wieczorem wrzuce kilka zdjęć koncert był na tyle czadowy ze zrobiłem z 5 zdjęć a mogłem ustrzelić naprawdę fajne momenty ,ale innym razem :8):


Obrazek
to ja :)


Byłeś niedługo po koncercie w McDonalds koło 1 w nocy? Bo chyba Cię widziałam :)


N lip 23, 2017 17:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2106
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
to był mój sobowtór bo o tej porze byłem juz w drodze do domu jechałem z Młocin autobusem do Mławy :) chciałem skoczyć na after ale byłem juz mega zmęczony i w centrum wsiadłem do metra spotkałem tylko @Macka i @Fante :beer:


Ostatnio edytowano N lip 23, 2017 18:12 pm przez dK, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy



N lip 23, 2017 17:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Maria Dimension napisał(a):
Born napisał(a):

Co do stawania na krzesłach i rozlewania piwska to pełna zgoda. Ale swoją drogą, ciekaw jestem co sądzisz o tym co tu widać w 0:17:



Przepraszam, bo ja taka niedowidząca, a co wpadło na scene ok 0:17 sekundy?



Jakaś niewiasta pozbyła się majtek i rzuciła pod stopy Gajana :mrgreen: A może to tylko moja wyobraźnia ;)


N lip 23, 2017 17:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 13:55 pm
Posty: 534
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Ciekawe czy były chociaż wilgotne... No chyba, że tak na sucho :P :lol:


N lip 23, 2017 18:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 1:24 am
Posty: 120
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Czy będzie jakiś MULTICAM z Warszawy ?


N lip 23, 2017 18:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2106
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Trzeba poprosić @krzychala jak ogarnie temat to będzie multicam pierwsza klasa :8):


N lip 23, 2017 18:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
dK napisał(a):
to był mój sobowtór bo o tej porze byłem juz w drodze do domu jechałem z Młocin autobusem do Mławy :) chciałem skoczyć na after ale byłem juz mega zmęczony i w centrum wsiadłem do metra spotkałem tylko @Macka i @Fante :beer:

No ja Ciebie na pewno widziałem na moście po koncercie. Szedłeś z dziewczyną i miałeś mały aparat na szyi?


N lip 23, 2017 18:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 06, 2007 19:59 pm
Posty: 33
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
helicoptercat napisał(a):
Chodzi o tutu turu?
https://m.youtube.com/watch?v=DXNs70eVkYo od ok.46min
Dave ciągle pokazywał na swoje srebrne botki, podobno na m&g jego pierwsze słowa brzmiały -Jak podobają się wam moje buty? :lol:
Dzięki! Wielką przyjemnością było znów to zobaczyć :nlmda: :fletch:

big_15 napisał(a):
W ramach rozluźnienia atmosfery przesyłam mój filmik z końcówką EC :)
Jakość dźwięku raczej mierna, ale klimat jest :D
https://youtu.be/-aze9elHLtw
sweetest_perfection napisał(a):
To ja dorzucam jeszcze swoje 4 grosze z serii: "Przeżyjmy to jeszcze raz"
GB https://youtu.be/ktY-Atd3mjs
Enjoy https://youtu.be/BaDOodmMl94
Somebody - światełka https://youtu.be/WGyiJLaUM5Y
Wrong https://youtu.be/J9ibaLyD7ew
Enjoy! :beer:
Super :) Chętnie przeżyję to jeszcze raz :D


Mam pytanie do Was, którzy byliście na płycie, mianowicie:
Czy po Never Let Me Down Again (a przed bisami) było słychać na płycie skandowanie "I Just Can't Get Enough"?
Byłam na trybunach i nie słyszałam wtedy co na płycie sie działo..


A może ktoś z Was ma to gdzieś nagrane? Do tej pory nie znalazłam tego fragmentu nigdzie.


N lip 23, 2017 18:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2106
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
bartekdm napisał(a):
dK napisał(a):
to był mój sobowtór bo o tej porze byłem juz w drodze do domu jechałem z Młocin autobusem do Mławy :) chciałem skoczyć na after ale byłem juz mega zmęczony i w centrum wsiadłem do metra spotkałem tylko @Macka i @Fante :beer:

No ja Ciebie na pewno widziałem na moście po koncercie. Szedłeś z dziewczyną i miałeś mały aparat na szyi?


zgadza siÄ™ :wink:

tu też ja widać jak skaczę i szaleje :

https://www.youtube.com/watch?v=T4eCJgdaj7A


Ostatnio edytowano N lip 23, 2017 19:14 pm przez dK, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy



N lip 23, 2017 18:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 24, 2009 20:50 pm
Posty: 185
Lokalizacja: WarSaw
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
@Martyr24 -na płycie po lewej nic nie było słychać..


N lip 23, 2017 18:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Martyr24 napisał(a):
Mam pytanie do Was, którzy byliście na płycie, mianowicie:
Czy po Never Let Me Down Again (a przed bisami) było słychać na płycie skandowanie "I Just Can't Get Enough"?
Byłam na trybunach i nie słyszałam wtedy co na płycie sie działo..


A może ktoś z Was ma to gdzieś nagrane? Do tej pory nie znalazłam tego fragmentu nigdzie.

nic takiego nie były krzyczane.
a tu widok armat

Obrazek
Obrazek
Obrazek


N lip 23, 2017 18:56 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 16, 2010 14:10 pm
Posty: 194
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
A z innej beczki - czy ktoś spod sceny obserwował Fletcha? Czy on jeszcze coś robi czy ma po prostu darmowe bilety na koncerty zespołu?


N lip 23, 2017 19:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 21, 2005 19:35 pm
Posty: 477
Lokalizacja: Mielec
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Z jednej strony sam posłuchałbym z chęcią "Sister Of Night". Jednak jest to kompozycja, która przynajmniej kiedyś nie leżała Dave'owi i np. na Służewcu wykonywał ją Martin. Lecz ja np. i w takim wykonaniu z wielką przyjemnością bym jej posłuchał. Z drugiej strony lepiej usłyszeć na żywo "Heroes" niż oklepany "Precious", który mimo, że był singlem i utworem promocyjnym to jednak przynajmniej według mnie sporo ustępował innym kompozycjom z "PTA-ka". Z "ULYTR'y" najchętniej posłuchałbym "Freestete". Jednakże Depeche Mode to nie np. Iron Maiden, którzy potrafią zrobić trasę z przewagą numerów któregoś ze starszych albumów jednocześnie nie grając niczego z ostatnich płyt czy na każdej trasie dołączyć coś dawno nie granego. Dlatego udając się na występ DM trzeba być nastawionym na to, że zespół wykona prędzej np. jakiś numer Queen czy przepuśćmy The Rolling Stones niż coś swojego autorskiego dawno nie granego.

A ściślej w temacie. Szkoda, że to kolejny występ, który przynajmniej w połowie musiał być zepsuty przez nagłośnienie.
Byłem w sektorze C03 i w czasie trwania pierwszych numerów ledwo słyszałem klawisze i dźwięki elektroniczne. Jedynie perkusja i wokale z tego wszystkiego się wybijały. Tak mnie cieszyło, że wreszcie grupa gra na żywo albumową wersję IYR. I niestety numer został totalnie sp..dzielony. Nie wiem jak w innych miejscach na stadionie było, ale ja np. pod koniec w ogóle nie słyszałem tych ostrzejszych dźwięków z końcówki, które były jednym z największych atutów tej wersji. Na szczęście np. mój ulubiony "Stripped" zabrzmiał świetnie i później z dźwiękiem na szczęście było już lepiej. Numery Martinowe wyszły pięknie. W ogóle po raz kolejny się potwierdziło, że jeśli dźwięk nie tworzy super nastroju to wszystko nadrobią fani. Teraz tylko czekać na "trójwystęp" w lutym. Aby były jakieś niespodzianki i aby areny zaskoczyły uczestników lepszym dźwiękiem. :wink:


N lip 23, 2017 19:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Wichura23 napisał(a):
A z innej beczki - czy ktoś spod sceny obserwował Fletcha? Czy on jeszcze coś robi czy ma po prostu darmowe bilety na koncerty zespołu?


Z tego co zaobserwowałem, to Rudy po prostu daje dwugodzinny kurs zumby. Żałosny widok.


N lip 23, 2017 19:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2106
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
sÄ… jakieÅ› foty z meet&greet ??


N lip 23, 2017 19:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 04, 2017 0:47 am
Posty: 208
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Delta Machine napisał(a):
Ale pytam się was debile, pijaki, ćpaki i pseudo fani, czemu nie zostaniecie w domu, czemu psujecie nam zabawę?
Jak można być pijanym ledwo żyjącym na takim wydarzeniu?
Jak można stawać na krzesłach na trybunach, niszcząc je przy okazji i oczywiście zasłaniać innym?
Jak można w środku koncertu iść po piwa, a potem rozlewać je po wszystkich napotkanych, przeszkadzając ludziom którzy świetnie się bawią?
Pijaki, buraki, polaki wstyd!!!


Dokładnie, zgadzam się w 101%!!! Już za bramkami po skanowaniu biletu a przed bramkami gdzie przeszukiwali rzeczy był jakiś koleś pijany w sztos co się awanturował i tylko ochrona krzyknęła że koleś ma już bilet skasowany, chyba go chcieli wywalić. Potem na trybunie gdzie była moja miejscówka zaraz jak DM zaczęli to patrze na podłoge i stoję sobie w piwie.... Od góry zaczęło lecieć i to nie tylko w moim miejscu tylko widziałam kilka takich kałuż. No ludzie!!! przynajmniej uważajcie a nie piwsko się ludziom leje na nogi! Dość długo stałam w tym piwie, potem troche wyschło, dobrze że nie miałam sandałów.


N lip 23, 2017 19:16 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 2186 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 110  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team