Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 110  Następna strona
21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy 
Autor Wiadomość
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Adrian Mole napisał(a):
@big_15
Przecież to sami DM robią rewolucję co trasę ;). Czy pojawił się jakikolwiek kawałek z Delta Machine? No właśnie ... ;). A przecież kilka z nich było przebojowych i idealnych na stadiony ...
Czy za 4 lata (o ile będzie płyta i trasa) jakiś kawałek ocaleje się ze Spirit? Wątpię ...
Co się ostało z nieszczęsnej SOTU?
Co z kawałkami z Exciter? Poszły w niebyt zaraz po trasie promujacej ...
Taka polityka ;)



Z SOTU to akurat mamy dwa utwory :)
Pozwolę sobie na mała statystyke.
Jakoś setlista tak się ułożyła że mieliśmy
11 utworów tak zwanego nowego DM czyli bez Alana
Oraz 11 utworów starego DM :D
Więc jeśli jeszcze miałaby być Delta i Exciter to prawdopodobnie wszystkie twoje perełki by wypadły z setu.
Jak widać DM łączy swoich starych fanów z tym którzy wolą to co nowsze. :beer:


Wt lip 25, 2017 21:16 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
depesbe napisał(a):

Nie wiem skąd wiesz, że to celowe działanie kogoś?
Jest jeden fakt dla mnie , który był pierwszy raz na koncercie Depeche Mode . I FEEL YOU wypada masakrycznie dobrze w wersji live, najbardziej energetycznie z całego setu. Że dźwięk przesłania za bardzo wokal..., może o to chodziło?

Niech nikt nie waży się podnosić ręki na I Feel You.....musi być i już :lol: :lol: :lol: :lol:

Bo to jeden z moich ulubionych :D


Wt lip 25, 2017 21:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Adrian Mole napisał(a):
Wywalić na zimową trasę:
wszystkie kawałki ze Spirit, A Pain That I'm Used To, Heroes, Wrong i Corrupt :)
Dać: Higher love, Policy of truth, Only when i lose myself, It's no good, The things you said, Shake the disease ... i żadne z nich w plumkającej wersji ;)
A Rush jest raczej nierealne ... ale jeśli już ... to tylko z wersji z 1994 r. z "techniawką" w intro :)

I znowu, po raz kolejny każdy będzie układał własną setlistę wszech czasów :shock:

Ale to już było.....i ile razy można :lol:

PS. No i co jegomość, to inna setlista rzecz jasna :D


Wt lip 25, 2017 21:46 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Cytuj:
Jakoś setlista tak się ułożyła że mieliśmy
11 utworów tak zwanego nowego DM czyli bez Alana
Oraz 11 utworów starego DM :D


Ale te 11 starych utworów to zestaw ze 20 starych hitów które tylko z drobnymi przetasowaniami grają od dekad.
A hitem koncertu, co widać po komentarzach, jest Everything Counts i po części In Your Room.
Tymczasem Going Backwards, najbardziej lubiane z tej płyty, nikogo nie zachwyca.

A co do tej trasy to dla mnie brak przede wszystkim Scum i You Move.
Scum to w ogóle jakiś utwór wyklęty :/ nie gorszy przecież do śpiewania niż Wrong czy I Feel You.
Na pierwszej konferencji w końcu chyba nie przypadkowo puścili go obok pierwszego singla i wychwalanego przez Martina Poison Heart. A potem w zapomnienie.
A co do tekstu tego utworu, to gorsze bluzgi i popisy serwują np. Rammstein czy Eminem. I wydają je na singlach, tworzą do tego klipy.
Kiedyś nie było problemu wydać na singlu tekst o kiepskim poczuciu humoru Boga albo "Let me see you stripped",
Nie wspominając A Question of Time, gdzie pełno dwuznaczności (Before they lay their hands on you / To mess you up / To strip you down / you're only fifteen
And you look good). A do tego jeszcze wydali mix tego utworu z kobiecym stękaniem w tle.
A dziś się krygują z 'pull the trigger' :) Rozumiem, że dziś sąinne czasy, ale to niestety kolejny powód, żeby uznać, że chodzi o kasę i trzęsienie tyłkiem przed cenzurą w radiu i TV.
Może gdyby się nie szczypali to jednym z singli z SOTU byłoby Jezebel (jako 4 singiel, albo w parze z Hole To Feed / Fragile Tension).


Wt lip 25, 2017 22:59 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 12, 2010 20:33 pm
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Co DG strzela 3 x w powietrze na NLMDA?


Śr lip 26, 2017 0:12 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
w każdej kapsule są 2 Tshirty z obecnej trasy (z czerwonym paskiem) po 2 sztuki w rozmiarze L


Śr lip 26, 2017 1:06 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
tak jak wszędzie x 3
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Śr lip 26, 2017 6:31 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Ładne
https://www.youtube.com/watch?v=0f9zveNKpxU

https://www.youtube.com/watch?v=GVcRn8LqzHE


Ostatnio edytowano Śr lip 26, 2017 8:46 am przez fred, łącznie edytowano 1 raz



Śr lip 26, 2017 8:43 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr paź 19, 2016 16:12 pm
Posty: 32
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Ja mam nadzieję, że na zimową trasę zostanie "Stripped", co chciałabym usłyszeć na żywo ! :)


Śr lip 26, 2017 8:46 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 19, 2017 14:02 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Pewnie zostanie :) Nie spodziewałabym się rewolucyjnych zmian. W końcu chłopaki muszą odpocząć - należy im się urlop. Jakoś nie widzę, żeby w ciągu tych przerw mieli ochotę iść znowu "do roboty" i robić jakieś zaawansowane próby, tym bardziej, że nie mieszkają już na tym samym "fyrtlu".

No i wykonanie "Stripped" było przeboskie... :roll:


Śr lip 26, 2017 9:35 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 04, 2017 0:47 am
Posty: 208
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Ma ktoś depresję pokoncertową? Bo mi się chyba zaczęła...po euforii teraz smuteczek że tyle czekania na następny! :? Zwłaszcza gdy słucham Stripped. :o


Śr lip 26, 2017 9:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 19, 2017 14:02 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Też tak mam. To był też Twój pierwszy koncert DM, prawda? No i wpadłyśmy w nałóg... Już zaczęły się pierwsze objawy... Syndrom odstawienia (pokoncertowy), wydawanie wszystkich oszczędności na "towar" (ja jeszcze nie mam biletu na zimę - próbuję jeszcze z tym walczyć ;) ), niedługo pewnie zacznie się sprzedawanie cichaczem sprzętów domowych, żeby tylko uzbierać na kolejne działki, eee.. tzn. koncerty... :o :o :o


Śr lip 26, 2017 10:05 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Jak już piszecie pierdoły to choć ze swoimi zdjęciami proszę.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek


Śr lip 26, 2017 10:27 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 06, 2005 19:30 pm
Posty: 163
Lokalizacja: Chorzów
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Jest gdzieś cały koncert to obejrzenia lub posłuchania?


Śr lip 26, 2017 10:45 am Zobacz profil
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Koncert zaje...ty, choć wcześniejsze jak dla mnie miały jeszcze coś więcej :8):

Ale cieszę się, że chłopaki dają radę i mają energię, biorąc ich wiek pod uwagę :mrgreen: :)

Set zaje...ty :) , oprócz I Feel You, który qurwa katują i katują, mam wręcz obrzydzenie do tego kawałka od wielu tras i mam nadzieję, że podczas zimowej trasy zastąpią go innym np. Mercy In You :D , ale byłaby petarda :8):

Teraz czekam na mój rodzimy i ukochany K R A K Ó W :nlmda: :beer: :D :8): :!:

pozDrawiaM gorąco wszystkich, których od lat nie widziałem, a miałem możliwość się z nimi zobaczyć i parę słów zamienić :)


Śr lip 26, 2017 11:15 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 19, 2017 14:02 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
lilith78 napisał(a):
Czy ktoś z Was wychwycił i zrozumiał co Dave mówił przed WIMS?


Prosił o wyrazy uznania dla Martina i Petera, którzy wykonywali poprzedni utwór, "Somebody".

https://www.youtube.com/watch?v=7Y_w7e6kxxY


Śr lip 26, 2017 11:45 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 22:40 pm
Posty: 136
Lokalizacja: Oława
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
big_15 napisał(a):
ariena_dm napisał(a):
Ma ktoś depresję pokoncertową? Bo mi się chyba zaczęła...po euforii teraz smuteczek że tyle czekania na następny! :? Zwłaszcza gdy słucham Stripped. :o


Też tak mam. To był też Twój pierwszy koncert DM, prawda? No i wpadłyśmy w nałóg... Już zaczęły się pierwsze objawy... Syndrom odstawienia (pokoncertowy), wydawanie wszystkich oszczędności na "towar" (ja jeszcze nie mam biletu na zimę - próbuję jeszcze z tym walczyć ;) ), niedługo pewnie zacznie się sprzedawanie cichaczem sprzętów domowych, żeby tylko uzbierać na kolejne działki, eee.. tzn. koncerty... :o :o :o


Serio? Teraz to jest nic, poczekajcie do lutego, wtedy dopiero po koncercie będziecie mieć depresję, że kolejne koncerty za ok 4 lata :P


Śr lip 26, 2017 14:16 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 16:34 pm
Posty: 5
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Było super :nlmda:
Nic dodać, nić ująć :8):


Śr lip 26, 2017 14:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 04, 2017 0:47 am
Posty: 208
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
big_15 napisał(a):
Też tak mam. To był też Twój pierwszy koncert DM, prawda? No i wpadłyśmy w nałóg... Już zaczęły się pierwsze objawy... Syndrom odstawienia (pokoncertowy), wydawanie wszystkich oszczędności na "towar" (ja jeszcze nie mam biletu na zimę - próbuję jeszcze z tym walczyć ;) ), niedługo pewnie zacznie się sprzedawanie cichaczem sprzętów domowych, żeby tylko uzbierać na kolejne działki, eee.. tzn. koncerty... :o :o :o



Tak, mój pierwszy z całą trójcą świętą. Byłam w Spodku na Paper Monsters Tour, ale bez porównania, o matko kiedy to było, x lat temu. Wtedy byłam na płycie i nic praktycznie nie widziałam. Pamiętam że brakowało mi elektroniki, m.in. Personal i Enjoy brzmiał dziwnie-rockowo. Nie jarałam się aż tak nimi jak teraz. Bardziej lubiłam Savage Garden :lol: a DM był na drugim miejscu.

Ja już mam bilecik na Kraków! Ale już szukam nowej koszulki i breloczek sobie chcę kupić. Generalnie ciągle myślę co tu jeszcze kupić depeszowego. :D


Śr lip 26, 2017 16:29 pm Zobacz profil
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Born napisał(a):
Cytuj:
Jakoś setlista tak się ułożyła że mieliśmy
11 utworów tak zwanego nowego DM czyli bez Alana
Oraz 11 utworów starego DM :D


Ale te 11 starych utworów to zestaw ze 20 starych hitów które tylko z drobnymi przetasowaniami grają od dekad.
A hitem koncertu, co widać po komentarzach, jest Everything Counts i po części In Your Room.
Tymczasem Going Backwards, najbardziej lubiane z tej płyty, nikogo nie zachwyca.

A co do tej trasy to dla mnie brak przede wszystkim Scum i You Move.
Scum to w ogóle jakiś utwór wyklęty :/ nie gorszy przecież do śpiewania niż Wrong czy I Feel You.
Na pierwszej konferencji w końcu chyba nie przypadkowo puścili go obok pierwszego singla i wychwalanego przez Martina Poison Heart. A potem w zapomnienie.
A co do tekstu tego utworu, to gorsze bluzgi i popisy serwują np. Rammstein czy Eminem. I wydają je na singlach, tworzą do tego klipy.
Kiedyś nie było problemu wydać na singlu tekst o kiepskim poczuciu humoru Boga albo "Let me see you stripped",
Nie wspominając A Question of Time, gdzie pełno dwuznaczności (Before they lay their hands on you / To mess you up / To strip you down / you're only fifteen
And you look good). A do tego jeszcze wydali mix tego utworu z kobiecym stękaniem w tle.
A dziś się krygują z 'pull the trigger' :) Rozumiem, że dziś sąinne czasy, ale to niestety kolejny powód, żeby uznać, że chodzi o kasę i trzęsienie tyłkiem przed cenzurą w radiu i TV.
Może gdyby się nie szczypali to jednym z singli z SOTU byłoby Jezebel (jako 4 singiel, albo w parze z Hole To Feed / Fragile Tension).


To zależy kto co lubi. EC nadrabia dużo wspaniałym intrem i śpiewem fanów.
Ja np w dalszym ciągu jestem pod wrażeniem PH gdzie wcześniej pisałem że jest najgorszym utworem w secie. Ale dzięki nam jest jak jest.
Do tego CM Magia.
IYR jak dla mnie nic wielkiego.
Czy z nowych albumów mogą być hity?
Moim zdaniem tez były na DM TOUR SBH , SMS
SOTU- wrong , HTF
PTA- APTUT, JTR, SIM,
więc jest w czym wybierać.

Na Kraków bilecik już mam ale męczy mnie jeszcze Gdańsk i nie wiem czy się nie skuszę :)


Śr lip 26, 2017 17:13 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team