Depeche Mode - Zobacz wątek - The Global Spirit Tour
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 52  NastÄ™pna strona
The Global Spirit Tour 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr paź 19, 2016 13:02 pm
Posty: 535
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Ciekawe jakÄ… niespodziankÄ™ urodzinowÄ… w Antwerpii przygotowali dla Dave`a ;)


Pn maja 08, 2017 17:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 13:55 pm
Posty: 534
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Jeżeli miało by zostać tak już do końca trasy to wiecie co? Jeżeli o mnie chodzi to spoko. Nie mam nic przeciwko temu bo zamiast narzekać wolę docenić kilka faktów. Mianowicie to, że Panowie wciąż żyją, wciąż nagrywają, wydają i koncertują. (A prawda jest taka, że już nic nie muszą robić ani nikomu nic udowadniać) zatem cieszmy się z tego co mamy i zostawmy sprawy na które i tak nie mamy wpływu. :wink:


Pn maja 08, 2017 19:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Obejrzałem pierwszy koncert w 4K i naprawdę nie rozumiem narzekań na scenę. Faktycznie, przed koncertem nie wyglądało to najlepiej, ale już w trakcie... Jest bardzo dobrze, nie mam zarzutów. Oświetlenie jest zrobione najlepiej od czasów Devotional. I należę do grupy tych ludzi na forum, którzy uważają, że wizualizacja do ETS jest dobra. Ktoś tu pisał, o co w niej chodzi. Te do utworów z SOFAD z kolei są zbyt banalne i przez to do niczego.


Pn maja 08, 2017 19:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
B@rt101 napisał(a):
Mianowicie to, że Panowie wciąż żyją, wciąż nagrywają, wydają i koncertują. (A prawda jest taka, że już nic nie muszą robić ani nikomu nic udowadniać) zatem cieszmy się z tego co mamy i zostawmy sprawy na które i tak nie mamy wpływu. :wink:


Fakt nie musza nic udowadniac , ale nie rob z nich meczennikow bo trasa to kilka mln $ wiecej na koncie kazdego z nich.

:arrow: @Beniu - nie mozna narzekac na scene poniewaz scena nie ma znaczenia , liczy sie tylko muzyka :mrgreen:


Pn maja 08, 2017 19:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Ale jest dobra. Naprawdę nie widzę powodów do narzekań. :wink:


Pn maja 08, 2017 19:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 13:55 pm
Posty: 534
 
Post Re: The Global Spirit Tour
chmurek napisał(a):
ale nie rob z nich meczennikow bo trasa to kilka mln $ wiecej na koncie kazdego z nich.
Z nikogo nie robię męczennika, to jest ich praca. Wykonują ją należycie moim zdaniem i nikogo nie zmuszają do kupna biletu.


Pn maja 08, 2017 19:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Trafne spostrzezenie ( mowa o biletach ) . Nadal bede sie upieral , ze mogliby zarabiac duzo wiecej gdyby nie kilka osob w ich otoczeniu ...Co do sceny , moje niezadowolenie i tak nie zmieni jej wygladu a dla mnie jest ubogo i wizualnie slabo ( wizuale biore jako element sceny ) wiec juz nie dziamole . Sie podobie niech bedzie :beer: :beer:


Pn maja 08, 2017 20:07 pm Zobacz profil
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Wracając do wizualizacji ZOO Enjoy The Silence. Anton w 1988 roku nagrał klip dla kompilacji Front 242. Ciekawe czy ten materiał zwierzaków został wyjęty z jego kolekcji tamtych lat :D

https://my.mail.ru/mail/anna-m-08/video/3950/2823.html


Pn maja 08, 2017 20:33 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2017 20:08 pm
Posty: 85
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Dla mnie scena może być z drewnianej skrzyni. Nie liczy się scena, tylko artysta i muzyka. Reszta to dodatki.
Jak ktoś chce fajerwerków, to niech idzie sobie na koncert Jean Michel Jarre :lol:


Pn maja 08, 2017 20:41 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 19, 2016 13:02 pm
Posty: 535
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Greg1986 napisał(a):
Wracając do wizualizacji ZOO Enjoy The Silence. Anton w 1988 roku nagrał klip dla kompilacji Front 242. Ciekawe czy ten materiał zwierzaków został wyjęty z jego kolekcji tamtych lat :D

https://my.mail.ru/mail/anna-m-08/video/3950/2823.html



No faktycznie wygląda jakby Anton czerpał z dawnych zwierzęcych zasobów :roll: :evil:


Pn maja 08, 2017 20:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 13, 2009 22:16 pm
Posty: 167
Lokalizacja: Częstochowa
 
Post Re: The Global Spirit Tour
B@rt101 napisał(a):
Jeżeli miało by zostać tak już do końca trasy to wiecie co? Jeżeli o mnie chodzi to spoko. Nie mam nic przeciwko temu bo zamiast narzekać wolę docenić kilka faktów. Mianowicie to, że Panowie wciąż żyją, wciąż nagrywają, wydają i koncertują. (A prawda jest taka, że już nic nie muszą robić ani nikomu nic udowadniać) zatem cieszmy się z tego co mamy i zostawmy sprawy na które i tak nie mamy wpływu. :wink:

brawo


Pn maja 08, 2017 21:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 13, 2009 22:16 pm
Posty: 167
Lokalizacja: Częstochowa
 
Post Re: The Global Spirit Tour
lilith78 napisał(a):
Greg1986 napisał(a):
Wracając do wizualizacji ZOO Enjoy The Silence. Anton w 1988 roku nagrał klip dla kompilacji Front 242. Ciekawe czy ten materiał zwierzaków został wyjęty z jego kolekcji tamtych lat :D

https://my.mail.ru/mail/anna-m-08/video/3950/2823.html



No faktycznie wygląda jakby Anton czerpał z dawnych zwierzęcych zasobów :roll: :evil:


Jak już coś to wizualizacja nie ZOO tylko FARM, ale słusznie Anton miał już wcześniej takie materiały.


Pn maja 08, 2017 21:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lut 06, 2008 16:19 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Szczytno
 
Post Re: The Global Spirit Tour
A mi się te zwierzęta podobają. Sympatyczne. To nie jest pierwszy raz , kiedy Anton odwołuje się do kosmosu, jako pewnego toposu ciszy *Enjoy the Silence). Byli kosmonauci na trasie 09/10.


Pn maja 08, 2017 22:31 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 01, 2013 9:51 am
Posty: 144
 
Post Re: The Global Spirit Tour
chmurek napisał(a):
Trafne spostrzezenie ( mowa o biletach ) . Nadal bede sie upieral , ze mogliby zarabiac duzo wiecej gdyby nie kilka osob w ich otoczeniu ...Co do sceny , moje niezadowolenie i tak nie zmieni jej wygladu a dla mnie jest ubogo i wizualnie slabo ( wizuale biore jako element sceny ) wiec juz nie dziamole . Sie podobie niech bedzie :beer: :beer:



To w końcu są wypaleni i lecą tylko na kasę, czy nie?:P


Wt maja 09, 2017 6:00 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 13:55 pm
Posty: 534
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Tak. W szczególności wypalili się wydając bardzo dobry album. Trasa moim zdaniem zapowiada się świetnie! Zmiany na pewno będą mniejsze lub większe kwestia czasu. Panowie mają już swoje lata a jak widać wciąż im się chce! Skoro ludzie nadal chcą ich słuchać i oglądać to chyba o czymś świadczy prawda? Nie rozumiem niektórych z was serio! Nikt nie karze nikomu kupywać płyt, ani biletów to proste. Jak mi się coś nie podoba to po prostu z tego rezygnuje i tyle.


Wt maja 09, 2017 11:29 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 13, 2010 13:13 pm
Posty: 37
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Exactly :beer:


Wt maja 09, 2017 12:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1805
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: The Global Spirit Tour
B@rt101 napisał(a):
W szczególności wypalili się wydając bardzo dobry album.
To czy album jest bardzo dobry czy słaby to kwestia gustu. Jeśli znajdzie się grupa, która uznaje "Spirit" za słabą płytę, to będzie to dowód na wypalenie się?
B@rt101 napisał(a):
Zmiany na pewno będą mniejsze lub większe kwestia czasu.
Doświadczenia ostatnich lat pokazują, że zmiany będą kosmetyczne (zamiana jednego brzdąkania Martina na inne). A w części halowej utwory z nowego albumu zostaną zastąpione ogranymi już kawałkami jak "Policy of Truth" czy "Behind the Wheel".
B@rt101 napisał(a):
Panowie mają już swoje lata a jak widać wciąż im się chce! Skoro ludzie nadal chcą ich słuchać i oglądać to chyba o czymś świadczy prawda?
Disco polo też chcą ludzie słuchać i oglądać. O czym to świadczy?


Wt maja 09, 2017 12:30 pm Zobacz profil
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Jest jeszcze taka opcja, że na części halowej Martin wyskoczy z numerem The Worst Crime tak jak wyskoczył w przypadku Slow na Delcie Tour. Takie mam przeczucia :D


Wt maja 09, 2017 19:09 pm

Dołączył(a): Pt lut 01, 2013 9:51 am
Posty: 144
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Dokładnie o tym samym dzisiaj pomyślałem. Oby nie. No ale niemożliwe żeby przez całą trasę zagrali tylko 5 kawałków ze Spirita w tym Martin żadnego.


Wt maja 09, 2017 19:13 pm Zobacz profil
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Żal dupę ściska. Wizualizacje na nowej trasie U2 są bardziej Corbijnowe niż jego własnie robione dla DM. O skali innych rzeczy nie ma co dyskutować.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeśli ktoś myli to z fajerwerkami, to nie mam więcej pytań. Dla mnie to prostota w odpowiednim na stadiony wymiarze i prezencji. Chociaż w połowie tak to powinno mniej więcej wyglądać na koncertach DM.


So maja 13, 2017 13:50 pm
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 52  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team