Depeche Mode - Zobacz wątek - The Global Spirit Tour
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 52  NastÄ™pna strona
The Global Spirit Tour 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So mar 16, 2013 21:03 pm
Posty: 112
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Myślę, że pierwsze koncerty wyklarują jakiś set. Będą mieli zresztą jakieś próby więc wszystko okaże się w odpowiednim czasie.


Åšr kwi 26, 2017 21:28 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 379
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: The Global Spirit Tour
zibi napisał(a):
MatMar napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=RiyV7Bqg2m8

Wczorajszy wykon WTR.


Co za chałtura. Trzeba nie mieć słuchu, żeby to "coś" się podobało. Zero zaskoczenia, brak melodii, brak efektów dźwiękowych, ciekawych aranżacji, brak klimatu, nie wiadomo gdzie zwrotka, a gdzie refren, w tym utworze nie ma, jakby to powiedział kononowicz, niczego. Album ciut lepszy, ale ogólnie ten sam poziom. Jakby puścili to od końca to brzmiałoby tak samo. Teraz mój odbiór wizualny....Dejw wygląda jak kuzyn don wasyla, martin wydygany, żeby jakoś poszło, żeby ich nie wygwizdali, andrzej w swoim świecie, nie ogarnia tematu, gość na perce brzmi jak tu https://www.youtube.com/watch?v=1NGaPaVF0DQ, a meksykaniec zasuwa podkłady z fl studio. Tak właśnie wygląda dzisiejsze depesz mołd.


No niestety ale Zibi ma sporo racji w tym co pisze,powtorze niestety :(


Cz kwi 27, 2017 17:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Sporo racji jest w tym co pisze zibi. WTR w tych promocyjnych wykonach to porażka .. brzmi jak amatorszczyzna. Dave rzeczywiście wygląda z tym jak członek rodziny don wasyla..ogólnie to karykatura tego co kiedyś porywało tłumy. Przykro na to patrzeć ale taka prawda.


Cz kwi 27, 2017 19:10 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Setlista z ostatniego występu promo - 26 kwiecień:

Setlist Masonic Lodge at Hollywood Forever Cemetery, CA

01 Going Backwards
02 So Much Love
03 Corrupt
04 A Pain That Am Used To
05 World In My Eyes
06 Cover Me
07 Home
08 Where's The Revolution
09 Barrel Of A Gun
10 Walking In My Shoes
11 Personal Jesus
12 Enjoy The Silence


Cz kwi 27, 2017 19:41 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Corrupt: https://www.instagram.com/p/BTX60_GAeDm/

APTIUT: https://instagram.com/p/BTX7JxPgeRE/
https://www.instagram.com/p/BTX7Ma_lk9l ... DMO2y-L80/


Cz kwi 27, 2017 22:17 pm Zobacz profil
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Na YT już jest wysyp materiałów z tego show ;)


Cz kwi 27, 2017 22:37 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: The Global Spirit Tour
zibi napisał(a):
MatMar napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=RiyV7Bqg2m8

Wczorajszy wykon WTR.


Co za chałtura. Trzeba nie mieć słuchu, żeby to "coś" się podobało. Zero zaskoczenia, brak melodii, brak efektów dźwiękowych, ciekawych aranżacji, brak klimatu, nie wiadomo gdzie zwrotka, a gdzie refren, w tym utworze nie ma, jakby to powiedział kononowicz, niczego. Album ciut lepszy, ale ogólnie ten sam poziom. Jakby puścili to od końca to brzmiałoby tak samo. Teraz mój odbiór wizualny....Dejw wygląda jak kuzyn don wasyla, martin wydygany, żeby jakoś poszło, żeby ich nie wygwizdali, andrzej w swoim świecie, nie ogarnia tematu, gość na perce brzmi jak tu https://www.youtube.com/watch?v=1NGaPaVF0DQ, a meksykaniec zasuwa podkłady z fl studio. Tak właśnie wygląda dzisiejsze depesz mołd.


Niestety zgadzam się. Do wersji z albumu to nie ma startu. Jak takie brzmienie będzie na trasie, to kompletna porażka.


Pt kwi 28, 2017 9:30 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 14:09 pm
Posty: 372
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Sz.P. zibi chyba za bardzo przejął się politycznym wydźwiękiem nowej płyty i rzekomą masonerią DM - być może to mu zaciemnia obraz.

Nie twierdzę, że WTR live to arcydzieło, bo do tego miana mu baaardzo daleko, ale jednocześnie mnie nie odrzuca, mogę tego słuchać - i to nawet z lekką dozą przyjemności! Ale zdaniem Sz.P. to czyni mnie człowiekiem "bez słuchu", więc nie wiem, czy w ogóle mam prawo się wypowiadać :)


Pt kwi 28, 2017 11:56 am Zobacz profil
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Rozwala mnie ocenianie kawałków live na YT :lol: niż naprawdę.


Pt kwi 28, 2017 12:48 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 04, 2017 0:47 am
Posty: 208
 
Post Re: The Global Spirit Tour
No niestety WTR live nie brzmi dobrze. Zresztą od początku ten utwór jak dla mnie nie miał poweru.


N kwi 30, 2017 10:03 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2017 10:21 am
Posty: 59
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Greg1986 napisał(a):
Setlista z ostatniego występu promo - 26 kwiecień:

Setlist Masonic Lodge at Hollywood Forever Cemetery, CA

01 Going Backwards
02 So Much Love
03 Corrupt
04 A Pain That Am Used To
05 World In My Eyes
06 Cover Me
07 Home
08 Where's The Revolution
09 Barrel Of A Gun
10 Walking In My Shoes
11 Personal Jesus
12 Enjoy The Silence


Miejsce przypadkowe? A może nie.


N kwi 30, 2017 10:45 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 12, 2009 11:47 am
Posty: 690
Lokalizacja: Leipzig
 
Post Re: The Global Spirit Tour
whitelodge napisał(a):
Dopóki ludzie bedą kupowali bilety na te wtórne koncerty, to zespół nic nie będzie zmieniał bo i tak publika zapłaci i przyjdzie. Ja już nie. Jak już ma być żałośnie, to wolę tego samego nie oglądać już albo żeby już przestali koncertować. Koncertowo DM skończyli się po Devotional Tour.


zibi napisał(a):
MatMar napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=RiyV7Bqg2m8

Wczorajszy wykon WTR.


Co za chałtura. Trzeba nie mieć słuchu, żeby to "coś" się podobało. Zero zaskoczenia, brak melodii, brak efektów dźwiękowych, ciekawych aranżacji, brak klimatu, nie wiadomo gdzie zwrotka, a gdzie refren, w tym utworze nie ma, jakby to powiedział kononowicz, niczego. Album ciut lepszy, ale ogólnie ten sam poziom. Jakby puścili to od końca to brzmiałoby tak samo. Teraz mój odbiór wizualny....Dejw wygląda jak kuzyn don wasyla, martin wydygany, żeby jakoś poszło, żeby ich nie wygwizdali, andrzej w swoim świecie, nie ogarnia tematu, gość na perce brzmi jak tu https://www.youtube.com/watch?v=1NGaPaVF0DQ, a meksykaniec zasuwa podkłady z fl studio. Tak właśnie wygląda dzisiejsze depesz mołd.



Hey scum, hey scum
What have you ever done for anyone
Hey scum, hey scum
What are you going to do when karma comes


A' calling
And you're falling
And there's nowhere left to run
And you're weeping
And not sleeping
And you're begging for your gun

Pull the trigger
Pull the trigger
Pull the trigger


N kwi 30, 2017 21:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Scena w Sztokholmie już się buduje. Jak zwykle zanosi się na pudło
Obrazek


Pn maja 01, 2017 11:43 am Zobacz profil WWW
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Tymczasem mała jak na U2, nieosiągalna jak na widzimisie DM budowana scena w Vancouver na również rozpoczynającą się trasę U2. :mrgreen:
Obrazek


Pn maja 01, 2017 13:36 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Te zdjęcia pokazują kto idzie na hajs a kto chce zrobić naprawdę niezłe show.


Pn maja 01, 2017 13:51 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Tak, i jeszcze okazuje się przy okazji, że ten kto chce zrobić show finansowo wychodzi na tym lepiej. Taki paradoks. Może to kwestia podjęcia ryzyka. Zainwestujemy raz lub dwa i to zaprocentuje. Ja do tej pory nie wiem, jakim cudem po roku koncertowania na Devotional Tour zespół twierdził, że dopiero wyszedł na zero i stąd uproszczenia w scenie na Exotic i później trwające do dziś. Musieli mieć naprawdę słabego managera, żeby w latach świetności nie móc zarobić na tak potężnej trasie, jaka wtedy miała miejsce. Może pozostał po tym jakiś uraz i lęk przed powtórką z "rozrywki".

Niemniej, w związku z prognozowanym brakiem jakichkolwiek zmian (i chyba też braku Scum, You Move czy No More w oklepanej setliście) zastanawiam się powoli nad odsprzedażą swojego biletu na Wawę (sektor C04). Nie wiem tylko, czy jest możliwa odsprzedaż biletu imiennego?


Pn maja 01, 2017 13:59 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 6:30 am
Posty: 1740
Lokalizacja: WĄBRZEŹNO (WSZECHŚWIAT)
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Kto takie głupoty pisze przecież wiadomo że nie mogli zarabiać na trasie Devotional balując za mega pieniądze.Chyba nie za dobrze orientujesz się nie wiedząc tego


Pn maja 01, 2017 14:53 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Pewnie że balowali, ale nie uwierzę, że przebalowali całe kilkadziesiąt mln $, jakie w tamtych czasach dużym zespołom zostawały na czysto w kieszeni po takiej trasie. Wystarczy sięgnąć do zestawień ze stosownych lat. Dlatego sądzę, że DM zarobiło na czysto dużo dużo mniej niż powinni (albo zbyt wysokie koszty, albo zbyt niskie przychody), a to co już im zostało w kieszeni, to pewnie właśnie przechulali.


Pn maja 01, 2017 15:38 pm

Dołączył(a): So lut 05, 2005 18:25 pm
Posty: 24
Lokalizacja: poznan
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Ty o się jednak znasz na wszystkim:) i na balowaniu i na rachunkowosci i na scenach :) człowiek renesansu


Pn maja 01, 2017 17:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 6:30 am
Posty: 1740
Lokalizacja: WĄBRZEŹNO (WSZECHŚWIAT)
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Tak wygląda z góry na Sztokholm
Obrazek


Pn maja 01, 2017 19:19 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 52  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team