Depeche Mode - Zobacz wątek - The Global Spirit Tour
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 52  NastÄ™pna strona
The Global Spirit Tour 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1898
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: The Global Spirit Tour
"Shake The Disease" w wykonaniu wokalnym MG... Żenada...


Pn kwi 24, 2017 17:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 04, 2017 0:47 am
Posty: 208
 
Post Re: The Global Spirit Tour
depesbe napisał(a):
@chmurek - zapominasz o wielu ludziach, którzy jeżdżą na koncerty DM sporadycznie, albo słuchając od wielu lat Depeszów - będzie to ich pierwszy koncert. Jest wiele takich osób na każdym koncercie w każdym miejscu pewnie.
Wiec nie mogą z pewnych numerów zrezygnować :!:



Ooo to ja właśnie. :D Pierwszy koncert, a wiele lat słuchania, jakoś tak się stało, wcześniej nawet nie miałabym z kim jechać.
Co do listy bardzo liczyłam na It's no good a tu lipa :?


Pn kwi 24, 2017 17:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1898
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Nie przejmuj się @ariena_dm. Ilość koncertów, nie przekłada się na jakość opinii... :wink:


Pn kwi 24, 2017 17:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Gahan przyznał, że jego ulubiony numer z MFTM to Nothing, moze pojawi się po domysłach, że było szykowane na delte


Pn kwi 24, 2017 17:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: The Global Spirit Tour
depesbe napisał(a):
@chmurek - zapominasz o wielu ludziach, którzy jeżdżą na koncerty DM sporadycznie, albo słuchając od wielu lat Depeszów - będzie to ich pierwszy koncert. Jest wiele takich osób na każdym koncercie w każdym miejscu pewnie.
Wiec nie mogą z pewnych numerów zrezygnować :!:


Czyli że jedynie greatest hits są warte grania? A wszystko poza singlami jest słabe i Janusze nie skumają? Na to wychodzi.
Mega kiepsko, że sety są układane pod pikników :roll:


Pn kwi 24, 2017 17:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: The Global Spirit Tour
ZYGA napisał(a):
Setlista całkiem ok tylko dziwi mnie straszny burdel jaki panuje w ułożeniu utworów przez co końcówka nie robi aż takiego wrażenia.WIME i EC upchnięte gdzieś w środku, a powinny być w bisach. Nie mówiąc już o tym że EC powinno zamykać temat. Mam nadzieję że nie jest to ostateczna kolejność.


Też na to zwróciłem uwagę. Kolejność jest fatalna. :) Niemożliwe, żeby EC było w środku. Bez sensu. :?


Pn kwi 24, 2017 17:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1898
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: The Global Spirit Tour
FrenchIsStrange napisał(a):
depesbe napisał(a):
@chmurek - zapominasz o wielu ludziach, którzy jeżdżą na koncerty DM sporadycznie, albo słuchając od wielu lat Depeszów - będzie to ich pierwszy koncert. Jest wiele takich osób na każdym koncercie w każdym miejscu pewnie.
Wiec nie mogą z pewnych numerów zrezygnować :!:


Czyli że jedynie greatest hits są warte grania? A wszystko poza singlami jest słabe i Janusze nie skumają? Na to wychodzi.
Mega kiepsko, że sety są układane pod pikników :roll:


Sety są układane pod życie, nie pod wyimaginowane wymagania od niektórych...


Pn kwi 24, 2017 17:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Według mnie na razie to wróżenie z fusów .
Pierwsze pięć do dziesięciu koncertów wyklarują set.


Pn kwi 24, 2017 18:05 pm Zobacz profil
 
Post Re: The Global Spirit Tour
depesbe napisał(a):
Mam pytanie do znawców koncertowych. Kiedy ostatnio "Shake The Disease" było na regularnej trasie koncertowej grane?


W wykonaniu Dave'a był ostatni raz na World Violation Tour

https://www.youtube.com/watch?v=MHQLNLDgPAg


Pn kwi 24, 2017 18:08 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: The Global Spirit Tour
@depesbe, niektórych? Hehe :wink: Czyli domyślam się, że Ty na narodowy lecisz dla AQOT i Precious :8):
Poza tym jakie wyimaginowane? Po prostu chciałoby się coś nieogranego :)


Pn kwi 24, 2017 18:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Madrze prawisz @French , ale nie tak setlisty co nowej sceny bym oczekiwal . Az mnie korci pokomentowac marazm w tej materi panujacy , tylko mysle sobie po co ? :wink: Na dniach DM utwierdzi mnie w przekonaniu , ze $ sa wazniejsze od zadowolenia tlumu ( choc czy tlum niezadowolony jak bileciki wyprzedane ? ) :shock:


Pn kwi 24, 2017 18:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1898
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: The Global Spirit Tour
FrenchIsStrange napisał(a):
@depesbe, niektórych? Hehe :wink: Czyli domyślam się, że Ty na narodowy lecisz dla AQOT i Precious :8):
Poza tym jakie wyimaginowane? Po prostu chciałoby się coś nieogranego :)


A jak Ci napiszę, że to będzie mój 1 koncert Depeche Mode(ogólnie wolę słuchać muzyki w bardziej sterylnych warunkach) - to co napiszesz?
Widzisz - są różni ludzie, różne odbiory muzyki...
:)


Pn kwi 24, 2017 18:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Znowu siÄ™ zaczyna z tÄ… scenÄ…... :lol:
NaprawdÄ™ w czasie koncertu zwracacie na to uwagÄ™? Ja chyba tylko w czasie oglÄ…dania DVD z trasy.


Pn kwi 24, 2017 18:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: The Global Spirit Tour
depesbe napisał(a):
FrenchIsStrange napisał(a):
@depesbe, niektórych? Hehe :wink: Czyli domyślam się, że Ty na narodowy lecisz dla AQOT i Precious :8):
Poza tym jakie wyimaginowane? Po prostu chciałoby się coś nieogranego :)


A jak Ci napiszę, że to będzie mój 1 koncert Depeche Mode(ogólnie wolę słuchać muzyki w bardziej sterylnych warunkach) - to co napiszesz?


Czyli 100% ludzi, którzy jadą na swój pierwszy koncert pragnie dostać mieszankę Greatest Hits? Skąd wziąłeś taki wniosek?


Pn kwi 24, 2017 18:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Zaczyna sie , bo o ile przy pierwszym , drugim , trzecim koncercie nie robilo mi to roznicy tak teraz robi i to duza . Moze wynika to z tego , ze oni praktycznie nic nie zmieniaja , set krazy w kolo tego samego , zachowania sceniczne + image rowniez . Scena wieje nuda od ponad 20 lat ... , a w czasie ogladania DVD z trasy mozna usnac bo przeciez gdzies juz to widzialem , gdyz jak zawsze 90% to rzut sceny (tej samej )+ Gahan w calej okazalosci ... :evil: . Chcialbhm byc bardziej wyrozumialy , ale ogladam /slucham tez innych bandow i zdecydowanie wypadaja one lepiej niz moi ulubiency ( i to jest przykre ) :(


Pn kwi 24, 2017 18:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Ok, te zarzuty mają uzasadnienie. Ale nawet biorąc to pod uwagę i tak jest jest to zespół, na którego zobaczeniu zależy mi najbardziej. Mimo, że Muse i U2 cudują niemiłosiernie z oprawą sceniczną, w przypadku wyboru między koncertem ich a DM, nie zastanawiałabym się nawet sekundy, choćby DM występowali w remizie. Wiadomo, że mogłoby to wyglądać inaczej, ale cóż... Mieliśmy czas, żeby się do tego przyzwyczaić i żeby się z tym pogodzić.


Ostatnio edytowano Pn kwi 24, 2017 19:09 pm przez personal benek, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Pn kwi 24, 2017 19:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1898
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Gdzie napisałem, że chcę mieszankę Greatest Hits od DM ?
Chcę dobry zestaw, z np. "Shake The Disease" live, z wiodącym wokalem Gahana, które to STD jest wyjątkiem od reguły(ukazał się na składance GH) ... :wink:
Co nie wyklucza największych hitów DM. Niektórzy chcą same b-sidy na koncercie DM? A ja chcę np. album z b-sideami Depeche Mode bardziej :wink:
Pozdrawiam.


Pn kwi 24, 2017 19:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 19:24 pm
Posty: 838
Lokalizacja: Stare Pole
 
Post Re: The Global Spirit Tour
chmurek napisał(a):
Scena wieje nuda od ponad 20 lat ...

Chociaż scena z TTA powiała nieco świeżością od poprzedniej z Exciter Tour i była chyba jedną z najlepszych od właśnie tych 20 lat.


Pn kwi 24, 2017 19:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: The Global Spirit Tour
depesbe napisał(a):
Chcę dobry zestaw, z np. "Shake The Disease" live, z wiodącym wokalem Gahana, które to STD jest wyjątkiem od reguły(ukazał się na składance GH) ... :wink:


Ja również chcę dobry zestaw. Ten z poprzedniej strony jest ograny do bólu. EC czy Corrupt, czy nawet Home full nie ratuje sytuacji. Ale no to tylko moje zdanie.


Pn kwi 24, 2017 19:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
personal benek napisał(a):
Mimo, że Muse i U2 cudują niemiłosiernie z oprawą sceniczną, w przypadku wyboru między koncertem ich a DM, nie zastanawiałabym się nawet sekundy, choćby DM występowali w remizie. Wiadomo, że mogłoby to wyglądać inaczej, ale cóż... Mieliśmy czas, żeby się do tego przyzwyczaić i żeby się z tym pogodzić.


A ja im teog nie daruje :P , co gorsza jakbym mial ustawic koncertowo trojke to na dzis dzien ( nie myslalem ze kiedys to napisze ) wygladalaby tak : Muse, DM , U2 ...

@French - nie tylko Twoje , we dwoch zawsze raźniej :beer:


Pn kwi 24, 2017 19:43 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 52  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team