Depeche Mode - Zobacz wątek - The Global Spirit Tour
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 52  NastÄ™pna strona
The Global Spirit Tour 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Wizualizacje wizualizacjami. Dla mnie najważniejsza jest muzyka, a DM są pod tym względem lepsi od U2 (choć U2 z lat 80-tych bardzo lubię).


So maja 13, 2017 14:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Majkel napisał(a):
Żal dupę ściska. Wizualizacje na nowej trasie U2 są bardziej Corbijnowe niż jego własnie robione dla DM. O skali innych rzeczy nie ma co dyskutować.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeśli ktoś myli to z fajerwerkami, to nie mam więcej pytań. Dla mnie to prostota w odpowiednim na stadiony wymiarze i prezencji. Chociaż w połowie tak to powinno mniej więcej wyglądać na koncertach DM.


W tym wypadku się zgodzę. Jak na U2, to i tak jest w sumie skromnie. Miałbym radochę, gdyby DM grało na takiej scenie, co nie zmienia faktu, że podpisałbym się pod tym, co napisał kolega powyżej. DM kocham (najbardziej) nie za ich podejście do spraw scenicznych, tylko pomimo niego. :)


So maja 13, 2017 14:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 13:55 pm
Posty: 534
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Kilka słów z mojej strony kochani :wink: pomyślcie po co zmieniać coś, za co i tak miliony zostaną zarobione? Zmiany w secie na bank będą, ale nie dla fanów, lecz dla muzyków by się nie porzygali :lol: jest trasa i jest schemat. Zespół długo ćwiczył i teraz robi show jak aktor w teatrze nic więcej. Druga sprawa to jednak przypadkowi radiowi niedzielni słuchacze oni przychodzą bo nuda w domu i żeby posłuchać swoich ulubionych utworów z radia, które do porzygu są puszczane, kiedy jadą do pracy i kiedy z niej wracają, taka prawda... Dlatego zespół niestety, ale jest zmuszony by grać swoje hity. Gdyby nawet Depeche Mode Poszło śladami zespołu Metallica i zorganizowali trasę By Request za wiele by to nie zmieniło :D kto śledził trasę By Request ten wie, że fani i tak głosowali na same ballady, singlowe utwory, które są aż do porzygu puszcane w radiu i TV... Lars w wywiadzie chyba powiedział, że był strasznie zdziwiony i zarazem zawiedziony bo liczył, że naprawdę fani spowodują, że będzie musiał spiąć poślady! I uczyć się grać kawałki, których nigdy nie grał na żywo, albo grał dawno i rzadko, tak więc cóż... Sami sobie to robimy.

By Request a wyszło Greatest Hits & Best of :lol:


So maja 13, 2017 14:29 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: The Global Spirit Tour
oh wow kto jest autorem tych wizualek U2 ?


So maja 13, 2017 15:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: The Global Spirit Tour
B@rt101 napisał(a):
Kilka słów z mojej strony kochani :wink: pomyślcie po co zmieniać coś, za co i tak miliony zostaną zarobione? Zmiany w secie na bank będą, ale nie dla fanów, lecz dla muzyków by się nie porzygali :lol: jest trasa i jest schemat. Zespół długo ćwiczył i teraz robi show jak aktor w teatrze nic więcej

Też tak myślę. Chcę tylko by w tych zmianach mieściły się przynajmniej 2 kawałki ze Spirita na plus i 1 poza tym kręgiem. Czyli "Scum", "You Move" i SHAKE THE DISEASE w zamian. Nieważne jak to zmienią
:wink:


Ostatnio edytowano So maja 13, 2017 16:02 pm przez depesbe, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



So maja 13, 2017 16:01 pm Zobacz profil
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Sanctified napisał(a):
oh wow kto jest autorem tych wizualek U2 ?

Na pewno nie Corbijn. On ciężko w tym czasie pracował nad wizualizacjami i świeżą koncepcją sceny DM, która porównując, ładnie by się zmieściła pod gałęzią powyższego drzewa Jozuego. :lol:


So maja 13, 2017 16:02 pm

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: The Global Spirit Tour
patrząc na tą z drzewem przypomina kolorystycznie i stylowo tą z Personala na TOTU ale te obecne wizualizacje są słabe zupełnie nie w stylu DM nie wiem dlaczego tak teraz tworzy Corbijn dziwaczeje na starość czy za bardzo powiela swoją wcześniejszą twórczość ?


So maja 13, 2017 16:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 13:55 pm
Posty: 534
 
Post Re: The Global Spirit Tour
@Sanctified jaka płaca taka praca :D :lol:


So maja 13, 2017 16:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
:arrow: @Majkel uprzedziles mnie z wstawka fotek , wlasnie o taka "prostote " mi chodzilo jesli mowa o scenie DM , wielka , z jakims pomyslem (z normalnymi wizualizacjami ). Przejrzalem z samego rana nagrania z Vancouver i powiem ze jak na U2 szalu nie ma , niemniej scena i tak robi wrazenie ( co widac ) . Dodam , ze rok temu na halach grali sobie na zupelnie innej konstrukcji , jakze rownie ciekawej . Da sie zmienic scene podczas trasy ? , ano da sie , to i nie tylko jak sie chce .


So maja 13, 2017 17:05 pm Zobacz profil
 
Post Re: The Global Spirit Tour
To jest ich taka "tymczasowa" scena na 4 miesiące, bo promocją TJT przerwali w sumie inną trasę promującą dwa krążki, z czego drugiego jeszcze nawet nie wydali. Ale tym niech się fani U2 martwią. Widać, nie ma ideałów :)


So maja 13, 2017 18:45 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
U nas tymczasowa jest od 2001 :lol: , a fani U2 chyba nie maja powodow do narzekan , zawsze czyms ich zaskocza .


So maja 13, 2017 19:04 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: The Global Spirit Tour
chmurek napisał(a):
:arrow: @Majkel uprzedziles mnie z wstawka fotek , wlasnie o taka "prostote " mi chodzilo jesli mowa o scenie DM , wielka , z jakims pomyslem (z normalnymi wizualizacjami ).


dokładnie, też tym razem bardzo liczyłem na jakieś fajne krajobrazy podczas Enjoya często lepiej nawiązywać do teledysku, okładki płyty niż wymyślać nowe rzeczy w wizualizacjach.


So maja 13, 2017 19:28 pm Zobacz profil
 
Post Re: The Global Spirit Tour
chmurek napisał(a):
U nas tymczasowa jest od 2001 :lol: , a fani U2 chyba nie maja powodow do narzekan , zawsze czyms ich zaskocza .

Widać zespół jest zdania, że prowizorki są najlepsze. :lol:

Ja mam inny pomysł dla zespołu na kolejną trasę, aby przyciąć koszty trasy stadionowej. Proponuję w ramach pudła scenicznego wykorzystać bramkę piłkarską, zaś siatkę opleść lampkami z Freelove z Exciter Tour i jazda. Wszyscy się zmieszczą, a Fletch będzie machał łapkami niczym goalkeeper przed obroną karnego :fletch:
Obrazek


So maja 13, 2017 19:49 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Zaraz sie zacznie .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


So maja 13, 2017 20:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 04, 2017 0:47 am
Posty: 208
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Takie i starczy :nlmda: :nlmda: :nlmda:

Obrazek


So maja 13, 2017 21:14 pm Zobacz profil
 
Post Re: The Global Spirit Tour
:? :? :? :?
Żenujące


So maja 13, 2017 21:17 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Majkel napisał(a):
Sanctified napisał(a):
oh wow kto jest autorem tych wizualek U2 ?

Na pewno nie Corbijn.

a właśnie że Anton :wink:


N maja 14, 2017 1:54 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Jesli to prawda to widac ze nasi Panowie gustu nie maja (ktos musial zatwierdzic te wizuale ) .

:arrow: @Ariena_dm - hehe o malo nie udlawilem sie kawa ze smiechu :mrgreen:


N maja 14, 2017 8:12 am Zobacz profil
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Faktycznie @dk, masz rację! Obrazki dostarczone przez Antka. Szok! :shock: Czyżby jednak czynnikiem motywacyjnym była kasa? :)


N maja 14, 2017 8:32 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Zwyczjanie Bono i spolka nie pozwoliliby sobie na taki kicz , to wszystko :twisted:


N maja 14, 2017 8:44 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 52  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team