Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 186  Następna strona
Spirit 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 14:03 pm
Posty: 587
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Spirit
Depeche Mode launches at No. 1 on Billboard's Top Rock Albums and Alternative Albums charts (dated April 8) with Spirit (...).
http://www.billboard.com/articles/colum ... pirit-no-1


Cz mar 30, 2017 7:46 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 26, 2009 10:16 am
Posty: 238
Lokalizacja: Berlin/Warszawa
 
Post Re: Spirit
THE PAUL napisał(a):
Zarzynam ten album jak niejedną fajną kobitkę :wink:
Jest moc :mrgreen: jak w STAR WARS, o to chodziło
Album miodzio :D :nlmda: :beer: :!:


Ale tylko Rogue One, bo przy TFA zaczalem tesknic do prequeli.

Bardzo ciekawily mnie reakcje narodowej czesci fanow. nie przeliczylem sie. Sa wieksze dna od rowu marianskiego :)
Z czystej ciekawosci: czy Personal Jesus lub Strangelove albo M&S tez juz trafily do kanonu piosenek/teledyskow zakazanych poprzez szerzenie tresci "lewackich"? Swoja droga chcialbym poznac definicje tego okreslenia, bo niedlugo jak serek homogenizowany mi nie bedzie smakowal, to tez powiem ze jest lewicowy...

Jedni wierza w yeti czy ufo, a inni... :mrgreen:


Cz mar 30, 2017 7:54 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Spirit
Niemal trafiłeś z tym serkiem. Lewak wlaśnie to będzie kwestionować, że za bardzo jednorodny, a że kultura bakteryjna zbyt uboga bo powinno być multi-kulti itd., itp. :mrgreen:


Cz mar 30, 2017 10:27 am Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 11, 2017 17:26 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Spirit
Dark Angel napisał(a):
THE PAUL napisał(a):
Zarzynam ten album jak niejedną fajną kobitkę :wink:
Jest moc :mrgreen: jak w STAR WARS, o to chodziło
Album miodzio :D :nlmda: :beer: :!:


Ale tylko Rogue One, bo przy TFA zaczalem tesknic do prequeli.

Bardzo ciekawily mnie reakcje narodowej czesci fanow. nie przeliczylem sie. Sa wieksze dna od rowu marianskiego :)
Z czystej ciekawosci: czy Personal Jesus lub Strangelove albo M&S tez juz trafily do kanonu piosenek/teledyskow zakazanych poprzez szerzenie tresci "lewackich"? Swoja droga chcialbym poznac definicje tego okreslenia, bo niedlugo jak serek homogenizowany mi nie bedzie smakowal, to tez powiem ze jest lewicowy...

Jedni wierza w yeti czy ufo, a inni... :mrgreen:


Lewak, to każdy, kto ośmieli się uznać, że niemiec, chińczyk, arab, czy murzyn może być dobrym człowiekiem, równie wartościowym, jak polak. Smutne


Cz mar 30, 2017 12:04 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:17 pm
Posty: 417
 
Post Re: Spirit
Nie lewak tylko SOCJALISTA, i nie chodzi o światopogląd, tylko kwestie gospodarcze i ekonomiczne. W żadnym tekscie Depesze nie mówią o aborcji, eutanazji, ani gender, ani homoseksualizmie. Tylko o wykluczeniach społecznych i zabijaniu ekologii i to jest sens tej lewicowości. Ludzie na tym forum mają w głowie tylko sprawy światopoglądowe. :)


Cz mar 30, 2017 12:15 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 11, 2017 17:26 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Spirit
oczywiście, ale nierówności społeczne nie dotyczą tylko sfery ekonomicznej. DM może nie pisali o gender, czy homoseksualizmie, ale na pewno nie stawali w obronie tradycyjnych tzw. słusznych wartości.


Cz mar 30, 2017 12:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 26, 2009 10:16 am
Posty: 238
Lokalizacja: Berlin/Warszawa
 
Post Re: Spirit
zgubol5 napisał(a):
Nie lewak tylko SOCJALISTA, i nie chodzi o światopogląd, tylko kwestie gospodarcze i ekonomiczne. W żadnym tekscie Depesze nie mówią o aborcji, eutanazji, ani gender, ani homoseksualizmie. Tylko o wykluczeniach społecznych i zabijaniu ekologii i to jest sens tej lewicowości. Ludzie na tym forum mają w głowie tylko sprawy światopoglądowe. :)


A wykluczenia spoleczne czy ekologia nie sa powiazane (posrednio - rozpatrujac funkcjonowanie panstwa) z gospodarka? Sorry, ale na takie dyskusje to trzeba jednak cos wiecej miec niz mature czy dyplom Wyzszej Szkoly Lansu i Bansu w Toruniu. Bo zeby o "gender" czy ekologii sie wypowiadac trzeba miec wieksze podstawy niz wiedza pana Oko. A wypowiedzi, jednego z Panow sugeruja, ze i podstawowka mogla byc niezlym wyzwaniem intelektualnym.

Ale dzieki za ubaw na ostatnich stronach - oplulem ekran ze smiechu :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Cz mar 30, 2017 13:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 9:48 am
Posty: 384
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Spirit
zgubol5 napisał(a):
W żadnym tekscie Depesze nie mówią o (...) homoseksualizmie.


Noooo, nie jestem taki pewien, co poeta miał na myśli np. w tym tekście:

"I'm taking a ride
With my best friend
I hope he never lets me down again
He knows where he's taking me
Taking me where I want to be
I'm taking a ride
With my best friend
We're flying high
We're watching the world pass us by
Never want to come down
Never want to put my feet back down
On the ground

Promises me I'm safe as houses
As long as I remember who's wearing the trousers

See the stars, they're shining bright
Everything's alright tonight"

:mrgreen: :nlmda:

Poza tym, patrząc na stroje Martina z lat 80-tych, to można nabrać różnych podejrzeń... :wink:

Obrazek

Oczywiście, patrząc na to jako laik. My, siedzący w tematyce DM od lat, wiemy swoje! :wink:


Cz mar 30, 2017 13:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Spirit
Eee tam.
Osobiście słyszałem na suto zakrapianych imprezach, również Zlotach, jak faceci wyznawali sobie miłość
"Stary, kocham Cię" -przecież to nie w znaczeniu oferty matrymonialnej.
A jakiś laik z boku mógłby się zniesmaczyć.
My stali bywalcy Zlotow wiemy swoje. :przytul:


Cz mar 30, 2017 13:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 13:37 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Alan wracaj ...
 
Post Re: Spirit
Nie no, DM o homoseksualizm bym nie podejrzewał! ;) Natomiast taki Antek Korbijn ... no gdzieś było napisane, że jak każdy Holender - jest zboczony.
Czego dowodem ta "ciuchcia" z WTR. Chcę wierzyć, że miał na myśli jechanie na ręcznym tylko ... Po tym jaką karykaturę zrobił z DM w "Suffer Well” 11 lat temu, straciłem do tego gościa jakikolwiek szacunek.


Cz mar 30, 2017 14:03 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 11, 2017 17:26 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Spirit
No to mamy eksperta od Holendrów hehe. ale ubaw. "Gdzieś było napisane", a znasz chociaż jednego holendra? Poza tym członkowie DM twierdzą, że to właśnie Antek ich ocalił wizualnie.


Cz mar 30, 2017 14:32 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:17 pm
Posty: 417
 
Post Re: Spirit
Dark Angel napisał(a):
zgubol5 napisał(a):
Nie lewak tylko SOCJALISTA, i nie chodzi o światopogląd, tylko kwestie gospodarcze i ekonomiczne. W żadnym tekscie Depesze nie mówią o aborcji, eutanazji, ani gender, ani homoseksualizmie. Tylko o wykluczeniach społecznych i zabijaniu ekologii i to jest sens tej lewicowości. Ludzie na tym forum mają w głowie tylko sprawy światopoglądowe. :)
zane

A wykluczenia spoleczne czy ekologia nie sa powiazane (posrednio - rozpatrujac funkcjonowanie panstwa) z gospodarka? Sorry, ale na takie dyskusje to trzeba jednak cos wiecej miec niz mature czy dyplom Wyzszej Szkoly Lansu i Bansu w Toruniu. Bo zeby o "gender" czy ekologii sie wypowiadac trzeba miec wieksze podstawy niz wiedza pana Oko. A wypowiedzi, jednego z Panow sugeruja, ze i podstawowka mogla byc niezlym wyzwaniem intelektualnym.

Ale dzieki za ubaw na ostatnich stronach - oplulem ekran ze smiechu :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie mam dyplomu z polityki, bo mnie to nie interesuje, napisałem tylko o różnicach gospodarczych i ekonomicznych vs Swiatopogląd, czytaj kolego ze zrozumieniem. Są powiązane zdaje sobie z tego sprawę, ale ja mówiłem w kontekscie tekstów Gora ze Spirit a nie po polityce partyjnej lub polityce wartości, i nie wywyższaj sie zanadto, bo widzę że jesteś największym intelektualistą na tym forum, ale się uśmiałem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Cz mar 30, 2017 14:49 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 21, 2009 21:56 pm
Posty: 75
Lokalizacja: Kosakowo
 
Post Re: Spirit
Jeżeli było to sorki, na OLIS-ie 1 miejsce http://olis.onyx.pl/listy/index.asp?lang=


Cz mar 30, 2017 16:26 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: Spirit
Ale dużo płyt DM sie sprzedaje 9 wydawnictw w 50 :shock:


Cz mar 30, 2017 17:13 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 380
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: Spirit
ale jak tu jeden smieszny gość napisał ze DM , to zespol niszowy,no to nie jest zle :D


Cz mar 30, 2017 17:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: Spirit
Przy okazji wydania Spirit sklepy robiły mega promocje, więc to pewnie z tego wynika :)


Cz mar 30, 2017 17:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Spirit
Fakt......mnie się udało jeszcze kupić razem z płytami Monument za 29,99 PLN.

Obrazek

Przy cenie regularnej w MM 39,99 PLN.

https://mediamarkt.pl/ksiazki/depeche-mode-monument


Cz mar 30, 2017 19:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Spirit
Radiowa Trójka.
Jutro, sobota, 17:00-19:00
Martin L. Gore
Urodzinowy wywiad Piotra Stelmacha.
Będzie m.in. o Spirit.

:) :) :) :)


Pt mar 31, 2017 13:10 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 380
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: Spirit
DeMo70 napisał(a):
Fakt......mnie się udało jeszcze kupić razem z płytami Monument za 29,99 PLN.

Obrazek

Przy cenie regularnej w MM 39,99 PLN.

https://mediamarkt.pl/ksiazki/depeche-mode-monument


a ja kupowałem za 100 cos tam zł i jeszcze nie otworzyłem :o


Pt mar 31, 2017 20:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Spirit
Ponad 100 zł to chyba wersja kolekcjonerska kosztowała? Nie pamiętam już ile ja płaciłem.


Pt mar 31, 2017 20:36 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 186  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team