Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181 ... 186  Następna strona
Spirit 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 13:37 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Alan wracaj ...
 
Post Re: Spirit
barrel of a ... napisał(a):
Może ktoś podać konkretne przykłady w tekstach w których występują poglądy lewicowe?
Każdy może na swój sposób interpretować teksty.
Nigdzie nie jest napisane że któraś piosenka dotyczy Polaka , Anglika, Amerykanina a może muzumałnina?
A może to właśnie dla tych ostatnich są niektóre wersy? Że może to przez nich jest jak jest a mogło być zupełnie inaczej.
A nawet jeśli mają poglądy Lewicowe to co w tym złego?

Więc po co te głupie wywiady Dave'a i Fletcha? Po co ten id... teledysk Antona? Niech sobie odpuszczą i zajmą się muzyką. Jak chcą zbawić świat, to niech Dave sprzeda swoje sygneciki, łańcuchy i złote tudzież czerwone PODWYŻSZANE OD ŚRODKA buty. Zacznijmy od podstaw. Bo coraz bardziej drażni mnie ten cyrk w który brną DM.
Ps. Żeby znów "znawcy" nie burzyli się - to była gorzka ironia.


Wt mar 28, 2017 21:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2005 17:06 pm
Posty: 784
Lokalizacja: Wawa
 
Post Re: Spirit
Ok rozumiemy. A teraz spac


Wt mar 28, 2017 21:45 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lut 06, 2008 16:19 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Szczytno
 
Post Re: Spirit
I co jeszcze . Zapomniałeś dodać , że DM to kodziarze i lewacy. A, i że "nie słucham the lanscape is changing" w kontekście ostatnich wydarzeń.


Wt mar 28, 2017 21:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 07, 2008 16:00 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Metropolis
 
Post Re: Spirit
SPIRIT ma tyle wspólnego z polityką, co Personal Jesus z religią... czyli nic


Śr mar 29, 2017 7:26 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 22, 2005 10:30 am
Posty: 48
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Spirit
21 lipca na Stadionie Narodowym zagra znana ze swych lewackich poglądów brytyjska grupa Depeche Mode.
Mimo protestów środowisk patriotycznych, które domagały się odwołania koncertu, występ odbędzie się zgodnie z planem.
Fani nie usłyszą jednak kilku kontrowersyjnych utworów zakwestionowanych przez Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk.

20 lipca 2017, Wiadomości TVP


Śr mar 29, 2017 7:42 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 19:35 pm
Posty: 1181
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: Spirit
Where is the revolution? Polskie forum DM :lol:
Jak widać nowy album działa :lol:


Śr mar 29, 2017 8:27 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 9:48 am
Posty: 384
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Spirit
Obrazek


Śr mar 29, 2017 8:58 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 10, 2014 12:36 pm
Posty: 129
 
Post Re: Spirit
Przykro mi, że w dzisiejszych czasach opowiedzenie się za ideą szacunku dla siebie nawzajem i dla samej planety oraz sprzeciw wobec przemocy i nieuczciwości to w oczach niektórych tylko lewactwo, które trzeba tępić.

Adrian Mole napisał(a):
Jak chcą zbawić świat, to niech Dave sprzeda swoje sygneciki, łańcuchy i złote tudzież czerwone PODWYŻSZANE OD ŚRODKA buty. Zacznijmy od podstaw. Bo coraz bardziej drażni mnie ten cyrk w który brną DM.


Gdyby te buty nie były PODWYŻSZANE OD ŚRODKA, to dałbyś im spokój? (Btw chyba straaaaasznie Ci przeszkadza, że facet, który - naturalna kolej rzeczy - nie ma już takiej sylwetki i postawy jak dwadzieścia kilka lat temu, chciałby czuć się na scenie trochę "większy", a nie jak zgarbiony dziadek).

Chciałbyś, żeby świat był lepszym miejscem? To sam sprzedaj wszystko i oddaj na biedne dzieci. Wtedy będziesz mógł krytykować. "Nie o to chodzi" - to o co chodzi? Dlaczego ONI mieliby to zrobić?
Prawda jest taka, że gdyby członkowie zespołu postanowili zmienić swoje życie, dać pozytywny przykład i przestać "opływać w luksusy" (ten Dave to jest bezczelny, nosi jedną ulubioną kurtkę od dziesięciu lat, pewnie tylko z czystego wyrachowania), i tak znaleźliby się tacy, którzy opluliby ich krzycząc, że to pod publiczkę i że tacy to sobie mogą etc. Na mój gust w obecnej formie ich przesłanie nadal może być wiarygodne, bo jest takie, żeby nie pluć jadem, przestać się nienawidzić, zastanowić się nad czymś, być lepszym człowiekiem. Jeśli ktoś uważa, że takie przesłanie to tfu tfu lewactwo i że obraża jego przekonania, to sam widzi, po stronie jakich wartości się opowiada.
Poza tym wygląda na to, że nikt tu już nie czyta wywiadów, albo przynajmniej nie czyta ich ze zrozumieniem - Dave wyraźnie ostatnio zaznaczył, że jest świadom tego, że stoi na uprzywilejowanej pozycji i zdaje sobie sprawę z tego, jak to wszystko może brzmieć. Ale nie będę streszczać całości - jak komuś zależy to poszuka, a jak nie, to nadal będzie się pluć, że zły dejw gachan nagrał słabą płytę, chodzi w złotych ciżemkach i jest okropnym lewakiem.


Śr mar 29, 2017 10:21 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2017 10:21 am
Posty: 59
 
Post Re: Spirit
zgubol5 napisał(a):
Kolega Zibi z powodu poglądów politycznych nie kupił płyty ani biletu na koncert. :lol: Nie wiem jak trzeba być głupim niestety :) I mówi że stracą na tym :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , już dawno sie tak nie uśmiałem


Nie kupię płyty, bo mi się nie podoba. Tyle. Koncert? Byłem na siedmiu. Wystarczy. Jeśli chodzi o ich wypowiedzi, poglądy, cóż.. uważam, że powinni być neutralni, bo tylko jednej stronie robią dobrze. Tylko po co mają być neutralni? Po co jeszcze grają? Bo można ich wykorzystać do pewnych celów politycznych. To nie DM pociąga za sznurki.


Śr mar 29, 2017 11:26 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 14, 2003 1:32 am
Posty: 161
Lokalizacja: Częstochowa
 
Post Re: Spirit
Kolejny występ telewizyjny poprzedzony wywiadem - 31.03, tym razem Skandynawia SKAVLANTV


Śr mar 29, 2017 11:30 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 13, 2010 13:13 pm
Posty: 37
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Spirit
zibi napisał(a):
zgubol5 napisał(a):
Kolega Zibi z powodu poglądów politycznych nie kupił płyty ani biletu na koncert. :lol: Nie wiem jak trzeba być głupim niestety :) I mówi że stracą na tym :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , już dawno sie tak nie uśmiałem


Nie kupię płyty, bo mi się nie podoba. Tyle. Koncert? Byłem na siedmiu. Wystarczy. Jeśli chodzi o ich wypowiedzi, poglądy, cóż.. uważam, że powinni być neutralni, bo tylko jednej stronie robią dobrze. Tylko po co mają być neutralni? Po co jeszcze grają? Bo można ich wykorzystać do pewnych celów politycznych. To nie DM pociąga za sznurki.


Nie wytrzymałam. To jakaś teoria spiskowa tzw patrioty (antylewaka)? Jakie sznurki kolego, czegoś się dzisiaj nawdychał? Dlaczego DM maja być neutralni światopoglądowo, politycznie etc - bo Ty i ludzie Twojego pokroju tak sobie wymyślili. Po prostu ich nie słuchaj, zapomnij o istnieniu - będzie Ci na pewno lepiej w życiu. Dobrze by było, gdybyś też zapomniał o istnieniu tego forum, bo to jest forum FANÓW DM. A jeżeli nie słuchasz tej płyty, bo jak mówisz nie podoba Ci się, to wytłumacz mi po jaką cholerę piszesz w tym temacie - zerknij na tytuł wątku "SPIRIT". Idź jątrzyć gdzie indziej :x


Śr mar 29, 2017 11:41 am Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
@Zibi to nie jest miejsce dla antyfanów. Gorzkie żale melduj sobie gdzie indziej.


Śr mar 29, 2017 16:15 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: Spirit
Tak sobie myślę o tej "polityczności" spirit. Gdyby dM miało większą siłę przebicia to ta płyta odbiła by się echem na całym świecie. Dziś dM to już nie mainstream w sumie nigdy nigdy w nim nie byli może z wyjątkiem początku lat 80. Dziś w opinii świata muzyki i przede wszystkim mediów zespół niszowy który był popolarny w latach 80. Coś jak scorpions.


Śr mar 29, 2017 16:38 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Spirit
zibi napisał(a):
Po co jeszcze grają? Bo można ich wykorzystać do pewnych celów politycznych. To nie DM pociąga za sznurki.



A co na to psychiatra?


Śr mar 29, 2017 19:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2009 18:14 pm
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Spirit
zibi napisał(a):
Bo można ich wykorzystać do pewnych celów politycznych. To nie DM pociąga za sznurki.

Zastanawia mnie czasem, co ludzi skłania do wypisywania takich pierdół. Idź z psem na spacer. A jak nie masz, wyprowadź sąsiadowi.


Śr mar 29, 2017 20:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Spirit
:arrow: zibi
Wiadomo, że w każdej dobrej firmie za sznurki pociąga księgowy ;)
Neutralni są tylko Szwajcarzy - chłopaki z DM więc się nie łapią ;)

:arrow: Adrian Mole, czyniąc uwagę o łańcuchach i butach Dave'a w tym kontekście, podskoczyłeś już naprawdę powyżej własnej brody :shock:


Śr mar 29, 2017 20:34 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 08, 2013 20:11 pm
Posty: 93
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Spirit
Adrian Mole napisał(a):
Co do elektroniki ... To nie jest elektronika DM. To jest elektronika odtwarzana przez DM ale nie jest "ich". Te brudy, szumy, te męczące ściany, którymi przytłaczają uszy utwory ...
Porównałem sobie z ostatnimi płytami i to jest DOKŁADNIE ten sam motyw. Nie mogą się od tego wyzwolić, nie mogą w końcu dać normalnego chwytliwego beatu , który ich charakteryzował.


Noo nie mogom dać beatu, bo som beznadziejnie słabi, głósi, tempi, menczoncy, bródni i przytłanczajoncy. Od 2001 roku ten sam motyf. Codziennie.

Kolejny pierdololo farmazon wyroczni naszej ex cathedra.


Śr mar 29, 2017 21:00 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
Zarzynam ten album jak niejedną fajną kobitkę :wink:
Jest moc :mrgreen: jak w STAR WARS, o to chodziło
Album miodzio :D :nlmda: :beer: :!:


Śr mar 29, 2017 23:18 pm

Dołączył(a): Śr paź 12, 2005 11:47 am
Posty: 81
Lokalizacja: Nowy Sącz
 
Post Re: Spirit
Pajgert napisał(a):
21 lipca na Stadionie Narodowym zagra znana ze swych lewackich poglądów brytyjska grupa Depeche Mode.
Mimo protestów środowisk patriotycznych, które domagały się odwołania koncertu, występ odbędzie się zgodnie z planem.
Fani nie usłyszą jednak kilku kontrowersyjnych utworów zakwestionowanych przez Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk.

20 lipca 2017, Wiadomości TVP


Żałosne, niegodne fana DM.


Cz mar 30, 2017 1:16 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 22, 2005 10:30 am
Posty: 48
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Spirit
Niegodnym, niegodnym i grzesznym.
Już przywdziałem włosienicę tudzież łańcuch na szyję i boso, pod czujnym okiem prawdziwych i godnych fanów, udałem
się do Canossy (czytaj Lichenia).
Poleca czytanie w kontekście niektórych wpisów oraz z odrobiną dystansu i poczucia humoru


Ostatnio edytowano Cz mar 30, 2017 7:48 am przez Pajgert, łącznie edytowano 1 raz



Cz mar 30, 2017 7:43 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181 ... 186  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team