Depeche Mode - Zobacz wątek - Spirit
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 186  NastÄ™pna strona
Spirit 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Spirit
Najgorsza jest przesada, pod wieloma względami. @Greg1986 się w to też wpisał, co mnie bardzo smuci. Ludzie, uspokójcie się, nie odlatujcie "od plusa do minusa".


Wt sty 24, 2017 17:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 08, 2007 18:41 pm
Posty: 107
Lokalizacja: San Escobar
 
Post Re: Spirit
depesbe napisał(a):
FrenchIsStrange napisał(a):

Czyli wg Ciebie przed wydaniem albumu nie można planować kolejnych singli?


Można wszystko planować, ale trzeba TO wszystko odpowiednio przedstawiać. Rozumiesz :wink:
Jak dajesz się nabrać, to twój problem...


Ej ludziska a czego się spodziewać ?
DM to zespół komercyjny, uświadomiłem sobie to dopiero po SOTU w 2009 roku. Zasada i schemat jest bardzo prosty.
Wydają systematycznie płyty co 4 lata. Zaczęło się od 1993 > 1997 > 2001 > 2005 > 2009 > 2013 > i teraz 2017
Za każdym razem, duże nadzieje, oczekiwania, że pojawi się nowe, świeże ale te same pierdy, śpiewy, stękania, syntezatorki. Pojawia się 1 singiel = silna promocja, potem wychodzi płyta, potem 2 singiel i już zainteresowanie się kończy, zostaje trasa koncertowa a z tym koszulki, kubeczki, zegareczki, breloczki, wydania deluxe, exlusive itp. Interes się kręci.
Kasa ma się zgadzać i tyle. DM to już zespół który zarabia na siebie i na wydawców samą swoją nazwą i tyle. Ktoś świetnie obliczył, że ten czas 4 lat jest najlepszy na to by nagrać płytę, zrobić trasę koncertową, potem 1-2 rok odpoczynku, i kiedy już fani lekko zapomną o zespole pojawiają się wzmianki o planowaniu kolejnej płyty i cała karuzela zaczyna się kręcić od nowa. I znowu spekulacje, oczekiwania, nadzieje ......

Nie wiem od kiedy jestem tutaj na tym forum ale chyba od PTaKA nic się nie zmieniło te same rozmowy, te same problemy, pierdy pierdy.


Wt sty 24, 2017 17:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: Spirit
depesbe napisał(a):
Można wszystko planować, ale trzeba TO wszystko odpowiednio przedstawiać. Rozumiesz :wink:
Jak dajesz się nabrać, to twój problem...


Co mają przedstawić? I kto? Sądzisz że rozpiszą wszystkie daty czterech singli i czterech klipów w styczniu na oficjalnej stronie? Chyba nie urodziłeś się wczoraj. Laska luźno napisała o współpracy z zespołem i planowanej dacie klipu potwierdzając to zdjęciem. Co w tym dziwnego? Tutaj przynajmniej masz coś pewniejszego, a nie jakieś niepewne "newsy" z palca.
I przy okazji kto jak kto, ale ja nie łykam wszystkiego jak leci, więc takie teksty o "nabieraniu się" schowaj w kieszeń.

Żeby było w temacie:
I can state that both dates of 27 january and 3 march mentionned here are not release dates for single and album.
Media premiere and announcement are not releases.

z home.


Wt sty 24, 2017 17:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Spirit
Tak , oczywiście. Nic tylko się z Tobą zgadzać, bo przecież nie można się z Tobą nie zgadzać - @FrenchIsStrange...


Wt sty 24, 2017 17:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: Spirit
Serio? Cała Twoja odpowiedź to "oczywiście"? Zamiast mi odpisać normalnie - bo ja nie jestem żadnym omnibusem - to Ty się spinasz i piszesz enigmatycznie jak laska fochem.


Klik


Wt sty 24, 2017 17:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Spirit
No widzisz...
Jak chcesz, potrafisz być ludzki @FrenchIsStrange.
Pozdrawiam. :roll:


Wt sty 24, 2017 17:57 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
depesbe napisał(a):
Najgorsza jest przesada, pod wieloma względami. @Greg1986 się w to też wpisał, co mnie bardzo smuci. Ludzie, uspokójcie się, nie odlatujcie "od plusa do minusa".


Jestem spokojniejszy i przestałem się nakręcać dopóki nie wyleci oficjalna informacja zamiast fot Dave'a w gajerku. Każdy inaczej odbiera te ploty. Po to są dyskusje i wszystko trzeba wrzucić na luz :)


Wt sty 24, 2017 18:03 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: Spirit
Cytuj:
Można wszystko planować, ale trzeba TO wszystko odpowiednio przedstawiać.


Ponawiam pytanie co i kto ma przedstawić. Gdybyś mógł..


Wt sty 24, 2017 18:08 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 10, 2014 12:36 pm
Posty: 129
 
Post Re: Spirit
Młody Marian napisał(a):
dysphoric_mode napisał(a):
@Juno Wersja deluxe i zwykła SOTU różniły się kolorem. Już kiedyś to zrobili, mogliby zrobić jeszcze raz - ale na pewno nie w takiej formie; to musi jakoś się prezentować ;).

Nie wiem jak wy, ale ja w głębi serca mam nadzieję, że te fonty to jednak podpucha; nie znamy jeszcze okładki, ale sama obecność napisów w takich fontach jest w stanie zepsuć nawet największe arcydzieło (a wiadomo, że z oczekiwaniem arcydzieła należy być ostrożnym). Takie to wsteczne i kiczowate. Brrr.


Jak byk widać że to jest zrobione amatorsko. Zaczyna się kolejna gównoburza powoli. Jak nie snucie po trzech małych fragmentach utworów, że płyta będzie słaba tak teraz będzie, bo ktoś zrobił sobie okładkę w paincie i słaby projekt okładki. Polecam poczekać na oficjalne źródła.


Której części "ale na pewno nie w takiej formie" nie rozumiesz?
Ja wiem, że każdy kto słucha Depeche Mode krócej niż dwadzieścia lat jest tu według was amatorem, który wszystko łyka jak bocian, ale bez przesady. Fejki mogą być ciekawym punktem wyjścia do dyskusji - o ile dotyczy to naszych oczekiwań, a nie stękania na to, że +50-letni faceci noszą garnitury i że nie nagrają Violatora 2, więc to sama komercja i fuj, jak można.


Wt sty 24, 2017 18:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Spirit
room_dm napisał(a):
personal benek napisał(a):
https://www.instagram.com/p/BPofVjzjqFS/



Toż ta brunetka to Izabella Małysz, żona polskiego skoczka narciarskiego. Kto wie, może teledysk będzie utrzymany w stylu, przedwojennej skoczni. Mam wizje, teledysk czarno-biały, Adam znaczy Dave siedzi na belce, w gnieździe trenerskim Andy i Martin, tłum krzyczy "gdzie jest Revolution". DaVe w końcu słyszy głosy, wybija się z progu i zamiast równoległych nart robi ReVolucje - narty w stylu V, po wylądowaniu ludzie machają, krzyczą Revolucja, podchodzi do DaVe'a pani Izabella Małysz i daje mu buziaka, tłum szaleje, Dave podnosi rękę w symbolu zwycięstwa dwa palce do góry "V".

:brawo:

Ciszę się, że nie kręcisz filmów, teledysków i nie piszesz scenariuszy :)


Wt sty 24, 2017 19:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: Spirit
Wy tu o pierdołach a Sony Music organizuje przedpremierowe wysłychanie Spirit :) 2 lutego.
na pewno dla nielicznych ale przynajmniej bedÄ… juz jakies recenzje :)


Wt sty 24, 2017 19:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Spirit
Info już znalazło się na forum kilka postów wyżej ;) Także nie do końca o pierdołach.


Wt sty 24, 2017 19:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: Spirit
ok luz nie zauwazyłem :)
teraz czekamy na recenzje :)


Wt sty 24, 2017 19:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Spirit
2- giego odsluchanie , wiec do tygodnia pozniej w necie bedziemy miec dluzsze probki o ile nie calosc okrytego tajemnica arcydziela . Zacieram rÄ…czki ...


Wt sty 24, 2017 21:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Spirit
Czyli może jest szansa że 27-ego stycznia jednak coś się wydarzy. Ja tam pieprzę, nie słucham żadnych przecieków, tylko oficjalne źródło na premierę.


Wt sty 24, 2017 23:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Spirit
Jeśli w piątek cokolwiek ma się pojawić to widzę trzy opcje:

1. Tylko i wyłącznie info
2. Revolution (Official Audio)
3. Revolution (Official Video)


Åšr sty 25, 2017 9:05 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 15:17 pm
Posty: 354
Lokalizacja: Katowice
 
Post Re: Spirit
Obrazek


Åšr sty 25, 2017 9:22 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Spirit
monster - było, czytamy posty.


Åšr sty 25, 2017 11:24 am Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:17 pm
Posty: 417
 
Post Re: Spirit
Czyli jak niby Revolution ma być w piątek 27 stycznia, czyli na można już dziś liczyć na przeciek, jak było z Heaven też z 2 3 dni przed oficjalną premierą. Tylko że wtedy oficjalnie było wiadomo że tego a tego dnia wyjdzie singiel a tu mamy plotki i domysły :x


Åšr sty 25, 2017 11:32 am Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
Oficjalna strona milczy także nie ma co się nakręcać. Co do tego odsłuchu to kilka dni temu była niby akcja w Londynie i co? cisza zaprezentowano 5 utworów ze Spirit i dalej jest cisza.

http://www.depechemode.cz/aktualita/od- ... vy-spirit/


Åšr sty 25, 2017 13:57 pm
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 186  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team