Depeche Mode - Zobacz wątek - Spirit
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 186  NastÄ™pna strona
Spirit 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: Spirit
Nie chcem, ale muszem.

To co czytam, to przechodzi ludzkie pojęcie. Co niektórzy to chyba naprawdę mają coś nie HALO pod kopułą. Jak można mieć jakieś . przeczucia, po drobnym, wręcz malutkim skrawku 3 kawałków? Jak można coś "wróżyć" z takiego szitu? Ani to dobra jakość, ani nie wiadomo czy to finalne wersje utworów. Posłuchali oooooo, brzdęków i revolution. No proszę was, zejdźmy na ziemię. Ja wiem, że można spekulować, domyślać się itd. ale nie po takim skrawku. Polecam poczekać na coś większego. Po singlu też nie szukałbym niczego. Heaven całkowicie odbiega od reszty na Delcie. Tutaj może być tak samo.


Cz sty 19, 2017 19:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:29 am
Posty: 1257
 
Post Re: Spirit
chmurek napisał(a):
Lepsza jakosc , zawartosc niestety ciagle tak samo slaba jak byla .... :evil: Mam zle przeczucia sluchajac tych skrawkow materialu , a wylaniajacy sie jako drugi utwor z "OOOOOO" wywoluje u mnie dreszcz przerazenia , ze jednak da sie stworzyc cos gorszego niz The Child Inside (zakladam w ciemno ze to kawalek Gora do pospiewania) . To tylko skrawek wiec nie panikuje , ale czuje ze tej plycie bedzie blizej do SOTU niz do DELTY :? . Macie podobne przeczucia , czy bardziej optymistyczne ?

Co do "OOOOOO" mam podobnie, dlatego jestem zdania, że limitowane wersje ostatnich albumów DM nie powinny zawierać chórków M.L. Gore'a ;) Poza tym, nie nastawiam się na Revolution ;) Chłopaki już od dawna jadą po oklepanych schematach i każdy następny album przypomina kolejny odcinek przygód Bond'a. Wszyscy czekają na coś niespodziewanego, po czym dostają to co zawsze, ale mimo to są w większości zadowoleni ;)


Ostatnio edytowano Cz sty 19, 2017 21:38 pm przez boshek, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Cz sty 19, 2017 19:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Spirit
@Mlody Marian - od tego sa wlasnie przeczucia zeby je miec , zluzuj .... :beer: JA np posluchalem "ooooo" brzdekow i Revolution i wg mnie nic z tego co slyszalem nie daje zalazkow na cokolwiek dobrego . I obym sie mylil bo lubie jednak to nasze DM , a poza tym jak widac po wypowiedziach moze sie to podobac :P Heaven odbiega od reszty Delty, i jest to srednio udany utwor (zjadliwy jedynie w wersji Owlle ) o ile nie powiedziec gniot ...


Ostatnio edytowano Cz sty 19, 2017 19:40 pm przez chmurek, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Cz sty 19, 2017 19:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Spirit
Jeśli o mnie chodzi to praktycznie nie podoba mi się żadna z trzech zajawek, ale o tym już pisałem wcześniej, m.in:
Cytuj:
Mam nadzieję, że Revolution ulegnie zmianie w porównaniu do tego co mogliśmy usłyszeć na konferencji. Tzn wokal mi się podoba, ale instrumentalnie brzmi to jak coś między Sounds Of The Universe, a Delta Machine.

Ale mimo to nie przekreślam albumu bo to tylko małe skrawki. Mam tylko nadzieję, że na nowym albumie nie będzie utworów w stylu Heaven. Oczywiście jak już pojawi się nowa płyta to zawsze będzie tak, że część ludzi będzie ją wielbić a druga część nienawidzić.


Cz sty 19, 2017 19:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Spirit
Wyedytowalem , bo mi sie literki poprzestawialy i zle odczytalem :?


Ostatnio edytowano Cz sty 19, 2017 20:12 pm przez chmurek, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Cz sty 19, 2017 19:42 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
A mi podoba się całość tego skrawka. Słucham tego z 3-4 w tygodniu. A dzisiaj dzięki Tobie Juno posłuchałem 3x.
Co do singli promujących album to chyba zawsze singiel jest inny niż reszta płyty. Poprawcie jeśli się mylę.
WRONG-SOTU
PRECIOUS-PTA
Drem on -exciter to akurat jak na moje ucho jest spójne z resztą albumu
Barrel of a Gun-Ultra
I feel you-SAFOD
Ogólnie nie rozumiem takiego narzekania. Nie wiem jakie dźwięki wam w głowie grają? Jak miała by wyglądać muzyka DM ?


Cz sty 19, 2017 19:48 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Spirit
Czysty wokal, przestrzennie , bez drażniących zgrzytliwych dźwięków , więcej żywych instrumentów .


Cz sty 19, 2017 20:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Spirit
chmurek napisał(a):
bez drażniących zgrzytliwych dźwięków.

Otóż to! Przykład od 04:25


Po cholere te skrzeczące dźwięki, piski? W ogóle Should Be Higher w wersji na albumie to tragedia... Live, zwłaszcza u Lettermana to świetny utwór.


Cz sty 19, 2017 20:27 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
Ben żądał o piski to chłopaki wykonali :lol: w Heaven było to samo. Mam nadzieję, że tych zgrzytów na Spiricie nie będzie :)


Cz sty 19, 2017 20:29 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Spirit
Chyba nie po to zmienili producenta ich 3 ostatnich płyt, by były za nowego Forda, takie same piski skrzypiące hillierowe... :)


Cz sty 19, 2017 20:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Spirit
Żeby się jeszcze nie okazało, ze te przeszkadzające i irytujące dźwięki to wytwór Martina, a nie Hilliera ;)


Cz sty 19, 2017 20:42 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 03, 2013 16:34 pm
Posty: 71
 
Post Re: Spirit
Młody Marian napisał(a):
Nie chcem, ale muszem.

To co czytam, to przechodzi ludzkie pojęcie. Co niektórzy to chyba naprawdę mają coś nie HALO pod kopułą. Jak można mieć jakieś . przeczucia, po drobnym, wręcz malutkim skrawku 3 kawałków? Jak można coś "wróżyć" z takiego szitu? Ani to dobra jakość, ani nie wiadomo czy to finalne wersje utworów. Posłuchali oooooo, brzdęków i revolution. No proszę was, zejdźmy na ziemię. Ja wiem, że można spekulować, domyślać się itd. ale nie po takim skrawku. Polecam poczekać na coś większego. Po singlu też nie szukałbym niczego. Heaven całkowicie odbiega od reszty na Delcie. Tutaj może być tak samo.


Młody Marianie - przejdź się nad morze w tej Gdyni i przewietrz umysł zamiast obrażać innych. Jeżeli przechodzi to twoje ludzkie pojęcie, że ktoś może coś inaczej odbierać i mieć jakieś wyobrażenie nawet z małego skrawka to musisz mieć wyjątkowo tępy umysł, a wnioskuję to z shitu, który do mnie napisałeś. Kiedy będziesz się domyślał i spekulował ? Jak odsłuchasz już cały album ???? Mój post zawierał też uśmiechy do tego co piszę......a Ty obrażasz nie wiadomo czemu...Trochę szacunku dla innych.


Cz sty 19, 2017 20:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Spirit
Juno napisał(a):
Żeby się jeszcze nie okazało, ze te przeszkadzające i irytujące dźwięki to wytwór Martina, a nie Hilliera ;)
Martin L. Gore aż tak nie odpłynął. Raczej tak sądzę, chcę uważać etc... Choć czasami przy zespołach, wykonawcach z dużym stażem, rola producentów może być iluzoryczna i odświeżająca- tylko na pokaz. Ale na szczęście to tylko domysły w różnych kwestiach :wink:


Cz sty 19, 2017 20:51 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
Juno napisał(a):
chmurek napisał(a):
bez drażniących zgrzytliwych dźwięków.

Otóż to! Przykład od 04:25


Po cholere te skrzeczące dźwięki, piski? W ogóle Should Be Higher w wersji na albumie to tragedia... Live, zwłaszcza u Lettermana to świetny utwór.


Genialny utwór. A końcówka daje uroku tej piosence i depeszowskiego stylu czasów teraźniejszych. Wolę takie dźwięki niż miałbym dostać utwory z pierwszych trzech albumów w historii DM przepraszam co ja piszę, gdybym dostał coś w stylu pierwszych albumów to przestałbym ich słuchać i nie zawracam sobie głowy tym zespolem.
Oczywiscie wracalbym do Delty , Sotu az do black celabration. Ale na pewno nie zagladalbym na forum w oczekiwaniu na cos co juz bylo.Delte mam w użyciu do dnia dzisiejszego. Już 3 egzemplarz zajechałem :) te dźwięki na konkretnym sprzęcie to jest to co uwielbiam.


Ostatnio edytowano Cz sty 19, 2017 21:15 pm przez barrel of a ..., Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Cz sty 19, 2017 21:08 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Spirit
Mam nadzieję, że nikogo nie urażę (bo z tego co daje się ostatnio zaobserwować, poziom emocji rośnie na forum), dla mnie fragmenty brzmią nieźle (z jednym jak dotychczas wyjątkiem gdy Marcin zawodzi, po raz kolejny, swoim "OOOO").
Z drugiej strony temperatura wzrasta, dyskusje ożywają, bo płyta tuż, tuż więc rozumiem niektóre komentarze, chociaż wolałbym bez negatywnych osobistych wycieczek
... ale to tylko moja skromna refleksja.


Cz sty 19, 2017 21:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Spirit
barrel of a ... napisał(a):
Genialny utwór. A końcówka daje uroku tej piosence i depeszowskiego stylu czasów teraźniejszych. Wolę takie dźwięki niż miałbym dostać utwory z pierwszych trzech albumów w historii DM. Delte mam w użyciu do dnia dzisiejszego. Już 3 egzemplarz zajechałem :) te dźwięki na konkretnym sprzęcie to jest to co uwielbiam.

No widzisz, a dla mnie utwór mizernie wyprodukowany, płaski z masą niepotrzebnych elementów zwłaszcza dźwięki od 4:25, które brzmią dla mnie idiotyczne na słuchawkach dokanałowych, studyjnych pełnowymiarowych, domowym sprzęcie audio czy nawet na monitorach studyjnych. No, ale co człowiek to opinia ;)

Mały offtop się robi, wracamy do Spirit.


Cz sty 19, 2017 21:19 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
Tak w ogóle kto jest wykonawcą tego gniota?

https://youtu.be/tx5iI4qVag0

Większość początkujących fanów dało się w balona zrobić, że to Depeche Mode.


Cz sty 19, 2017 21:20 pm
 
Post Re: Spirit
Juno napisał(a):
Jeśli o mnie chodzi to praktycznie nie podoba mi się żadna z trzech zajawek, ale o tym już pisałem wcześniej, m.in:
Cytuj:
Mam nadzieję, że Revolution ulegnie zmianie w porównaniu do tego co mogliśmy usłyszeć na konferencji. Tzn wokal mi się podoba, ale instrumentalnie brzmi to jak coś między Sounds Of The Universe, a Delta Machine.

Ale mimo to nie przekreślam albumu bo to tylko małe skrawki. Mam tylko nadzieję, że na nowym albumie nie będzie utworów w stylu Heaven. Oczywiście jak już pojawi się nowa płyta to zawsze będzie tak, że część ludzi będzie ją wielbić a druga część nienawidzić.

Zaprezentowane urywki nie wskazują na to, że zmienił się producent czy styl, toteż nie wywarły one na mnie efektu "wow". Są to jednak urywki trzech utworów, które mogą się mieć nijak do reszty piosenki lub pozostałych utworów. Poczekajmy więc z oceną nowego wydawnictwa. Dodam tylko, że od SOTU chciałem, aby Martin już sobie odpuścił te analogowe urządzenia, ale z wypowiedzi wynika, że chłop jest nieugięty i zaś brzmienie zespołu kręci się nadal wokół tych klimatów i palety dźwięków. Kiedyś album Ultra brzmiał dla mnie obco, podobnie jak SOFAD. Teraz mając od dawna przesyt spenetrowaną przez zespół elektroniką, wolałbym aby poszedł on właśnie w te mniej elektroniczne sfery muzyki.


Cz sty 19, 2017 21:24 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Spirit
Greg1986 napisał(a):
Tak w ogóle kto jest wykonawcą tego gniota?

https://youtu.be/tx5iI4qVag0

Większość początkujących fanów dało się w balona zrobić, że to Depeche Mode.

Trochę przykre, że jest ktoś taki, kto dał się na to nabrać ;)

Są też plotki, że to jest fragment nowego DM:


Cz sty 19, 2017 21:38 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
Zabawka Uenali. Taki mocniejszy Slowblow by nie zaszkodził na nowym wydawnictwie ;) Martin pewnie jest zachwycony z tej maszyny.


Cz sty 19, 2017 21:48 pm
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 186  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team