Depeche Mode - Zobacz wątek - Spirit
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 ... 186  NastÄ™pna strona
Spirit 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Spirit
@ralf11 oprzytomniej. Przeczytaj to (moja pop. wypowiedź) jeszcze raz na spokojnie. To był sarkazm :)
A Twoja reakcja (choć w tym przypadku nieuzasadniona) świadczy o tym, że stoimy po tej same stronie
:beer:


Åšr mar 22, 2017 21:31 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 26, 2013 14:53 pm
Posty: 10
 
Post Re: Spirit
Adrian Mole napisał(a):
Słucham właśnie "Insight" z "Ultra" ... konia z rzędem, kto znajdzie tyle Dave'a, tyle duszy DM na ... "Spirit". A przecież to tylko jeden z wielu takich kawałków na tamtej płycie sprzed 20 lat ...
I co? Jakoś Dave identyfikował się z tekstami Martina, o czym wspominał też wcześniej ... słychać to było.
Posłucham zaraz "Home", żeby wspomnieć geniusz Martina. Gdzie jesteś, gdzie?!


Jak mówi mój kolega "20 lat pracujesz na nazwisko, a potem następne 20 LAT -nazwisko pracuje na Ciebie"- co daj Boże każdemu AMEN :)
płyta dojrzała nie dla Mass.


Åšr mar 22, 2017 21:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 19:14 pm
Posty: 252
Lokalizacja: Phoenix
 
Post Re: Spirit
rafalmeteo napisał(a):
Jak mówi mój kolega "20 lat pracujesz na nazwisko, a potem następne 20 LAT -nazwisko pracuje na Ciebie"- co daj Boże każdemu AMEN :)
płyta dojrzała nie dla Mass.
A wiesz że chyba coś w tym jest? Od 20-stu lat chyba żyję w obłudzie i uświadamiam sobie to teraz właśnie.


Cz mar 23, 2017 3:03 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1898
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Spirit
Trochę z "innej beczki". Co sądzicie o zdjęciu na dwie strony, od wydania Deluxe Spirit CD. Gdy DG jest ukrzyżowany drutowo etc, a jego twarz jest praktycznie słabo widoczna, ponieważ znajduje się na zgięciu od dwóch stron. Pokrzywdzony jakiś, czy co chce przez to pokazać?
:roll:


Cz mar 23, 2017 17:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Spirit
trochÄ™ zabawy z samplami z intro Scum :)
https://www.youtube.com/watch?v=krnuitx0SOU


Cz mar 23, 2017 17:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 26, 2009 21:19 pm
Posty: 49
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Spirit
Personal Jesus? ;) Zdjęcie dobre, ale co z tego, skoro Dave jest na zgięciu... Już mogli wybrać inne. Zresztą, cały booklet pozostawia wiele do życzenia. Może ktoś o tym wcześniej wspominał, ale w tekstach jest parę błędów, np. "I" pisane notorycznie małą literą, brak "your" i podwójne "have" w "Poison Heart"... Niby pierdoły, ale jednak troszkę irytują. :)


Cz mar 23, 2017 18:00 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 7:26 am
Posty: 629
 
Post Re: Spirit
personal jacek napisał(a):
@ralf11 oprzytomniej. Przeczytaj to (moja pop. wypowiedź) jeszcze raz na spokojnie. To był sarkazm :)
A Twoja reakcja (choć w tym przypadku nieuzasadniona) świadczy o tym, że stoimy po tej same stronie
:beer:


Spoko. Mój błąd. Człowiek jak czyta tutaj wypociny psycho-fanów DM to już traci poczucie co jest sarkazmem a co prawdą. ;) Aż czasem myślę sobie że coś z moim gustem muzycznym jest nie tak, bo skoro masowa podnieta nad Spirit tutaj panuje a ja nie potrafię tej płyty przesłuchać do połowy, bo mnie dusza boli od tych pseudo-electro pojękiwań i przesterów. Na szczęście zapuszczam sobie wtedy Walking In My Shoes czy In Your Room i wiem że ze mną jest wszystko jednak ok.

:beer:


Cz mar 23, 2017 18:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Spirit
@ralf11 Spirit to jedynie wycinek DM. Czy lepszy, czy gorszy... nie ma co się okładać argumentami za lub przeciw.
Osobiście zazdroszczę tym, którym najnowsza płyta przyniosła frajdę, serio. Mnie kręci tylko kilka kawałków.
Pozdro
depesbe napisał(a):
...DG jest ukrzyżowany drutowo etc, a jego twarz jest praktycznie słabo widoczna, ponieważ znajduje się na zgięciu od dwóch stron. Pokrzywdzony jakiś, czy co chce przez to pokazać? :roll:

Pokuszę się na wariacje -Dave pokrzywdzony ponieważ można go zagiąć, i to z każdej strony :wink:
A kiedyś był nie do zagięcia...


Cz mar 23, 2017 19:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Spirit
Po kilkudziesięciu przesłuchaniach (20-30x) wyklarowała się moja żelazna piątka.
01. Going Backwards
02. Where’s The Revolution
05. You Move
06. Cover Me
11. No More (This Is The Last Time)
Wszystkie bardzo spójne (brzmienie, przestrzeń) a jednocześnie bardzo różne od siebie.
Tak.....to jest moja genialna piątka Spirit-us movens mojego zadowolenia z tej płyty :D :D :D :D


Cz mar 23, 2017 23:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: Spirit
Moje TOP5:

Scum
Poison Heart
Where's The Revolution
Cover Me
Going Backwards


Pt mar 24, 2017 0:16 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Åšwidnik -Lublin
 
Post Re: Spirit
Scum
Going Backwards
You Move
Cover Me
Poison Heart
ale... bardzo też lubię No More, Poorman i Revolution... a przekonuję się powoli do The Worst Crime :D


Pt mar 24, 2017 8:22 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 12:30 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Spirit
Chciałem tylko napomknąć, że Spiryt na Winylu brzmi genialnie - polecam posłuchać jeżeli nadarzy się okazja.


Pt mar 24, 2017 8:34 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Spirit
To prawda.......o ile nie faluje :mrgreen:


Pt mar 24, 2017 11:29 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: Spirit
Na cd też brzmi dobrze porównywałem oryginał z nagrywanym cd i oryginał ma lepszą kontrola nad basem czyściej brzmi

Moje top 5

Going Backwards
Scum
Poison Heart
Poorman
The Worst Crime


Pt mar 24, 2017 11:51 am Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Spirit
Nie faluje....Pierwszy placek trzaski,zwrot kasy.Drugi placek faluje,zwrot kasy...do trzech razy sztuka???


Pt mar 24, 2017 14:11 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
depesbe napisał(a):
Trochę z "innej beczki". Co sądzicie o zdjęciu na dwie strony, od wydania Deluxe Spirit CD. Gdy DG jest ukrzyżowany drutowo etc, a jego twarz jest praktycznie słabo widoczna, ponieważ znajduje się na zgięciu od dwóch stron. Pokrzywdzony jakiś, czy co chce przez to pokazać?
:roll:


Dokładnie. Fota jest przecudna ale niestety SONY spaprali książeczkę z jego osobą... Dave zakablowany na zdjęciu :D
Uwielbiam te pierwsze foto jak chłopaki stoją z młotami. Pierwsza myśl - So Much Love muza z klimatem dla tego dzieła :D


Pt mar 24, 2017 20:25 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: Spirit
Skoro inni mogli to czemu i nie ja :D
To moje TOP 5 of Spirit:
1.You Move
2.Going Backwards
3.Poorman
4.Scum
5.Cover Me
Podoba mi się So Much Love ,ale ostatecznie wygrywa Cover me za nastrój i drugą instrumentalną genialną część utworu


Pt mar 24, 2017 20:49 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
Na chwilÄ™ obecnÄ…:

1 miejsce - Poison Heart - najczęściej mi chodzi po głowie i według mnie to najlepsze dzieło napisane przez Dave'a :) a z początku się bałem po zwiastunie z konferencji, że będzie jakiś Slow V2 jest moc.
2 miejsce - So Much Love - jak tylko usłyszałem te młoteczki to wiadomo skąd się wzięły promo foty :D koncertowa wersja miażdży tym bardziej.
3 miejsce - Going Backwards ten utwór trzeba słuchać od A do Z a najlepiej jest przy Martinie - Nothing insiiiiddddeeeeee te wycie.
4 miejsce - Cover Me jeden z najbardziej magicznych utworów dM na pełen relaks :)
5 miejsce - No More (This Is The Last Time) - tutaj się zgodzę z większością - zapach dawnego dM ale czegoś tam lekko brakuje ;)


Pt mar 24, 2017 20:56 pm

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Spirit
Tak coraz częściej czytam i widze...czyli co Delta się okazuje słabą płytą?Pojawiło się SOTU,prawie zachwyty(ankieta).Jak wyszłą Delta to SOTU się stało prawie gów...m.Delta miód....teraz mamy Spirit i co???Co raz cześciej czytam jaka to Delta jest... :lol:


Pt mar 24, 2017 21:00 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Spirit
Zmartwiłem się.To już koniec?Płyta się mi nudzi??>Nie!!!bo dziś nagle...Poison Heart. :nlmda:


Pt mar 24, 2017 22:05 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 ... 186  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team