Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 186  Następna strona
Spirit 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lut 03, 2013 16:34 pm
Posty: 71
 
Post Re: Spirit
Po co się tak niepozytywnie nakręcacie. DM to DM.....czym mają jeszcze zaskoczyć ????? Może to my się wypaliliśmy ( nie zaliczam się do tego grona ) i jedni będą chcieli może lekki i świeży pop ala David Gueta a inni bardziej rockowo ala Metalika. Ja jestem pewien, że znajdę coś dla siebie na tym albumie a CD kupię nawet dwie do odtwarzacza w domu i do samochodu. Będzie nieodłączną częścią mnie przez długi czas, tak jak miało to miejsce przy poprzednich albumach. Ja słucham DM od 1985 roku i zawsze na każdej z płyt znalazłem coś dla siebie. Jeżeli ktoś, czekając na płytę DM nie znajdzie nic dla swoich uszu to po prostu mu z całego serca współczuję i łączę się z nim w tym bólu.....Jeszcze dodam, że w dobie Ducha obecnego świata zaskoczyli by tym, że Dave występował by w koszuli ale bez spodni i w stringach.....Wyobraźnia czyni cuda. Ale to byłby na pewno hit :)


Pt sty 06, 2017 13:24 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: Spirit
Też jak najbardziej znajduję na wszystkich albumach coś dla siebie, również na tych ostatnich. Czy mam zbyt wysokie oczekiwania licząc na dobrą płytę od początku do końca ? Myślę, że nie bo znaleźć coś fajnego dla siebie mogę u setek innych wykonawców. U mojego ulubionego, który miał wielki wpływ na moje życie i na którego nową płytę trzeba czekać zawsze 4 lata chciałbym znajdować coś więcej, tym bardziej że na albumach jest ostatnio więcej utworów niż kiedyś. Natomiast to co najczęściej znajduję dla siebie na ostatnich płytach dm to strony b singli. I widzę, że potrafią zagrać fajne utwory, np. All That's Mine ze str. b, właśnie mój ulubiony z... Delty. Moje własne wypalenie też po części, nie wałkowałbym pewnie dziś żadnej nowej płyty tak mocno jak kiedyś, ale na pewno słuchałbym duuużo więcej płyty w klimatach właśnie alanowego remixu In Chains niż tego co wychodzi teraz. Ultrę do dzisiaj sobie lubię puścić od początku do końca. Ale od Delty mnie odrzuca, jak pomyślę o harczeniu Dava.

Dave w koszuli i stringach ? Myślę, że na wielu fanach nie zrobiłoby to większego wrażenia, podobnie jakby zaczął jodłować na kolejnej płycie. Tylko więcej pisków na koncertach.


Pt sty 06, 2017 14:44 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 08, 2013 20:11 pm
Posty: 93
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Spirit
baroth napisał(a):
Andamo napisał(a):
"Nowa płyta Depeche Mode „Spirit” zadziwi zarówno fanów, jak i krytyków."

Oby nie za bardzo. Niech DM pozostanie DM.


a to Twoja opinia ? kogoś ?
napisz proszę źródło lub kto tak powiedział

pozdrawiam


Na stronie 101dm.pl znalazłem ramki wyglądające jak cytat ale nie wiem czyj.

http://101dm.pl/2016/12/30/spirit-podsu ... enie-roku/


Pt sty 06, 2017 15:36 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 08, 2013 20:11 pm
Posty: 93
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Spirit
Juno napisał(a):
Ja za Soulsavers nie przepadam więc liczę, że będą się trzymać zdala o tych klimatów.


Jeśli lubisz Ultrę to może zadziałałoby w twoim przypadku podejście do Soulsavers w następujący sposób: zrób sobie taką składankę:
1.insight 2.tempted 3.love thieves 4.freestate 5.my sun 6.all of this and nothing 7.sister of night 8.take 9.tonight

Może zadziała, w końcu to piękna muzyka.


Pt sty 06, 2017 16:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: Spirit
pierwsze plotki z datami :)
wg niemieckiego forum singiel Revolution ukaże się 27 stycznia
a album 17 marca

pozdrawiam


N sty 08, 2017 9:25 am Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:17 pm
Posty: 417
 
Post Re: Spirit
A jakiś link do wiadomości masz


N sty 08, 2017 9:44 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Spirit
Nie miałbym nic przeciwko żeby w styczniu już wszedł singielek ale to by oznaczało że w zasadzie na dniach już coś w tej materii powinno się dziać bo to już bardzo blisko.


N sty 08, 2017 11:25 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Spirit
[/quote]

irytują mnie teksty 'nie dla kolejnego SOFAD/Violka/Ultry itp.' Tak, jakby niemożliwe było nagranie kolejnej DOBREJ płyty w stylu tych sprzed lat, ale która jednocześnie byłaby wyraźnie odmienna.[/quote]

Myślę identycznie w tym względzie jak @Born.


N sty 08, 2017 15:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 16, 2009 9:38 am
Posty: 531
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Spirit
baroth napisał(a):
pierwsze plotki z datami :)
wg niemieckiego forum singiel Revolution ukaże się 27 stycznia
a album 17 marca

pozdrawiam


Super :) ! Zegar tyka.


A co do pobożnych życzeń to mi się marzy, żeby Martin na „Spirit” wrócił do dawnej formy i zaśpiewał kawałki na miarę „The things you said” czy „A question of lust”.
Ostatnio utwory w jego wykonaniu przestały chwytać mnie za serce.


N sty 08, 2017 20:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: Spirit
Znacie DM od wczoraj, że się dziwicie iż jeszcze jest cisza? Standard. Dowiemy się na chwilę przed. Poza tym, styczniowa data singla by mnie nie zdziwiła, bo singiel praktycznie już gotowy, nawet teledysk gotowy. Ewentualnie obstawiam początek lutego, tak jak to miało miejsce z "Heaven".


N sty 08, 2017 21:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Spirit
ewelina335 napisał(a):
A co do pobożnych życzeń to mi się marzy, żeby Martin na „Spirit” wrócił do dawnej formy i zaśpiewał kawałki na miarę „The things you said” czy „A question of lust”.
Ostatnio utwory w jego wykonaniu przestały chwytać mnie za serce.

Zobaczymy jak to będzie z utworami Martina. Chociaż z tymi kawałkami jest większy problem na żywo kiedy elektroniczny utwór przeobraża się w smętne pobrzdękiwanie na gitarze.




Mam nadzieję, że Revolution ulegnie zmianie w porównaniu do tego co mogliśmy usłyszeć na konferencji. Tzn wokal mi się podoba, ale instrumentalnie brzmi to jak coś między Sounds Of The Universe, a Delta Machine.


N sty 08, 2017 21:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: Spirit
Nie ma to jak wydawać opinię utworu, słysząc go parę sekund i to w maksymalnie dennej jakości. Tak samo Ci, co już snują o płycie w ogóle jej nie słysząc :D Luuudzie, poczekajcie trochę..


Pn sty 09, 2017 12:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Spirit
Ale ja wydaję opinię na temat urywka, a nie całego utworu ;) Oceniam tylko i wyłącznie krótki fragment. Na ocenę całego utworu przyjdzie czas i oczywiście wszystko może ulec zmianie.


Pn sty 09, 2017 12:18 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Świdnik -Lublin
 
Post Re: Spirit
Czasami się zastanawiam czytając niektóre posty , czy ma sens istnienie na tym forum.......... :roll:


Pn sty 09, 2017 14:27 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:17 pm
Posty: 417
 
Post Re: Spirit
To ja już jestem emocjonalnie nakręcony. Czekamy, przydałby się jakiś filmik ze studia :)


Pn sty 09, 2017 15:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Spirit
Nie ma też co się nakręcać bo potem można się bardzo rozczarować. Co do filmów ze studia to szczerze są mi one obojętne, wolę coś nowego niż powtarzanie schematów promocji albumu. Ciekawe czy w tym roku też dostaniemy premierowe utwory w jakimś amerykańskim show tak jak cztery lata temu u Lettermana gdzie zadebiutowały - Should Be Higher i Soothe My Soul. Wersja live Should Be Higher u Lettermana jest świetna no, ale jak ten utwór skończył na albumie wszyscy wiemy ;)


Pn sty 09, 2017 16:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: Spirit
ewelina335 napisał(a):

A co do pobożnych życzeń to mi się marzy, żeby Martin na „Spirit” wrócił do dawnej formy i zaśpiewał kawałki na miarę „The things you said” czy „A question of lust”.
Ostatnio utwory w jego wykonaniu przestały chwytać mnie za serce.


Ja mam wrażenie, że po PTAku Martin zapomniał jak się pisze ciekawe, niesmętne kawałki dla siebie :wink: Może poza Always, który w sumie i tak na podstawowy album nie wszedł (a i chyba lepiej pasowałby na trasę niż ten nieszczęsny The Child Inside).


@Juno, może i tym razem zastrzelą nas czymś tak jak wtedy Barrelem :D


Pn sty 09, 2017 19:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Spirit
Obawiam sie , ze Gore jest zdolny przejsc samego siebie i mozemy jeszcze uslyszec cos gorszego od tego koszmarku ...


Pn sty 09, 2017 20:12 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 08, 2013 20:11 pm
Posty: 93
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Spirit
Jak nie zmiksują dźwięku piły łańcuchowej w rytmie dub-stepu do społecznych melorecytacji Dave na tle carminy burany to będzie okej.


Pn sty 09, 2017 22:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 07, 2012 13:56 pm
Posty: 183
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: Spirit
A ja bardzo chętnie usłyszałbym zespół znów poszukujący, nie bojący się eksperymentów. Oczywiście dubstepy zostawmy fachowcom od dubstepu, a melorecytacje świętej pamięci Cohen'owi albo Cave'owi. Zespół w wywiadach opowiada jakieś historie o odświeżaniu brzmienia i że z współpraca z Fordem to było to, czego potrzebowali, czyli typowe lanie wody po szkle. Obawiam się jednak, że może poza wyeksponowaniem gitary, dostaniemy znowu pakiet nowocześnie zaaranżowanego hałasu, nie odbiegającego od mainstream'owej średniej i jeśli nie pójdą za tym dobre kompozycje, po pierwszym oszołomieniu i pierwszej dawce "dragu", szybko przyjdzie znudzenie i "zwała", jak w przypadku Delty. Na początku uznałem ją za wykwit co najmniej dobry, pewnie pod wpływem adrenaliny, ale czas zweryfikował u mnie ten pogląd. Paradoksalnie najmniej irytuje mnie ostatnio My Little Universe, gdzie słychać przynajmniej jakąś próbę nagrania czegoś mniej przewidywalnego, niż depeszowa średnia z trzech ostatnich albumów.
Obym był złym prorokiem :mrgreen:


Wt sty 10, 2017 22:18 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 186  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team