Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 186  Następna strona
Spirit 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr gru 10, 2014 12:36 pm
Posty: 129
 
Post Re: Spirit
Juno napisał(a):
Wróćmy do dyskusji o nowym albumie. Jestem ciekaw czy dostaniemy singiel w postaci fizycznej - CD / Vinyl. Niestety teraz są takie czasy, że wiekszość utworów promujących album wychodzi tylko i wyłącznie jako teledysk na YouTube / Vevo.


Dlatego też nie było wersji fizycznej Heaven, Soothe My Soul ani Should Be Higher... :roll:

(a tak na poważnie - 4 lata w podejściu do spraw technicznych niewiele zmieniają u naszych dżentelmenów - skoro nie uznają jeszcze blu-raya, to z CD pewnie nie zrezygnują).

Malkontenctwo się tu szerzy :D. Śledzę ten wątek od jakiegoś czasu i każdy kolejny post, który dałoby się streścić w sposób "cokolwiek by nie nagrali, i tak będzie złe" tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że chyba słucham jakiegoś innego zespołu. Owszem, też uważam że lata największej muzycznej wielkości (dla mnie: 90-97) DM mają już za sobą, ale z kolei Delty słuchałam z wielką przyjemnością, a i zajawki nowego albumu bardzo mi się spodobały. Daleko mi też do przyklaskiwania wszystkiemu, co robią (najbardziej narzekam na jakość Live in Berlin, powtarzalność setlist itd), ale ludzie złoci, z jakiegoś powodu ten zespół stał się dla niektórych tu obecnych treścią życia, a zachowujecie się tu niektórzy jak dziecko, któremu nie podoba się kolor nowiuśkiego xboxa znalezionego pod choinką. Doceńmy sam fakt, że nagrywają itd - za ileś lat pojawi się z pewnością pokolenie fanów, którym nie będzie już dane słuchać z wypiekami na twarzy nowego albumu albo iść na koncert.

Peace.


N sty 15, 2017 20:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Spirit
dysphoric_mode napisał(a):
Dlatego też nie było wersji fizycznej Heaven, Soothe My Soul ani Should Be Higher... :roll:

(a tak na poważnie - 4 lata w podejściu do spraw technicznych niewiele zmieniają u naszych dżentelmenów - skoro nie uznają jeszcze blu-raya, to z CD pewnie nie zrezygnują).

A tak jeszcze poważniej to było to cztery lata temu, a od tego czasu spora część artystów zaczęła wypuszczać utwory promujące tylko i wyłącznie jako teledyski oraz pojedyncze utwory do pobrania. No, ale kto wie... może będzie nadal tak samo. Tak czy inaczej to najbardziej interesuje mnie vinyl.

Data wydania singla 'Revolution' stoi pod znakiem zapytania. Przy Heaven informacja m.in na amazonie pojawiła się 15 stycznia, teledysk ukazał się 31 stycznia, a singiel fizycznie został wydany na początku lutego (+ Vinyl 12" miesiąc później).


Pn sty 16, 2017 10:02 am Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:17 pm
Posty: 417
 
Post Re: Spirit
Na "Trójce" Piotr Stelmach coś wspomniał o Spirit, ale zdążyłem usłyszeć tylko "Spirit- czekamy" :shock:


Pn sty 16, 2017 14:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 8:24 am
Posty: 366
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
 
Post Re: Spirit
wczesniej puscil a qestion of lust minimal mix :)


Pn sty 16, 2017 15:33 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 10, 2014 12:36 pm
Posty: 129
 
Post Re: Spirit
@Juno
Na szczęście wszystkim nam tutaj wiadomo, że Depeche Mode nie są jak większość artystów, zwłaszcza w sprawach technologicznych (cieszmy się, że ktoś im doradził, że dvd to jednak lepszy format wydawania koncertów niż vhs...). Nie będą umieli odmówić fanom przyjemności wydania kolejnych pieniędzy żeby coś znowu mogło stać na półce; fanbase jest średnio raczej +30, a tacy ludzie to raczej średni target dla iTunes. Moim zdaniem nie ma się o co bać. Bardziej obawiałabym się skrupulatności empików i innych takich w realizacji preorderów.


Pn sty 16, 2017 16:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Spirit
Mam podobne zdanie. Wg mnie brak np. nowego singla DM na wydaniu CD, byłoby strzałem w stopę. Także spokojnie , acz trochę nerwowo czekam na nowy singielek CD od DM...


Pn sty 16, 2017 17:06 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
Akurat w ich przypadku nie było żadnego rozczarowania aby oficjalny singiel się ujawnił tylko jako digital. Wolałbym aby single miały swoje b-side a nie w jakimś narąbanym boxie za 300 zł tak jak było w przypadku SOTU.


Pn sty 16, 2017 17:23 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: Spirit
Jeśli rzeczywiście mają te ~20 kawałków, to spokojnie mogą dać na każdym singlu bisajda. No i jeszcze zostanie coś na wersję deluxe albumu. Ale wiem, że tak dobrze nie będzie :D

@dysphoric_mode mam bardzo podobne zdanie w kwestii wydań fizycznych.


Pn sty 16, 2017 17:43 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
Nawet i po 2 b-side tak jak było w przypadku singli z ery Violator nie obraziłbym się :D


Pn sty 16, 2017 17:51 pm

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Spirit
Juno napisał(a):
Wróćmy do dyskusji o nowym albumie. Jestem ciekaw czy dostaniemy singiel w postaci fizycznej - CD / Vinyl. Niestety teraz są takie czasy, że wiekszość utworów promujących album wychodzi tylko i wyłącznie jako teledysk na YouTube / Vevo.


To może i 4 lata temu, ale już 4 lata temu z singlami ogólnie nie było różowo, DM byli tu w zasadzie wyjątkiem. Pamiętać też trzeba, że np. w Polsce na liście sprzedaży albumów Heaven osiągnęło 4 pozycję, a Should Be Higher - 14. Nawet jeśli SBH pojawił się na 2 tygodnie w TOP50, a Heaven pałętał się tam przez 4 tygodnie, to pamiętajmy wciąż, że były to już czasy singlom niesprzyjające. Ponadto na ten przykład New Order, którzy przeszli do Mute, również wydali single do ostatniej płyty. Wiem, że DM nie są już w Mute, ale wydaje mi się, że single się pojawią. Może już tylko 2 (a nie 3 czy 4 jak to drzewiej bywało), może tylko pojedynczo (a nie po dwa wydania na singiel), ale myślę, że będą. No a bankowo będą winyle :)

Tak prawdę mówiąc to myślę, że fajnie by było, gdyby wydali tak z 2 - 3 EP-ki z remixami zamiast singli, coś na podobieństwo singla "Fragile Tension/Hole To Feed".

EDIT: A tymczasem: https://twitter.com/qdeptstudios/status ... 17/photo/1

Spacial Mix Session? VR? Kurna, może coś fajnego bonusowego się kroi... :)


Pn sty 16, 2017 18:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Spirit
Greg1986 napisał(a):
Akurat w ich przypadku nie było żadnego rozczarowania aby oficjalny singiel się ujawnił tylko jako digital. Wolałbym aby single miały swoje b-side a nie w jakimś narąbanym boxie za 300 zł tak jak było w przypadku SOTU.

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Nowy singiel Depeche Mode ma być na wydaniu fizycznym i basta. Dodatki do singla mają być autentyczne, na wydaniu fizycznym CD jako umowny b-side. I ma być lepiej niż przy okazji Delty, gdy niby b-side z HEAVEN, ukazał się za chwilę na wydaniu Deluxe Delty. I cały czas czekam na odrębny album "Depeche Mode b-side"... :wink:


Pn sty 16, 2017 18:25 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
Jak Sony zgłupieje ponownie to i nadejdzie czas na niedoczekane wydanie ze zbiorami b-side zamiast kompilacji videos i remixes :) to akurat by się naprawdę przydało.


Pn sty 16, 2017 18:31 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: Spirit
info z pewnego profilu fb (argentyńskiego) w tym tyg będzie oficjalne info co do singla i albumu :)

więc plotki sie potwierdzają :)


Pn sty 16, 2017 19:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 19:48 pm
Posty: 82
 
Post Re: Spirit
Jakby miał być w tym miesiącu to już by wyciekł do sieci. :wink:


Pn sty 16, 2017 20:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: Spirit
Skąd ta pewność o wycieku? Nie pamiętam żeby Heaven latał po sieci grubo przed premierą (oprócz trzech sampli na oficjalnej stronie w kodzie źródłowym).


Pn sty 16, 2017 21:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Spirit
mad napisał(a):
Jakby miał być w tym miesiącu to już by wyciekł do sieci. :wink:

Bzdura :) Teraz spoko EP / Albumów pojawia się najwcześniej dzień przed datą wydania. Przynajmniej jeśli chodzi o wszelkie wydawnictwa związane z muzyką elektroniczną, które śledzę.


Pn sty 16, 2017 21:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Spirit
@Juno, czemu sam sobie odpisujesz na posty :wink:

Ja już tylko czekam na jakąś konkretną datę i można odpalać hype z pełną mocą :)


Pn sty 16, 2017 21:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: Spirit
trochę ogólników.
Wklejam bo nie wszyscy mają facebooki

" With Arctic Monkeys producer James Ford acting as a referee between Dave Gahan and Martin Gore, the electro-pop veterans deliver their most charged record in years.

Making a Depeche Mode album can be an intense affair, as singer Dave Gahan admits, mainly because of the sometimes fraught creative relationship between himself and multi-instrumentalist/chief songwriter Martin Gore. “Martin comes with a bunch of songs that he feels very cocksure about and rightly so,” Gahan notes with a laugh. “I come along with a bunch of my own demos and basically we duel it out.”

While Gore has been the band’s main songwriter since 1981, Gahan has been co-writer since 2005 album Playing The Angel. For the recording of their upcoming 14th LP, Spirit, due in the spring, produced James Ford (Arctic Monkeys, Florence + The Machine) sat the pair down to talk through their collaborative differences.

“I would say with this record there was a lot more tension in some ways,” the singer admits. “James was great at mediating, making us sit together, making us talk it out, making us see the strengths. He was basically like, ‘From what I know, it’s Martin’s songs and your voice and the two things come together.’”
As a result, Spirit will be made up of mostly Gore’s songs, interspersed with a few choice Gahan tunes. “I’m kind of on the bench,” quips the singer. “Martin gets to play full-time, and I get a few minutes here and there, and that’s alright. I appreciate that more and respect it more, rather than it getting weird. It certainly got weird for a little bit and then it got better.”

Spirit was recorded in spring and summer 2016 at Sound Design Studios in Santa Barbara and Jungle City Studios in New York, with its 10th-level floor-to-ceiling windows overlooking the High Line on Manhattan’s West Side.

“We were kind of in a dungeon in Santa Barbara,” says Gahan. “Even though we were in the beautiful sunshine it’s one of those studios that’s got no windows. It’s buried away. When we were in New York it was the complete opposite. Jungle City is full of light. I like working in New York because I just feel like the city feeds what you’re doing. You get some buzz and energy.”

Combined with the fact that the band are working with Ford for the first time after a trio of albums with producer Ben Hillier, Spirit has turned out to be the most energised Depeche Mode album in years. “It kind of attacks you,” Gahan enthuses. “It feels like a very confident Depeche Mode album. James was very enthusiastic. He gave us the shot in the arm that we needed. He kept us on our toes.”

The first track to be released will be the rallying Revolution with its hookline: “Where’s the revolution?/Come on people you’re letting me down.” Gahan says that there is also a socio-political theme to other songs on Spirit, such as Poison Heart, Scum and No More. “I mean, you can’t not be affected by what’s going on in the world,” he reasons. “I think it’s crept on to the record, definitely. We’re all quick to jump on the liberal buttons, but let’s ‘ave some! Where’s the action?”

That’s not to say that the band are now an angry political beast. “It’s all good, y’know,” says Gahan. “We’re trying to be positive. And, of course, the bottom line is we are here to entertain you, my friends.”

In other words, it’s business as usual for the partnership of Depeche Mode: settling their differences for over three-and-a-half decades to produce top quality pop."


Wt sty 17, 2017 7:38 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Spirit
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=591FAA99

"I met Mr. Dave from Depche mode recently after appearing in some of their music videos"

Profil Home na fb.


Wt sty 17, 2017 16:09 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
Informacje co do singla Revolution ukażą się pod sam koniec stycznia i Dave w ostatnim Q magazine powtarza się w kółko cytatami typu

"Nie możemy zamykać oczu na to, co dzieje się w samym świecie'' itp.

Na depechemode.de jest więcej o tym.


Wt sty 17, 2017 16:48 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 186  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team