Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 186  Następna strona
Spirit 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Spirit
Wystarczą wycinki, fragmenty i już pojawiają się fan-remixy

http://www.youtube.com/watch?v=VK-dOnTShwc


So gru 31, 2016 1:40 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz wrz 29, 2005 16:31 pm
Posty: 151
 
Post Re: Spirit
Płyta na etapie masteringu przez tego pana


So gru 31, 2016 21:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Spirit
Mam nadzieję że będzie zdecydowanie mniej płasko i bardziej przestrzennie niż na Delcie.


N sty 01, 2017 19:37 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 08, 2013 20:11 pm
Posty: 93
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Spirit
Napiszę życzeniowo, aby czas oczekiwania jak każdy etap miał swojego ducha. Może Spirit to będzie połączenie brzmienia Soulsavers i Depeche Mode. Dla mnie płyty Soulsavers są bardzo dobre i Delta Machine jest bardzo dobra. All of this and nothing jest genialne, szkoda, że nie zostało dla DM. Should be higher też jest genialne.
Taki klimat na Spirit odpowiadałby mi najbardziej.


Pn sty 02, 2017 1:43 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Spirit
Ja za Soulsavers nie przepadam więc liczę, że będą się trzymać zdala o tych klimatów.


Pn sty 02, 2017 21:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 8:49 am
Posty: 119
Lokalizacja: takie małe w lubuskim
 
Post Re: Spirit
Niech będą po prostu melodie - fundament potęgi DM. Byle nie takie "wymęczone" jak na trzech ostatnich albumach.


Wt sty 03, 2017 8:58 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 07, 2012 13:56 pm
Posty: 183
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: Spirit
Akurat spadek formy kompozytorskiej obserwujemy już od czasu Excitera. Według mnie to nie jest grzech wyłącznie trzech ostatnich albumów. Stąd pewnie próby "łatania" całości mniej lub bardziej potrzebnym hałasem.


Wt sty 03, 2017 12:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 8:49 am
Posty: 119
Lokalizacja: takie małe w lubuskim
 
Post Re: Spirit
Exciter jest dla mnie ostatnim dobrym albumem i pierwszym niedobrym - jednakowoż gdyby nowe dzieło nawiązało poziomem i klimatem do Excitera byłbym zadowolony.


Śr sty 04, 2017 10:00 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: Spirit
To w końcu ten Exciter jest dobry cz nie.
Na to wygląda,że to pierwsza trasa na którą nie można kupić tradycyjnych biletów.


Śr sty 04, 2017 19:36 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lip 08, 2005 22:26 pm
Posty: 44
 
Post Re: Spirit
JA MYŚLĘ ŻE W DUŻEJ MIERZE BRAK ALANA W ZESPOLE POWODUJE ŻE DM NIE JEST JUŻ TAKIE JAK BYŁO STRACIŁO SWOJĄ DUSZĘ.


Śr sty 04, 2017 19:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Spirit
Obrazek


Śr sty 04, 2017 20:39 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
piotrlinkowski napisał(a):
JA MYŚLĘ ŻE W DUŻEJ MIERZE BRAK ALANA W ZESPOLE POWODUJE ŻE DM NIE JEST JUŻ TAKIE JAK BYŁO STRACIŁO SWOJĄ DUSZĘ.


Te gadanie o Alanie jest już naprawdę irytujące... On się zatrzymał na bazie brzmień Recoil i nie chciałbym nowego albumu dM pod tym kątem. Pokazał wszystkim w 2011 co by zrobił gdyby był dalej w dM lub wrócił. Dla niedowiarków co wypominają non stop o nim w ramach przypomnienia...

In Chains (Alan Wilder Remix)
https://youtu.be/0nJ_1IjBHkk


Śr sty 04, 2017 20:47 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: Spirit
Zrobił remix na kolanie i nadał sens temu kawałkowi :D Ale takie pisanie o powrocie sensu rzeczywiście nie ma.


Śr sty 04, 2017 21:55 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
Anton już zaprojektował okładkę do albumu Spirit niebawem już pewnie się pojawi w sieci ;)
Mowa o tym z Niemieckiego radia: http://oe1.orf.at/player/20170104/456359


Cz sty 05, 2017 1:16 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Spirit
Mili Państwo jeszcze tylko gówniany zimowy styczeń, a potem już się zacznie robić gorąco i zacznie się sypanie informacjami. Drugi raz z rzędu zamierzam wytrzymać i nie słuchać internetowych przecieków. Przy Delcie się udało mam nadzieję że i tym razem tak będzie.


Cz sty 05, 2017 18:36 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 08, 2013 20:11 pm
Posty: 93
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Spirit
"Nowa płyta depeche MODE „Spirit” zadziwi zarówno fanów, jak i krytyków."

Oby nie za bardzo. Niech DM pozostanie DM.


Cz sty 05, 2017 20:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: Spirit
a to Twoja opinia ? kogoś ?
napisz proszę źródło lub kto tak powiedział

pozdrawiam


Cz sty 05, 2017 21:13 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: Spirit
Cytuj:
Te gadanie o Alanie jest już naprawdę irytujące... On się zatrzymał na bazie brzmień Recoil


A dla mnie irytujące jest ciągłe słuchanie o głębokiej potrzebie zaskoczenia, która ma być niby immanentną cechą twórczości dm, która to potrzeba ma niby być usprawiedliwieniem dla ciągłych poszukiwań, również tych nieudanych. Tak, jakby poprzednie albumy były wszystkie na jedno kopyto. A przecież największe rewolucje to najprędzej przeskoki SGR-> Black Celebration oraz Violator-> SOFAD. I to było wstępowanie za każdym razem na nowy, nawet jeszcze lepszy poziom. Kolejna rewolucja to był przeskok Ultra-> Exciter, tylko w przeciwieństwie do poprzednich to było już schodzenie ze szczytu.

Podobnie irytują mnie teksty 'nie dla kolejnego SOFAD/Violka/Ultry itp.' Tak, jakby niemożliwe było nagranie kolejnej DOBREJ płyty w stylu tych sprzed lat, ale która jednocześnie byłaby wyraźnie odmienna. Zresztą bardzo wiele zespołów wraca po latach do swego pierwotnego stylu (np. U2) i bardzo często kończy się to doskonałymi płytami, zdobywającymi uznanie krytyków i fanów, jednymi z najważniejszych w dyskografii. Zamiast tego wyszukuje się w imię tych poszukiwań coraz to nowych kolesi, jak Chris Berg, czy Kurt Uenal, którzy kręcą sobie przy okazji swoje lody i eksplorują własne talenty i zainteresowania, przez co powstają płyty tyleż różne, co mające w sobie tylko minimalmny pierwiastek stylu dm.

Całe szczęście DM, w przeciwieństwie do Alana, nie zatrzymało się na żadnym etapie i udowodniło swój kunszt, artyzm i szacunek dla fanów przy okazji Playing The Angels, spłycając dynamikę płyty i stosując inne triki mające oszukać ucho i sprawić, że album wydaje się atrakcyjniejszy. Dołączając tym samym do loudness wars, wraz z innymi popularnymi wykonawcami w stylu Christina Aguilera, od których to artystów niby się zawsze odróżniali. Najwyraźniej do takich 'poszukiwań artystycznych' mieli potrzebę się uciekać. Albo im ktoś to mocno zasugerował, chociaż masy fanów i tak będą wierzyć w ich wielką niezależność. Alan, notabene, wypowiadał się przeciwko takim praktykom i nigdy by ich nie zaaprobował w przypadku dm (i pewnie też po części przez takie trendy w muzyce dał sobie z nią spokój).


Cz sty 05, 2017 21:56 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 10, 2006 13:41 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Dolny Śląsk
 
Post Re: Spirit
:brawo: :brawo: :brawo:


Cz sty 05, 2017 22:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Spirit
Born napisał(a):
Cytuj:
Te gadanie o Alanie jest już naprawdę irytujące... On się zatrzymał na bazie brzmień Recoil


A dla mnie irytujące jest ciągłe słuchanie o głębokiej potrzebie zaskoczenia, która ma być niby immanentną cechą twórczości dm, która to potrzeba ma niby być usprawiedliwieniem dla ciągłych poszukiwań, również tych nieudanych. Tak, jakby poprzednie albumy były wszystkie na jedno kopyto. A przecież największe rewolucje to najprędzej przeskoki SGR-> Black Celebration oraz Violator-> SOFAD. I to było wstępowanie za każdym razem na nowy, nawet jeszcze lepszy poziom. Kolejna rewolucja to był przeskok Ultra-> Exciter, tylko w przeciwieństwie do poprzednich to było już schodzenie ze szczytu.

Podobnie irytują mnie teksty 'nie dla kolejnego SOFAD/Violka/Ultry itp.' Tak, jakby niemożliwe było nagranie kolejnej DOBREJ płyty w stylu tych sprzed lat, ale która jednocześnie byłaby wyraźnie odmienna. Zresztą bardzo wiele zespołów wraca po latach do swego pierwotnego stylu (np. U2) i bardzo często kończy się to doskonałymi płytami, zdobywającymi uznanie krytyków i fanów, jednymi z najważniejszych w dyskografii. Zamiast tego wyszukuje się w imię tych poszukiwań coraz to nowych kolesi, jak Chris Berg, czy Kurt Uenal, którzy kręcą sobie przy okazji swoje lody i eksplorują własne talenty i zainteresowania, przez co powstają płyty tyleż różne, co mające w sobie tylko minimalmny pierwiastek stylu dm.

Całe szczęście DM, w przeciwieństwie do Alana, nie zatrzymało się na żadnym etapie i udowodniło swój kunszt, artyzm i szacunek dla fanów przy okazji Playing The Angels, spłycając dynamikę płyty i stosując inne triki mające oszukać ucho i sprawić, że album wydaje się atrakcyjniejszy. Dołączając tym samym do loudness wars, wraz z innymi popularnymi wykonawcami w stylu Christina Aguilera, od których to artystów niby się zawsze odróżniali. Najwyraźniej do takich 'poszukiwań artystycznych' mieli potrzebę się uciekać. Albo im ktoś to mocno zasugerował, chociaż masy fanów i tak będą wierzyć w ich wielką niezależność. Alan, notabene, wypowiadał się przeciwko takim praktykom i nigdy by ich nie zaaprobował w przypadku dm (i pewnie też po części przez takie trendy w muzyce dał sobie z nią spokój).


Stek bzdur :brawo:


Cz sty 05, 2017 22:56 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 186  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team