Depeche Mode - Zobacz wątek - 24.05.17 - Praga, Eden Arena
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  NastÄ™pna strona
24.05.17 - Praga, Eden Arena 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1898
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
Na "dziś" to była Praga, a nie było Warszawy. Ludzie "niektórzy" - ogarnijcie się troszkę ... :wink:


Cz maja 25, 2017 16:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
BLADY napisał(a):
Recenzja z Czech słabego występu Depeche Mode i kiepskiej publiczności.
Koniec kultu Depeche Mode!
http://www.lidovky.cz/depeche-mode-prah ... ultura_bez


Duzo prawdy w tym artykule ... moze chlopcy poczytali z rana ? Dobrze by sie stalo

martbdg napisał(a):
Tak będzie wyglądała większość koncertów na tej trasie bo setlista jest drętwa i tyle. Koncert rozkręca się po godzinie. W USA to stypa na widowni będzie jeszcze większa :)


W USA to jeszcze dalego , dretwota Niemcow i Angoli wyjdzie wczesniej . Dobrze , ze na tej trasie nie ma w sumie podwojnych koncertow - nie wyobrazam sobie zaliczyc jednego po drugim ....


Cz maja 25, 2017 16:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
:arrow: depesbe, może porównuje z poprzednim gigiem na Narodowym, albo mamy jasnowidzów na forum ;)


Cz maja 25, 2017 16:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1898
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
Nie wierzę w żadnych jasnowidzów, tym bardziej mam "gdzieś" nawiedzonych :wink:
Pozdrawiam normalnych fanów, jak najbardziej :!: :!: :!:


Cz maja 25, 2017 16:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 04, 2013 8:36 am
Posty: 306
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
depesbe napisał(a):
Na "dziś" to była Praga, a nie było Warszawy. Ludzie "niektórzy" - ogarnijcie się troszkę ... :wink:

Miałam na myśli organizację koncertów, nie konkretny występ. Narodowy beznadziejny IMO. Bylam tam na DM zeszlym razem i o niebo lepiej podobało mi się teraz w Pradze. Lepsza miejscówka w FOSie mimo późniejszego wejścia, mniejszy ścisk, dźwięk rewelka. Tylko te papierosy przeszkadzały


Cz maja 25, 2017 17:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2105
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
Juz jestem narazie napiszę tylko że takiej publiczności jak w Spodku juz raczej nigdy nie będzie :cry: zdziwiłem się bardzo bo na ostatniej trasie było jeszcze w miarę ok. Dziwią mnie ludzie którzy idą na FOS nie znają tekstów piosenek albo nie śpiewają i stoją kompletnie nieruchomo?... nie lepiej iść na trybuny ?? Na szczęście nie zabrakło entuzjastów dobrej zabawy i "hardkorów" :) chociaż Między piosenkami cisza w pewnym momencie Dave zachęcał do klaskania EC nooo pociągnięte, pociągnięte ale o końcówce Question Of Lust nie będę wspominał ... mimo wszystko atmosfera całkiem fajna i koncert bardzo udany Dave daje czadu! cały czas bije od niego MEGA energia i radość z bycia na scenie a to się udziela :fletch: Martin super! nawet Andy w formie :fletch: Tylko błagam Was nie oceniajcie koncertów po filmikach a zwłaszcza tych relacjach live. Nie oglądajcie tego! tylko zepsujecie sobie wrażenia na koncercie ! Scena wygląda na skromną ale światła są genialne ! Na Delcie scena podobała mi się najbardziej od czasów the singles tour. Tu jest inaczej...na wizualizacje zupełnie nie zwróciłem uwagi i nie przeszkadzają w odbiorze nawet a nawet robią wrażenie, zwłaszcza do Cover Me. Heroes genialny. Drugi support gitarowy wow! podobał mi się :8): Trzeba ruszyć dalej w trasę nie jest żle i już czekam na moje kolejne koncerty :nlmda: :nlmda: Miło było spotkać zwariowaną ekipę z Wrocławia Siwy niezły z Ciebie aparat :8): :D :beer: Nancy boy również Pozdrawiam i oczywiście Wszyskie inne osoby z którymi się bawiliśmy
uwaga : https://www.youtube.com/watch?v=41TtsI5ys2I :lol:

Kika zdjęć więcej nie mam wolałem się bawić :fletch: :nlmda: najpierw stałem obok wybiegu jakiś 5 rząd a póżniej wpuściłem przed siebie jakąś dziewczynę w końcu to mój xx koncert :

Obrazek
ale oni dali czadu:
Obrazek
koncert:
Obrazek
prawie jak na devo :8):
Obrazek
odlot:
Obrazek
Andy F:
Obrazek
:fletch: i jest zabawa
Obrazek
Mart :8):
Obrazek
konik na biegunach:
Obrazek
the kiss:
Obrazek
czadowo:
Obrazek
No More:
Obrazek

a tak w ogóle to kto mi wreszcie załatwi kiedyś prawdziwą akredytację fotograficzną na koncert :)


Cz maja 25, 2017 18:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 04, 2013 8:36 am
Posty: 306
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
Zgadzam się, że support (The Raveonettes) świetny :)


Cz maja 25, 2017 18:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2105
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
ogólnie było GIT :fletch: :nlmda: polecam i czekam na kolejne :D


Cz maja 25, 2017 18:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
No foty to kozackie strzeliłeś :8): :brawo:


Cz maja 25, 2017 19:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 12:30 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
dK napisał(a):
Tylko błagam Was nie oceniajcie koncertów po filmikach


dk, no nie wiem :wink: . Ogladałeś mój filmik z Budapesztu np ten: https://www.youtube.com/watch?v=JeOVI-6Teqw
:nlmda:


Cz maja 25, 2017 19:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2105
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
Superos filmik ale live jednak robi swoje :wink:


Cz maja 25, 2017 19:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
:arrow: dk brak spiewania moze sie wzieło z tego ze po raz pierwszy były bilety EE
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano Cz maja 25, 2017 21:05 pm przez fred, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy



Cz maja 25, 2017 21:02 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 12:30 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
dK napisał(a):
Superos filmik ale live jednak robi swoje :wink:


Tzn live jako wersja jest wypas, jako transmisje na żywo to lipa.
Wrzuciłem na YT jeszcze 9 kawałków z tego koncertu, testowałem mój nowy nabytek telefoniczny i jestem bardzo kontent :wink:
Następne z Hanoveru.
Szkoda że nie mogłem być w Pradze, bardzo miło wspominam koncert z poprzedniej trasy, ale ta środa...


Cz maja 25, 2017 21:03 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 19, 2016 13:02 pm
Posty: 535
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
Piękne foty zrobiliście :brawo:

A co do niemrawej publiki, Wy macie doświadczenie, bo jeździcie na wiele koncertów, także w przeszłości jak sądzę... i macie już jakieś porównanie... czy my - polska publika reagujemy najbardziej żywiołowo (poprzez klaskanie, machanie, skakanie, śpiewanie)? :twisted: :nlmda:


Cz maja 25, 2017 21:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 16, 2003 11:42 am
Posty: 229
Lokalizacja: Zabrze
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
wracam wlasnie plbusem z Pragi, koncert byl bardzo ok, naglosnienie perfekcyjne, dobrze ze zdecydowalem sie odpuscic Wawe ;p.

Jeden duzy minus to ludzie, jak betonowe slupy :(.
Nie wiem czy to wina set listy, zespolu, a moze tego ze zaczeli tak wczesniej 19:45!!! masakra, pol koncertu jasno bylo. Slabe wyciaganie utworow, o jakiejs akcji nawet nie wspominajac ;p.
Jednak pod tym wzgledem koncerty w PL nie maja sobie rownych.

Potem wstawie jakies fotki i nagrania.

PS pozdrowienia dla wszystkich black souls z Pragi i busa :d.


Cz maja 25, 2017 21:14 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
lilith78 napisał(a):
Piękne foty zrobiliście :brawo:

A co do niemrawej publiki, Wy macie doświadczenie, bo jeździcie na wiele koncertów, także w przeszłości jak sądzę... i macie już jakieś porównanie... czy my - polska publika reagujemy najbardziej żywiołowo (poprzez klaskanie, machanie, skakanie, śpiewanie)? :twisted: :nlmda:


tak u nas o wiele lepiej to wygląda choć niestety po ostatnim koncercie The Cure powiem że robi się piknik i u nas.


Cz maja 25, 2017 21:21 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr paź 19, 2016 13:02 pm
Posty: 535
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
Czyli jest jakaś nadzieja :) :nlmda: :fletch: Dzięki za odp. :beer:


Cz maja 25, 2017 21:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 12:30 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
lilith78 napisał(a):
A co do niemrawej publiki, Wy macie doświadczenie, bo jeździcie na wiele koncertów, także w przeszłości jak sądzę... i macie już jakieś porównanie... czy my - polska publika reagujemy najbardziej żywiołowo (poprzez klaskanie, machanie, skakanie, śpiewanie)?


Jeżeli miałbym powiedzieć w duchu lojalności narodowej to oczywiście tak, ale prawda niestety jest taka, że żywioł i zabawa najlepsze, oczywiście moim zdaniem są w Deutchland. To są prawdziwi maniacy. Zresztą nie przypadkowo najwięcej koncertów DM daje w Niemczech. Oczywiście, przy tym wszystkim jest zachowana wyjątkowa kultura i porządek.
Wyluzowani Niemcy walą na koncert, kupują precle, hektolitry browaru i biesiadują jak na bawarskiej uczcie. Szybko wypełniają obiekt, nie tak jak w Czechach, czy na Węgrzech, albo u nas, trybuny zjawiają sią za pięć dwunasta. Tam na godzinę przed koncertem jest prawie pełen obiekt, jest zabawa, często meksykańskie fale, nawoływanie DM. Podczas koncertu jest taki power że szok. Bardzo lubię koncerty w Niemczech, kultura, niesamowite kreacje fanów, czadowa zabawa - tam każdy wie po co przyszedł. Tam raczej nie ma przypadkowych ludzi, typu zakładowe bilety, krzese łka dla gosci VIP itp.
No nic zobaczymy, czy może coś się przypadkiem nie zmieniło :wink:


Cz maja 25, 2017 21:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
Szału w Polsce również nie było na dwóch ostatnich trasach. Jak słusznie zauważył dk - Spodek już się nie powtórzy.
Czasy się zmieniły i publika również.
Gdyby wyciąć z setlisty NLMDA i ETS to byłaby stypa. Pierwszy utwór angażuje bo machać rękami każdy potrafi, a drugi bo większość zna tekst ;)


Cz maja 25, 2017 21:45 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt mar 07, 2017 21:17 pm
Posty: 25
 
Post Re: 24.05.17 - Praga, Eden Arena
Największa zmora to i tak nagrywanie filmików... Dave gdy wchodził tylko na wybieg to po prostu las smartfonów się nagle pojawiał. Trochę mnie to śmieszy, bo ludzie czekają tyle na koncert, a później zamiast się bawić to nagrywają :-d Ciekaw jestem czy nasi fani tez tak ochoczo się będą bawić w reżyserów ;-)

Co do publiki to fakt trochę drętwo, ale niestety ani setlista nie pomagała, ani pora koncertu. W trakcie było po prostu za jasno i nawet wizualizacje nie robiły takiego wrażenia jak powinny.


Cz maja 25, 2017 22:41 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team